Sex shop

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Α, οχι και προκατειλημμενος!! :mad: :P Αυτο εχω δειξει με τα post μου ως τωρα;! :worry:

Ασε που δεν ειπα τιποτα για χειροπεδες εγω! Μιλησα για μαστιγια και λοιπα σαδομαζοχιστικα! Οι χειροπεδες δεν υπαγονται στα ανωτερω γιατι:
1) Δεν ειναι ουτε οργανο σαδισμου (προκλησης πονου σε αλλον)
2) ουτε οργανο μαζοχισμου (αποδοχης πονου απο αλλον) - Ειναι θεμα bondage, dom playing (dom -> dominant)

Ακομα και να θεωρειτε οτι ειναι S&M εργαλειο, νομιζω τετοια μπορει να βρει καποιος και σε αλλα μαγαζια, για αυτο και δεν τα ανεφερα! ;)

Ακους εκει συντηρητικος/προκατειλλημενος! :( :clapup: Που και να μην ελεγα οτι εχω αγορασει απο sex shop! :hmm:

(Εκτος και αν με το "προκατειλλημενος" αναφεροσουν στην πλειονοτητα των ατομων. Εκει παω πασο δεν γνωριζω. Προσωπικα δεν το δεχομαι, αλλα δεν ξερω κιολας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
χμ; όποιος δε χρησιμοποιεί χειροπέδες χαρακτηρίζεται από προκατάληψη ως προς τι; :hmm:
Ως προς το να δοκιμάζει νέα πράγματα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σορρυ insomniac αλλά εδώ θα διαφωνήσω. Δεν είναι όργανο σαδομαζοχισμού μόνο ότι προκαλεί πόνο. Ούτε έχει σχέση ο σαδομαζοχισμός με πόνο απαραίτητα. Ακόμα και τα παιχνίδια κυριαρχίας είναι σαδομαζοχισμός.

Αχ ειχα βρει ένα φοβερό κειμενο για αυτό αλλά δεν το βάζω γιατι μάλλον είναι too much...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε πάσαρέ το υπογείως κι εσύ, τι σκ@τά το έχουμε το ρημάδι το εμ εσ εν :P;

exposed, άλλο δεν έχω δοκιμάσει, άλλο δεν χρησιμοποιώ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ε πάσαρέ το υπογείως κι εσύ, τι σκ@τά το έχουμε το ρημάδι το εμ εσ εν :P;

exposed, άλλο δεν έχω δοκιμάσει, άλλο δεν χρησιμοποιώ :).
Υπογείως έχει υγρασία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά δεν είναι οτι έχει κάποια προσβλητική έκφραση, απλά φοβάμαι μήπως το θέμα ειναι too much... Είναι ενα κείμενο που έχει γράψει ένας ελαφρώς σαδομαζοχιστής περι σαδομαζοχισμού και τους μύθους γύρω απο αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Σορρυ insomniac αλλά εδώ θα διαφωνήσω. Δεν είναι όργανο σαδομαζοχισμού μόνο ότι προκαλεί πόνο. Ούτε έχει σχέση ο σαδομαζοχισμός με πόνο απαραίτητα. Ακόμα και τα παιχνίδια κυριαρχίας είναι σαδομαζοχισμός.

Αχ ειχα βρει ένα φοβερό κειμενο για αυτό αλλά δεν το βάζω γιατι μάλλον είναι too much...

Ε καλα δεν χρειαζεται να συμφωνουμε και στα παντα! :P Και οπως βλεπεις, απλα το ολο ζητημα ειναι θεμα ορισμου των χειροπεδων. εγω λεω οτι δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια, εσυ λες το αντιθετο. οπως και να εχει, δεν το επικρινω. Ισα ισα, το επιδοκιμαζω. Αλλα επανερχομαι στην αρχικη μου ερωτηση: τι να αγορασεις απο sex shop, το οποιο δεν μπορεις να βρεις αλλου; (και επαναλαμβανω οτι ρωταω απο περιεργεια, οχι λογω αποδοκιμασιας!)

EDIT: Δεν μπορεις να κανεις ενα "ρεζουμε" να μαθουμε και εμεις; ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Ε καλα δεν χρειαζεται να συμφωνουμε και στα παντα! :P Και οπως βλεπεις, απλα το ολο ζητημα ειναι θεμα ορισμου των χειροπεδων. εγω λεω οτι δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια, εσυ λες το αντιθετο. οπως και να εχει, δεν το επικρινω. Ισα ισα, το επιδοκιμαζω. Αλλα επανερχομαι στην αρχικη μου ερωτηση: τι να αγορασεις απο sex shop, το οποιο δεν μπορεις να βρεις αλλου; (και επαναλαμβανω οτι ρωταω απο περιεργεια, οχι λογω αποδοκιμασιας!)
Στο sex-shop θα είναι μελετημένες για αυτό, άλλου ίσως όχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το βρήκα στα αγγλικά. Όσοι το διαβάσετε οοοολο και κρίνετε οτι δεν είναι too much κάνω paste τη μετάφραση :)

https://www.esenciabdsm.com/visitantes/tecnicas/tecnica02i.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
Τι θα αγοράζατε?
Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο ?

1)Εχω μπει
2)Γιατι οχι;
3)Αμα καπια στηγμη για καπιον λογο ηθελα....
4)δεν ξερω... Το μονο που θα μπορουσα να σκευτω τωρα ειναι χειροπεδες, αλλα και αυτες δυσκολα, αλλα ποτε δεν ξερεις....
5)Εξαρτατε πιον... Αμα εβλεπα τον παπου μου θα ηξερα οτι ειναι ονειρο οποτε δεν θα με ενοιαζε, αμα εβλεπα θεια/θειο θα αιστανομουν καπως αμηχανα, αν εβλεπα οπιονδηποτε αλλο θα ητανε σαν να τον ειχα δει σε οπιοδηποτε αλλο μαγαζι
6)Οχι, για να ειναι συντροφος μου με ξερει αρκετα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
Ναι έχω μπεί και έχω πάει πολλές φορές

Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
Εχω πάρει πάρα πολλά απο εκεί

Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
ποιό;:redface:

Τι θα αγοράζατε?
Τα πάντα έχει φοβερά πράγματα;)

Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο;

Καθόλου δεν αγχώνομαι για αυτό, άν εγώ είμαι ανώμαλλη ο συγγενής τι κάνει εκεί;:hmm: :P
Οσο για τον άντρα μαζι πάμε, δεν είναι κακό να πηγαίνεις κακό είναι να το κρύβεις ότι πάς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
Εχω μπει

Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
Αν εβρισκα κατι ενδιαφέρον:P

Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
ποιό;:redface: ( Σορρυ mania που σου κλέβω την ατάκα αλλα μαρεσε:P)

Τι θα αγοράζατε?
θα χαθει το μυστήριο αμα πώ:P πραγματακια για kinky καταστάσεις:P
Βασικά θα αγόραζα οτι ήταν καταλληλο για την περίσταση κοινώς τα πάντα

Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα Γέλαγα απλώς....και θα τον αφηνα να κάνει την δουλεία του

Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο;
Ναι ναι το sex shop περίμενε για να με καταλάβει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
1) Θα μπαίνατε σ'ένα sex shop?
Έχω μπεί .
2) Θα αγοράζατε κάτι από'κεί?
Έχω αγοράσει,τόσα πράγματα έχει εκεί μέσα !:P
Αν και προτιμώ τις τηλεφωνικές παραγγελίες μέσω καταλόγου.Είναι πιο διακριτικό..
3) θα προτείνατε στον σύντροφό σας να το χρησιμοποιήσετε?
Εκπληξηηηη! Κοίτα τι αγόρασα...!:D
4) Τί θα αγοράζατε?
Υπάρχει μεγάλη ποικιλία..εεεεε....εκτός των βασικών:redface: ....δ@@@@@ς και λάδια-ξύδια για μασάζ κλπ κλπ ,οτιδήποτε άλλο θα μπορούσε να μου εξάψει την φαντασία...:upside: :beating: :1eye: :hump: :hump: :whatever: :jumpy: :mastigio :oops:
5) Τι θα κάνατε αν συναντούσατε κάποιον γνωστό σας?
Αν ήταν ένας απλός γνωστός,θα γέλαγα μάλλον και θα συνέχιζα κανονικά τα ψώνια μου.Αν ήταν φίλος εεεε θα ανταλάσαμε και γνώμες φαντάζομαι.
6) Θα σκεφτόσασταν μήπως ο σύντροφος σας,σας θεωρήσει ανώμαλο?
Ανώμαληηηη??? Όχι βρε παιδιά...αυτό έλειπε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
εχω παει αρκετες φορες

Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
εχω παρει κανα 2 πραγματα απο εκει

Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
ποιο?

Τι θα αγοράζατε?
εχω παρει εσωρουχα,εχω παρει εσωρουχο γλυφιτζουρι:P κ.α.

δονητη δεν νομιζω να επερνα.... δεν τον χρειαζομαι:P

Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο;
δεν το θεωρει καθολου ανωμαλο του αρεσουν οι εκπληξεις...:D
οσο θα ντρεπομουν εγω θα επρεπε να ντρεπετε κ ο συγγενεις γνωστος ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Θα μπαίνατε σε ένα sex shop?
ναι έχω μπει
Θα αγοράζατε κάτι απο εκεί?
ναι , γιατί όχι.
Θα προτείνατε στον/στην σύντροφο σας να το χρησιμοποιήσετε?
χμμ υπάρχουν και απλά πράγματα και όχι πολύ extreem οπότε ναι
Τι θα αγοράζατε?
δεν ξέρω έχει αρκετά εδιαφέροντα πράγματα
Τι θα κάνετε αν πετυχένατε κάποιον γνωστό σας εκεί ? συγγενή ας πούμε
δεν ξέρω , θα ξαφνιαζόμουν όπως και εκείνος λογικά
Θα σκεφτόσασταν ότι ο σύντροφος σας θα σας θεωρήσει ανώμαλο ?
όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ρε μια κατάσταση...

Απ' ότι σκέφτομαι, τα σεχς σοπ δημιουργήθηκαν για να γίνονται οι τελματωμένες σχέσειζ πιο πιπεράτες... Και φτάσαμε να χρειαζόμαστε να φάμε πρώτα το πιπέρι και ύστερα το κυρίως πιάτο :P


Έχει γίνει δλδ το σεχς τόσο μπανάλ, που χρειάζεται και εξεζητημένες καταστάσεις :P
Βέβαια, η ψυχολογία μας λέει πως
το ένα εξεζητημένο προκαλεί το επόμενο εξεζητημένο και ούτω καθεξής,
με αποτέλεσμα να ξεχνάμε από που ξεκίνησε το σεχς,
και πως σε ένα ζευγάρι επιτελεί κάποιες βασικές λειτουργίες,
είναι πρώτα δέσιμο ανάμεσα στους δύο, και μετά δέσιμο με ροζ χειροπέδες και τέτοια :P

και όσο το ζευγάρι κρύβεται πίσω από την απόλαυση για να αποφύγει αυτό το δέσιμο
τόσο περισσότερο πιο εύκολο είναι να σπάσουν μέσα τους
μέχρι να καταλήξουν να κάνουν σεχς με έναν άγνωστο, που δεν θα διαφέρει από τον προηγούμενο ή τον επόμενο,

το οποίο είναι καλό, άι γκεςς, όταν έχεις σκοπό μόνο το σεχς

και η μοναξιά σου, η απομόνωση πίσω από τα toys, θα χειροτερεύει
γιατί θα έχεις μπόλικο σεχς μα καθόλου επαφή,
ούτε θα έχεις τρόπο να διακρίνεις την διαφορά ανάμεσα στα δύο,
οπότε θα πείθεις τον εαυτό σου πως είναι φυσιολογικό να νοιώθεις άδειος στα 15/25/35,
σαν την αλεπού στον αισώπειο μύθο, που έχασε την ουρά της όταν την κυνηγούσαν
και προσποιόταν στις άλλες αλεπούδες, πως είναι μόδα η κομμένη ουρά.


Τέσπα, το ξεφτύλισα πάλι,
δικαίωμα του καθενός να βλέπει τον άλλον
ως δονητή χωρίς μπαταρίες :P


Τώρα με συγχωρείτε, πάω σε σεχς σοπ
να αγοράσω λάδι για το τηγάνι
αυτό του σούπερ μάρκετ είναι το ίδιο ακριβό
και είναι εξίσου ακατάλληλο για φαί :P
χώρια που το έχω και για το αυτοκίνητο.

Μπάιιιιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
θα πηγαινα για να παρω δωρο στην κολλητη μου,ετσι για χαβαλε,η οποια ναι ειναι ανωμαλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
δεν εχει τυχει να παω!χειροπεδες μπορω να βρω και αλλου...αυτο που θα ηθελα να αγορασω παντως θα ηταν καποια στολη [νοσοκομας (ασθενης εγω) - μπατσινας (φυλακισμενος εγω) - καλογριας (εγω τι θα ειμαι ακριβως δεν ξερω-πιστος σιγουρα παντως) και ινδιανας (τσαμπα εχω κρατισει τα αεροβολα απο τοτε που ντυνομουν καουμποϋ τις αποκριες?) ]. πιστευω πως οταν αποτελουν μερος του παιχνιδιου και οχι το ιδιο το παιχνιδι ειναι πολυ ερεθιστικα (και για το μυαλο και για το σωμα) και δινουν αλλο χρωμα στο ερωτικο παιχνιδι. αρκει οπως ειπα να αποτελουν κατι το extra και οχι να αντικαθιστουν την πραξη καθεαυτη καθως τιποτα δεν συγκρινεται με απλα δυο γυμνα σωματα ενωμενα και τιποτα να παρεμβαινει μεταξυ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Michelle μου ξέρεις ότι ένα ποσοστό που αγγίζει το 50% των ανθρώπων είναι προκατειλημμένοι :(

Πριν από ένα μήνα τρώγαμε σε ένα εστιατόριο και στο διπλανό τραπέζι, σε απόσταση αναπνοής γιατί το εστιατόριο ήταν φίσκα εκείνη τη νύχτα, κάθοταν μια παρέα, πρέπει να'ταν γύρω στα πενήντα όλοι, και γιόρταζαν τα γενέθλια κάποιου. Εγώ καθόμουν πλάτη και δεν είχα οπτικό πεδίο, αλλά τους άκουγα κανονικά όταν εμείς σωπαίναμε. Η κυρία είχε ένα κουτάκι συσκευασία δώρου και λέει στον άντρα της να το ανοίξει. Μου ψιθυρίζει η κυρία δίπλα μου ''κοίτα'', με τρόπο όμως, μην καρφωθείς ως συνήθως. Γυρνάω εγώ και βλέπω ένα ζευγάρι χειροπέδες το δωράκι της στον άντρα της. Αυτός κοκκίνησε :redface: μπροστά σε όλο τον κόσμο, αλλά δεν είχαν κόμπλεξ, πλάκα είχε. Εξεπλάγην που ήταν μεγαλούτσικοι και όμως δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην ψύχρα να κάνουν κάτι τέτοιο. 'Ηταν τόσο γλυκοί και χαριτωμένοι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα πήγαινα και αν θα έπερνα κάτι...Καταρχάς,είναι λίγο χαζό,αλλά τι περίπου υπάρχει εκεί μέσα????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top