Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Έβαλα κι εγώ aMSN,αλλά μόνο σαν προσωρινή λύση μπορώ να το αντέξω.:P
Έχω μεγάλη περιέργεια για την αιτία του προβλήματος πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δοκιμασα το αμσν και το ebuddy αλλα δεν μου αρεσαν και εκανα νεο λογαριασμο:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Δοκιμάστε να επανεγκατηστήσε το το μσν 2009 με ολα τα προσθετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν γινεται τιποτα, το εκανα εγω αλλα δεεεεεεεεεεεν:p
μου κανει ναζακια:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
https://download.live.com/messenger. Απεγκατηστε το μσν σας και ξανακαντε εγκατασταση τα πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
να κανω και μια αλλη ερωτηση:p
σε αυτο το μσν (2009) δεν μπορω να κανω επικολληση πχ ενα σονγκ για να το βαλω σαν θεμα...καποιος ειχε πει ενα συνδυασμο πληκτρον αλλα δεν τον θυμαμαι:!::p
-----------------------------------------
https://download.live.com/messenger. Απεγκατηστε το μσν σας και ξανακαντε εγκατασταση τα πάντα
τα διεγραψα ολα και τα εβαλα απο την αρχη..
το μεσεντζερ δουλευε με αλλα ακαουντ με το συγκεκριμενο δεν δουλευε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βάλτε pidgin τότε. Δεν έχω δοκιμάσει amsn αλλά το pidgin είναι γαμάτο. Εμένα τη πρώτη φορά που προσπάθησα να μπω από το Microsoft Messenger, που το φτιάχνει η Microsoft για το mac, δεν τα κατάφερα κι άρχισα να ανησυχώ. Αλλά όπως πάντα το καλό μου μακμίνι βρήκε το πρόβλημα και δουλεύει μια χαρά:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
να κανω και μια αλλη ερωτηση:p
σε αυτο το μσν (2009) δεν μπορω να κανω επικολληση πχ ενα σονγκ για να το βαλω σαν θεμα...καποιος ειχε πει ενα συνδυασμο πληκτρον αλλα δεν τον θυμαμαι:!::p
-----------------------------------------

τα διεγραψα ολα και τα εβαλα απο την αρχη..
το μεσεντζερ δουλευε με αλλα ακαουντ με το συγκεκριμενο δεν δουλευε:P:P
ctrl+v μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ναι:D
θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Και ναι!Κατάφερα να μπω!Διέγραψα κάτι φακέλους με Windows Live Messenger και Contacts και δοκίμασα να ξαναμπώ...ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΕ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τραγικο:p
δοκιμασα και εγω να μπω και μπηκε:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Πραγματικά τραγικό :P
Και να φανταστείς αυτό το έκανα ενώ παράλληλα έφτιαχνα νέο msn,ευτυχώς αχρείαστο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω κανω εγκατασταση το plus αλλα ειναι σαν να μην εκανα τιποτα.:P
Εμενα θα μου πει κανεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πραγματικά τραγικό :P
Και να φανταστείς αυτό το έκανα ενώ παράλληλα έφτιαχνα νέο msn,ευτυχώς αχρείαστο :P
εγω εκανα ηδη μσν και το δωσα σε ατομα:zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εμενα θα μου πει κανεις?:P

:fss:
-----------------------
Στα Windows ο καλύτερος και πιο ασφαλής messenger είναι αυτός του Windows Live από όσο έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
:fss:
-----------------------
Στα Windows ο καλύτερος και πιο ασφαλής messenger είναι αυτός του Windows Live από όσο έχω δει.
Δεν μας νοιαζει.:P
Πειτεε μουυυυυυ.
Θελω Plus!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δεν μας νοιαζει.:P
Πειτεε μουυυυυυ.
Θελω Plus!
:D

Τι πρόβλημα έχεις με το "Plus!"; Δεν εγκαθίσταται σωστά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θέλω τη βοήθειά σας.
Μου ήρθε ένα μήνυμα αυτή τη στιγμή που λέει: Find out who has blocked or deleted you on Msn Messenger. Μπήκα και λέει να του δώσω το email μου και τον κωδικό μου.
Μήπως είναι κάποιος ιός?
Ή δεν είναι τίποτα επικίνδυνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top