Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,581 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 166 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 21:33, 16-05-12:

σε φαση αφασιας...οσο για την αυπνια που λετε παραπανω μαλλον ειναι ψυχολογικο...αν δεν εχεις να κανεις κατι που να σου προκαλει ενθουσιασμο , αν καπου χανεις το νοημα ισως...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 22:19, 16-05-12:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 20:49, 17-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω.

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.
πανελλήνιες είναι δυστυχώς αλλιώς θα ήμουν σε φάση "μπάλα, μπάλα, μπάλα"
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 18:15, 20-05-12:

κουραση και ξαπλα αλλα σε λιγο πρεπει να βαλω το αγγουρι στο .... και να αρχισω να διαβαζω για εξεταστικη....
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:38, 20-05-12:

Κάθε άνοιξη δεν έχω όρεξη για δουλειά, και θέλω να κάαααααθομαι !!!
Και όσο σκέπτομαι ότι αύριο είναι Δευτέρα
Παράθεση

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O azsxd for you.. έγραψε: στις 19:41, 20-05-12:

τοσο χαρουμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 19:51, 20-05-12:

Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:37, 20-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Αρκετά αγχωτική θα έλεγα, αλλά και όμορφη και δημιουργική
Κι εγώ αλλά με διαφορά πως φέτος δεν έχω άγχος σχεδόν καθόλου! Σε νορμαλ πλαίσια μόνο!
Ομορφη και δημιουργική περίοδος, ήσυχη και προετοιμάζω το καλοκαίρι που θα γεμίσει μπαταρίες για το χειμώνα που θα'ρθει!
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 08:23, 21-05-12:

Αυτή η περίοδος είναι η εποχή που κοιτάζω για καινούργιες προκλήσεις. Νέα δουλειά, άλλο περιβάλλον, περισσότερα λεφτά, καλοπέραση, φίλοι, παρέες, γυναίκες, διακοπές, ξάπλα ...και καινούργιες κιθάρες!

Ήλιος στον ουρανό! 8)
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 21:25, 21-05-12:

Σε φαση βαρεμαρας για διαβασμα,εκγυμνασης καιπανεπιστημιου!
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 09:17, 26-05-12:

Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 10:21, 26-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
Σε φαση "θελω να του σπασω τα μουτρα τωρα"....μηπως να το κανω και πραξη για να νιωσω καλυτερα?!
ΑΑΑΑΑΑ μαζι σου για οτι βοηθεια θες και εγω στην ιδια βρισκομαι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 12:14, 26-05-12:

Σε μια ουδέτερη και μάλλον μπερδεμένη φάση...νιώθω εκνευρισμένη,αγανακτησμένη,θλιμμένη,απογοητευμένη,αλλά ταυτόχρονα και λίγο τυχερή, αποφασισμένη και έτοιμη να αποδεχτώ τα πάντα και τους πάντες...Πολλοί θα αναρωτιέστε πώς γίνεται να "συγκατοικούν'' αυτά τα συναισθήματα σε μια ψυχή..κι όμως στη κατάσταση που είμαι γίνεται.
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 13:04, 26-05-12:

Χμμ,τείνει προς το χειρότερο περισσότερο. Η μοναξιά σε όλο της το μεγαλείο, νεύρα τσατάλια με το παραμικρό, στεναχώρια και κλάμα στο φουλ και... "χαμόγελα"
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 13:34, 26-05-12:

δυσκολη πολύ....
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 15:06, 26-05-12:

Τίποτα το ιδιαίτερο σε μια ήρεμη φάση με διάβασμα για τις εξετάσεις.
Παράθεση

emma92

Νεοφερμένος

H emma92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H emma92 φοιτητρια .... έγραψε: στις 16:46, 26-05-12:

Περιμενοντας πως και πως το καλοκαιρι , διαβαζοντας για εξεταστικη .........
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 17:36, 26-05-12:

μάλλον περίεργη, αβέβαιη και μεταβατική (!)
είναι σαν να είμαι ανάμεσα σε κάτι...και σε κάτι άλλο που θα έρθει (δεν ξέρω τι).Σε μια αίθουσα αναμονής για ''κάτι''...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 13:45, 29-05-12:

Σε φαση ''δε πα να χω εξεταστικη σε 8 μερες,δεν διαβαζω''.Επισης ανυπομονώ να ρθει το καλοκαιρι και ο,τι αλλο φερει,καλοδεχουμενο...
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε: στις 00:14, 30-05-12:

Σε πολύ περίεργη φάση!Προσπαθώ να ανασυγκροτήσω τις δυνάμεις μου και να κάνω πράγματα για εμένα.Τρέχω σαν την τρελή ωστόσο αυτό μου δίνει ικανοποίηση γιατί αισθάνομαι πως η ζωή μου δεν περνάει απλά αλλά έχω κάποιους στόχους.Ωστόσο οφείλω να ομολογήσω ότι υπάρχουν στιγμές που θέλω να βουτήξω στην κατάθλιψη που υποβόσκει και να μην ξαναβγώ από αυτή.Βέβαια κάπου εκεί λέω ξεκόλλα καλή μου και άσε τις μα@@ιες!
Γενικά δεν ξέρω τι μου γίνεται!Δεν έχω χειρότερο από τις μεταβατικές περιόδους
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος