Ποιοι ειναι οι χειρότεροι οδηγοί;

Ποιοι είναι κατα την γνώμη σας οι χειρότεροι οδηγοι;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Οι άντρες

    Ψήφοι: 8 7.9%
  • Οι παππούδες

    Ψήφοι: 57 56.4%
  • Οι γυναίκες

    Ψήφοι: 24 23.8%
  • Οι ταξιτζίδες/λεωφοριατζήδες κτλ

    Ψήφοι: 38 37.6%
  • Παππακια delivery

    Ψήφοι: 24 23.8%

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Οι 7 στους 10 πιτσιρικάδες 18-20 ετών όταν βγάζουν έξω την κοπέλα τους ή την παρέα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,111 μηνύματα.
Οι 7 στους 10 πιτσιρικάδες 18-20 ετών όταν βγάζουν έξω την κοπέλα τους ή την παρέα τους.

Ειδικά στο παρκάρισμα είναι καταπληκτικοί έχω ακούσει οι πιτσιρικάδες. Αφού ψήσουν τις κοπέλες τους για κανα δυο εμπειρίες της πίσω πόρτας στο πίσω κάθισμα, τραβάνε και μια όπισθεν και αποκτά η φάση και εμπειρίες της πίσω ταχύτητας (και ανάρτησης στα πολλά τα γντάπα γντούπα άμα είναι κανα Audi 80 με την ανάρτηση τσιμέντο).

Βέβαια ποιός είναι ο πιό μαλάκας της φάσης δεν ξέρω. Ο ανήσυχος νεανίας που καρφώνει τις ταχύτητες και στρίβει το τιμόνι ακριβώς όπως αυνανίζεται κάτω απ' τα βελουδένια σκεπάσματά του το βράδυ, ή η χαροκαμμένη γκόμενα που για να γλυτώσει από τη νέα Barbie δώρο της νονάς το Πάσχα, είπε να αφήσει το καγκούρι γκόμενό της να τη σκοτώσει μέσα σε ένα Fiat Uno με φωτάκια και εξατμίσεις που ξεπερνούν το συνολικό βάρος αυτού καθεαυτού του αμαξιού (εργοστασιακά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καταρχάς κάποιος που είπε πιο πανω πως οι γυναίκες που οδηγούν SUV είναι κακές οδηγοί, δεν μπορώ να καταλάβω πως κατέληξε σε αυτό το συμπέρασμα! :lol:
Κατά δεύτερον, οι χειρότεροι οδηγοί που έχω δει είναι οι Κρητικοί και μάλιστα όταν οδηγείς SUV αμάξι (:P) με αθηναϊκές πινακίδες - σαν να βλέπουν κόκκινο πανί μπροστά τους είναι! Αν και το χειρότερο μου συνέβη πέρσι το καλοκαίρι όταν οδηγώντας νοικιασμένο αμάξι με κρητικές πινακίδες πήγαινα κανονικά σε μια επαρχιακή "εθνική" οδό που δεξιά μου είχε χωμάτινη λωρίδα που μπορούσε να σταματήσει κάποιος αν ήθελε. Ε οπως πηγαινα κανονικά στον δρόμο μου υπήρχε ένα αμάξι σταματήμενο μερικά μέτρα πιο κάτω. Τον είχα δει αλλά δεν φανταζόμουν πως μόλις έφτανα στα δύο μέτρα από εκείνον θα αποφάσιζε να διασχίσει ..κάθετα τον δρόμο για να κάνει αναστροφή! Ευτυχώς δεν είχα κανέναν πίσω και δεν ερχόταν κανείς στο αντίθετο ρεύμα οπότε κορνάροντας σαν τρελή αρχίζω να βγαινω στο αντίθετο συνειδητοποιώντας πως ο τύπος με γράφει κανονικά και εξακολουθεί να ..στρίβει ήρεμα. Το κόβω όλο από την άλλη και καταφέρνω να φρενάρω εντελώς τελευταία στιγμή, ενώ έχω αρχίσει να προσεύχομαι να μη πάθουμε τίποτα όταν τρακάρουμε. Ο τύπος ατάραχος συνεχίζει κανονικά την πορεία του και εγώ μερικά μέτρα πιο κάτω, ανάβω αλάρμ και σταμάταω γιατί από τον πανικό τρέμουν τα πόδια μου. Προφανώς ήταν κάποιος ..ντόπιος (:lol:), αφού μάλιστα είχε και μια τεράστια ταμπέλα Σχολή Οδηγών (!!!) επάνω στο αμάξι - άμα οδηγούν έτσι όταν μαθαίνουν (ή ακόμα χειρότερα αν οδηγεί έτσι ο δάσκαλος, διότι προφανώς και δεν πρόλαβα να δω ποιος οδηγούσε από την τρομάρα μου αφού σταμάτησα το αμάξι κυριολεκτικά μισή τρίχα δίπλα του και αυτός αμφιβάλλω κι αν με πήρε καν χαμπάρι παρά τις κόρνες μου!), ε δεν νομίζω πως μπορείς να περιμένεις και πολλά από εκείνους!

Και όσον αφορά τα κόμπλεξ των αντρών με τις γυναίκες οδηγούς μου έχει τύχει το ανεκδιήγητο. Είμαι με ένα kia ceed εθνική και επιστρέφω απο Καλαμάτα. Μέσα στο αμάξι είμαστε τέσσερις γυναίκες και χαζογελάμε, αφού έχει κίνηση και πάμε σαν κότες. Σε κάποια φάση κάποιος από την διπλανή λωρίδα ανάβει φλας. Τον αφήνω να μπει μπροστά μου. Ήταν ένα κάμπριο, κόκκινο, διθέσιο αμάξι με δύο τύπους μέσα. Για κάποιο παντελώς ανεξήγητο λόγο, κάνανε τρεις ώρες να ξεκινήσουν κάθε φορά που ξεκίναγε η λωρίδα μας και πήγαιναν κυριολεκτικά με δύο χιλιόμετρα χαζεύοντας δεξιά και αριστερά και γελώντας σαν καθυστερημένα. Άρχισα να εκνευρίζομαι πάρα πολύ και τους άναβα τα φώτα για να οδηγήσουν φυσιολογικά, αλλά αυτοί τον χαβά τους. Είμασταν στην δεξιά λωρίδα, οπότε σε κάποια φάση που είναι αφηρημένος ο οδηγός, βγαίνω στην βοηθητική και τον προσπερνάω και φεύγω. Ακόμα και σήμερα δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς τους ενόχλησε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
αναμφισβήτητα οι παππούδες: εκτός του ότι πηγαίνουν πολύ αργά... πάνε καταμεση στο δρόμο με αποτέλεσμα να μην μπορείς να προσπεράσεις και δεν γάζουν φλας όταν στρίβουν!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αυτο με το φλας ισχυει στ αληθεια :P
εχουν παει να με πατησουν ποσες φορες! βγαλε φλας κυριος! πλεον προσπαθω να τους παρατηρω προσεκτικα πριν κανω κινηση:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Για τις γυναίκες δεν πιστεύω ότι είναι κακοί οδηγοί όπως λέγεται, αλλά έχουν ένα ελάττωμα που το έχω παρατηρήσει αλλά και διαπιστώθηκε σε μία έρευνα, ότι χρησιμοποιούν την κόρνα του αυτοκινήτου τους καθ' υπερβολήν.
Εγώ μια φορά χρειάστηκα πραγματικά γιατί κάποιος ερχόταν κατά πάνω μου, και έψαχνα να βρω που είναι η κόρνα (δεν την είχα χρησιμοποιήσει ποτέ για χρόνια), και μέχρι να την βρω με χτύπησε ο παππούς.
Σίγουρα οι παππούδες είναι οι χειρότεροι οδηγοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ένας... ή μάλλον μία είναι η χειρότερη οδηγός και αυτή είμαι εγώ. :P

Δυστυχώς δεν είναι αστείο καθόλου, αλλά οι αφηρημένοι οδηγοί είναι "Κίνδυνος-Θάνατος".
Γι'αυτό λοιπόν: ΠΡΟΣΟΧΗ! ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΟΥΜΕ, ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΚΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν είναι αστείο καθόλου, αλλά οι αφηρημένοι οδηγοί είναι "Κίνδυνος-Θάνατος".
Γι'αυτό λοιπόν: ΠΡΟΣΟΧΗ! ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΟΥΜΕ, ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΚΕΙ.

Εχεις απολυτο δικιο.Μια προσωπικη εμπειρια . Καλοκαιρι, μεσημερι, νταλα ο ηλιος, μολις ειχα μαλωσει με τον φιλο μου, παιρνω το αυτοκινητο μου να παω να φαω μια κρεπα. Παιρνω την κρεπουλα μου να την φαω στο αμαξι. Οδηγωντας και τρωγοντας ταυτοχρονα (και εχοντας και νευρα) φτανω σε μια διασταυρωση οπου απο μακρια εβλεπα οτι το φαναρι ηταν κοκκινο ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Φυσικα τα ματια μου το ειδαν ,αλλα το σημα δεν πηγε στον εγκεφαλο. Με το που περναω ανετη με κοκκινο το φαναρι, συνειδητοποιω οτι ειχα κοκκινο. "Οχι ρε π@στη μου" (σκεφτομαι). Κι εκεινη την ωρα βλεπω να ερχονται κατα πανω μου τα αλλα αυτοκινητα που για αυτους φυσικα το φαναρι ηταν πρασινο. "Αχ σε παρακαλω δες με και φρεναρε και μην πεσεις πανω μου, ενταξει φταιω αλλα φρεναρε please γιατι εκανα μαλακια" (ξανασκεφτηκα). Φυσικα ο τυπος δεν προλαβε να φρεναρει αφου με ειδε φατσα καρτα μπροστα του, εγω προσπαθησα να στριψω το αμαξι ετσι ωστε να προκαλεσω οσο το δυνατον λιγοτερη ζημια. Τελικα, η συγκρουση μας ηταν πλαγιομετωπικη. Εμενα με πεταξε πανω σε ενα πεζοδρομιο και ετσι τελειωσε η ιστορια. Φυσικα του ζητησα συγγνωμη , ο,τι και να πει ειχε δικιο. Ευτυχως ο τυπος ηταν αρκετα κουλ και δεν ειχαμε χειροτερα. Το κακο ηταν οπως μου ειπε οτι μολις ειχε αγορασει το αμαξι και ηταν ολοκαινουριο.Κι εγω μολις του το εγκαινιασα.Αμαν ρε γαμωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο.Μια προσωπικη εμπειρια . Καλοκαιρι, μεσημερι, νταλα ο ηλιος, μολις ειχα μαλωσει με τον φιλο μου, παιρνω το αυτοκινητο μου να παω να φαω μια κρεπα. Παιρνω την κρεπουλα μου να την φαω στο αμαξι. Οδηγωντας και τρωγοντας ταυτοχρονα (και εχοντας και νευρα) φτανω σε μια διασταυρωση οπου απο μακρια εβλεπα οτι το φαναρι ηταν κοκκινο ΓΙΑ ΜΕΝΑ. Φυσικα τα ματια μου το ειδαν ,αλλα το σημα δεν πηγε στον εγκεφαλο. Με το που περναω ανετη με κοκκινο το φαναρι, συνειδητοποιω οτι ειχα κοκκινο. "Οχι ρε π@στη μου" (σκεφτομαι). Κι εκεινη την ωρα βλεπω να ερχονται κατα πανω μου τα αλλα αυτοκινητα που για αυτους φυσικα το φαναρι ηταν πρασινο. "Αχ σε παρακαλω δες με και φρεναρε και μην πεσεις πανω μου, ενταξει φταιω αλλα φρεναρε please γιατι εκανα μαλακια" (ξανασκεφτηκα). Φυσικα ο τυπος δεν προλαβε να φρεναρει αφου με ειδε φατσα καρτα μπροστα του, εγω προσπαθησα να στριψω το αμαξι ετσι ωστε να προκαλεσω οσο το δυνατον λιγοτερη ζημια. Τελικα, η συγκρουση μας ηταν πλαγιομετωπικη. Εμενα με πεταξε πανω σε ενα πεζοδρομιο και ετσι τελειωσε η ιστορια. Φυσικα του ζητησα συγγνωμη , ο,τι και να πει ειχε δικιο. Ευτυχως ο τυπος ηταν αρκετα κουλ και δεν ειχαμε χειροτερα. Το κακο ηταν οπως μου ειπε οτι μολις ειχε αγορασει το αμαξι και ηταν ολοκαινουριο.Κι εγω μολις του το εγκαινιασα.Αμαν ρε γαμωτο.

γιατί δεν του κόρναρες για να σε δει νωρίτερα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ειδικά στο παρκάρισμα είναι καταπληκτικοί έχω ακούσει οι πιτσιρικάδες. Αφού ψήσουν τις κοπέλες τους για κανα δυο εμπειρίες της πίσω πόρτας στο πίσω κάθισμα, τραβάνε και μια όπισθεν και αποκτά η φάση και εμπειρίες της πίσω ταχύτητας (και ανάρτησης στα πολλά τα γντάπα γντούπα άμα είναι κανα Audi 80 με την ανάρτηση τσιμέντο).

Βέβαια ποιός είναι ο πιό μαλάκας της φάσης δεν ξέρω. Ο ανήσυχος νεανίας που καρφώνει τις ταχύτητες και στρίβει το τιμόνι ακριβώς όπως αυνανίζεται κάτω απ' τα βελουδένια σκεπάσματά του το βράδυ, ή η χαροκαμμένη γκόμενα που για να γλυτώσει από τη νέα Barbie δώρο της νονάς το Πάσχα, είπε να αφήσει το καγκούρι γκόμενό της να τη σκοτώσει μέσα σε ένα Fiat Uno με φωτάκια και εξατμίσεις που ξεπερνούν το συνολικό βάρος αυτού καθεαυτού του αμαξιού (εργοστασιακά).
Βρε Valder, πώς τα καταφέρνεις!:clapup: Από δω το ' φερες από κει το 'φερες και νατη πάλι η πίσω πόρτα!!! :)
Όσον αφορά το μαλάκα της υπόθεσης...χμμμ...:hmm:Λέω η γκόμενα που θα μπει μέσα στο Fiat Uno ενώ οδηγεί το καγκούρι γκόμενος...

Πραγματικά αυτό που σχολιάζουν πολλά άτομα εδώ με το φλας δεν μπορώ να το παρακάμψω! Τι είναι αυτό με το φλάς???Μα γιατί πολλοί ξεχνάνε να βγάλουν φλας?Τόσο δύσκολο είναι?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
γιατί δεν του κόρναρες για να σε δει νωρίτερα?:hmm:

Κορναρα, αλλα ξες πως ειναι αυτα.Σε κλασματα δευτερολεπτων γινονται ολα...Πραγματικα, το μυαλο μονο στο δρομο οπως ειπε και η εμμα γιατι θα μπορουσαν να ειχαν συμβει και χειροτερα. Θα μπορουσε να ηταν και μηχανακι στη θεση του αλλου ή πεζος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Κορναρα, αλλα ξες πως ειναι αυτα.Σε κλασματα δευτερολεπτων γινονται ολα...Πραγματικα, το μυαλο μονο στο δρομο οπως ειπε και η εμμα γιατι θα μπορουσαν να ειχαν συμβει και χειροτερα. Θα μπορουσε να ηταν και μηχανακι στη θεση του αλλου ή πεζος.

α οκ,δεν το κατάλαβα...νόμιζα οτι απλά ευχόσουν να σε δει εγκαίρως :worry: μικρό το κακό πάντως..

και όοοοοοοχι, δεν ξέρω πως είναι αυτά! και μακάρι να μην μάθω δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
...νόμιζα οτι απλά ευχόσουν να σε δει εγκαίρως :worry: μικρό το κακό πάντως..
Βασικα ναι, αυτο ευχομουν εκεινη τη στιγμη αλλα δεν επιασε η ευχη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
οι γυναικες τι το συζηταμε:P αν και εμενα ντελιβερας παραλιγο να με στειλει ετρεχε σαν τρελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki boou

Νεοφερμένος

Η nenaki boou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οι γυναίκες φυσικά! Αν και γυναίκα...
Οι παππούδες ναι! Μόλις χθες γυρνώντας από το σχολείο με έναν φίλο, στεκόταν στην άκρη του δρόμου ώστε να περάσει το σαραβαλάκι φορτωμένο παιδιά το οποίο οδηγούσε ένας παππούς γύρω στα 75. Και μαντέψτε! Εκεί που προχωράει στη μέση του δρόμου κάνει μια απότομη κλίση προς εμάς και του πατάει το πόδι και περνάει από πάνω του, λες και ήταν από αυτά τα λακουβάκια για να κόβεις ταχύτητα. Ασθενοφόρα, κακό, και ο παππούς να κοιτάει το ρολόι του για να φύγει! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οι πεζοι!
Η λογικη λεει: "Κεφαλι αριστερα, κεφαλι δεξια, γρηγορη ματια αριστερα, ολα οκ, περναω!"
Η πραξη λεει "Κεφαλι δεξια, καθαρο το πεδιο δεξια, τρεχω και ελπιζω να μην ερχετε κανεις απο αριστερα"... Εμ ελα που αν ειχα προλαβει να πατησω φρενο θα εισουν απο κατω ρε παπου...! Τυχερος ειμουν που ετρεχα, γιατι φυλακι επειδη σκωτοσα ζωο, κριμα να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
έχουμε και λέμε :P
Οι άντρες...: καλοί είναι, δε λέω :P
Οι παππούδες (και οδηγοι της Κυριακής): το παίζουν πολύ "μαγκάκια" του τύπου <<έλα πέρασε εσύ τώρα και ας έχεις stop και περνάω μετά από σένα ;) >> αλλά οκ στην πραγματικότητα όπως κ να το κάνουμε τα αντανακλαστικά τους δε λένε πολλά... :P
Οι γυναίκες:...παιδιά... είμαι γυναίκα, είμαι οδηγός... αλλά, ειλικρινά η γυναίκα σε σχέση με τον άντρα είναι λιγότερο καλή στην οδήγηση :P δε φταίει η γυναίκα... απλά ο άντρας "ρισκάρει" περισσότερο... έχει "αέρα"...(σημείωση: ο καλύτερός οδηγός που έχω ζήσει είναι γυναίκα)
Οι ταξιτζίδες/λεωφοριατζήδες κτλ.... : ΠΟΤΕ φλας... μα ΠΟΤΕ(!!!) όμως!!! λές και πληρώνουν έξτρα λεφτά για κάθε φορά που βγάζουν φλας... με εκνευρίζουν απείρως... δε μπορώ να πω πως δεν είναι καλοί οδηγοί... είναι πάρα πολύ καλοί... αλλά από Κ.Ο.Κ δεν έχουν ιδέα και γ αυτό τους ψηφίζω ως χειρότερους.
Παππακια delivery και μη!: μια χαρά... γενικά είναι πιο "γιούχου", τα μυαλά στα κάγκελα και έτσι, αλλά είναι οκ... απλά περισσότερο απρόσεκτοι... και ουσιαστικά δεν προστατεύονται από πουθενά.
ΑΥΤΑ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Θα έλεγα οι παππούδες αν μιλάμε για ανω των 70. Πάντως όσον αφορά τις ηλικίες πιστευω ότι οι πιο επικίνδυνοι είναι οι κάτω των 24 καθώς σ'αυτές τις ηλικίες γίνονται πολλές φιγούρες για εντύπωση εκ των οποίων πολλές είναι ανόητες και δεν αναφέρομαι μόνο στους άντρες. Σύμφωνα με μια αμερικανική έρευνα, ακόμα και στο παρκάρισμα οι νεανικές ηλικίες υστερούν. Μάλιστα όσο μικρότερη ηλικία ήταν κάποιος τόση χειρότερη επίδοση είχε. Συγκεκριμένα τα ατόμα κάτω των 19 είχαν αποκαρδιωτικά αποτελέσματα. Δεν ξέρω βεβαια αν όντως ισχύει αυτό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Στο τιμόνι είμαι Θεοs...Οι επιβάτες προσεύχονται και οι πεζοί σταυροκοπιούνται!

:redface::redface::redface::P:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αυτοί που νομίζουν ότι τους ανήκει ο δρόμος,οι γκαζιάρηδες.
Μου έχει τύχει άπειρες φορές να μου κορνάρουν απο πίσω,ενώ είμαι σε στενό δρόμο που με το ζόρι μπορούν να με προσπεράσουν χωρίς να κινδυνέψει η σωματική μου ακεραιότητα.
Επίσης όσοι παρκάρουν στην δεξιά πλευρά και δεν κάνουν τον κόπο να κοιτάξουν εάν έρχεται κανείς πριν ανοίξουν την πόρτα.Μία φορά παραλίγο να βρεθώ να εξερευνώ την εσωτερική διακόσμηση του αμαξιού μιάς κυρίας επειδή δεν κοίταξε.Τελευταία στιγμή την γλύτωσα για μερικά εκατοστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top