Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,311 μέλη και 2,487,609 μηνύματα σε 79,453 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Netflix

GoddamnRight

Δραστήριο Μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O GoddamnRight έγραψε: στις 00:44, 10-01-20:

Σήμερα είδα παιδιά 2 επεισόδια του "Messiah" και μπορώ να πω πως μου αρέσει. Με το ζόρι σταμάτησα γιατί είχα και δουλειές (που δεν έκανα, αλλά άσχετο). Ελπίζω να το υποστηρίξουν καλά μέχρι το τέλος.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,004 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 10:51, 10-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Εδώ πχ τα καταλαβαίνεις όλα; Γιατί εγώ χάνω λέξεις, ειδικά απ τον πρωταγωνιστή.

Θέλει λίγη συγκέντρωση στο να μην χάσεις κάτι οπότε λογικά θα έβαζα αγγλικούς υπότιτλους για να μαι περισσότερο χαλαρός να απολαύσω τη σειρά
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Διάσημο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 782 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 11:11, 10-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Θέλει λίγη συγκέντρωση στο να μην χάσεις κάτι οπότε λογικά θα έβαζα αγγλικούς υπότιτλους για να μαι περισσότερο χαλαρός να απολαύσω τη σειρά
Καλά η συγκεκριμένη ούτως ή άλλως μόνο αγγλικούς έχει (είχε έστω όταν την είδα). Α, πλάκα πλάκα έχει φάση σαν σειρά, να τη δείτε αν έχετε όρεξη.
Παράθεση

Averkina

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Averkina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Averkina Ο έξυπνος αλλάζει γνώμη,ο ηλίθιος ποτέ ! έγραψε: στις 11:18, 14-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από GoddamnRight
Σήμερα είδα παιδιά 2 επεισόδια του "Messiah" και μπορώ να πω πως μου αρέσει. Με το ζόρι σταμάτησα γιατί είχα και δουλειές (που δεν έκανα, αλλά άσχετο). Ελπίζω να το υποστηρίξουν καλά μέχρι το τέλος.

Όλη την πρώτη σεζόν είδα,καλούλι είναι.Δεν είναι η φοβερή παραγωγή ,αλλά ευχάριστα το παρακολουθείς.Και βέβαια μια χαρά παίζουν όλες οι εκδοχές,είτε της απάτης είτε όχι,το αφήνει σε ωραίο σημείο για τη δεύτερη σεζόν.
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Διάσημο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 782 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 17:29, 16-01-20:

Μόλις τελείωσα τη 2η σεζόν του YOU και ειλικρινά το cringe αγγίζει όρια 3ης σεζόν Riverdale. Βλέπω και στο IMDb κριτικές να λένε ότι ήταν καλύτερη απ' την 1η σεζόν (την οποία είχα λατρέψει, btw) και αναρωτιέμαι αν πάει κάτι λάθος μ' εμένα.

Ακολουθούν heavy spoilers.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες