Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας αγνοήσω προς το παρόν τους προφανείς "ελέφαντες" στην παράθεση και να ρωτήσω το εξής:

Δηλαδή εσύ pegging/prostate milking δεν θα τόλμαγες να του κάνεις ποτέ του αγοριού σου; Να βάλεις ένα στραπόν ρε παιδί μου και να τον "ανοίξεις" από μόνη σου τον άνθρωπο.

Πως το εξετάζεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου; Ομοφυλοφιλικό; Ωραίο και παιχνιδιάρικο; Πως;


Τωρα κατάλαβα τι εννοουσε στο στρατό ένας ανθυπας όταν μου έλεγε πέσε και πάρε πέντε και στραβομουτσουνιάζε όταν έκανα κάμψεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τωρα κατάλαβα τι εννοουσε στο στρατό ένας ανθυπας όταν μου έλεγε πέσε και πάρε πέντε και στραβομουτσουνιάζε όταν έκανα κάμψεις.


Δεν ήταν αυταρχικός. Σεξουαλικός ήταν ο άνθρωπος.

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Ας αγνοήσω προς το παρόν τους προφανείς "ελέφαντες" στην παράθεση και να ρωτήσω το εξής:

Δηλαδή εσύ pegging/prostate milking δεν θα τόλμαγες να του κάνεις ποτέ του αγοριού σου; Να βάλεις ένα στραπόν ρε παιδί μου και να τον "ανοίξεις" από μόνη σου τον άνθρωπο.

Πως το εξετάζεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου; Ομοφυλοφιλικό; Ωραίο και παιχνιδιάρικο; Πως;


Έχω την εντύπωση ότι απάντησα στο θέμα και αυτό έχει τίτλο ,τι θα κάναμε αν μας έλεγε το αγόρι μας ότι πήγε με τραβεστί.
Σε αυτό ακριβώς απάντησα και δεν καταννοώ γιατί θα πρέπει να επεκταθώ σε χωράφια που ενδιαφέρουν εσένα.
Τώρα για τους ελέφαντες που λες ότι ας αγνοήσεις για εξήγησε το λίγο,αλλα γενικά προσπάθησε να μην έχεις συνεχώς την χατζάρα όξω.Δεν κάνει καλό στην επιδερμίδα.:hello:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι απάντησα στο θέμα και αυτό έχει τίτλο ,τι θα κάναμε αν μας έλεγε το αγόρι μας ότι πήγε με τραβεστί.
Σε αυτό ακριβώς απάντησα και δεν καταννοώ γιατί θα πρέπει να επεκταθώ σε χωράφια που ενδιαφέρουν εσένα.
Τώρα για τους ελέφαντες που λες ότι ας αγνοήσεις για εξήγησε το λίγο,αλλα γενικά προσπάθησε να μην έχεις συνεχώς την χατζάρα όξω.Δεν κάνει καλό στην επιδερμίδα.:hello:

Ποιός σου είπε ότι είναι χωράφι που ενδιαφέρει εμένα το αν κάνεις ή δεν κάνεις κάτι στην προσωπική σου ζωή με τους συντρόφους σου; Μεγάλη γυναίκα είσαι, ότι θέλεις κάνεις.

Δεν στο ρώτησα για να το χρησιμοποιήσω ως εικόνα για να φτιαχτώ το βράδυ. Κρεβάτι γεμάτο έχω, δεν περιμένω από εδώ. Έτσι για να το βγάλεις τελείως από το μυαλό σου, εριστικός είμαι, όχι ανώμαλος.

Επί της ουσίας:

Στο ρώτησα για να δω αν μια παρόμοια συμπεριφορά (διεισδυση στο αγόρι σου, υποτακτική συμπεριφορά εκ μέρους του, ερεθισμός της ευαίσθητης περιοχής) θα σου φαινόταν εξίσου ομοφυλοφιλική εαν του την έκανες εσυ, ή αν το πρόβλημά σου και η "κρυφοομοφυλοφιλία του" έγκειται στο αν του τον φοράει μια τραβεστί.

Θέλω να βρω κοινώς από που γεννιέται η ανασφάλειά σου, γιατί ότι την έχεις την έχεις. Δεν έχεις πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους, αλλά μη σου μπει η ιδέα ότι μπορεί ο άλλος να είναι κρυφος.

Αυτό δεν είναι "δεν έχω πρόβλημα". Αυτό είναι "πέτα ένα κλισέ να μη μας κακοχαρακτηρίσουν".

Το βλέπεις τώρα το ελεφαντάκι στη συζήτηση ή ακόμα ασχολείσαι με την επιδερμίδα μου;:hello:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Εχουμε τις 2 παρακάτω δηλώσεις:
1) Αποδέχομαι και σέβομαι ( με όλα όσα προκύπτουν από αυτά) όλους τους ανθρώπους ασχέτως με τη σεξουαλική τους ταυτότητα.
2) Επιλέγω να βάλω στο κρεβάτι μου κάποιον από αυτές τις ομάδες ή μεταφέρω στο κρεβάτι μου πρακτικές αυτών των ομάδων.

Αυτά είναι 2 θέματα που δεν έχουν καμία σχέση το ένα με το άλλο! Μπορεί κάλλιστα η απάντηση στο πρώτο να είναι "ναι" και στο δεύτερο "όχι".
Το να επιτρέπεις σε κάποιον να ζει δίπλα σου με όποιον τρόπο επιλέξει χωρίς να του δυσκολεύεις τη ζωή μόνο και μόνο επειδή οι επιλογές του ειναι διαφορετικές από τις δικές σου και να τον αντιμετωπίζεις με τα ίδια μέτρα και σταθμά που αντιμετωπίζεις και τους ανθρώπους που δεν ανήκουν σε αυτές τις ομάδες, δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον επιλέξεις για ερωτικό σου σύντροφο ούτε ότι πρέπει να μεταφέρεις τις πρακτικές αυτών των ομάδων στο κρεβάτι σου. Σε όποιους αρέσει να το κάνουν, καλώς καμωμένο, σε όποιους όχι επίσης καλώς καμωμένο!
Θέλω να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να χαρακτηρίσουμε κάποιον πχ ομοφοβικό επειδή δεν του αρέσει, δεν κάνει κέφι βρε αδελφέ, να επιλέξει για σύντροφο έναν bi ή να ακολουθήσει τις πρακτικές των ομοφυλόφιλων στο κρεβάτι του!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Ποιός σου είπε ότι είναι χωράφι που ενδιαφέρει εμένα το αν κάνεις ή δεν κάνεις κάτι στην προσωπική σου ζωή με τους συντρόφους σου; Μεγάλη γυναίκα είσαι, ότι θέλεις κάνεις.

Δεν στο ρώτησα για να το χρησιμοποιήσω ως εικόνα για να φτιαχτώ το βράδυ. Κρεβάτι γεμάτο έχω, δεν περιμένω από εδώ. Έτσι για να το βγάλεις τελείως από το μυαλό σου, εριστικός είμαι, όχι ανώμαλος.

Επί της ουσίας:

Στο ρώτησα για να δω αν μια παρόμοια συμπεριφορά (διεισδυση στο αγόρι σου, υποτακτική συμπεριφορά εκ μέρους του, ερεθισμός της ευαίσθητης περιοχής) θα σου φαινόταν εξίσου ομοφυλοφιλική εαν του την έκανες εσυ, ή αν το πρόβλημά σου και η "κρυφοομοφυλοφιλία του" έγκειται στο αν του τον φοράει μια τραβεστί.

Θέλω να βρω κοινώς από που γεννιέται η ανασφάλειά σου, γιατί ότι την έχεις την έχεις. Δεν έχεις πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους, αλλά μη σου μπει η ιδέα ότι μπορεί ο άλλος να είναι κρυφος.

Αυτό δεν είναι "δεν έχω πρόβλημα". Αυτό είναι "πέτα ένα κλισέ να μη μας κακοχαρακτηρίσουν".

Το βλέπεις τώρα το ελεφαντάκι στη συζήτηση ή ακόμα ασχολείσαι με την επιδερμίδα μου;:hello:


Το ελεφαντάκι μόνο στο μυαλό σου υπάρχει φίλε μου όμως.Είναι απόλυτα λογικό να σκεφτεί μια γυναίκα,αν της πει ο φίλος της ότι πήγε με τραβεστί,μήπως τον ελκύουν και οι άντρες.Γιατί,σπάνιο είναι;Αυτό σε καμία περιπωση δενδείχνει ανασφάλεια.Απλά το αντίθετο θα έδειχνε βλακεία.
Ούτε και θα το φοβόμουν.Είπα ξεκάθαρα τι θα φοβόμουν.
Να,δες τι λεω.
Εκτός του ότι σίγουρα θα μου έμπαινε ιδέα ότι είναι κρυφοομοφυλόφιλος,η αλήθεια είναι ότι πλέον θα φοβόμουν για ασθένειες.
και όχι,δεν πετάω κλισσέ,διότι έχω πολλούς φιλους ομοφιλόφυλους,μάλιστα είχα ερωτευτεί και έναν!
και ξαναλέω,πρόσεχε τα νευράκια σου ,κρίμα είναι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι άλλο: κατά πόσο στο να τον φοράει γυναίκα (κι όχι τραβεστί) με σχετικά "tools", θεωρείται ομοφυλοφιλική όρεξη τελικά, αυτό θεωρώ ρωτάει ο Valder. :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι άλλο: κατά πόσο στο να τον φοράει γυναίκα (κι όχι τραβεστί) με σχετικά "tools", θεωρείται ομοφυλοφιλική όρεξη τελικά, αυτό θεωρώ ρωτάει ο Valder. :P


Φίλε scandal,εγώ απάντησα στο ερώτημα του θέματος ,τώρα ο valder μπορεί να ενδιαφέρεται για ότι θέλει,αυτό όμως δεν του δίνει το δικαίωμα να βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα για τους άλλους,όπως μου είπε για κάτι ελέφαντες ,που μόνο στο κεφάλι του υπάρχουν.:crazy:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
@Averkina συζήτηση κάνουμε. Γιατί είναι κακό να συζητηθεί κι αυτή η πτυχή του θέματος;

Για να απαντήσω εγώ, εφόσον σαν Averkina δεν σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις: το να στον φοράει γυναίκα δεν είναι ομοφυλοφιλική πρακτική, κι ας μοιάζει. Οι συγκεκριμένοι άντρες θέλουν να τους επιβληθεί η γυναίκα. ΔΕΝ τους ενδιαφέρει να τους το κάνει αυτό άντρας. :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
΄Εχουμε τις 2 παρακάτω δηλώσεις:
1) Αποδέχομαι και σέβομαι ( με όλα όσα προκύπτουν από αυτά) όλους τους ανθρώπους ασχέτως με τη σεξουαλική τους ταυτότητα.
2) Επιλέγω να βάλω στο κρεβάτι μου κάποιον από αυτές τις ομάδες ή μεταφέρω στο κρεβάτι μου πρακτικές αυτών των ομάδων.

Αυτά είναι 2 θέματα που δεν έχουν καμία σχέση το ένα με το άλλο! Μπορεί κάλλιστα η απάντηση στο πρώτο να είναι "ναι" και στο δεύτερο "όχι".
Το να επιτρέπεις σε κάποιον να ζει δίπλα σου με όποιον τρόπο επιλέξει χωρίς να του δυσκολεύεις τη ζωή μόνο και μόνο επειδή οι επιλογές του ειναι διαφορετικές από τις δικές σου και να τον αντιμετωπίζεις με τα ίδια μέτρα και σταθμά που αντιμετωπίζεις και τους ανθρώπους που δεν ανήκουν σε αυτές τις ομάδες, δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον επιλέξεις για ερωτικό σου σύντροφο ούτε ότι πρέπει να μεταφέρεις τις πρακτικές αυτών των ομάδων στο κρεβάτι σου. Σε όποιους αρέσει να το κάνουν, καλώς καμωμένο, σε όποιους όχι επίσης καλώς καμωμένο!
Θέλω να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να χαρακτηρίσουμε κάποιον πχ ομοφοβικό επειδή δεν του αρέσει, δεν κάνει κέφι βρε αδελφέ, να επιλέξει για σύντροφο έναν bi ή να ακολουθήσει τις πρακτικές των ομοφυλόφιλων στο κρεβάτι του!

Μην αγχώνεσαι, δεν είμαι από αυτούς που τα μπερδεύουν αυτά τα δυο (επειδή απαντάς κάτω από μένα σου απευθύνω το λόγο).


Το ελεφαντάκι μόνο στο μυαλό σου υπάρχει φίλε μου όμως.Είναι απόλυτα λογικό να σκεφτεί μια γυναίκα,αν της πει ο φίλος της ότι πήγε με τραβεστί,μήπως τον ελκύουν και οι άντρες.Γιατί,σπάνιο είναι;Αυτό σε καμία περιπωση δενδείχνει ανασφάλεια.Απλά το αντίθετο θα έδειχνε βλακεία.
Ούτε και θα το φοβόμουν.Είπα ξεκάθαρα τι θα φοβόμουν.
Να,δες τι λεω.

και όχι,δεν πετάω κλισσέ,διότι έχω πολλούς φιλους ομοφιλόφυλους,μάλιστα είχα ερωτευτεί και έναν!
και ξαναλέω,πρόσεχε τα νευράκια σου ,κρίμα είναι.

Άκουσε αγαπητή μου,

Εαν θέλεις να μιλάμε ευπρεπώς, κανένα πρόβλημα.

Τις εκφράσεις "πρόσεχε τα νευράκια σου" ή "δεν κάνει καλό στην επιδερμίδα σου", θα σε παρακαλούσα να τις κρατήσεις για σένα.

Και είμαι πολύ ευγενής αυτή τη στιγμή μαζί σου, ενάντια σε κάθε μου ένστικτο. Δεν συζητάμε μόνοι μας όμως, υπάρχει και ένα φόρουμ.

Δεν έχω να σου πω τίποτε άλλο. Αν ήθελες, ή αν καταλάβαινες κι όλας τι σε ρώτησα, θα είχες απαντήσει.

Το αφήνουμε εδω και πάμε παρακάτω.


Το ερώτημα είναι άλλο: κατά πόσο στο να τον φοράει γυναίκα (κι όχι τραβεστί) με σχετικά "tools", θεωρείται ομοφυλοφιλική όρεξη τελικά, αυτό θεωρώ ρωτάει ο Valder. :P

Ακριβώς αυτό και μόνο αυτό ήταν ο σκοπός του πόστ μου. Ευχαριστώ!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
@Valder αυτό που είπε η Averkina δεν είναι παράλογο:
Είναι απόλυτα λογικό να σκεφτεί μια γυναίκα,αν της πει ο φίλος της ότι πήγε με τραβεστί,μήπως τον ελκύουν και οι άντρες.

Ναι, δεν πιστεύω ότι ισχύει η σκέψη, αλλά οι γυναίκες σκέφτονται πιο in the box σε κάτι τέτοια. Εγώ το είπα και παραπάνω, οι άντρες έχουν περισσότερες διακυμάνσεις στο σεξ και δεν απορούν μόνο οι γυναίκες με αυτό αλλά και οι ίδιοι οι άντρες αναμεταξύ τους, αλλά πολύ περισσότερο οι γυναίκες.

Για να μην απορήσει και η Averkina, πως είμαι τόσο σίγουρος ότι δεν είναι κρυφοομοφυλόφιλοι όσοι τον παίρνουν από γυναίκα, σε αυτό έχω καταλήξει βάσει 15 ετούς εμπειρίας σε πορνοσαϊτς, τη μικρή μου εμπειρία σε forums για το σεξ και τη συναναστροφή μου με άντρες και γυναίκες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
@Valder αυτό που είπε η Averkina δεν είναι παράλογο:


Αν το πάρουμε όπως ελέχθη εις την δεύτερη ανάρτηση, εντάξει. Ούτως ή άλλως δεν έχω σκοπό να την πιέσω παραπέρα να απαντήσει εκείνη την ερώτηση. Για να το πε έτσι, έτσι θα είναι, κι αυτό θα εννοεί.

Σε ότι νόημα ήταν να μπω, μπήκα από τις πρώτες απαντήσεις κι όλας.

Ειρήνη υμίν.:happy:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
@Averkina συζήτηση κάνουμε. Γιατί είναι κακό να συζητηθεί κι αυτή η πτυχή του θέματος;

Για να απαντήσω εγώ, εφόσον σαν Averkina δεν σε ενδιαφέρει να το συζητήσεις: το να στον φοράει γυναίκα δεν είναι ομοφυλοφιλική πρακτική, κι ας μοιάζει. Οι συγκεκριμένοι άντρες θέλουν να τους επιβληθεί η γυναίκα. ΔΕΝ τους ενδιαφέρει να τους το κάνει αυτό άντρας. :)


Καθόλου κακό δεν είναι να συζητηθεί η πτυχή του θέματος που είπαμε παραπάνω,απλά δεν μπορώ να πω κάτι με σιγουριά καθώς δεν μου έχει τύχει ποτέ να θέλει άντρας κάτι τέτοιο.Και σαφώς παίζει και το σενάριο που λες,απλά δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο και δεν έχω κάτσει να το σκεφτώ και ποτέ.

Εγώ απάντησα στο θέμα με τραβεστί,που απο ότι ξέρω συνήθως εκδίδονται ,ή έτσι το σκέφτηκα εκείνη την ώρα,και βασικά είπα ότι θα φοβόμουν για ασθένεια (για κρυπτοομοφυλοφυλια δεν έγραψα φοβάμαι,είπα θα σκεφτόμουν),όπως όμως θα φοβόμουν και το έχω ζήσει αυτο και όταν ο άλλος μου ειπε ότι πήγαινε με call girl.Και εκεί ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα,τις ασθένειες.

Το άσχημο είναι να είναι ο άλλος καχύποπτος και να νομίζει ότι είναι ο μόνος που δεν έχει πρόβλημα με τους γκεϊ, και όλοι οι άλλοι απλά λένε λόγια κλισσε.Εδώ μέχρι αδελφομάνα με λένε κάποιοι φίλοι,και ο valder μας έβγαλε και προβλήματικές.Τέλος πάντων.
Με καλύπτει η απάντηση που του έδωσες.:)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ τώρα γιατί πιστεύω ότι κάποιοι παρακολουθούν τη συζήτηση και διασκεδάζουν αφάνταστα;:lol:
Αφήστε βρε τον κόσμο ήσυχο και μην τον πιέζετε φέρνοντάς τον σε δύσκολη θέση, να απαντήσει σε θέματα που του προκαλούν αμηχανία!!! Βρεγμένη σανίδα σας χρειάζεται! Για συνετισμό εννοώ!΄Αντε γιατί εδώ που μπλέξαμε πρέπει να προσέχουμε και τις λέξεις που χρησιμοποιούμε!!!:lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εγώ τώρα γιατί πιστεύω ότι κάποιοι παρακολουθούν τη συζήτηση και διασκεδάζουν αφάνταστα;:lol:
Αφήστε βρε τον κόσμο ήσυχο και μην τον πιέζετε φέρνοντάς τον σε δύσκολη θέση, να απαντήσει σε θέματα που του προκαλούν αμηχανία!!! Βρεγμένη σανίδα σας χρειάζεται! Για συνετισμό εννοώ!΄Αντε γιατί εδώ που μπλέξαμε πρέπει να προσέχουμε και τις λέξεις που χρησιμοποιούμε!!!:lol:

Yes Mistress!

 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Θα συνέχιζα απλα την ζωη μου. Οκευ kinks ειναι αυτα τι να κάνουμε, διαφορετικές εμπειρίες. Γιατι να τον χωρίσεις για κατι τετοιο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα συνέχιζα απλα την ζωη μου. Οκευ kinks ειναι αυτα τι να κάνουμε, διαφορετικές εμπειρίες. Γιατι να τον χωρίσεις για κατι τετοιο;
μηπως στην περιπτωση λεμε τωρα,που ενω υποθετικα ας πουμε ειχατε σχεση στο ξαναεκανε?
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
μηπως στην περιπτωση λεμε τωρα,που ενω υποθετικα ας πουμε ειχατε σχεση στο ξαναεκανε?
Αμα ειχαμε σχεση και με απατουσε, θα τον χωριζα. Απλο. Το τι ηταν το αλλο ατομο με το οποίο με απάτησε (γυναικα, αντρας, τρανς, ιντερσεξ) αυτο είναι μια λεπτομέρεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
απο την στιγμή που πηγε με ενα ενηλικο άνθρωπινο ειδος χωρις stds, προσωπικα ειμαι κομπλε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αμα ειχαμε σχεση και με απατουσε, θα τον χωριζα. Απλο. Το τι ηταν το αλλο με το οποίο με απάτησε (γυναικα, αντρας, τρανς, ιντερσεξ) αυτο είναι μια λεπτομέρεια.
ακριβως,το ιδιο θα εκανα κι εγω.Δεν εχει νοημα κιολας μετα να μενεις σε μια τελειωμενη σχεση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top