Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,584 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 23:57, 15-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από SuspiciousMinds
Γειαααα
Τον τελευταίο καιρό κάτι παίζει με τις ενημερώσεις στην αρχική μου στο facebook. Το θέμα είναι ότι δεν εμφανίζονται ενημερώσεις από σελίδες(από καμία σελίδα όμως) και από τους φίλους μου εμφανίζονται πολύ συγκεκριμένες ενημερώσεις.
εδώ και αρκετά χρόνια το fb μέσω αλγόριθμου καθορίζει το τι θα δείς, ανάλογα με το που κάνεις ποιο συχνά like, ποιες δημοσιεύσεις είναι πιο δημοφιλείς και σε ποιες σελίδες μπαίνεις. και φυσικά πετάει αρκετές διαφημίσεις οι οποίες είναι στοχευμένες και εξαρτώνται από το τι έχεις ψάξει τελευταία σε ποιες σελίδες έχεις μπει κτλ

επίσης αν μια σελίδα έχει πληρώσει τότε το περιεχόμενο της θα εμφανιστεί σε περισσότερους χρήστες άρα πιο πολλα like.

σε άλλα μέσα όπως twitter, Instagram τα εμφανίζει όλα ανάλογα με την σειρά που ανέβηκαν, όπως γινόταν και στο fb όταν ξεκίνησε.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:00, 16-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
εδώ και αρκετά χρόνια το fb μέσω αλγόριθμου καθορίζει το τι θα δείς, ανάλογα με το που κάνεις ποιο συχνά like, ποιες δημοσιεύσεις είναι πιο δημοφιλείς και σε ποιες σελίδες μπαίνεις. και φυσικά πετάει αρκετές διαφημίσεις οι οποίες είναι στοχευμένες και εξαρτώνται από το τι έχεις ψάξει τελευταία σε ποιες σελίδες έχεις μπει κτλ

επίσης αν μια σελίδα έχει πληρώσει τότε το περιεχόμενο της θα εμφανιστεί σε περισσότερους χρήστες άρα πιο πολλα like.

σε άλλα μέσα όπως twitter, Instagram τα εμφανίζει όλα ανάλογα με την σειρά που ανέβηκαν, όπως γινόταν και στο fb όταν ξεκίνησε.
Ακριβώς. Πόσο τέλειο είναι αυτό το πράγμα, πραγματικά! Μόνο τα ενδιαφέροντα μπροστά-μπροστά, από όσους θεωρείς ενδιαφέροντες (λίγοι και καλοί) και φυσικά από σελίδες που ανεβάζουν φανταστικά πράγματα! Πόσο χρόνο κερδίζεις γλυτώνοντας αδιάφορα σκρολαρίσματα.
2
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 12:53, 02-11-17:

Χτες έκανα uninstall την εφαρμογή του messenger στο κινητό και όταν την ξανακατέβασα μου βγήκε μια αρχαία έκδοση του app. Την διέγραψα, ξαναέκανα install και πάλι το ίδιο. Στο play store μου λέει ότι είναι up to date Τι κάνω λάθος;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,199 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:15, 02-11-17:

Το λάθος είναι που πήρες android και όχι iPhone και τα λάθη πληρώνονται.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 02-11-17 στις 13:42.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος