Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,478,966 μηνύματα σε 78,957 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψηφίστε: Η Αθήνα στη Νέα Μονόπολη

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 15:21, 01-09-08:

Τα τουρκιά της Κρήτης που μέχρι το 1922 ζουσαν και βασίλευαν. Ο μόνος τόπος που έμεινε ψιλοάθικτος ήταν οι Κυκλάδες που μετοικήθηκαν από ελάχιστους φραγκολεβαντίνους που όμως με τον καιρό εξελληνίστηκαν. Κάποιος πρόγονός μου έχει τέτοιο οικογενειακό background...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:29, 01-09-08:

ok, είπα τις πόλεις γιατί δεν μου πήγαινε να πω χωριό. Αναθεωρώ τότε και λέω: βάλτε τον Αβρακόντε ή τον Άγιο Γεώργιο. Μόνο οι ενετοί ανέβηκαν και έζησαν εκεί, έχοντας ιδιοκτησίες. Οι τούρκοι ανέβαιναν, έπαιρναν φόρους, ξανακατέβαιναν.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 15:32, 01-09-08:

Κοίτα, στο village version σίγουρα. Γιατί αν μπει στην κανονική, θα πρέπει να βάλουμε μέσα Ελμπασάν, Δυρράχιο (Ντούρες αλβανιστί), Ντιγιαρμπακίρ, Πρεμετή, Ράντοβις, Πρίστινα, Σρεμπρένιτσα και δε συμμαζεύεται...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:39, 01-09-08:

μα εμείς είμαστε υπεράνω, άσε τους βάρβαρους έξω...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 15:40, 01-09-08:

Εντάξει τότε. Θα σε βάλω στο tseligas version.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:49, 01-09-08:

κι εγώ στο ρέμπελος βερσιόν

(τέλος οφ τόπικ από τη μεριά μου)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΤΕΙ Νοσηλευτικής Αθήνα - Από kgkolfis
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-14 στις 16:36.
    • ΦΠΨ Αθήνα ή Γιάννενα; - Από Anti12
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-08-11 στις 13:38.
    • Αθήνα ή Θεσσαλονίκη; - Από grigant12
      Το θέμα έχει λάβει 146 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-09 στις 18:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα