Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 308 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
avast!
6
25,00%
AVG Anti-Virus
2
8,33%
Avira
1
4,17%
BitDefender
3
12,50%
ClamAV / ClamWin
0
0%
Microsoft Security Essentials
0
0%
Kaspersky
0
0%
ESET
6
25,00%
Norton
1
4,17%
Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)
1
4,17%
Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)
4
16,67%

qwerr

Νεοφερμένος

Ο qwerr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O qwerr έγραψε: στις 14:47, 12-09-08:

AVG Free
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alecs327 (Αλέξανδρος)

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Alecs327 έγραψε: στις 09:39, 13-09-08:

Εγω ειχα και kaspersky και avg και norton και το Panda.......αλλα το καλυτερο κατα τη γνωμη μου ειναι το avast professional.........το οποιο χρησιμοποιω και τωρα.......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε: στις 10:14, 14-09-08:

Μπορει καποιος να μου δωσει link για download avast ,please???
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 10:28, 14-09-08:

http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

κατω στη σελιδα εχει να διαλεξεις γλωσσα... διαλεξε ελληνικη, μην ξεχαστεις...

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 10:28, 14-09-08:

Βάλε ένα unix-like λειτουργικό όπως linux ή mac os να μην χρειαστείς τίποτα από αυτές τις μπούρδες
Παράθεση

Savior (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μαθητης και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Savior έγραψε: στις 12:20, 14-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
Βάλε ένα unix-like λειτουργικό όπως linux ή mac os να μην χρειαστείς τίποτα από αυτές τις μπούρδες
δυσκολα μαθαινει καποιος τετοια περιβαλλοντα (unix-like) καλυτερα θα ειναι αμα δεν εχει καποιον για να τον βοηθησει να μαθει windows και μετα να παει σε linux για να εχει ηδη καποιες γνωσεις
Παράθεση

HALOS (Νίκος)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O HALOS έγραψε: στις 12:45, 14-09-08:

Κανενα δεν ειναι καλο για τον απλο λογο πως το καθενα φτοιαχνει ιους που μονο αυτο μπορει να αντιμετωπισει ωστε να σε αναγκαζουν να τα αγοραζεις....οσο για τα free δεν μπορεις να ξερεις αν ειναι καλο γιατι να μην βγαζει warnings για ιους και διαφορες απειλες δεν σημαινει πως δεν υπαρχουν και ειστε τελιως ασφαλης...αυτο ισχυει και για τα μη free απλα για τα free ειναι πιο λογικο γιατι παντα πρεπει να υπαρχει κατι απο πισω αλλιως γιατι να ειναι free???δεν θελουν λεφτα αυτοι που το εφτοιαξαν και αυτοι που το προηθησαν?!?!?!
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 14:38, 14-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Carl
Μπορει καποιος να μου δωσει link για download avast ,please???
Αρχική Δημοσίευση από panos1994
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

κατω στη σελιδα εχει να διαλεξεις γλωσσα... διαλεξε ελληνικη, μην ξεχαστεις...

Και το registration μη ξεχάσεις (e-mail, επιβεβαίωση κτλ)
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 22:13, 14-09-08:

ναι, εννοειται μην το ξεχασεις!!!
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:14, 16-09-08:

ειναι καλο αυτο το avast?εγω με avira ικανοποιημενη ειμαι, ειναι ομως καλο γενικα?
Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε: στις 13:55, 17-09-08:

nod32 απο μένα. Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και τελκά κατέλιξα σε αυτό κανά 2 χρόνια τώρα...
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 13:56, 17-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από andreas157
nod32 απο μένα. Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και τελκά κατέλιξα σε αυτό κανά 2 χρόνια τώρα...
εεεεεεεεετσι!!!!!!!!!!ελα να γινομαστε περισσοτεροι!!!!!!!!!!
Παράθεση

EpaRon (Νώντας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O EpaRon έγραψε: στις 14:09, 17-09-08:

++ για nod32
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 14:20, 17-09-08:

μπραβο παιδι μ θα πας μπροστα εσυ!
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

O panos1994 έγραψε: στις 22:00, 17-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από AVRILENA
ειναι καλο αυτο το avast?εγω με avira ικανοποιημενη ειμαι, ειναι ομως καλο γενικα?
ειναι το καλυτερο δωρεαν αντιβιωτικο, ετσι πιστευω εγω. αλλα βεβαια κανενα δεν ειναι τελειο. εχει καποια κενα, οπως ολα τα antivirus αλλωστε...

Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 17:21, 18-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από AVRILENA
Εγώ ικανοποιημένος είμαι. Από όταν κόλλησα ένα Worm Sality, ή κάτι τέτοιο, και έβαλα avast, το καθάρισε και δεν έχω, καιρό τώρα, κανένα πρόβλημα
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 17:21, 19-09-08:

Avg Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Παράθεση

theinternetworld (Ilias)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O theinternetworld έγραψε: στις 17:47, 19-09-08:

Eset Nod32 2.70.39
αλλα και το 3.xx.xxx
Παράθεση

aekara4ever (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O aekara4ever έγραψε: στις 06:51, 24-09-08:

+++++++NOD32, αλλά αν θέλετε επιπλέον Firewall και Spam Filter και δεν είστε ικανοποιημένοι από το Windows Firewall και το αντίστοιχο φίλτρο του e-mailer σας, προτίνω ESET Smart Security 3.xx.xxx χωρίς δεύτερη σκέψη. Τέλεια προστασία.
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 15:24, 24-09-08:

AVG free και είμαι ευχαριστημένος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενική συζήτηση για τις παρελάσεις - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-14 στις 01:47.
    • Γενική συζήτηση για την κρίση - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 261 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-12 στις 13:20.
    • Γενική συζήτηση για τα domains - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-11 στις 20:41.
    • [Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση - Από GanGeD
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-10 στις 15:24.
    • Γενική συζήτηση για το Linux - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-10-09 στις 00:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα