Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
Καλά χαλάρωσε. :P
Γενικά από το σχολείο μου έχει μείνει το άγχος και με το παραμικρό αγχώνομαι.
Βέβαια παλιά λυποθυμούσα κιόλας από το έντονο στρες, τώρα παλεύεται κάπως.

Apro

New member

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 801 μηνύματα.
Καλά χαλάρωσε. :P
Γενικά από το σχολείο μου έχει μείνει το άγχος και με το παραμικρό αγχώνομαι.
Βέβαια παλιά λυποθυμούσα κιόλας από το έντονο στρες, τώρα παλεύεται κάπως.
ευχαριστώ για το φιλάκι.... :)

antwwwnis

New member

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.
στη heavy metal φαση της ζωης μου. :sly:

star65

New member

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τώρα είμαι μια χαρά

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
μεταβατικη.

alis

New member

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Μέτρια πολύ μέτρια. Μάλωσα και με μια φίλη...πουφ. Ελπίζω τα Χριστούγεννα να ξεκουραστώ και όλα να πάνε καλύτερα το 2011.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Σε προεπαναστατική:devil:...

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
Σε πολύ καλή και δημιουργική φάση,φτου μη τη ματιάξω :P

yozerehs

Συντονιστής Forum

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.
Χμμ, σε σχετικά μέτρια θα έλεγα... :hmm:
Τα καλύτερα όμως έρχονται το 2011 (ελπίζω). :P

Apro

New member

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 801 μηνύματα.
Χμμ, σε σχετικά μέτρια θα έλεγα... :hmm:
Τα καλύτερα όμως έρχονται το 2011 (ελπίζω). :P
από το στόμα μου το πήρες(χωρίς να ελπίζω)
τα καλύτερα έρχονται το 2011....
και γουστάρω τρελλά τη φάση....
γιατί περίμενα πολύ αυτήν την αλλαγή:whistle:

Apro

New member

σε φάση αφασίας....
έχασα το φως μου....

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Well-known member

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.
περιεργη.

Apro

New member

tsarachaf

Well-known member

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

Apro

New member

tsarachaf

Well-known member

Apro

New member

tsarachaf

Well-known member

Apro

New member

σε φάση που πρέπει να βγω για λίγο και να πάω να.... :rant:

haniel

New member

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ο Apro χωρίς αμφιβολία έχει κέφια...Ε,ας έχει και κάποιος...Μπράβο ρε παιδί!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...