Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,567 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O kataktiths έγραψε: στις 12:55, 01-04-08:

kat'αρχην θα ηθελα η κοπελα μου απο μονη της με το βλεμα της να κραταει σε αποσταση τετοιους τυπους...τωρα αν γινοταν κατι τετοιο κ ημουν κ μπροστα κ εβλεπα οτι οντως δεν εδινε δικαιωμα η κοπελια μου {γιατι αλλιως θα την πληρωνε κ αυτη}....ο τυπακος που θα χε κανει την κινηση απλα θα ειχε υπογραψει συμβολαιο με το νοσοκομειο, στην καλυτερη περιπτωση!!!!!!!!!!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:11, 01-04-08:

Ελα ρε συ κατακτητή, τα μάτια τα έχουμε για να κοιτάμε και το στόμα σε συνδυασμό με τη γλώσσα για να μιλάμε (καλα ξερω, αυτο το τελευταιο το εχουμε και για αλλα πραγματα, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω!)
1
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 13:18, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Δυστυχώς μου έχει τύχει στις αρχές της σχέσης μου να πάμε σε ένα μπαρ με το αγόρι μου και ενω αυτός πήγε να πάρει τα ποτά απο το μπαρ...ήταν μια και του κόλλησε επάνω του (μπροστα του με τον κ....ο της) και χορεύοντας τριβώταν επάνω του!
Εκείνος τραβιόταν μακρυά αλλά αυτή ... πάλι τα ίδια!

Παιδιά, δεν με αναγνώριζα πως κρατήθηκα εκείνη την στιγμη!
Ίσως γιατι δεν ήθελα να σχηματισει κακη γνωμη για εμενα!
Τώρα που το σκέφτομαι...μπουρλοτιάζω...!!!

Σιγά βρε Νίνα

Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον φίλο σου?
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:21, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
Σιγά βρε Νίνα

Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλης δεν έχει!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 01-04-08 στις 14:10.
3
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:25, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλη δεν έχει!
Αυτο ειναι που λεμε "Μια φορα εμπιστευτηκα τον κ@λο μου κι αντι να κλ@σει, εχ@σε!"
Ποσο μαλλον να εμπιστευτεις ξενα οπισθια ε!?!

Γενικα οπως ειπα αν και δεν ειμαι πολυ υπερ των "σκηνων", τα παντα εχουν ενα οριο.
Αλλο καποιος π.χ. να κοζαρει την κοπελα μου, κι αλλο καποιος να της τριβεται με τον καβαλο του, την ωρα που χορευει (μαζι μου η οχι) απο πισω.
2
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 13:58, 01-04-08:

Σιγά βρε Νίνα

Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 16:12, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!
Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".
1
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:39, 01-04-08:

Νινα, οταν λες τον εχεις δοκιμασει, πως εννοεις?
1
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:32, 01-04-08:

Εξαρταται απο το ειδος της σχεσης , το ειδος των χαρακτηρων που την απαρτιζουν, και το επιπεδο εμπιστοσυνης που εχει καλλιεργηθει.
Εννοειται οτι το να την φλερταρει καποιος, θα το εβλεπα ρομαντικά καθως παντα ειναι ωραιο οταν καποιος διαλεγει ενα φλερτ ως την τελευταια του πραξη πριν πεθανει βιαια και αποτροπαια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 01-04-08 στις 18:59.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:36, 01-04-08:

Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".
Οχι μονο....εγω θα ελεγα καταστασεων και συγκυριων επισης...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:04, 01-04-08:

Αν και οι συγκυριες δεν ειναι τελειως εξω απο την εξισωση, πιστευω οτι το βασικο ειναι ο ανθρωπος με τον οποιο εχεις να κανεις. Διοτι αν ειναι ανθρωπος που κατευθυνεται και παρασυρεται τοσο ευκολα , από τις συγκυριες, τότε άστα να πανε ! Σημαινει οτι ειναι φτερο στον ανεμο στο θεμα, και δεν εχει αφοσιωθει συναισθηματικά καπου, ή οτι τα θελει κατι τετοια και αρα δεν παρασυρθηκε και τοσο.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:10, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Αν και οι συγκυριες δεν ειναι τελειως εξω απο την εξισωση, πιστευω οτι το βασικο ειναι ο ανθρωπος με τον οποιο εχεις να κανεις. Διοτι αν ειναι ανθρωπος που κατευθυνεται και παρασυρεται τοσο ευκολα , από τις συγκυριες, τότε άστα να πανε ! Σημαινει οτι ειναι φτερο στον ανεμο στο θεμα, και δεν εχει αφοσιωθει συναισθηματικά καπου, ή οτι τα θελει κατι τετοια και αρα δεν παρασυρθηκε και τοσο.
Εννοειται, πως αποκλειω την κατηγορια εκεινων, που το κανουν απο "χομπυ"...
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε: στις 19:21, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Οχι μονο....εγω θα ελεγα καταστασεων και συγκυριων επισης...
Δηλαδή? Μπορείς να το αναλύσεις?
Παράθεση

lotta (Vicky)

Νεοφερμένος

H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H lotta έγραψε: στις 19:22, 01-04-08:

Θα την έφτυνα στα μούτρα και το εννοώ.-
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:24, 01-04-08:

Εν προκειμενου πιστευω μας απασχολουν ατομα που δε το κανουν καθολου, γιατι στο "κερατο" λιγη σημασια εχει αν γινει λιγες ή πολλες φορες.

(μηπως παμε σιγα σιγα προς το θεμα απιστιας ; )
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:26, 01-04-08:

Δηλαδή? Μπορείς να το αναλύσεις?
Να σου δωσω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις τι εννοω...
Πχ μπορει καποιος να εχει πιει τοσο πολυ, που να παραστρατησει, να το κανει μια φορα, να το μετανοιωσει και να ειναι πιο προσεχτικος απο εκει και περα....Επειδη καποιος φανηκε αδυναμος μια φορα δε σημαινει οτι εχει και το "γονιδιο της απιστιας" ......
2
1
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε: στις 19:30, 01-04-08:

Καλά αυτό είναι πολύ εξτριμ βρε Μισέλ Δεν νομίζω οτι κάποιος μπορεί να "ξεδώσει" σε κάποιο άλλο άτομο, λόγω της μέθης του.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:31, 01-04-08:

Πχ μπορει καποιος να εχει πιει τοσο πολυ, που να παραστρατησει, να το κανει μια φορα, να το μετανοιωσει και να ειναι πιο προσεχτικος απο εκει και περα....Επειδη καποιος φανηκε αδυναμος μια φορα δε σημαινει οτι εχει και το "γονιδιο της απιστιας" ......
Ναι σωστο αυτο. Βεβαια πρεπει να μην εχει ξαναμεθυσει για να μη το προσεχει. Και πρεπει να ναι και σχετικα μικρος για να μη ξερει ποσο σηκωνει το ποτο. Κι αν το ξερει, τοτε αν ειναι σωστος, θα προσεχει να μην βαλει τον εαυτο του σε ευαλωτη θεση, αφου δε το θελει.

Θα μου πεις, οκ, μπορει και να γινει το λαθος. Ε τοτε ομως θα ξερουμε οτι ειναι εξαιρετικη περιπτωση και θα της δωσουμε το αναλογο βαρος.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:46, 01-04-08:

Καλά αυτό είναι πολύ εξτριμ βρε Μισέλ Δεν νομίζω οτι κάποιος μπορεί να "ξεδώσει" σε κάποιο άλλο άτομο, λόγω της μέθης του.
Δεν ειναι καθολου εξτριμ...γινεται....

Ενιγουει, οπως σωστα παρατηρησε και ο Lorien, εχουμε ξεφυγει απο το θεμα, και αρχισαμε τις αναλυσεις περι απιστιας....
1
1
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε: στις 19:50, 01-04-08:

Γίνεται αλλά δεν είναι βασικός λογος για να ενδώσει κάποιος σε ένα φλέρτ.
Πρέπει να το έχει σκεφτεί από πρίν
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια