Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

νατ

Δραστήριο Μέλος

H νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H νατ έγραψε: στις 21:45, 01-04-11:

αγχωμένη και πολύ μπερδεμένη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:47, 01-04-11:

Αυτή την περίοδο νιώθω πιεσμένη.
Εργασίες γαρ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 21:52, 01-04-11:

Σε μεταβατική που σιγά-σιγά γίνεται τέλεια....
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,830 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:14, 01-04-11:

Σε πολύ μπερδεμένη φάση. Έχουν πέσει όλα μαζί και έχουν κάνει τη ζωή μου @#$%^&* :S
Να δούμε πώς θα εξελιχθεί ρε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 06:52, 02-04-11:

Σε απαίσια
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 11:18, 02-04-11:

Χαλαρή........
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 11:20, 02-04-11:

Μoi aussi....
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 11:23, 02-04-11:

Ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 11:24, 02-04-11:

2 χαλαρές, συμφωνούμε

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Ενα βήμα πριν την αυτοκτονία.
Ξανασκέψου το.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 02-04-11 στις 12:39. Αιτία: merge
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 17:12, 04-04-11:

Ερωτευμένη και μπερδεμένη...
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 20:09, 04-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Ερωτευμένη και μπερδεμένη...
If u r in love...just relax and enjoy it....baby...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:34, 04-04-11:

Δουλεύω, δημιουργώ και προσεύχομαι εβδομαδιαίως στην εκκλησία να βρω σύζυγο που ξέρω ότι θα παντρευτώ στα τέλη του 2012 όταν θα σκάσει μύτη ο Αντίχριστος
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 15:03, 09-04-11:

Στεναχωρημένη γιατί άφησα να φύγει ένα σημαντικό πρόσωπο από τη ζωή μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 15:33, 09-04-11:

Σε άθλια... Μπερδεμένη, άβολη και χωρίς φως στην άκρη του τούνελ...
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 15:46, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Σε άθλια... Μπερδεμένη, άβολη και χωρίς φως στην άκρη του τούνελ...
Δεν χρειάζεσαι φως καρδιά μου, εσύ έχεις εμένα!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 15:54, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Δεν χρειάζεσαι φως καρδιά μου, εσύ έχεις εμένα!!

Εννοείται!! Να μην με παιδεύεις κι εσύ λίγο?? Χρειάζεται...
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 20:56, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Στεναχωρημένη γιατί άφησα να φύγει ένα σημαντικό πρόσωπο από τη ζωή μου.
Aν ειναι σημαντικο Θεοδωρα...δεν χωρουν εγωισμοι...να το ξαναβαλεις στη ζωη σου...whatever the cost ...
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 21:03, 09-04-11:

Περίοδος μέσα στο άγχος και την αναμονή.
Σε 1 μήνα περίπου Πανελλήνιες.
Τελειώνουν τα βάσανααααα!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:06, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Τελειώνουν τα βάσανααααα!
Δεν θέλω να σε τρομάξω…αλλά τώρα αρχίζουν.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 21:08, 09-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δεν θέλω να σε τρομάξω…αλλά τώρα αρχίζουν.
Χαχαχα γιατί το λες αυτό;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος