Sex shop

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
Τι θα αγοράζατε?
Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί όχι?
Άλλωστε πριν λίγο καιρό το σκεφτόμασταν με το σύντροφό μου και απλά δεν έτυχε.
Τώρα το να πάω μόνη μου, όχι οτι ντρέπομαι αλλά γιατι να μην είναι κι ο άλλος εκεί να πει και τη δική του γνώμη?
Τι θα αγόραζα? Απόρρητον! :P
Αν πετύχαινα κάποιο γνωστό εκεί, χαλαρά. Αυτός δηλαδή γιατί ήρθε? Για να δει τα αξιοθέατα?
Και γιατί να με θεωρήσει ανώμαλη ο σύντροφος μου? Στο σεξ πρέπει να πειραματίζεσαι και λίγο πιστεύω. Για να με θεωρήσει ανώμαλη θα πρέπει να είναι πολύ πουριτανός και σορρυ αλλά με τέτοια άτομα ούτε καν φιλίες δεν θέλω να έχω, πόσο μάλλον σχέση που τη θεωρώ κάτι ανώτερο καθώς ο σύντροφος είναι και φίλος και κάτι παραπάνω (για μένα τουλάχιστον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατί όχι?
Άλλωστε πριν λίγο καιρό το σκεφτόμασταν με το σύντροφό μου και απλά δεν έτυχε.
Τώρα το να πάω μόνη μου, όχι οτι ντρέπομαι αλλά γιατι να μην είναι κι ο άλλος εκεί να πει και τη δική του γνώμη?
Τι θα αγόραζα? Classified :P
Αν πετύχαινα κάποιο γνωστό εκεί, χαλαρά. Αυτός δηλαδή γιατί ήρθε? Για να δει τα αξιοθέατα?
Και γιατί να με θεωρήσει ανώμαλη ο σύντροφος μου? Στο σεξ πρέπει να πειραματίζεσαι και λίγο πιστεύω. Για να με θεωρήσει ανώμαλη θα πρέπει να είναι πολύ πουριτανός και σορρυ αλλά με τέτοια άτομα ούτε καν φιλίες δεν θέλω να έχω, πόσο μάλλον σχέση που τη θεωρώ κάτι ανώτερο καθώς ο σύντροφος είναι και φίλος και κάτι παραπάνω (για μένα τουλάχιστον).

Γειά σου ρε michelle, πραγματικά γουστάρω τον φιλελευθερισμό σου! Ωραία τα παρουσιάζεις αλλα δυστηχώς ο κόσμος δεν το βλέπει έτσι. Φαντάζεσαι το άτομο που πετυχένεις μέσα να είναι ένας θείος σου που εκείνη την ώρα φευγει με μια πλαστική κούκλα τραβεστί!!!! χαχαχαχα τρελό γέλιο, να δω τι θα έλεγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Κι εγώ δεν νομίζω να είχα πρόβλημα...Πάνω κάτω με κάλυψε η Μichelle.(Είδες?Συμφωνήσαμε και μια φορά!:PΚαλημέραααα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Γειά σου ρε michelle, πραγματικά γουστάρω τον φιλελευθερισμό σου! Ωραία τα παρουσιάζεις αλλα δυστηχώς ο κόσμος δεν το βλέπει έτσι. Φαντάζεσαι το άτομο που πετυχένεις μέσα να είναι ένας θείος σου που εκείνη την ώρα φευγει με μια πλαστική κούκλα τραβεστί!!!! χαχαχαχα τρελό γέλιο, να δω τι θα έλεγε
Χαχαχαχαχαααχαχα, τότε το θέμα δεν θα ήταν να ντραπώ εγώ αλλά αυτός!!!

(όχι οτι είναι άξιο ντροπής αλλά γιατί συνήθως οι μεγαλύτεροι αυτά τα θέματα τα θεωρούν ταμπού)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο ?
Θα τον χαιρετούσα, και θα έκανα την δουλεία μου. Μην ξεχνάμε οτι ήταν και αυτος εκεί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα εκτός θέματος μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1027
Ας συνεχίσουμε εκει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατί όχι?
Άλλωστε πριν λίγο καιρό το σκεφτόμασταν με το σύντροφό μου και απλά δεν έτυχε.
Τώρα το να πάω μόνη μου, όχι οτι ντρέπομαι αλλά γιατι να μην είναι κι ο άλλος εκεί να πει και τη δική του γνώμη?
Τι θα αγόραζα? Απόρρητον! :P
Αν πετύχαινα κάποιο γνωστό εκεί, χαλαρά. Αυτός δηλαδή γιατί ήρθε? Για να δει τα αξιοθέατα?
Και γιατί να με θεωρήσει ανώμαλη ο σύντροφος μου? Στο σεξ πρέπει να πειραματίζεσαι και λίγο πιστεύω. Για να με θεωρήσει ανώμαλη θα πρέπει να είναι πολύ πουριτανός και σορρυ αλλά με τέτοια άτομα ούτε καν φιλίες δεν θέλω να έχω, πόσο μάλλον σχέση που τη θεωρώ κάτι ανώτερο καθώς ο σύντροφος είναι και φίλος και κάτι παραπάνω (για μένα τουλάχιστον).

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν έχω πάει ποτέ...δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ... μάλλον είναι περισσότερο "έμπνευση της στιγμής"... πάντως δεν θα ντεπόμουν να πάω να ψωνίσω κάτι από εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Και βέβαια θα πήγαινα. Εεεεε! Ενα ζευγάρι χειροπέδες πάντα έρχεται χρήσιμο! Δεν βρίσκω κάτι το κακό με το να πάει κάποιος σε sex shop ή να ψωνίσει από εκεί. Άλλωστε για να υπάρχουν σημαίνει ότι κάποιοι αγοράζουν από εκεί! Το να κρύβεσαι μετά, είναι απλά χαζό!

Είχα ένα φίλο που δούλευε σε sex shop.Αν και γενικά επικρατούσε η "διακριτικότητα" και δεν μας έλεγε πολλά πολλά, μας είχε πει για μια φορά που είχε παέι ένας παπάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Το να κρύβεσαι μετά, είναι απλά χαζό!
Μετά γιατί να μην κρυφτείς από κάποιοιν που ξέρεις ότι δεν θα το πάρει "καλά";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μετά γιατί να μην κρυφτείς από κάποιοιν που ξέρεις ότι δεν θα το πάρει "καλά";
Δε λέω να πας να το ξεφουρνίσεις και στην γιαγιά σου, αλλά σε κάποιους φίλους που το παίζουν πουριτανοί.... Ε! εκεί λέει να το πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Δε λέω να πας να το ξεφουρνίσεις και στην γιαγιά σου, αλλά σε κάποιους φίλους που το παίζουν πουριτανοί.... Ε! εκεί λέει να το πεις!
Μην ξενχάς ότι και πουριτανοί έχουν στόματα, προσωπικά θα προσπαθούσα να αποφύγω να το πω...Αυτό δεν σημαίνει ότι σε κάποιο άτομο που εμπιστεύομαι δεν θα το πώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μην ξενχάς ότι και πουριτανοί έχουν στόματα, προσωπικά θα προσπαθούσα να αποφύγω να το πω...Αυτό δεν σημαίνει ότι σε κάποιο άτομο που εμπιστεύομαι δεν θα το πώ

Αυτής της άποψης ήμουν παλιότερα. Αλλά πλέον λατάλαβα ότι αν κάποιος θέλει να πει κάτι για σένα και άγγελος :angelnot: να'σαι πάλι κάτι θα βρούν να πούν..! ¨οποτε πλέον δεν με νοιάζει τι θα πουν και πως θα με χαρακτηρίσουν!
Σεβαστή απόλυτα πάντως η άποψή σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Αυτής της άποψης ήμουν παλιότερα. Αλλά πλέον λατάλαβα ότι αν κάποιος θέλει να πει κάτι για σένα και άγγελος :angelnot: να'σαι πάλι κάτι θα βρούν να πούν..! ¨οποτε πλέον δεν με νοιάζει τι θα πουν και πως θα με χαρακτηρίσουν!
Σεβαστή απόλυτα πάντως η άποψή σου!:D
Μώρε έχεις δικαίο αλλά δεν ξέρω, απλώς προτιμώ να μην ξεσηκώνω εύκολα τα σχόλια για εμένα ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μώρε έχεις δικαίο αλλά δεν ξέρω, απλώς προτιμώ να μην ξεσηκώνω εύκολα τα σχόλια για εμένα ... :(

:console: Σε καταλαβαίνω..! Αυτό έκανα και εγώ μέχρι πριν λίγα χρόνια... Απλά αποδείχτηκε αναποτελεσματική μέθοδος προστασίας από κακοπροαίρετα σχόλια!:wall: Οπότε πλέον το έχω ρίξει στην "τρελή" και έχω βρει την υγειά μου!:yahoo: :wacko: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Δεν το λεω απο συντηρητισμο, αλλα τι ακριβως να αγορασεις απο sex shop, εκτος απο δονητη; :worry: Dvd,VHS και τετοια τα πουλανε και ολα τα περιπτερα/video clubs. Μαστιγια και λοιπα σαδομαζοχιστικα νομιζω ξεφευγουν λιγο απο τα ενδιαφεροντα του μεσου ατομου (δεν λεω οτι δεν ειναι καλα! :P Απλα συνηθως οι πιο πολλοι κανα μπατσακι δινουν, δεν αγοραζουν μαστιγια) Χαπια, διεγερτικα, ματζουνια, κτλ δεν νομιζω οτι εχουν ιδιαιτερη χρησιμοτητα.

Τι αλλο ειναι "χρησιμο" (δεν το λεω με ειρωνια! Οντως αναρωτιεμαι!)

Υ.Γ: Εχω αγορασει απο sex shop! :angelnot: Και φυσικα, δεν ντραπηκα καθολου (γιατι αλλωστε;!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι χειροπέδες ξεφευγουν απο τα ενδιαφέροντα του μέσου ατόμου?????? Τι άλλο θα ακούσω η γυναίκα! :rolleyes: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Οι χειροπέδες ξεφευγουν απο τα ενδιαφέροντα του μέσου ατόμου?????? Τι άλλο θα ακούσω η γυναίκα! :rolleyes: :P
Michelle μου ξέρεις ότι ένα ποσοστό που αγγίζει το 50% των ανθρώπων είναι προκατειλημμένοι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ; όποιος δε χρησιμοποιεί χειροπέδες χαρακτηρίζεται από προκατάληψη ως προς τι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top