Ποιος είναι ο καλύτερος πάροχος e-mail?

Ποιόν πάροχο χρησιμοποιείτε στο "βασικό" σας e-Mail;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 10)

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος να παραθέσει τις διαφορές μεταξύ του Gmail και του Yahoo! και τα υπέρ και τα κατά του καθενός ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Yahoo!. Το έχω συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Gmail έχω, και με έχει βολέψει απίστευτα.
Ακόμα και σε ένα domain δικό μας που έχουμε, στο gmail βασίζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
yahoo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Με το μόνο που δουλεύω είναι το gmail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
To καλύτερο είναι το gmail κατά γενική ομολογία. Έχει άπειρες δυνατότητες.
Παρ'όλα αυτά χρησιμοποιώ Hotmail γιατί με βολεύει το Windows Live Mail και μου αρέσει και το design του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το καλύτερο είναι το Gmail, λόγω συνήθειας και MSN χρησιμοποιώ Hotmail :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Gmail είναι τέλειο από όλες τις απόψεις. Βολεύει τρομερά και έχει πολλές διευκολύνσεις. Το Hotmaιl δε μου αρέσει και πολύ.Yahoo είχα παλιά. Εκτός του ότι το design δε μου αρέσει σου στέλνουν και ανεπιθύμητα όλη την ώρα..

Gmail Εγγύηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelikii

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Yahoo ως βασικο αλλα μερικα μηνυματα μου τα ανογει πολυ αργα.Αρα ψηφιζω hotmail for ever!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HappyHippo

Νεοφερμένος

Ο HappyHippo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Gmail διότι είναι σταθερό, πολύ γρήγορο ,απαλλαγμένο από διαφημίσεις και έχει και ωραία themes :P

Επίσης δημιουργώντας ένα λογαριασμό Gmail αποκτάς άμεση πρόσβαση σε μια πληθώρα υπηρεσιών όπως το Google Reader, Picasa, Google Notebook...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Βασικά χρησιμοποιώ το gmail :no1:, αν και έχω και hotmail. Βέβαια τα περισσότερα e-mail μου έρχονται απ'το hotmail οπότε εκεί μπαίνω συχνότερα.
Γενικά θεωρώ το gmail καλύτερο και πιο εύχρηστο, αν και όλα θέμα συνήθειας είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ενταξει,οχι μεγαλες διαφορες.Hotmail δοκιμασα,με βολεψε και αυτο συνεχιζω να χρησιμοποιω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Έχω λογαριασμό σε gmail, yahoo!, και hotmail. Για e-mail θεωρώ οτι το καλύτερο είναι το gmail κυρίως επειδή μπορείς να στείλεις συνημμένο αρχείο με μέγεθος έως και 20MB ενώ στα άλλα μόνο μέχρι 10ΜΒ. Το yahoo! το χρησιμοποιούσα παλιότερα κυρίως, αλλά δεν μπορώ να πω ότι είχα ποτέ πρόβλημα. Το hotmail αν και τώρα τελευταία το interface του έχει βελτιωθεί αρκετά, το χρησιμοποιώ μόνο για το msn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Hotmail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Έχοντας δοκιμάσει και τις 3 "γνωστές" υπηρεσίες mail, το Gmail είναι μακράν το καλύτερο για μένα. Καλό επίσης και της Yahoo. Για το hotmail, ουδέν σχόλιον. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top