Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,733 μηνύματα σε 76,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 184 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Internet Explorer
1
2,50%
Firefox
16
40,00%
Opera
5
12,50%
Google Chrome
15
37,50%
Safari
2
5,00%
Άλλο
1
2,50%

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:55, 08-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
φωτεινός= εεννοώ σε σχέση με τον ΙΕ 7 ... σου βγάζει τα μάτια
Χμ. Φαίνεται όντως μια μικρή διαφορά στην φωτεινότητα στο screenshot, αλλά δεν θα έλεγα οτι σου βγάζει και τα μάτια.

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

lagiator (Θοδωρής)

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Το σχολείο μου :p . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lagiator έγραψε: στις 20:02, 08-09-07:

FireFoX 4 EVER :p
Παράθεση

Chalkideos

Νεοφερμένος

Ο Chalkideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Chalkideos έγραψε: στις 23:14, 08-09-07:

Εxplorer 7 για Vista, ειναι σαν το Mozilla Firefox!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 02:13, 09-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Chalkideos
Εxplorer 7 για Vista, ειναι σαν το Mozilla Firefox!
Καμία σχέση .
Παράθεση

lagiator (Θοδωρής)

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Το σχολείο μου :p . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lagiator έγραψε: στις 12:28, 09-09-07:

Συμφωνώ,καμιά σχέση
Παράθεση

JonnieTechie (Γιαννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O JonnieTechie έγραψε: στις 02:12, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dexter
Firefox. Με τα χιλιάδες add-ons που βγαίνουν, είναι πλέον πολυεργαλείο. Ελαφρύς, γρήγορος, ασφαλής. Τι άλλο θέλεις;
Συμφωνω απολυτα.Ειναι κατι προσωπικο...σε εκφραζει/δειξε μου τον browser σου να σου πω ποιος εισαι.π.χ. για μενα 2 σιγουρα αδδ-ονσ ειναι η μπαρα του γοογλη και το torrent finder(κατεβαζω ταινιες και κανα προγραμματακι)
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:24, 11-09-07:

Mozilla Firefox,simply the best
Παράθεση

takis_17 (Takis)

Νεοφερμένος

Ο Takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O takis_17 έγραψε: στις 14:43, 11-09-07:

Firefox. εχουν βγει κατι ωραια add-ons και εχει γινει λουκουμι.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 14:43, 11-09-07:

Το ίντερνετ explorer είναι τέλειο μόνο για home pages & home apps. Κατά τα άλλα Opera/ FireFox.
Παράθεση

andreas

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O andreas έγραψε: στις 16:53, 11-09-07:

στην αρχή χρισημοποιούσα μονο ιnternet explorer αλλα τώρα mozila firefox
Παράθεση

apas (Απόστολος)

Νεοφερμένος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O apas έγραψε: στις 17:17, 12-09-07:

κοιτα, εγω προτιμω τον firefox με χιλια. παλια ειχα και την οπερα και την αλεπου στο PC αλλα συμπερανα οτι ο ff ειναι πολυ πιο αποδοτικος, ευχρηστος, γρηγορος και γενικα πιο καλος απο οτι ο οπερα. παντως και οι δυο (οπερα, ff) ειναι open source οποτε πρωσοπικα θα προτιμουσα οπερα αντι ΙΕ της ΜΣ. (που κατα τη γνωμη μου στην v.7 ειναι ο πιο "παρακμιακος" browser που εχει υπαρξει ποτε)
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 18:23, 12-09-07:

Ο Opera δεν είναι open source, είναι free απλά. Κι αν τσεκάρεις ένα λινκ που έδωσα κάποιες σελίδες πριν με ένα δοκιμαστικό θα δείς οτι ο Opera βγήκε έως 50% πιο γρήγορος απο τον Firefox και έως 100% πιο γρήγορος απο τον Internet Exploder.

edit: Για να μην ψάχνεις: http://slashdot.org/articles/07/09/07/044243.shtml
Παράθεση

apas (Απόστολος)

Νεοφερμένος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O apas έγραψε: στις 21:09, 12-09-07:

εγω διαβασα απο το συγκριτικο του γερμανικου Chip τευχος Ιουλιου σ14, οτι ο ff ειναι 2ος πιο αργος σε java script με 782ms εναντι οπερα με 531, ο ΙΕ 859ms. επισης ηταν ο πιο γρηγορος σε page loading με 3,93σ εναντι 4,98σ οπερα και 4,93 ΙΕ. τελος ηταν πρωτος και σto java bench με 22.089points εναντι 21.889 οπερα και 21.579 ΙΕ και στην ασφαλεια ως 1ος μαζι με οπερα ενω ο ΙΕ ειχε 1 critical κενο. ετσι 1η θεση ff, 2η οπερα και 3η ΙΕ.
υ.γ ο ΙΕ δν περασε το τεστ ACID 2 (δλδ οσο πιο σωστη απεικονησης εικονας σε HTML & CSS rendering) οπου ο οπερα και ff το περασαν με αριστα.
Παράθεση

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O mad cow έγραψε: στις 13:09, 14-09-07:

Οpera kai Firefox
Παράθεση

costas (Κων/νος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O costas έγραψε: στις 15:29, 14-09-07:

Firefox 4 lifeee!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:28, 20-09-07:

FF, δεν τον αλλαζω με τπτ!
Παράθεση

johndrim (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O johndrim I'm Back! έγραψε: στις 21:49, 20-09-07:

Ένας είναι ο browser IE7 SIMPLY THE BEST
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 21:58, 20-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από johndrim
Ένας είναι ο browser IE7 SIMPLY THE BEST
Γελάω.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 23:10, 20-09-07:

Κι εγώ
Παράθεση

sir ImPeCaBlE (George)

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O sir ImPeCaBlE έγραψε: στις 23:46, 20-09-07:

Η αλήθεια είναι οτι ο opera είναι πιο γρήγορος από τους υπόλοιπους τουλάχιστον στη 9,5alpha έκδοση.Ωστόσο προτιμώ το firefox γιατί είναι πιο ευέλικτος και τροποποιήσιμος.Τον IE7 δεν τον έχω δουλέψει πολύ αλλά απο μια ματιά που του έριξα μου φάνηκε μια άσχημη αντιγραφή του ff.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια