Sex Toys

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αυτοι που εχουν κανει δλδ....?:hmm:

ακριβώς κάτω από το κεφάλι περνάνε πολλά νεύρα... είναι πολύ ωραία η αίσθηση :) ειδικά εάν σε χαιδεύει κάποιος άλλος (άλλη μάλλον :P)

Εγώ προσωπικά μπορώ να τελειώσω μόνο από δονήσεις στο σημείο εκείνο, θέλει όμως περισσότερη "αυτοσυγκέντρωση" και χρόνο.

Αυτοί που δεν έχουν κάνει λογικά χάνουν κάτι από το feel ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λεπόοοοοοοοοοοον... βλέπω ότι το θέμα είχε πολύ σουξέ και αυτό πολύ μου αρέσει! Καταρχάς να πω πως λογικά χρησιμοποιείται και 2η φορά, αφού έχει διακοπτάκι και σταματά η δόνηση.. κι εγώ το φύλαξα σε σακουλάκι για περαιτέρω χρήση (μιας και δεν σταμάτησε μόνο του) :D Τα 5? δεν τα βρίσκω πολλά, όχι γιατί τα χρήματα μου τρέχουν από τα μπατζάκια ή γιατί δεν υπολογίζω το συγκεκριμένο ποσό, αλλά γιατί δεν είναι για ..χόρταση! Είπαμε, ωραία εμπειρία, αλλά όχι πως μετά δεν κάνεις βήμα χωρίς δαύτο! Ε, για μια στο τόσο, τι είναι 5?; (ειδικά αν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις 2 φορές πριν το πετάξεις; ) ;)

Έχω επίσης να δηλώσω πως τελικά στους άντρες ίσως να μην είναι τόσο ευχάριστο μέχρι να βρεθούν στη ..σωστή θέση! :P Χτες το μωρό μου πήρε ένα καλό φίλο τηλέφωνο και του έλεγε για αυτό και άκουσα τα εξής: "Άστα ρε μεγάλε, μέχρι να μπω μέσα, μου κουνιόταν σαν ..φραπέ, νόμιζα πως θα μου έφευγε!" :P (Δεν άκουσα κάτι περισσότερο, είχα πέσει κάτω κι έκλαιγα από τα γέλια!) Πάντως του είπε πως πρέπει να το δοκιμάσει κι εμένα μου είπε πως πολύ ευχαρίστως να το ξανακάνουμε έτσι! :D

Μισέλ, σε διαβεβαιώ, δεν ακούγεται τόσο πολύ (βασικά καθόλου :D) όταν το χρησιμοποιείς και δονείται αρκετά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχω επίσης να δηλώσω πως τελικά στους άντρες ίσως να μην είναι τόσο ευχάριστο μέχρι να βρεθούν στη ..σωστή θέση! :P Χτες το μωρό μου πήρε ένα καλό φίλο τηλέφωνο και του έλεγε για αυτό και άκουσα τα εξής: "Άστα ρε μεγάλε, μέχρι να μπω μέσα, μου κουνιόταν σαν ..φραπέ, νόμιζα πως θα μου έφευγε!" :P (Δεν άκουσα κάτι περισσότερο, είχα πέσει κάτω κι έκλαιγα από τα γέλια!) Πάντως του είπε πως πρέπει να το δοκιμάσει κι εμένα μου είπε πως πολύ ευχαρίστως να το ξανακάνουμε έτσι!

έλιωσα στο γέλιο λέμε.... δάκρυσα..
να σαι καλα κι εσύ κι ο καλός σου πάντα!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ένσταση, ένσταση!!!

δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου, αλλά δεν είναι κ τπτ σούπερ. για κανά παιχνίδι κ γέλιο ναι, μην περιμένετε μεγάλες απολαύσεις όμως!:D

ο νεος είναι ωραίος, μα ο ... φυσικός είναι αλλιώς!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αχ.....το δαχτυλίδι.......... το έχουμε ψάξει παντού!!!! Και τα ΗΟΝDOS εδώ δεν το έχουν....... πρέπει να είναι πολύ ωραίο παντως! Που να το βρούμε στα Γιάννενα ρε παιδιάααααααααα??:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αχ.....το δαχτυλίδι.......... το έχουμε ψάξει παντού!!!! Και τα ΗΟΝDOS εδώ δεν το έχουν....... πρέπει να είναι πολύ ωραίο παντως! Που να το βρούμε στα Γιάννενα ρε παιδιάααααααααα??:P:P:P

Κανε την παραγγελια απο το site της durex, για να στο στειλουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπορει να θελει να παρει πολλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Γιατί όχι ?
2. Μπορεί να πάρει και 1-2 κουτάκια προφυλακτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkness_

Νεοφερμένος

Η darkness_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:P :P λοιπον,διαβαζοντας χθες αυτο το θεμα και πηγαινοντας το απογευμα στο σουπερ μαρκετ,εμεινα κανα πενταλεπτο να κοιταω τα προφυλακτικα σαν οργιο,και να ψαχνω να βρω αυτο το δαχτυλιδι που λετε...:P
φυσικα δεν βρηκα τιποτα και εμεινα με την απορια:hmm:
τι ειναι αυτο το δαχτυλιδι και πως κουνιεται δηλαδη ρε παιδια?
οκ,καταλαβαινω πως μπαινει,ηξερα και για δαχτυλιδια παρατασης στυσης,κλπ,αυτο που δεν κατανοω ειναι πως κουνιεται το ρημαδι!!??
με μπαταρια ειναι?:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:P :P λοιπον,διαβαζοντας χθες αυτο το θεμα και πηγαινοντας το απογευμα στο σουπερ μαρκετ,εμεινα κανα πενταλεπτο να κοιταω τα προφυλακτικα σαν οργιο,και να ψαχνω να βρω αυτο το δαχτυλιδι που λετε...:P
φυσικα δεν βρηκα τιποτα και εμεινα με την απορια:hmm:
τι ειναι αυτο το δαχτυλιδι και πως κουνιεται δηλαδη ρε παιδια?
οκ,καταλαβαινω πως μπαινει,ηξερα και για δαχτυλιδια παρατασης στυσης,κλπ,αυτο που δεν κατανοω ειναι πως κουνιεται το ρημαδι!!??
με μπαταρια ειναι?:clapup: :D

Προφανώς έχει μια μικρή μπαταρία, η οποία δεν αντικαθιστάται όταν τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
στην εξωτικη σλοβενια λετε να παιζει δαχτυλιδακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Και επανέρχομαι με την απορία μου περί δαχτυλιδιού.....
Είχα μπεί κι άλλη φορά στο site της durex και το είχα δεί, αλλά τώρα που μπήκα για να παραγγείλω, δεν μου εμφανίζει το δαχτυλιδάκι!!! Δε μας θέλει...δε μας θέλει...!!!!!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... έχεις δίκιο το έχουν αποσύρει απο το site...

ps. Γιατί όμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μήπως από την πολύ ζήτηση μπλόκαρε η παραγωγή;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To πήρα, το δοκίμασα και στο τέλος του έκανα και εγχείρηση για να δω πως είναι μέσα.
1. Η συσκευασία του είναι πολύ διακριτική και μοιάζει με την μονή συσκευασία του προφυλακτικού, οπότε μπορείς άνετα να το μπερδέψεις με τα πράγματα σου στο ταμείο χωρίς ο πίσω να καταλάβει τι έχεις πάρει.
2 Η τιμή είναι στα 5,40 € και είναι κάτι το οποίο χωράει άνετα σε μια μικρή τσέπη.
3. Η αίσθηση.... λέει! Ειδικά για την σύντροφο καθώς σε όποια "ταχύτητα" και αν το κάνεις η δόνιση δίνει μια άλλη αίσθηση στα πράγματα!
4. Ο περιορισμός που σου προσφέρει το δακτυλίδι στην βάση του (...) βοηθάει στην διατήρηση της ντουροσίνης καθώς και στην διάρκεια του σεχ!
5. Προσοχή μην τεντόνεται πολύ το δακτυλίδι (είναι διαφανές πλαστικό) γιατί σπάει.
6. Το περιεχόμενο: Πέρα απο το διαφανές πλαστικό με την προεξοχή σε ειδικό σημείο το δακτυλίδι έχει ένα πολύ μικρό κουμπάκι το οποίο όταν το πιέζεις μέσα δημιουργεί δόνηση. Το δακτυλίδι περιέχει μια πολύ μικρή μπαταρία ρολογιού καθώς και ένα μεταλικό αντικέίμενο που στριφογιρίζει και τίποτα άλλο.
Γενικά το προτείνω για δοκιμή και όχι μόνο το μόνο αρνητικό η τιμή του για εμένα θα έπρεπε να είναι στα 2,5 ευρώ!
Υστ Το 5 λεπτά Μαρινόπουλος στο mall τα έχει, για οποιαδήποτα άλλη πληροφορία let me know!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ναι πρεπει να τα τσιμπικω και εγω μια να δουμε πως ειναι, αλλα εχω εμπειρια (that is εχουμε εγω και η κοπελια μου) εμπειρια απο δονουμενα αντικειμενα and its good.

nay, really good, αλλα δεν βλεπω λογο να δινεις 5Ε τη φορα οταν με 15 μπορεις να παρεις ενα εξαιρετικο sex toy το οποιο δουλευει πχ με μπαταριες, ειναι σαφως δυνατοτερο και πιο λειτουργικο χωρις να γινεται πολυ αισχρο η οπτικα "επιθετικο"

πχ:



ναι την ιδια δουλεια κανει:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To "κακό" με τους κλασσικούς δονητές είναι πως πρόκειται για ..ξένο σώμα. Και αυτό ήταν για μένα και το πρωτοποριακό αυτού του δαχτυλιδιού.. (το μωρό μου πια το φωνάζει "μονόπετρο για τον π... μου" :P) Eίναι κομμάτι ακριβό σίγουρα, αλλά είπαμε δεν είναι και για χόρταση! :D Επιπλέον είναι πηγή αστείρευτου γέλιου (ενώ ένας δονητής, ως πιο κλασσικό gadget δεν προκαλεί πια τόσα σχόλια! :D)

Στο site της durex είχα δει κι εγώ πως έχει έλλειψη.. μήπως να γράφατε durex play στο Google, μπας και μπορέσετε να το βρείτε αλλού Μαρούλα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ναι πρεπει να τα τσιμπικω και εγω μια να δουμε πως ειναι, αλλα εχω εμπειρια (that is εχουμε εγω και η κοπελια μου) εμπειρια απο δονουμενα αντικειμενα and its good.

nay, really good, αλλα δεν βλεπω λογο να δινεις 5Ε τη φορα οταν με 15 μπορεις να παρεις ενα εξαιρετικο sex toy το οποιο δουλευει πχ με μπαταριες, ειναι σαφως δυνατοτερο και πιο λειτουργικο χωρις να γινεται πολυ αισχρο η οπτικα "επιθετικο"

πχ:



ναι την ιδια δουλεια κανει:p



WTF??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω δεν καταλαβα πως δουλευει αυτο του εποτε παντως...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top