Ποιοι ειναι οι χειρότεροι οδηγοί;

Ποιοι είναι κατα την γνώμη σας οι χειρότεροι οδηγοι;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Οι άντρες

    Ψήφοι: 8 7.9%
  • Οι παππούδες

    Ψήφοι: 57 56.4%
  • Οι γυναίκες

    Ψήφοι: 24 23.8%
  • Οι ταξιτζίδες/λεωφοριατζήδες κτλ

    Ψήφοι: 38 37.6%
  • Παππακια delivery

    Ψήφοι: 24 23.8%

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Oι τζιπάτοι της πόλης είναι αυτοί που με εκνευρίζουν περισσότερο.
Εκτός του ότι νομίζουν ότι λόγω όγκου ο δρόμος τους ανήκει, παρκάρουν σε πεζοδρόμια γιατί απλά μπορούν και όταν βρέχει περνούν πάνω στις λακούβες με τα νερά γιατί απλά μπορούν και αλοίμονο στον πεζό που θα περάσει!
Εγώ σιχτιρίσει ουκ ολίγες φορές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ο συνοδηγός έχει βγει μισός απο το παράθυρο και με βρίζει.. ατάραχη εγώ για να τον τσαντίσω,δεν του ρίχω βλέφαρο και κάνω οτι τραγουδάω και χαζοχορεύω μέσα στο αμάξι..:D


Φροντισε όμως να αυτοκλειδώνεσαι γιατί ποτέ δεν ξέρεις σε τί τρελάρα θα πέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οἱ Κρητικοί...:whistle:

(Δὲν κάνω πλάκα. Ἔχω δεῖ κυριολεκτικὰ τὰ πάντα στὴν Κρήτη. Ἰδίως οἱ περισσότεροι ὁδηγοὶ λεωρορείων εἶναι δημόσιοι κίνδυνοι...)
Χαρακτηριστικά, γνωστός μου έχει πει το εξής: Αφότου μπήκα σε κρητικό ταξιτζή, άρχισα να μπαίνω σε αυτοκίνητα με γυναίκες οδηγούς.

Επίσης οι γυναίκες δεν είναι τόσο κακές μωρέ. Υπάρχουν και χειρότερα: και γυναίκα, και γριά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1 εικόνα ίσον 17.872.564 λέξεις :hmm:


woρσ δρaivεrς
1.




2.



3.



4.



5.



6.




^^ ασχετο.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
1 εικόνα ίσον 17.872.564 λέξεις :hmm:



1.



2.


3.


4.



Καλα ειδικα αυτο που δειχνει η τριτη εικονα το κανω κι εγω, οταν αργω να ξυπνησω το πρωι. Και αν ειδικα ο μπροστινος μου ή ο διπλανος μου ειναι αντρας, ειμαι σιγουρη πως οταν με βλεπει θα σκεφτεται το κλασικο: "Γυναικες, οδηγοι. Κινδυνος, θανατος" και θα κουναει το κεφαλι του. Εκνευριζομαι εκεινη τη στιγμη που δινω τροφη στους αντρες για να λενε ποσο κακες οδηγοι ειμαστε αλλα τι να κανω. Τουλαχιστον προσπαθω να σκυβω , αν με πιασει κανα φαναρι , να μη φαινομαι και τοσο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αυτοί που δεν έχουν δίπλωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αυτοι που δεν εχουν συνειδηση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
εγώ που έχω δίπλωμα αλλά δεν έχω συνείδηση,
περνάω στη θεωρία αλλά κόβομαι στα πρακτικά?

whatta?!

:worry::worry:

τότε θα πρέπει να επιστρέψω το δίπλωμα,
κι όταν αποκτήσω συνείδηση να τρέχω
καβάλα στο μοτόρι ακούγοντας την εναγώνια φωνή της αγαπημένης
"Μπαμπά Μην Τρέχεις".

Της ρίχνω μερικά χρονάκια.
:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akpe

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μετά από τόσα χρόνια οδήγησης έχω πια κατασταλάξει πως όλοι μας είμαστε επικίνδυνοι στο τιμόνι, αν και έχω ξεχωρίσει τρείς κατηγορίες.

α) γυναίκες με SUV
β) ανεξαρτήτου φύλου με "φτιαγμένα" smart
(πήραν τα πρωτεία από ibiza/saxorallα)
γ) οποιοσδήποτε φοράει φτηνά xenon

Bonus, το 98% των αναβατών που ακόμα πιστεύουν πως η διήθηση είναι νόμιμη (!). Όποιος έχει φάει παράλληλη προσπέραση από 2+ μηχανάκια σε κάθε πλευρά στο στενότερο σημείο της Βουλιαγμένης ξέρει ακριβώς τι εννοώ.

To N τώρα είναι μεγάλο θέμα, ασχέτως με ότι ακούμε για προκλήσεις και συμπεριφορές δεν το βγάζουμε! Ο Ελληνάρας θα την κάνει την ταρζανιά είτε έχετε Ν είτε όχι. Απεναντίας, βλέποντάς το υπάρχει μια τόση δα πιθανότητα να σας αφήσει χώρο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι χειροτεροι και πιο επικινδυνοι ειναι οι bmwακηδες ..διαπιστωμενο

ποτε δεν εχω δει νεα bmw -μερικες παλιες τις εχουν πιο μεγαλοι ανθρωποι και πανε νορμαλ- που να μην κανει επικινδυνες κινησεις και προσπερασματα,,και απλ αφηνεις τον τρελο να περασει

οι bmw ειναι γρηγορα και φιγουρατα αυτοκινητα που νομιζουν οτι ειναι πανω απο λους και με αλλους νομους..
τσογλανια με bmw ειναι οτι χειροτερο ειδικα σε δρομο ανοιχτο εθνικη ή επαρχιας..στην πολη στο μποτιλιαρισμα ολοι αργα πανε ετσι και αλλιως.

συγκριτικα οι mercedes πχ ποτε δεν κανουν πρβλημα -το πολυ να πηγαινουν αργα-γιατι ειναι μεγαλοι σοβαροι ανθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
νομιζω οτι ειναι οι ταξιτζηδες.


ειδικα το καλοκαιρι στον Ροδο που τρεχουν για να βγαλουν πιο γρηγορα κουρσες ειναι να τρεμει το φιλοκαρδι σου:confused:

Επισης φοβαμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τους φορτηγατζηδες στην εθνικη. Εχουν μεγαλο οχημα και κανουν οτι τους καπνισει:confused:

Την αλλη φορα στην Ελλασονας-Λαρισας μου ειχε κολλησει ενας με μια νταλικα απο πισω και ενω του εκανα δεξια να περασει δεν περναγε ,μου κορναρε και τετοιες μαγκιες. Εεεεε μετα οταν μπηκαμε μεσα στην Ελλασσονα του εκανα την ζωη μαρτυριο! πηγαινα αργα και σε καθε στοπ εκανα 10 ωρες! ο τυπος μονο που δεν βγηκε απο το φορτηγο να με πλακωσει :P :look: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
μου ειχε κολλησει ενας με μια νταλικα απο πισω και ενω του εκανα δεξια να περασει δεν περναγε


:eek::eek::eek:

ξερς, υπάρχουν και τα μοτοσακό.

Καλά, η νταλίκα σου κόρναρε για να ΣΕ προσπεράσει?
με 30 πήγαινες?

Θα είχε ωραία τοπία φαίνεται στη λαρσα. :P

σχετ.:

:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Α, και αυτοί που κολλάνε πίσω σου, σου κορνάρουν, σου παίζουν φώτα και μετά μπαίνουν μπροστά σου και πάνε πιό αργά από σένα. Συνήθως έχουν και έναν κουβά με αεροτομή ή κάτι τέτοιο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.



:eek::eek::eek:

ξερς, υπάρχουν και τα μοτοσακό.

Καλά, η νταλίκα σου κόρναρε για να ΣΕ προσπεράσει?
με 30 πήγαινες?

Θα είχε ωραία τοπία φαίνεται στη λαρσα. :P

σχετ.:

:redface::redface:

με καμια 80αρα πηγαινα :P

εεε τι να σε πω τι του κατσε :P

που υπαρχουν τετοια να παω :eek::whistle::whistle::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
οσοι εχετε ερθει βολο πρεπει να αναθεωρησετε την αποψη σας.οι βολιωτες ειναι οι χειροτεροι οδηγοι εβερ,το πιστευω ακραδαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κουβά με αεροτομή
Ή αλλιως Ρουβά..:hehe::hehe::lol::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
παντως οι Βεροιωτες ειναι οι καλυτεροι....επαθα πλακα απο την οδικη αγωγη που εχουν...αν και εχουν πολυ στενους δρομους,με το που πατησει το ποδι του πεζος στο δρομο,ολοι κοβουν ταχυτητα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
παντως οι Βεροιωτες ειναι οι καλυτεροι....επαθα πλακα απο την οδικη αγωγη που εχουν...αν και εχουν πολυ στενους δρομους,με το που πατησει το ποδι του πεζος στο δρομο,ολοι κοβουν ταχυτητα....

ακριβώς αυτό μου έλεγε τις προάλλες η μητέρα μου.. και εκείνη είχε πάθει πλάκα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οσοι εχετε ερθει βολο πρεπει να αναθεωρησετε την αποψη σας.οι βολιωτες ειναι οι χειροτεροι οδηγοι εβερ,το πιστευω ακραδαντα.
Δεν έχεις δει αυτούς στην Εύβοια.
Το 'χουν και οι πινακίδες τους. Είναι ΧΑΡ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akpe

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Α, και αυτοί που κολλάνε πίσω σου, σου κορνάρουν, σου παίζουν φώτα[...]

Πόσο θέλω να φτιάξω μια μόντα μόνο για αυτούς, με κουμπάκι στο ταμπλώ που θα ανάβει τα φώτα των φρένων χωρίς βέβαια να φρενάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top