Eίναι το πληρωμένο σεξ εθισμός;

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
θελω βοηθεια απο τους αντρες της παρεας...
γιατι να πας σε μια πουτ@ν@;;;

Edited post by Valder: Η συντάκτης αναφέρεται όχι σε ανήλικους ή πελάτες δίχως ταίρι, αλλά σε πελάτες καθόλα ολοκληρωμένους στην ερωτική/κοινωνική ζωή τους. Παρακαλούνται όλοι ανεξαιρέτως οι συμμετέχοντες να διατηρούν κόσμιο επίπεδο. Ήδη αφαιρέθηκαν κάποια ρατσιστικά σχόλια και βωμολοχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
υπαρχη τετοιος αντρας που παει με πουτανες εσυ εμενα θα λες αλλα εγω δεν παω σε τετοιες κυριες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εκείνον τον ρώτησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εκείνον τον ρώτησες;

ναι βρε...
απαντηση 1:ετσι...για πλακα
απαντηση 2:μου την εστειλαν στο δωματιο μου
γενικα σε κουβεντα: εχουν κατι-οι πουτνς- που με εξιταρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι έχουν δηλαδή;
Δεν ξέρω τι να απαντήσω, υποθέτω ο καθένας έχει τα βίτσια του.
Πιθανά και κάτι που αρέσει σε μένα, να φαίνεται παράλογο και τρελό σε κάποιον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
γουστα ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν ξερω τι να πω!!

δεν εχω συναντησει ποτε τετοιο ατομο, αλλα αναρωτιεμαι... τι πιο ωραιο απο το να εισαι ερωτευμενος και να κανεις ερωτα με τον/την αγαπημενη σου?
να ειστε αγκαλια, καιν μοιραζοσαστε την καθε στιγμη?
δεν μπορω να καταλαβω...
:hmm::hmm::hmm::hmm::worry:

ας μας διαφωτισουν οι αντρες της παρεας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
αντε καλε!!! κανενας αντρας να μας πει τι γνωμη του!!!ανω των 21 ετσι!!! οχι ανηλικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
αντε καλε!!! κανενας αντρας να μας πει τι γνωμη του!!!ανω των 21 ετσι!!! οχι ανηλικα!!!

Ύπαγε οπίσω μου, Λίλιθ! Κάθε τι που πληρώνεται είναι από εθισμό, ρομαντικό μου κορίτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
κανεις αλλος???
να μας διαφωτισει κανεις???
ενας φυσιολογικος αντρας στα 30 παντρεμενος με παιδια θα μπορουσε να πηγαινει σε π@ρνες;;;;;;
κανεις απο εσας δε πηγε ποτε;;;
ελα τωρα ανωνυμα τα λεμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
α λ λ α
γιατι να πας σε πουτ@ν@ οταν εισαι παιδαρος,ψωλ@ρ@ς,φραγκατος,εχεις γκομενα και εχεις ηδη παει σε πουτ@ν@ 4-5 φορες ξερεις πως ειναι και η δικια σου, σου κανει οτι γουσταρεις στο κρεβατι;;;;;

εθισμος στις π@ρνες;;;
τι σας συμβαινει συναισθηματικα;;;
χελπ ας μου εξηγησει καποιος.......:(:fool:
Μια εξήγηση που θα έδινα εγώ, είναι ότι στο μυαλό των αντρών δημιουργείται η ψευδαίσθηση ότι έχουν δύναμη και έλεγχο, γιατί η σεξουαλική σχέση με μια πόρνη ξεκινά από το εξής σκεπτικό: «μπορώ να κάνω οτιδήποτε τραβά η όρεξή μου (και οι αντοχές μου), τη στιγμή που το θέλω... πολύ [a la Anita]».
Χωρίς βόλτα στα μαγαζιά με το κορίτσι για shopping therapy[κανε μου δωρα να σου κάνω αυτά που σου αρέσουν], χωρίς βαρετές βραδιές με τους φίλους της[αν αντέχεις για μια ώρα ακόμα την κολλητή μου που χώρισε και θέλει την συμπαράστασή μας, θα σου κάνω αυτά που σου αρέσουν], χωρίς γρίνιες, χωρίς δεσμεύσεις,κλπ, κλπ, κλπ,... και το κυριότερο, χωρίς περιορισμούς. (είναι κάποια πράγματα στο σεξ που ίσως να μην αρέσουν σε καποιες γυναίκες, ενώ αρέσουν στους άντρες.)

Κάπως έτσι το βλέπω εγώ… εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Έχω σχετισθεί με επιχειρήσεις «Οίκων Ανοχής» και διαμόρφωσα γνώμη.
Δεν μπορεί να υπάρξει εθισμός.
-Πάει στον «οίκο» μια παρέα νεαρών και κάνουν την πλάκα τους, το έχουν θέμα συζήτησης και τίποτε παραπέρα.
-Πάει όμως και ο απόκληρος, δυσμορφικός, σακάτης, κ.λ.π. άνδρας, που υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έβρισκε «γκόμενα» για να ικανοποιήσει την ανάγκη του. Σʼ αυτήν την περίπτωση, αυτές οι κοπέλες επιτελούν κοινωνικό έργο και μπράβο τους. Οι στεκίτισσες θα το νοιώσουν καλύτερα αυτό.
-Θα πάει και κάποιος σύζυγος εντελώς περιστασιακά αλλά ποτέ από εθισμό, αν μιλάμε για νορμάλ καταστάσεις.
-Πάνε και διάφοροι «άλλοι» που ζητούν «πράματα και θάματα» από τις κοπέλες, όσα δεν τολμούν από τις γυναίκες τους. Εδώ μιλάμε για απόλαυση απαγορευμένων. Μεγάλο Θέμα και αυτό.
Δεν νομίζω να υπάρχει εθισμός σʼ αυτήν την κατάσταση, εκτός από τους δοκιμαστές. Αυτοί πάνε κάθε φορά που έρχεται νέο αίμα για να το δοκιμάσουν. Εκεί ο ψυχίατρος θα μας διαφωτίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σε τι δηλαδή θα σε βοηθούσε, μία "ηλικιωμένη απάντηση";
+1

:rolleyes::/: ναι.... σορι...απλα λογω ηλικιας δεν με βοηθαει η απαντηση σου.....
Να υποθέσω επίσης chrisss ότι σε βοηθούν μόνο οι απαντήσεις των αντρών?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εμένα μου είχε πει κάποιος οτί η γυναίκα είναι από τη φύση της μια ....άνα...,
γεννήθηκε για να ανοίγει τα πόδια της....
προφανώς αναφερόταν γενικά και όχι ειδικά....
εγώ νομίζω ήθελε να πει, οτί με μία λέξη δε μπορείς να περιγράψεις έναν άνθρωπο....
γιατί όσο εξελίσσεται ο άνθρωπος, οι λέξεις χάνουν το νόημά τους και ο καθένας μεταφράζει σύμφωνα με τη λογική του, χωρίς να γνωρίζει την προέλευσή τους....
λογικά θα έπρεπε να έχουν διαγραφεί πολλές λέξεις από το λεξιλόγιο του Έλληνα..., για να υπάρχει κατανόηση μεταξύ μας....
και όχι να παινευόμαστε οτί έχουμε από τις πιο πλούσιες γλώσσες στον κόσμο, όταν δεν υπάρχει κάτι που λέγεται συνεννόηση.... ο καθένας καταλαβαίνει αυτά που μπορεί.... άμα υπήρχε ένα προφανώς απλοποιημένο λεξιλόγιο θα υπήρχε μεγαλύτερη κατανόηση στους πολίτες ενός κράτους.... για να περιγράψεις μία κατάσταση χρησιμοποιείς ολόκληρο κείμενο με χειροποίητες λέξεις και προτάσεις, που όταν αρχίσει να διαβάζει ο άλλος χάνει τα μπαλάκια και την ρακέτα μαζί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εμένα μου είχε πει κάποιος οτί η γυναίκα είναι από τη φύση της μια ....άνα...,
γεννήθηκε για να ανοίγει τα πόδια της....
προφανώς αναφερόταν γενικά και όχι ειδικά....
εγώ νομίζω ήθελε να πει, οτί με μία λέξη δε μπορείς να περιγράψεις έναν άνθρωπο....
γιατί όσο εξελίσσεται ο άνθρωπος, οι λέξεις χάνουν το νόημά τους και ο καθένας μεταφράζει σύμφωνα με τη λογική του, χωρίς να γνωρίζει την προέλευσή τους....
λογικά θα έπρεπε να έχουν διαγραφεί πολλές λέξεις από το λεξιλόγιο του Έλληνα..., για να υπάρχει κατανόηση μεταξύ μας....
και όχι να παινευόμαστε οτί έχουμε από τις πιο πλούσιες γλώσσες στον κόσμο, όταν δεν υπάρχει κάτι που λέγεται συνεννόηση.... ο καθένας καταλαβαίνει αυτά που μπορεί.... άμα υπήρχε ένα προφανώς απλοποιημένο λεξιλόγιο θα υπήρχε μεγαλύτερη κατανόηση στους πολίτες ενός κράτους.... για να περιγράψεις μία κατάσταση χρησιμοποιείς ολόκληρο κείμενο με χειροποίητες λέξεις και προτάσεις, που όταν αρχίσει να διαβάζει ο άλλος χάνει τα μπαλάκια και την ρακέτα μαζί....



ασχετο????

Έχω σχετισθεί με επιχειρήσεις «Οίκων Ανοχής» και διαμόρφωσα γνώμη.
Δεν μπορεί να υπάρξει εθισμός.
-Πάει στον «οίκο» μια παρέα νεαρών και κάνουν την πλάκα τους, το έχουν θέμα συζήτησης και τίποτε παραπέρα.
-Πάει όμως και ο απόκληρος, δυσμορφικός, σακάτης, κ.λ.π. άνδρας, που υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έβρισκε «γκόμενα» για να ικανοποιήσει την ανάγκη του. Σʼ αυτήν την περίπτωση, αυτές οι κοπέλες επιτελούν κοινωνικό έργο και μπράβο τους. Οι στεκίτισσες θα το νοιώσουν καλύτερα αυτό.
-Θα πάει και κάποιος σύζυγος εντελώς περιστασιακά αλλά ποτέ από εθισμό, αν μιλάμε για νορμάλ καταστάσεις.
-Πάνε και διάφοροι «άλλοι» που ζητούν «πράματα και θάματα» από τις κοπέλες, όσα δεν τολμούν από τις γυναίκες τους. Εδώ μιλάμε για απόλαυση απαγορευμένων. Μεγάλο Θέμα και αυτό.
Δεν νομίζω να υπάρχει εθισμός σʼ αυτήν την κατάσταση, εκτός από τους δοκιμαστές. Αυτοί πάνε κάθε φορά που έρχεται νέο αίμα για να το δοκιμάσουν. Εκεί ο ψυχίατρος θα μας διαφωτίσει.


μονο εσυ εριξες λιγο φως στην υποθεση...
κατα τα αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
τί να γράψω ρε Chriss...; είναι τόσοι πολλοί οι λόγοι που μπορεί κάποιος άνδρας να επισκεφτεί μια ρουτάνα και άλλοι τόσοι που δεν το κάνει.... πάντως το συγκεκριμένο επάγγελμα υπήρχε αρκετά χρόνια π.Χ., οπότε δεν είναι κάτι καινούριο....
προφανώς σε αδίκησε κάποια απόφαση κοντινού σου προσώπου..., υποθέτω
αυτό που θα ήθελα να σου πω, είναι οτί το συγκεκριμένο σκηνικό δεν είναι τόσο αρνητικό όσο το διαμορφώνουν μερικές γυναίκες..., προφανώς στηρίζεται σε μια ανάγκη του ανθρώπου να εκπληρώσει κάποια επιθυμία(εσωτερική ανάγκη) με αυτόν τον τρόπο.... άρα βασίζεται σε κάποιο λογικό πλαίσιο..., δεν ξέρω πως το βλέπεις εσύ
θα σου αναφέρω μια εμπειρία μου, που όμως βασίζεται στην ιστορία ενός ανηλίκου, επειδή ήμουν ανήλικος....
κάποτε είχα κερδίσει κάποια καλά χρήματα.... ήθελα να διασκεδάσω την παρέα μου και η παρέα αποφάσισε να κάνει μια βόλτα από το σπιτάκι της κοκκινοσκουφίτσας.... ήταν η πρώτη μας εμπειρία
επί μία βδομάδα κέρναγα όλη την παρέα μου, ποτά με την Άννα....
ο λόγος που γινόταν αυτό, ήταν καθαρά ο χαβαλές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τί να γράψω ρε Chriss...; είναι τόσοι πολλοί οι λόγοι που μπορεί κάποιος άνδρας να επισκεφτεί μια ρουτάνα και άλλοι τόσοι που δεν το κάνει.... πάντως το συγκεκριμένο επάγγελμα υπήρχε αρκετά χρόνια π.Χ., οπότε δεν είναι κάτι καινούριο....
προφανώς σε αδίκησε κάποια απόφαση κοντινού σου προσώπου..., υποθέτω
αυτό που θα ήθελα να σου πω, είναι οτί το συγκεκριμένο σκηνικό δεν είναι τόσο αρνητικό όσο το διαμορφώνουν μερικές γυναίκες..., προφανώς στηρίζεται σε μια ανάγκη του ανθρώπου να εκπληρώσει κάποια επιθυμία(εσωτερική ανάγκη) με αυτόν τον τρόπο.... άρα βασίζεται σε κάποιο λογικό πλαίσιο..., δεν ξέρω πως το βλέπεις εσύ
θα σου αναφέρω μια εμπειρία μου, που όμως βασίζεται στην ιστορία ενός ανηλίκου, επειδή ήμουν ανήλικος....


κάποτε είχα κερδίσει κάποια καλά χρήματα.... ήθελα να διασκεδάσω την παρέα μου και η παρέα αποφάσισε να κάνει μια βόλτα από το σπιτάκι της κοκκινοσκουφίτσας.... ήταν η πρώτη μας εμπειρία
επί μία βδομάδα κέρναγα όλη την παρέα μου, ποτά με την Άννα....
ο λόγος που γινόταν αυτό, ήταν καθαρά ο χαβαλές....






καλε μου φιλε...:/:
οπως το ειπες....
1. ησουν ανηλικος...
2.ηταν η πρωτη σου φορα...
εδω μιλαμε για ενηλικα και για καποιον που το εχει δοκιμασει 4-5 φορες αυτο το ΄΄γλυκο΄΄.
και για να ξεκαθαρισω το τοπιο για καποιον ο οποιος ειχε και 5-6 κοπελες..









αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

κάποτε είχα κερδίσει κάποια καλά χρήματα.... ήθελα να διασκεδάσω την παρέα μου και η παρέα αποφάσισε να κάνει μια βόλτα από το σπιτάκι της κοκκινοσκουφίτσας.... ήταν η πρώτη μας εμπειρία
επί μία βδομάδα κέρναγα όλη την παρέα μου, ποτά με την Άννα....
ο λόγος που γινόταν αυτό, ήταν καθαρά ο χαβαλές....

επίσης ξέχασα να πρσθέσω :
1.Θα γυρίζαμε σπίτια μας κάποια στιγμή , αλλά τα πουλάκια είχανε φάει τα ψίχουλα που ρίχναμε στον πηγαιμό και δεν βρίσκαμε το δρόμο
2.Εγώ της πρότεινα κάποια στιγμή να το σκάσουμε μαζί - αλλά συνέχεια με φιλούσε περιμένοντας λέει να μεταμορφωθώ και τίποτα δεν γινότανε..
3.Ξαφνικά ήρθε ένας κακός κύριος με πέτσινα και ακριβό αμάξι και ζήτησε τις μισές εισπράξεις αλλά εμείς δεν του ανοίγαμε . Φυσούσε το σπίτι για να πέσει και αφού δεν έπιασε αυτό ,μπήκε από την καμινάδα
4.Ρώτησα την κυρία αν ικανοποιήθηκε όσο εγώ και μου είπε ναι . Μετά η μύτη της άρχισε να μεγαλώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
κανεις αλλος???
να μας διαφωτισει κανεις???
ενας φυσιολογικος αντρας στα 30 παντρεμενος με παιδια θα μπορουσε να πηγαινει σε π@ρνες;;;;;;
κανεις απο εσας δε πηγε ποτε;;;
ελα τωρα ανωνυμα τα λεμε......

Θα πήγαινε μόνο για να του ικανοποιήσει φαντασιώσεις που ντρέπεται να εξομολογηθεί στη γυναίκα του ή αν η γυναίκα του αρνείται να τις πραγματοποιήσει. Αυτός είναι ένας λόγος, αλλά περισσότερο μου φαίνεται ότι αυτό θα το έκανε ένας άντρας που βαριέται τη ρουτίνα της σχέσης του ανεξαρτήτως φαντασιώσεων, απλά βαριέται να τρώει το ίδιο φαί. Το ερώτημα είναι όμως γιατί να πάει σε πόρνες τη στιγμή που τόσες πολλές προσφέρονται οικειοθλώς να παίξουν για λίγο. Επίσης δεν αποκλείω μια άλλη περίπτωση, από υπερτροφικό εγωισμό μήπως κριθούν από την παρτενέρ. Φυσικά και για λόγους ασφάλειας, τι ζημιά δηλαδή μπορεί να κάνει μια πόρνη στη σχέση σου ; Δεν είναι εθισμός το να πηγαίνεις με πόρνες, εθισμός είναι το ίδιο το σεξ. Δεν είναι η πόρνη που τους εθίζει, στο σεξ είναι εθισμένοι και για τους παραπάνω λόγους πάνε με πόρνες κατ' έξακολούθηση. Μερικοί έχουν και τη νοοτροπία που να ψάχνεις τώρα. Πού είναι το περίεργο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι, αν μου επιτρέπεις βέβαια Chriss....
έχεις κάποια σταθερή άποψη πάνω σε αυτό το ζήτημα ή το επεξεργάζεσαι για να μπορείς να την διαμορφώσεις....
θέλω να πω, πώς σου φαίνεται το γεγονός της επίσκεψης των ανδρών σε τέτοιες γυναίκες...; είναι κάτι το ανήθικο...; παίζει ρόλο ο τύπος του άνδρα που θα επισκεφτεί κάποια κυρία...; υπάρχουν περιπτώσεις που δικαιολογείται αυτή η επιλογή και άλλες που δεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top