Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,069 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 352 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο Instant Messenger χρησιμοποιείτε;

Ποιο Instant Messenger χρησιμοποιείτε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
MSN Messenger / Live Messenger
64
84,21%
Yahoo Messenger
10
13,16%
6,58%
AIM(AOL Messenger)
3
3,95%
Google Talk
4
5,26%
23,68%
Trillian / Gaim
4
5,26%
Δεν χρησιμοποιώ Instant Messenger
2
2,63%

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 15:32, 01-07-06:

Εγώ χρησιμοποιώ Msn Messenger 7.5
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 15:48, 01-07-06:

Messenger Live ή όπως λέγεται αυτή η καινούρια βέρζιον, και ICQ γιατί η πλειοψηφία των Γερμανών με τους οποίους συνηθίζω να επικοινωνώ προτιμούν αυτό. Είχα κάποτε και το Trillian για το ΑΙΜ (ως τρίτη εναλλακτική, για να επικοινωνώ με Αμερικάνους λολ) αλλά το παράτησα γιατί όλο spyware που σχετιζόταν με την AOL έβρισκα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:52, 01-07-06:

MSN 7.5.Θα εβαζα live αλλα βαριεμε
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:13, 01-07-06:

Windows Live Messenger 8.0

Once upon a time I used to have ICQ... (δευτέρα γυμνασίου, λολ)
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 16:21, 01-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
MSN 7.5.Θα εβαζα live αλλα βαριεμε
Έλα ρε δεν πρέπει να σκάψεις κιόλας για να τον βάλεις... Αλλά μεταξύ μας δε διαφέρει και πολύ από τον 7.5... Κάτι βλακείες από την κοσμοτέ βλέπω πάντως στο Live... Και γω θέλω μέσεντζερ στο κινητό μου, αλλά αν δεν είμαι με κοσμοτέ ?

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Once upon a time I used to have ICQ... (δευτέρα γυμνασίου, λολ)
Το ICQ το πάω για δύο λόγους. Πρώτον, δεν κολλάει όπως ο μέσεντζερ (άρα πιάνει λιγότερη μνήμη, κάτι από το οποίο δε διαθέτω σε αφθονία λολ) και εκτός αυτού δεν έχει αυτό το σπαστικό ντιζάην του ΜΣΝ που με προκαλεί υπερένταση εξ'αιτίας μυστηριωδών αιτιών. Αλλά το ΜΣΝ είναι πιο... προσωπικό, με τα πέρσοναλ κόμμεντς και όλα αυτά.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:24, 01-07-06:

αυτο με την κοσμοτε το εχει και στον 7.5
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 16:33, 01-07-06:

Παράξενο, εμένα στο 7.5 δεν είχε καθόλου διαφημίσεις/άλλα ταμπς (εκτός απ'αυτό των επαφών)... Ο_ο
Παράξενο...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:35, 01-07-06:

Διαφημισεις σου πεταει; Σορυ τοτε, λαθος μου! Tab εχω και εγω
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,239 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:41, 01-07-06:

MSN Messenger 7.5

Πριν το Format [που έκανα χθες], είχα τον Live 8, αλλά προτειμώ τον 7.5
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 16:49, 01-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Διαφημισεις σου πεταει; Σορυ τοτε, λαθος μου! Tab εχω και εγω
Όχι ρε απλώς στο Live έχει στο κάτω μπαρ (πώς το λέμε εμείς οι Έλληνες?) ένα κουτί που γράφει Messenger Live και κάτι τέτοια, ενώ στο 7.5 δεν είχε κανένα διαφημιστικόκουτο στο μπαρ... Εχμ... ούτε και ταμπ είχα βέβαια στο 7.5, ούτε λόγος...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:56, 01-07-06:

windows live messenger 8.0 plus
Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε: στις 18:32, 01-07-06:

Κ γς windows live messenger 8.0 plus χρησιμοποιώ!
Όσο για την Cosmote, εμένα μου εμφάνισε ένα "C" λίγο πιο κάτω από εκεί που βρίσκεται η εικόνα μου!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 19:02, 01-07-06:

Κι εγώ το windows live messenger 8.0 plus έχω...
Παράθεση

slem

Νεοφερμένος

Ο slem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O slem έγραψε: στις 21:42, 01-07-06:

Καλώς ή κακώς πλέον το MSN είναι το πιο διαδεδομένο, οπότε 8.0 + A-Patch + Plus κι απο μένα..
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 21:57, 01-07-06:

Kι εγώ πλέον μόνο WLM 8.Είναι το μόνο που με βολεύει.Παλιότερα που υπήρχε το Yahoo! Chat χρησιμοποιύσα και Y!Μsgr.Τώρα που το έκλεισαν,μόνο MSN(δεν μπορώ να συνηθίσω το WLM-μπλιαχ!)

@slem:Σε βρίσκω ενημερωμένο και πολύ σωστό!Κάτι που αναφέρθηκε πριν για διαφημίσεις και λοιπά,μπορούν όλα να γίνουν παρελθόν με το A-patch.Και φυσικά το Plus είναι από τα καλύτερα προσθετικά για το WLM.
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 22:17, 01-07-06:

Το Plus είναι όντως πολύ καλό.

Όσο για το άλλο πατς, θα το γοογλίσω για να δω, γιατί μου τη σπάνε οι διαφημίσεις.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 22:26, 01-07-06:

To plus είναι σίγουρα must αλλά για μένα καλύτερο patch από όλα είναι το mess. For more infos check: www.mess.be
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε: στις 22:28, 01-07-06:

msn 7.5 for me...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:09, 02-07-06:

Windows live Messenger, ICQ ,AIM
Παράθεση

Delphine

Νεοφερμένος

H Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Delphine έγραψε: στις 10:17, 02-07-06:

Windows Live Messenger 8.0 που τον θεωρώ περισσότερο εύχρηστο από την προηγούμενη version και φυσικά Skype, το οποίο με έχει γλυτώσει από χιλιάδες ευρώ στον λογαριασμό του Ο.Τ.Ε..
Ξέρετε τι είναι να κάνει κανείς κλήσεις στην Αγγλία και να μιλάει 2 και 3 ώρες συνεχόμενες καθημερινά;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια