Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,440,981 μηνύματα σε 76,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ευρωεκλογές 2019

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:05, 07-10-18:

Αν και νωρίς θέλω να ξεκινήσω το θεμα.Στις 26/5/2019 θα έχουμε ευρωεκλογές και θα ήθελα να συζητήσουμε πάνω σε αυτο το θεμα.Πρωτα ονως ας δούμε τα ποσοστά του 2014 στις ευρωεκλογές.

ΣΥΡΙΖΑ:26.6%
ΝΔ:22.9%
ΧΑ:9.6%
ΠΑΣΟΚ:9%
Ποτάμι:7%
ΚΚΕ:6.2%
Ανελ:3.5%

Γιατί φοβάμαι ότι η χρυσή αυγή θα πάρει πάνω από 10%;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,672 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:53, 07-10-18:

Θα έχουμε στην πρώτη θέση την Νέα Δημοκρατία και θα ακολουθήσει με 5-8% διαφορά ο ΣΥΡΙΖΑ. 3Η δύναμη θα είναι η Χρυσή αυγή και πιστεύω ότι θα ξεπεράσει το 10%. Το ΚΚΕ πιστεύω θα είναι μία από τα ίδια. Το ποτέαμι ΄και οι ανεξάρτητοι Έλληνες τους βλέπω κάτω από 3$. Ενώ το κόμμα του Λεβέντη βλέπω να χάνει ποσοστα.
1
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 762 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 00:03, 11-10-18:

"Δημιουργία, ξανά!" σταθερά και φέτος. Η ΧΑ από την άλλη ανεβαίνει, γιατί πολύ απλά η Κυβέρνηση δεν κάνει σωστά την δουλειά της, σχετικά με τα εθνικά θέματα. Μην νομίζετε ότι οι Ευρωπαίοι έγιναν από το πουθενά ακροδεξιοί, απλά δεν θέλουν να γίνουν ισλαμικό χαλιφάτο.
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 762 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 23:52, 21-10-18:

http://gpo.gr/el/erevna-tis-gpo-gia-tis-politikes-ekselikseis-19-10-2018/?fbclid=IwAR0xabMwv8kboKkfoWJajdrpGsO5P-AeK_5IgqDJZqyHz6kwbeyEwP6Kxrs

Τρέχει μια δημοσκόπηση, για όσους ενδιαφέρονται να συμμετέχουν κάπου πιο επίσημα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πανελλήνιες 2019 - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 194 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε Σήμερα στις 00:03.
    • [Πανελλήνιες 2019] Θερινή προετοιμασία - Από jj!
      Το θέμα έχει λάβει 229 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-18 στις 17:43.
    • Αλλαγή σχολείου 2018-2019 - Από Mixalis4
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γυμνάσιο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-18 στις 16:15.
    • Ευρωεκλογές - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-05-09 στις 16:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα