Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε: στις 07:55, 06-10-11:

Θέλω να είμαι καλά και εσείς καλύτερα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε: στις 08:46, 06-10-11:

Μια βροχή μας σώζει (όχι όμως από άλλα μέτρα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 09:06, 06-10-11:

...σε φάση ανασφάλειας σε όλους του τομείς.... (εκτός από την υγεία που εντάξει...υπάρχει μια χαρά!)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 14:20, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Angelika J.
Ναι με αγαπαει και το ξερω αυτο,αλλα πρεπει να σεβαστω και εγω τη θεση του..Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι παντα ετσι..Ειναι ομως μερες που με καταρακωνει αυτο το πραγμα και δεν μπορω να το πω σε καποιον..Οι φιλες μου το περνανε στο φλου και πρεπει να δινω μονη μου δυναμη στον εαυτο μου..!Λιγο δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως!!Τον αγαπαω πολυ και το μυαλο μου ειναι συνεχεια σ'αυτον!
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.
Παράθεση

Angelika J.

Νεοφερμένος

H Angelika J. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Angelika J. Ελλαδα,Ελλαδα και παλι Ελλαδα! έγραψε: στις 14:43, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
παντως σε τετοιες περιοδους οπως περιγραφεις,εχουμε αναγκη απο στηριξη.καταλαβαινω οτι πρεπει να τον σεβαστεις..αλλα τουλαχιστον βρες να εκφραστεις καπου.εξηγεισε στις φιλες σου τι σου συμβαινει...προσωπικα μια απο τα ιδια.ουτε και εγω εξωτερικευομαι 100%.αλλα αυτο δεν μας κανει καλο.
Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε.. Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 22:31, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Angelika J.
Eνταξει τα μιλησα με την φιλη μου και τωρα ειμαι καλυτερα!!Της τα ειπα κανονικα και πως αισθανομαι και στην αρχη τσατιστηκε αλλα μετα με καταλαβε.. Ειναι δυσκολο πολυ οταν θες καπου να τα πεις και δεν σε καταλαβαινουν ή τεσπα δεν εχεις κανεναν..Καποιες φορες δεν θες κανεναν,αλλα ομως καποιες αλλες φορες εχεις αναγκη πολυ να μιλησεις σε καποιον!
και καλα εκανες
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Splatc7 έγραψε: στις 12:02, 07-10-11:

Χμ..φαση..!! Μετα απο καποια χρονακια λοιπον παρατασης απο τους παντες και τα παντα, αποφασιζω να ξαναπαρω την ζωη στα χερια μου, ξανα περνωντας απο αυτο το τρυπακι των πανελλαδικων (με 3 αποτυχημενες προσπαθειες στο παρελθον) και με πληρη αποφασηστικοτητα πλεον ωστε να πραγματοποιησω αυτο που παντα ονειρευομουν, αυτο που ποτε δεν πιστεψα οτι μπορω να το φτασω και τωρα ειναι η καταλληλη χρονια για να το κανω. Αντε να ζησω επιτελους και γω αυτη την περιβοητη φοιτητικη ζωη που ονειρευομουν παντα Εξαλου ειμα ακομα 22 και εχω την ζωη ολοκληρη μπροστα μου.
Και να πω κατι οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ!!
Κανε αυτο που γουσταρεις.. ξερετε γιατι;; ΓΙΑΤΙ απλα ΜΠΟΡΕΙΣ!!
Keep Walking Guys !!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 16:15, 09-10-11:

τελευταια παιδια τι να πω, I'm walking on sunshine!!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε: στις 09:32, 18-10-11:

Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 14:57, 18-10-11:

Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Splatc7 έγραψε: στις 14:58, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από prwteas
Είναι λίγο δύσκολο να προσδιοριστεί η φάση μου. Ελπίζω σε μια ανατροπή, γιατί την έχω σιχαθεί πια τη ζωή μου.
Χαλαρωσε!! Η ζωη ειναι ωραια και ας μην εχεις και παρεα !!
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

O prwteas έγραψε: στις 19:02, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Ελα ρε Πρωτεα, η ζωη ειναι ωραια! Φτανει μονο να βρεις τα κουμπια της, ωστε να γινει μοναδικη. Γιατι εδω που τα λεμε ειναι μοναδικη!
Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:56, 18-10-11:

Είναι ωραία για όσους ο Θεός τους έχει πλάσει και όχι *λάσει.
Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr.P

Νεοφερμένος

Ο Mr.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Mr.P έγραψε: στις 22:15, 18-10-11:

Σίγουρα σε μια από τις πιο ''περίεργες'' φάσεις της ζωής μου μέχρι σήμερα.Βαδίζω σε αχαρτογράφητες περιοχές και δοκιμάζω κάποια φρικιαστική μετάβαση υποθέτω,όπως θα δείτε εξάλλου και στο μπλόγκ μου στην υπογραφή μου.

Μια φάση τραγικά οξύμωρη.Με ηρεμία και συναισθηματικές εξάρσεις,με χαρά και στιγμές λύπης. Γενικά όμως θα έλεγα ότι είμαι σε μια φάση περίεργα ''ωραία'' ότι και να σημαίνει αυτό τεσπα...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,830 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:23, 18-10-11:

Σε αυτήν που μου φταίνε οι πάντες και τα πάντα.
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

O prwteas έγραψε: στις 03:42, 19-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Δεν φταίει ο Θεος, ούτε κάποια υπαρκτή ή ανύπαρκτη υπερφυσική οντότητα στην οποία ρίχνουμε όλο το φταίξιμο κάθε φορά που οι Άνθρωποι κάνουν τη ζωή των άλλων σκατά.

Οι Άνθρωποι σου φταίνε. Και πως να μη σου φταίνε, το ατελέστερο των ειδών....
Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.
Παράθεση

Splatc7 (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

H Splatc7 έγραψε: στις 06:12, 19-10-11:

Το ξέρω, δεν πιστεύω σε θεούς και δαίμονες. Οι άνθρωποι κινούν τα νήματα. Πέταξα μια ατάκα ποιητική αδεία.
Κανεις δεν κινει τιποτα εαν δεν το θελησουμε εμεις!! Ολα ειναι στο χερι μας!! Εμεις ειμαστε η ευτυχια και εμεις η δυστυχια!!
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 08:36, 20-10-11:

Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε: στις 20:21, 20-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Σε αυτή τη φάση της ζωής μου θέλω να μοιάσω του Πλάτωνα.
χαχαχαχαχαχ και εγω!λογω αρχαιων...
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 21:04, 20-10-11:

ΓΑΜΑΤΗ αν και λιγο παραξενη,αρχιζει σιγα σιγα το πανεπιστημιο,καινουριες εμπειριες καινουριοι φιλοι,ατομα και γενικα μια μεγαλη αλλαγη
for better or for worst,I DO
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος