[Symbian] Sony Ericsson P990i

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εγώ έχω ψηθεί τρελά για το Qtec 9100.....
άμα με πάρουν στην δουλειά που κυνηγάω, το καβάτζωσα!!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σπάστικα πάντως με τις φωτογραφιες ... :mad: ή κανουμε review ή γύρναμε αισθιασιακή ταινία ... :mad: :mad: :mad: :mad:

Το ολο review πολυ το burn μου θύμισε :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έλα ρε γιατί να μη συνδυάζεις το τερπνόν μετά του ωφελίμου;

Δηλαδή εγώ μεταξύ ενός τραπεζιού και μιας αιθέριας ύπαρξης προτιμάω την αιθέρια ύπαρξη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Έλα ρε γιατί να μη συνδυάζεις το τερπνόν μετά του ωφελίμου;

Δηλαδή εγώ μεταξύ ενός τραπεζιού και μιας αιθέριας ύπαρξης προτιμάω την αιθέρια ύπαρξη... :P

Σορρυ αλλα εγω θα προτιμούσα σε ενα τραπέζι... Αν διαβάζω ενα review θελω να διαβαζω ενα review και οχι το περιοδικο playboy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Μα ό,τι σου προσφέρει το κανονικό review σου προσφέρει και αυτό, μόνο που είναι αισθητικά πιο ωραίο..

Τέσπα, I rest my case...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
παντως το κειμενο του οσο το διαβασα δεν μου αρεσε και τοσο ...
Οσο για το αισθητικά ... ειναι υποκειμενικό ... σορρυ αλλα η κοπελα δεν μου αρεσε καθολου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
σορρυ αλλα η κοπελα δεν μου αρεσε καθολου ...

Μη φας, θα σφάξουμε γλάρο!:P :P :P Τι λες μωρέ, αρκετά καλούλες ήταν και οι 2:) Όπως και το κινητό φυσικά!:clapup: (άσχετα αν δε θα το πάρω! Προτιμώ να τα σκάω στις καλύτερες Αθηναϊκές πίστες τα βράδια παρά σε κινητά κ μ@λ@κίες. Τη δουλίτσα μου την κάνω με όσα εχω):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Μη φας, θα σφάξουμε γλάρο!:P :P :P Τι λες μωρέ, αρκετά καλούλες ήταν και οι 2:) Όπως και το κινητό φυσικά!:clapup: (άσχετα αν δε θα το πάρω! Προτιμώ να τα σκάω στις καλύτερες Αθηναϊκές πίστες τα βράδια παρά σε κινητά κ μ@λ@κίες. Τη δουλίτσα μου την κάνω με όσα εχω):)
αν διαφωνησω θα βγουμε πολυ offtopic οποτε δεν εξυπηρετει σε τπτ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dt008:
εγώ έχω ψηθεί τρελά για το Qtec 9100.....
άμα με πάρουν στην δουλειά που κυνηγάω, το καβάτζωσα!!! :-)

Πήγαμε σήμερα (δηλαδή χτες :P) Πλαίσιο και το χτύπησε! Περιμένουμε review στο αντίστοιχο subforum dt! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
''Τhe Sony Showroom in India has confirmed that the P990 will be released the 1st week of Feb. 06 '' !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top