Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,103 μηνύματα σε 78,964 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 461 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις προγράμματος για Registry

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 10:25, 28-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εξαρτατε την χρηση που κανεις. Τα προγραμματα συνιθος την καθοριζουν για μια φορα την μερα η μια φορα την εβδομαδα. Εγω θα σου ελεγα να την βαλεις αυτοματα, αλλα να κανεις οταν εχεις προσθεσει η/και αφαιρεσει προγραμματα αλλα και που και που χωρις να εχεις κανει κατι. Δεν θα δεις μεγαλη διαφορα αν κανεις 2 μερες αντι για μια να κανεις τον καθαρισμο, αλλα μην το αφησεις να πιασει και βδομαδα...
αρα να κανω με το eusing μερα παρα μερα;
(μήπως είναι λίγο συχνά;)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KingFox : 28-10-12 στις 10:35.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:38, 28-10-12:

Ξεκινα εσυ με μερα παρα μερα και αμα δεις οτι δεν εχει σφαλματα να διωρθωσει το αρεωνεις! Δεν θα παθει τιποτα επειδη του εκανες και δεν χρειαζοτανε...
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:57, 28-10-12:

Και κάτι άλλο, πόσο συχνά πρέπει να γίνετε το καθάρισμα του registry?
οταν πιανει αραχνες
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια