Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,508 μηνύματα σε 75,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε: στις 20:24, 15-02-06:

Ποιά είναι η αγαπημένη σας διαφήμιση ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 23:26, 15-02-06:

Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:48, 16-02-06:

Με το σκυλάκι του swiffer νομίζω και του γερμανού

Η χειρότερη με το 11 8 80 παιδιά αυτή η γρία μου δίνει στα νευρα ποιός μ@λάκας τις έβγαλε αυτές τις διαφημίσεις??
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:13, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Η απάντηση μπορέι να είναι μόνο μία...

- ΕΕ!! Μανωλιό, άκουσα καλά μωρε, επάντρεύτηκες τσ' Ασημάκη τη θυγατέρα;
- Εκουζουλάθηκες μωρέ; Εξάνοιξές τηνε καλά; Ω την παντέρμη!!!
Ολο τρώγει, και τρώγει, και τρώγει και φαρδαίνει. Εκατήντησε ωσάν τον ιπποπόταμο. Αμφίβιο. Φτάνει τα 5 μέτρα μήκος και τσι 3 τόνους βάρος.
Θηλαστικό τσι ζούγκλας. Ζει στα δάση του Ζαϊρ, του Νίγηρα και τσι Ναμίμπια. Τρώγει ωσαμε 68 κιλά χόρτα την ημέρα. Α, και η ουρά του φτάνει τους 50 πόντους.....
και βάλε!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε: στις 14:11, 16-02-06:

Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:23, 16-02-06:

Freeze! Freeze λιω!
Πουτ δε κοτ νταουν σλοουλιε! Γιου χαβε δε ραΐτ το ρεμεΐΐν σαΐλεντ, ανιθινγκ γιου σεΐ κεν μπε γιουζντ αγκανστ γιου ιν δε καλ οφ λοουβ
Η με αγγλικους χαρακτιρες

Freeze! Freeze lio!
Put the cot down slowly, you have the right to remain silent, anything you say can be used again you in the call of law

(την εχω και σε βιντεακι αμα θελετε, εχω και αλλες)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:29, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από panathas
Να σου θυμίσω bunny ότι θυμάσαι την διαφήμιση επειδή σου σπάει τα νεύρα αυτό ήθελαν να πετύχουν αυτοί που την έφτιαξαν.
Μου αρέσουν όλες οι διαφημίσεις της Q.

τί ήθελαν??
να μας σπάνε τα νεύρα??

Α ναι και της κιου έχουν πλάκα
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:56, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ιν δε καλ οφ λοουβ

in the call of law
ΑΥΑΥΑΥΑΪ ΚΑΡΑΜΠΑ

εγραψες κρονάκο. τοταλ ρεσπεκτ.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:09, 16-02-06:

Ρε παιδιά εμένα αυτή η διαφήμιση γιατί δεν μου έκανε κάτι??
οι περισσότεροι είχαν τρελαθεί
τόσο ανάποδο πλάσμα είμαι??
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:13, 16-02-06:

Κι εγώ ψηφίζω όλες τις διαφημίσεις της "Q" και ειδικά αυτή με τον παπά που πήγαινε κάπως έτσι..σε στυλ ψαλμωδίας)"Αληθεύει ότι έχει φθηνότερες συνδέσειιις?","Αληθεύύύύειι??Αληθεύύύύειιιιιιι..???".."Πες μου βρε!!!" Και μ'άρεσε πάρα πολύ μία απ'τις πρώτες διαφημίσεις της,που έδειχνε έναν εξωγήινο να'χει κατέβει στη γη και να μιλαει μ'εναν αρχαίο,αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τον διάλογο..μήπως τον θυμάται κανείς??ήταν όλα τα λεφτά..!!!
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 21:13, 30-05-06:

Πουτ δι κοτσ νταουν σλόουλιοι. Όταν την πρωτοείδα το βρακί μου βράχηκε
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 01:35, 31-05-06:

φαση εχει το παλικαρακι ο ναυαγος στην διαφημιση της toyota με το corolla.
επισης μ αρεσει κ καινουργια της Q με τον da vinci
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:46, 31-05-06:

Οι στανταρ που μ'αρεσουν παντα ειναι της Q.
Η αγαπημενη εβερ ηταν η περσινη του magic five senses (κι η φετινη καλουλα ειναι, αλλα την περσινη δε τη φτανει καμιααα!)
Α, μ'αρεσει κι αυτη του pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p) 207 με τις πασχαλιτσες που σεξουλιαζονται μες στο αυτοκινητο
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 00:20, 01-06-06:

Μου αρέσουν διάφορες διαφημίσεις κατά καιρούς.
Τώρα έχω κολλήσει με το πουτ δε κοτς νταουν σλόουλι
Και της Q είναι κάποιες πετυχημένες .
Προπέρσι μου άρεσε ο Σάββας που δεν έλεγε να γυρίσει σπίτι.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:55, 01-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
pegeot (τωρα στανταρ το γραφω λαθος :p)
peugeot
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 10:29, 01-06-06:

Δεν έχω κάποια αγαπημένη διαφήμιση από την ελληνική τηλεόραση. Οι αγαπημένες μου είναι κάποιες αστείες διαφημίσεις από το εξωτερικό που είχα δει να προβάλονται σε μια γιγαντοοθόνη καφετέριας πρίν καιρό. Στην Ελλάδα, οι διαφημίσεις, υπολειπονται κατά τη γνώμη μου σε ''πνεύμα'' και ουσία. Κάπως μου άρεσε το <<πούτ δε κότ ντάουν>>, αλλά χωρίς να πώ ότι μου προξένησε τη μεγάλη εντύπωση. Στη μεγάλη τους πλειοψηφία, οι Ελληνικές διαφημίσεις είναι βαρετές και περιμένεις να τελειώσουν για να δείς τη συνέχεια του έργου...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:05, 01-06-06:

Από τις πιο κορυφαίες διαφημίσεις είναι οι 2 διαφημίσεις της Sprite.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 23:34, 01-06-06:

Α!Επίσης μου αρέσει πολύ και η ατάκα της Ντάλιας(μόνο η ατάκα όχι ολόκληρη η διαφήμιση) που δηλώνει περιχαρής πως κέρδισε μια τηλεόραση και ένα πλάσμα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 00:10, 02-06-06:

Θα κανεις φρρρρρ να σ'ακουσω ε?Καταπληκτικε τττττρρρροχονομε?
Ο απαιχτος..
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 04:03, 07-06-06:

Έχω και μία σε βιντεάκι με το σήμα "χ" και το logo του alpha είναι από συστήμα παρακολούθησης αν δεν κάνω λάθος και δίχνει έναν τυπά να οδηγά φορτηγάκι και να του κάνει οτοστόπ μια γκόμενα την πέρνει αρχίζει αυτή να τον χαϊδολογά και μετά σταματάει αυτός της ορμάει με ένα φιλί βάζει το χέρι μέσα στην φούστα και πιάνει ένα σκουλήκι και λέει "Είσαι άντρας!", αυτή βγάζει το μέικ απ με ένα μαντίλι και λέει "όχι είμαι το αφεντικό σου".
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια