Sex Toys

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για όλα υπάρχει τρόπος.. αρκεί ο άλλος να είναι λίγοοοοοοο ανοιχτόμυαλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κανενας αντρας δεν πρεπει να φοβαται τιποτα απο ολα αυτα, το να φοβασαι για κατι σημαινει οτι δεν θες να κανεις τιποτα, ανοιξε λιγο το μυαλο σου και θα δεις ;)
το οτι θα φερει η γυναικα η ο αντρας παιχνιδια στο κρεβατι δεν σημαινει οτι δεν ικανοποιηται ο ενας η ο αλλος, απλα ζωντανευουν ολα αυτα που γινονται :)

αυτο εχω να πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
κανενας αντρας δεν πρεπει να φοβαται τιποτα απο ολα αυτα, το να φοβασαι για κατι σημαινει οτι δεν θες να κανεις τιποτα, ανοιξε λιγο το μυαλο σου και θα δεις ;)
το οτι θα φερει η γυναικα η ο αντρας παιχνιδια στο κρεβατι δεν σημαινει οτι δεν ικανοποιηται ο ενας η ο αλλος, απλα ζωντανευουν ολα αυτα που γινονται :)

αυτο εχω να πω :P

Τα άλλα θα μου τα πεις κατ' ιδίαν; ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
εγώ θέλω για δώρο ένα τηλεκατευθυνόμενο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να το φτιάξεις μόνος σου! Όλα έτοιμα τα θες, αμάν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Να το φτιάξεις μόνος σου! Όλα έτοιμα τα θες, αμάν! :P

θα το στέλνω να πηδάει και να γυρίζει πίσω... :P

(μην κουραζόμαστε κιόλας :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:rofl::rofl:

Σαν δεν ντρέπεσαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
:rofl::rofl:

Σαν δεν ντρέπεσαι! :P

θα πηδάει απ'τη χαρά του που πήδηξε βρέ! :whistle:

αμέσως εσύ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εργαλείο αλλεπάλληλων οργασμών!
12:36 18/5


Μια μητέρα τριών παιδιών, στις ΗΠΑ, εφηύρε ένα ερωτικό εργαλείο που συνδέεται με την ηλεκτρική σκούπα και μπορεί να φέρει οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!

Η εφευρέτρια κυρία Joanne Drysdale υποστηρίζει πως το εργαλείο της μπορεί να δώσει αλλεπάλληλους οργασμούς σε μια γυναίκα χωρίς καν να ακουμπά το δέρμα!

Το εργαλείο αποκαλείται Vortex Vibrations και συγκεντρώνει την ροή του αέρα που απελευθερώνει δημιουργώντας μια γρήγορη και απαλή δόνηση.

Η 49-χρονη καθάριζε το χαλί της όταν της ήρθε η ιδέα για το Vortex το οποίο αυτή τη στιγμή πωλείται προς 50 ευρώ το κομμάτι στην ιστοσελίδα lovehoney.co.uk.

Η κυρία Drysdale είδε ένα λαστιχάκι που είχε κολλήσει στην είσοδο της σκούπας να κινείται απαλά στην ροή του αέρα. Έβαλε το δάκτυλο της να απομακρύνει το λαστιχάκι και αισθάνθηκε έναν απαλό ερεθισμό.

«Άρχισα να σκέφτομαι πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί. Μετά από μερικές ώρες είχα φτιάξει το πρωτότυπο. Την πρώτη φορά που δοκίμασα είχα οργασμό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα,» είπε η κυρία Drysdale που ανέφερε ότι είχε να κάνει σεξ 15 χρόνια δηλαδή από τότε που πήρε διαζύγιο με τον σύζυγο της.

Μιχάλης Μπακ

Πηγή

:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτό έχει γίνει και τανεία αν δεν κάνω λάθος :hmm:


Όντως ισχύει ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
θα έχουν αναστενάξει οι σκούπες!
15 χρόνια είναι αυτά!
(εάν της ήρθε ξαφνικά να επανορθώσει για το χαμένο χρόνο ... ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
θα έχουν αναστενάξει οι σκούπες!
15 χρόνια είναι αυτά!
(εάν της ήρθε ξαφνικά να επανορθώσει για το χαμένο χρόνο ... ?)

Φαντάσου τον λογαριασμό της ΔΕΗ

Εκκαθαριστικός 2μήνου 1.250€ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φαντάσου τον λογαριασμό της ΔΕΗ

Εκκαθαριστικός 2μήνου 1.250? :P

Αμάν ρε Γιάννη.. πάει ο καφές!! :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ε ρε τι κανουν οι ζεστες.........nothing sucks like a hoover :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Έχω να δηλώσω πως ειλικρινά αξίζει τον κόπο! :whistle: Είναι σαν το durex play (βλέπε παλιά τοστ), αλλά πιο ..δυνατό κι αποτελεσματικό! :P

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Έχω να δηλώσω πως ειλικρινά αξίζει τον κόπο! :whistle: Είναι σαν το durex play (βλέπε παλιά τοστ), αλλά πιο ..δυνατό κι αποτελεσματικό! :P

:clapup:

Τώρα πραγματικά κάνουν τόσο καλή δουλειά όπως ένας κανονικός; :hmm: και τι μέγεθος έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τώρα πραγματικά κάνουν τόσο καλή δουλειά όπως ένας κανονικός; :hmm: και τι μέγεθος έχει;
κ εγω ειμαι περιεργη για λεγε για λεγε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.


Έχω να δηλώσω πως ειλικρινά αξίζει τον κόπο! :whistle: Είναι σαν το durex play (βλέπε παλιά τοστ), αλλά πιο ..δυνατό κι αποτελεσματικό! :P

:clapup:
Tι ειναο αυτό? Για πες λεπτομέριες :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τώρα πραγματικά κάνουν τόσο καλή δουλειά όπως ένας κανονικός; :hmm: και τι μέγεθος έχει;

Μέγεθος είναι το μεγεθος ..πως να το θέσω κομψά; Του ..εργαλείου του άντρα σου! :P Είναι δαχτυλιδι που εφραρμοζει πανω του κι αν δεν τα έχεις με τον Τιραμολα, δεν επηρεάζεται το μέγεθος! :P

Στο άλλο, του τον κάνει λίγο φραπέ (:P), αλλά νομίζω αξίζει τον κοπο.. :D (το μωρό μου που είναι δίπλα μου και βλέπει, λέει πως αξίζει ;))

Tι ειναο αυτό? Για πες λεπτομέριες :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:

Τι θες να μάθεις; Πριν ρωτήσεις, δες το πρώτο ποστ αυτού του θεματος, μιλάω για παρόμοιο παιχνίδι με αυτό που λέω εκει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
για το durex play εχω να δηλωσω οτι δεν εχει καμια διαφορα.απλα μας σπαει τα νευρα και γελαμε απο το θορυβο.σα να εχω ηλεκτρικο πουλι νιωθω.σα καλωδιωμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top