Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,314 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προκηρύξεις ΟΤΕ

kickass

Νεοφερμένος

Ο kickass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O kickass έγραψε: στις 16:25, 08-09-08:

Έχει μέρες τώρα που ψάχνω για τυχόν προκηρύξεις του ΟΤΕ, για θέσεις που αφορούν φοιτητές. Θυμάμαι πως παλαιότερα είχαν γίνει... Αυτές που σε προσλαμβάνουν ανάλογα με το απολυτήριο λυκείου , στα τηλεφωνικά τους κέντρα... Ελπίζω πως κάποιος από εσάς θα γνωρίζει κάτι παραπάνω και θα μπορέσει να πληροφορήσει και μένα..

Ευχαριστώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:03, 09-09-08:

Δεν ξέρω αν έχουν γίνει φέτος, αυτό που ξέρω είναι οτι ακόμη προσλαμβάνουν άτομα που είχαν κάνει αίτηση πριν 3 περίπου χρόνια!
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 758 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 12:44, 09-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από kickass
Έχει μέρες τώρα που ψάχνω για τυχόν προκηρύξεις του ΟΤΕ, για θέσεις που αφορούν φοιτητές. Θυμάμαι πως παλαιότερα είχαν γίνει... Αυτές που σε προσλαμβάνουν ανάλογα με το απολυτήριο λυκείου , στα τηλεφωνικά τους κέντρα... Ελπίζω πως κάποιος από εσάς θα γνωρίζει κάτι παραπάνω και θα μπορέσει να πληροφορήσει και μένα..

Ευχαριστώ
Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Δεν ξέρω αν έχουν γίνει φέτος, αυτό που ξέρω είναι οτι ακόμη προσλαμβάνουν άτομα που είχαν κάνει αίτηση πριν 3 περίπου χρόνια!
Η τελευταια προκηρυξη, αν δεν κανω λαθος, εγινε πριν απο δυο χρονια, και στη Θεσσαλονικη, για παραδειγμα, ακομα προσλαμβανουν οσους εχουν βαθμο προσβασης 18,8.
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:54, 09-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Η τελευταια προκηρυξη, αν δεν κανω λαθος, εγινε πριν απο δυο χρονια, και στη Θεσσαλονικη, για παραδειγμα, ακομα προσλαμβανουν οσους εχουν βαθμο προσβασης 18,8.

Ναι δίκιο έχεις, πριν 2 χρόνια πρέπει να ήταν! Στην Αθήνα πήραν μια φίλη μου με βαθμό 18,1!
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 12:59, 09-09-08:

Απότι λένε οι οτετζίδες θα πάει με συνέντευξη λογικά δεν θα κανακάνει...Πάντως αν θες τέτοια δουλειά υπάρχει το 11880 κτλ κτλ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια