[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Πετύχατε κάτι στην ιστοσελίδα το οποίο δεν είναι όπως θα έπρεπε να είναι; Εδώ μπορείτε να το αναφέρετε. :thumbup:
Το θέμα θα εντοπιστεί και θα λυθεί το συντομότερο!

Το θέμα αυτό αφορά καθαρά τεχνικά προβλήματα και καλό θα ήταν να αναφέρεται μαζί με την περιγραφή του λάθους:
- ποιον περιηγητή χρησιμοποιείτε (Firefox, Chrome, Opera, Edge, Internet Explorer κτλ)
- αν γνωρίζετε πως γίνεται κι έχετε όρεξη, η παράθεση κι ενός screenshot θα ήταν πολύ βοηθητική :yes:

:thanku:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέματα στα επί προσωπικού, όπως αυτό, που προορίζονται μόνο για εγγεγραμμένα μέλη, είναι εμφανή στην κεντρική σελίδα ακόμα και εκτός σύνδεσης. Βέβαια, εάν πας να τα δεις, σου πετάει μήνυμα «μόνο για εγγεγραμμένα μέλη». Bug or feature? Θυμάμαι που τέτοια θέματα δεν ήταν καν ορατά... a long time ago, in a galaxy far, far away. :P

Εφόσον είναι επί προσωπικού, θαρρώ ότι δεν έχει νόημα να φαίνεται ο τίτλος ενός προσφάτου θέματος στην κεντρική, χωρίς να είναι συνδεδεμένος κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Τα επί προσωπικού εξακολουθούν να μην φαίνονται σαν περιεχόμενο στους επισκέπτες, απλά άλλαξε το ότι είναι ορατοί μόνο οι τίτλοι. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό μέρος, αλλά αυτό που βγαίνει ένα διαφημιστικό κάθε φορά που πας στην επόμενη σελίδα και πρέπει να περιμένεις 6-7 δευτερόλεπτα για να το κλείσεις, ακόμα και αν σε κάποιους λειτουργεί το skip and visit site, το θεωρώ απαράδεκτο. Να μου πετάς μια διαφήμιση μέσα στα μούτρα πάνω από μια φορά, είναι αντιαισθητικό και μη λειτουργικό. Τις διαφημίσεις τις βλέπεις αν θέλεις. Εκτός αν έχω κάνει κάτι λάθος εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό μέρος, αλλά αυτό που βγαίνει ένα διαφημιστικό κάθε φορά που πας στην επόμενη σελίδα και πρέπει να περιμένεις 6-7 δευτερόλεπτα για να το κλείσεις, ακόμα και αν σε κάποιους λειτουργεί το skip and visit site, το θεωρώ απαράδεκτο. Να μου πετάς μια διαφήμιση μέσα στα μούτρα πάνω από μια φορά, είναι αντιαισθητικό και μη λειτουργικό. Τις διαφημίσεις τις βλέπεις αν θέλεις. Εκτός αν έχω κάνει κάτι λάθος εγώ.

Αναγκαίο κακό. Κάπως πρέπει να βγουν τα λειτουργικά έξοδα του site. Προσωπικά δεν με ενοχλεί να περιμένω 5 - 6 δευτερόλεπτα γιατί κάτι τέτοιο ξέρω οτι βοηθά την ιστοσελίδα.


Πλέον υπάρχουν εναλλακτικοί τρόποι για να περιριστούν οι διαφημίσεις στις ιστοσελίδες.
π.χ. αυτή η υπηρεσία https://coinhive.com/
Θα δίνουμε λίγη δύναμη από την cpu για κανά λεπτό για να βγει κάποιο κέρδος μέσω του mining κρυπτονομισμάτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό μέρος, αλλά αυτό που βγαίνει ένα διαφημιστικό κάθε φορά που πας στην επόμενη σελίδα και πρέπει να περιμένεις 6-7 δευτερόλεπτα για να το κλείσεις, ακόμα και αν σε κάποιους λειτουργεί το skip and visit site, το θεωρώ απαράδεκτο. Να μου πετάς μια διαφήμιση μέσα στα μούτρα πάνω από μια φορά, είναι αντιαισθητικό και μη λειτουργικό. Τις διαφημίσεις τις βλέπεις αν θέλεις. Εκτός αν έχω κάνει κάτι λάθος εγώ.
ή μπαίνεις από πισί. Τα φρη άντμπλοκσ στο αντρόιντ δεν δουλεύουν. Γι' αυτά με συνδρομή δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
ΟΚ. Νόμισα πως το θέμα ήταν να βελτιωθεί το site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Η διαφήμιση χρησιμοποιεί cookies κι εμφανίζεται μόνο μία φορά την ημέρα (αν κι εμένα δεν ξανά εμφανίστηκε μετά την πρώτη φορά που την έκλεισα). :thumbup:

Αρκτούρος, εννοείς ότι σε κάθε σελίδα που επισκέπτεσαι στο e-steki.gr, σου εμφανίζεται; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αν όχι σε κάθε σελίδα, σίγουρα πάνω από μία φορά. Ίσως έχει να κάνει με τα cookies όμως και το πώς τα εφαρμόζει κάθε συσκευή και κάθε ξεχωριστό πρόγραμμα περιήγησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
Δεν δουλέυουν τα tag του youtube εδώ https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=4391760#post4391760
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Αν όχι σε κάθε σελίδα, σίγουρα πάνω από μία φορά. Ίσως έχει να κάνει με τα cookies όμως και το πώς τα εφαρμόζει κάθε συσκευή και κάθε ξεχωριστό πρόγραμμα περιήγησης.
Με τι πρόγραμμα περιήγησης σερφάρεις; Εξακολουθείς να έχεις το ίδιο πρόβλημα; :thumbup:

"Διορθώθηκε". Βασικά για κάποιο λόγο, ειδικά στο forum "Μουσική" ήταν κλειστή η μετατροπή των Youtube links σε iframe video. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Σερφάρω από μια-δυο συσκευές που έχω, οπότε δεν είναι κάτι σταθερό. Φαίνεται τώρα να την βλέπω μια φορά την διαφήμιση από την στιγμή που θα κάνω login. Εξακολουθώ να θεωρώ όμως, πως τις διαφημίσεις τις βλέπεις αν θέλεις. Και κάτι που σε κουράζει (έστω για μερικά δευτερόλεπτα) δεν ταιριάζει με το "σας ευχόμαστε να έχετε να μια ήρεμη και ξεκούραστη διαμονή στο e-steki", του καλωσορίσματος εισόδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από κινητό δεν μπορώ να κάνω πολλαπλή παράθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Από κινητό δεν μπορώ να κάνω πολλαπλή παράθεση..

Τι λειτουργικό έχει το κινητό και τί browser χρησιμοποιείς;
@Scandal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Η έκδοση για κινητά έχει hidden το κουμπί της πολλαπλής παράθεσης για απλοποίηση / σαν απλούστερη εκδοχή. Δεν φανταζόμουν ότι θα την αναζητούσε κάποιος. :P

Θα το δω μέχρι αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,087 μηνύματα.
Η έκδοση για κινητά έχει hidden το κουμπί της πολλαπλής παράθεσης για απλοποίηση / σαν απλούστερη εκδοχή. Δεν φανταζόμουν ότι θα την αναζητούσε κάποιος. :P

Θα το δω μέχρι αύριο!

Λέω και εγώ γιατί εξαφανίστηκε... Είναι χρήσιμο κουμπί βρε, πολλες φορές θελουμε βα απαντήσουμε σε παραπάνω από ένα ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η έκδοση για κινητά έχει hidden το κουμπί της ?πολλαπλής παράθεσης για απλοποίηση / σαν απλούστερη εκδοχή. Δεν φανταζόμουν ότι θα την αναζητούσε κάποιος. :P

Θα το δω μέχρι αύριο!

Μας ξεχάσατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Ναι σας ξέχασα! :air_kiss:

Δείτε τώρα! Καλά μου φαίνεται έκατσε. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τρωει τρελα κολληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top