Eurovision 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μαύρη κατάρα, ανία βαρεμάρα...

Ενώ άκουγα τα τραγούδια, έλεγα μέσα μου "τούτο δεν μου αρέσει, αυτό είναι καλό", κλπ. Το μόνο που πρόσεξα ήταν πως το ελληνικό τραγούδι τελικά ξεχώριζε, μέσα στη γενική βαρεμάρα. Ο Αλκαίος αδιάφορος έως κακός, στα χαμηλά του τραγουδιού δεν ήταν καν στον τόνο, αλλά ψιλά γράμματα τώρα... Μετά το πέρας της σεμνής τελετής, δεν θυμόμουν τίποτε, ούτε κι από εκείνα τα τραγούδια που δήθεν μου άρεσαν, σαν τους μονόφθαλμους μεταξύ τυφλών. Πολύ χαμηλό το επίπεδο, από χρονιά σε χρονιά.

Ένα πανηγυράκι για ...τα πανηγύρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το ξερεις οτι η γερμανιδα δε δινει συνεντευξεις σε ελληνες δημοσιογραφους?:worry:

So what? Τι με νοιάζει εμένα που δε δίνει συνεντεύξεις;; Εμένα το τραγούδι μ' αρέσει κι ας κάνει ό,τι θέλει αυτή
.:P
Συμφωνώ με τις προτιμήσεις και προτιμώ το τραγούδι του Βελγίου από το "ΟΠΑ" του Αλκαίου...

Καλά το "Όπα" κατά τη γνώμη μου είναι τελείως χάλια. (Ωχ.:worry: ) Απο τη πρώτη στιγμή που το άκουσα δε μου άρεσε. Ειδικά το ότι πήρε στοιχεία απο όλες τις προηγουμένες συμμετοχές, ακα βιολιά και τύμπανα και μπλα μπλα, με ξενερώνει... Πολύ ντίρι-ντάχτα. Lol:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Σήμερα στις 22:00 στη ΝΕΤ ο δεύτερος ημιτελικός της Eurovision. Συμμετέχει και η Κύπρος.

Recap of rehearsals of second semifinal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σήμερα στις 22:00 στη ΝΕΤ ο δεύτερος ημιτελικός της Eurovision. Συμμετέχει και η Κύπρος.

Recap of rehearsals of second semifinal

Το ιδιο απογοητευτικος με τον 1ο.
Κοιτα να δεις που στον τελικο θα παρουμε και καλη θεση!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το Οπα ειναι τουλαχιστον ελληνικο και θα κανει επιτυχια στην Ελλαδα στα κλαμπς οπως ειναι και δεν θα χρειαζεται αλλαγη...ειναι ενα τραγουδι οπως πολλα αλλα ελληνικα..

επισης μην ξεχναμε οτι του Αλκαιου ηταν και το οπα Οπα που εκαν επιτυχια οι αντικ διεθνως και η βανδη μετα..μην το ξεχναμε..ειναι καλος στα χορευτικα εθνικ τραγουδια.. και οι Ευρωπαιοι θελουν τετοια τραγουδια..ακομα και αν εμας μας φαινονται αφελη..

https://www.youtube.com/watch?v=Dqzrofdwi-g
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ο Αλκαίος με απογοήτευσε πολύ. Ποτέ δεν μπόρεσα να τον συμπαθήσω αλλά ρε φίλε, τραγουδάς ένα αισιόδοξο χορευτικό κομμάτι, ρίξε ένα χαμόγελο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikitwinaki

Νεοφερμένος

Η Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλά το "Όπα" κατά τη γνώμη μου είναι τελείως χάλια. (Ωχ.:worry: ) Απο τη πρώτη στιγμή που το άκουσα δε μου άρεσε. Ειδικά το ότι πήρε στοιχεία απο όλες τις προηγουμένες συμμετοχές, ακα βιολιά και τύμπανα και μπλα μπλα, με ξενερώνει... Πολύ ντίρι-ντάχτα. Lol:whistle:



Για ακόμα μια φορά συμφωνώ μαζι σου... Απορώ πως τα πάει τόσο καλα.. Πως γίνετε ν αρέσει στην ευρώπη αυτή η εικόνα... Όσο διαγωνιζόταν γελούσα συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βασικά ως φανατικός αντι-γιουροβυζιονιστής δεν θα έπρεπε να ποστάρω εδώ , είναι σαν να ποστάρει ένας που μισεί τον σουρεαλισμό σε δεσμώτειο τόπικ - χάνει τον χρόνο του και εκνευρίζει τους υπόλοιπους που δεν τον ενόχλησαν σε τίποτες .


αλλά


το Οπα ειναι τουλαχιστον ελληνικο και θα κανει επιτυχια στην Ελλαδα στα κλαμπς

αυτό τώρα είναι επιχείρημα υπέρ του τραγουδιού ; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συνεχίζει να μου αρέσει το τραγούδι του Βελγίου. Για μένα είναι το καλύτερο από τον πρώτο ημιτελικό. Και από ότι το βλέπω μάλλον και από όλο τον διαγωνισμό. :P

Έπειτα μου άρεσε (αλλά λιγότερο) το τραγούδι της Βοσνίας-Ερζεγοβίνης ( https://www.youtube.com/watch?v=tfzrpx-_R8s ).

Επίσης μου άρεσε (αλλά ακόμα λιγότερο) το τραγούδι της Ρωσίας ( https://www.youtube.com/watch?v=2P1FCJr672o )


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για ακόμα μια φορά συμφωνώ μαζι σου... Απορώ πως τα πάει τόσο καλα.. Πως γίνετε ν αρέσει στην ευρώπη αυτή η εικόνα... Όσο διαγωνιζόταν γελούσα συνέχεια...
ειναι παντως πολυ καλυτερο και απο του ρουβα,καλομοιρας και απο της Παπαριζου ,που ηταν μονο μπουτι σουργελο και λαμψη...
και που πηγαν δυστυχως πολυ καλα..


αυτό τώρα είναι επιχείρημα υπέρ του τραγουδιού ; :sly:
εννοω οτι ειναι ενα τραγουδι ελληνικο που θα παιχτει στην Ελλαδα..ενω τα αλλα μεχρι τωρα ηταν μονο για τους ξενους και εδω ουτε που τα ακουγαμε..το παιζαμε καποιο ιαλλοι κοινως


https://www.madata.gr/eurovision/63272.html?print

«Δεν έχω ακούσει όλα τα τραγούδια, μόνο της Λευκορωσίας και της Νορβηγίας ξέρω», είναι η πρώτη (διπλωματική) απάντηση του Αλεξάντερ Ρίμπακ σε ερώτηση για τον φετινό διαγωνισμό. Ωστόσο με άλλες ερωτήσεις, φαίνεται ότι ξέρει και παραξέρει.
Βλέπετε, όταν έρχεται η ερώτηση για το ελληνικό τραγούδι, η απάντηση δεν είναι άγνοιας αλλά ένα ξεκάθαρο «καλό είναι», αφήνοντας όμως και την σποντούλα του ότι «ο Giorgos Alkaios είναι καλύτερος από τον Sakis!!!».

ανε μπραβο..μπουχτισαμε με τις ντιβες,ρουβα ,παπαριζου κλπ μπουρδες..καλα τα λες αλεξαντερ..κατι θα ξερεις εκει..
δοξα τω θεω δεν εχει υποστει ολη η Ευρωπη πλυση εγκεφαλου με το Σακη..ευτυχως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα τραγουδια που ειδα ηταν πριν λιγο ολα αδιαφορα τελειως..για πεταμα μιλαμε.
συγκριτικα με αυτα το δικο μας ειναι καλο:P
τουλαχιστον ειναι ενα κλασσικο μπουζουκοποπτραγουδο:D.....που το χοροπηδας τουλαχιστον..

πωπω..του δευτερου ημιτελικου τουλαχιστον ηταν τοσο ξενερωτα...απιστευτο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
περασε η κυπρος μας!!

πολυ το χαρηκα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπράβο στην Κύπρο. Ωραίο τραγούδι.


Κρίμα όμως που χτες δεν πέρασε η Εσθονία. Ο Malcolm Lincoln έχει φανταστική φωνή και πολύ ωραίο τραγούδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
το ξερεις οτι η γερμανιδα δε δινει συνεντευξεις σε ελληνες δημοσιογραφους?:worry:

Κοίτα να δεις, και εσένα αν ερχόταν η Σουλιώτη από το star να τσιρίζει μέσα στο αυτί σου ή ακόμα χειρρότερα, ο Γιαννάκης ο Πουλόπουλος (:inlove::loveangel) δεν νομίζω να είχες και πολύ όρεξη για μπλαμπλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το τραγουδι της Γαλλιας το χετε ακουσει καλα?
Καλυτερα ας πουμε για τον καιρο παρα για το τραγουδι αυτο...
Εντελως μαπα. Κι εγω μετα απο αυτο, η γαλλοφωνη .... δε νιωθω καλα. Μη με πειτε πουριτανη αλλα αυτο μονο για Γαλλια δε ταιριαζει:pfff::pfff:

Και της Ισλανδιας με γαλλικο τιτλο κι αγγλικο στιχο, τι να πω τωρα?:hmm:

Μπραβο στην Κυπρο!!!! Της Γερμανιας επισης μου αρεσει!

υσ. Δεν εχω μπροστα μου τιβι, δε βλεπω αποτελεσματα, κανω σχολιασμους που πρεπε να χα κανει μερες πριν:redface: Ναι ξερω εκτος τοπου και χρονου:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ακόμα 10 τραγούδια προκρίθηκαν χτες από το δεύτερο ημιτελικό. Πάμε να τα δούμε. Τα σχόλια είναι δικά μου. :)

Η σειρά είναι τυχαία.




Υπέροχη, πανέμορφη, αληθινή Μπάρμπι. Η φωνή της ήταν ταλαιπωρημένη αλλά το τραγούδι μου αρέσει υπερβολικά (προσωπικό αγαπημένο) και η Eva ήταν δροσερή, γλυκειά, θεά. (και btw... τι μπούστο ε;;;:redface:)



Οκ δεν καταλάβαινα Χριστό αλλά τουλάχιστον αυτός τα ένιωθε αυτά που τραγουδούσε. Ούτε άσχημο ούτε ωραίο, μέτριο θα έλεγα.



Αμιγώς γιουροβιζιονικό τραγούδι. Αν δεν ψήφιζε ο κόσμος είχε μεγάλες πιθανότητες να κερδίσει. Συμπαθητικοί οι τραγουδιστές (αν και κάπως αταίριαστοι μεταξύ τους) και ωραίο τραγουδάκι.



Μπράβο της μικρό κοριτσάκι και τα πήγε τόσο καλά. Πιασάρικο τραγουδάκι, με άγχωσε που έτρεχε μην πέσει κάτω και έχουμε δράματα. Τόσο τακούνι τι το ήθελε;



Ανατρίχιασα κι έπαθα κατάθλιψη. Δείτε στίχους:

The message is so true
The end is really near
All these feelings take me down
It steals the things so dear
Yes, the message is so real.
Don't turn all the earth to stone
Because, because, because
This is your home

Αν μη τι άλλο μια πανέμορφη κοπέλα κι ένα τραγούδι με νόημα. Μπράβο της! Και να νικήσει δε με χαλάει. Να τα βλέπουν αυτά οι αντιγιουροβιζιονικοί...



Πολύ όμορφη κοπέλα, ψιλοκαλό τραγούδι (λίγο βαρετό), θα τους ήθελα πιο πολύ να χορέψουν.



Βαρεμάρα....



Βαρετό τραγούδι, γλυκούλης τραγουδιστής. Γιατί φίλοι Κύπριοι τέτοια τραγούδια;;;;



Τόσο ωραία φωνή, μέτριο τραγούδι, πολύ ζαλιστικό χορευτικό. Ζαλίστηκα πραγματικά και τη λυπήθηκα την κακομοίρα.



Ωραίο τραγουδάκι. Με χάλασε το ρομπότ από πίσω. Άσχετο...


Πάμε σε σχόλια για αυτά που δεν πέρασαν:



Ρεζιλίκια. Αυτά τα τραγούδια χαλάνε τη φήμη της Eurovision...



Συμπαθητικό τραγουδάκι αλλά τίποτα παραπάνω.



Πολύ συμπαθητική η κοπέλα, πολύ ωραία φωνή, έκανε ένα κακό τραγούδι να φαίνεται ψιλοκαλό αλλά δεν έφτασε αυτό μάλλον.



Shalalalie. Είναι αυτή 18 ετών;;;; Πού πα ρε Καραμήτρο με τέτοιο τραγούδι; Αν δε θέλετε να συμμετέχετε στη Eurovision και την υποτιμάτε, μη συμμετέχετε. Μη χαλάτε τη φήμη της το κέρατό μου!



Πρωτότυπο τραγούδι (πάντρεμα παραδοσιακής μουσικής και ροκ), όχι όμως και καλό. Θα μου άρεσε να υπάρχει ένας τύπος που αλλάζει σταθμούς στο ραδιόφωνο και να αλλάζει. Μου άρεσε ο τραγουδιστής, ήταν χαριτωμένος.



Το τραγούδι ήταν κάκιστο. Οι γκόμενες που πήγαν να πουλήσουν μπούτι η μια πιο άσχημη από την άλλη. Πηγαίντε πίσω στο ΚΑΠΗ σας.



Ωραία μάτια. Τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπέροχη, πανέμορφη, αληθινή Μπάρμπι. Η φωνή της ήταν ταλαιπωρημένη αλλά το τραγούδι μου αρέσει υπερβολικά (προσωπικό αγαπημένο) και η Eva ήταν δροσερή, γλυκειά, θεά. (και btw... τι μπούστο ε;;;:redface:)


δεν πιανει μια..μπροστα στο quele quele... αδιαφορο τελειως μου φανηκε..και ειδικα το μπουστο με χαλασε..το παιζει ρομαντικη στο τραγουδι και βγαινει με το στηθος εξω?εδειξε ποσο ψευτικη ηταν η αθωοτητα που πουλαγε το τραγουδι..και ολες αυτες οι μπουρδες σκηνικα δηθεν παραμυθιου απο πισω..
αχ..που αι ρε sirusho..που εισαι? που εβγαινες με 4 χορευτες μονο και χωρις τα παντα οξω και εσκιζες..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες γυναίκες που και γυμνές να βγουν έξω που λέει ο λόγος δε θα τις πεις αισχρές. Αυτή είχε το ύφος της αθωότητας. Αν και συμφωνώ, δε χρειαζόταν το μπούστο έξω. Αλλά οκ, η κοπέλα ήταν θεά, να μην το δείξει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτή είχε το ύφος της αθωότητας.
εγω σαν ανδρας δεν ειδα τιποτα τετοιο..ενα υφος και φατσα βαψιμο μοντελου-ξεκωλου ειδα,,τιποτα παραπανω..

μια ακομη "θεα" με μετριο προκατ "συνταγη" γλυκαναλατο τραγουδι..που πηγε η επμνευση ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι είχε το μπούστο της κοπέλας; Εάν δεν έκανε ζουμ ο κάμερα-μαν ούτε που θα το πρόσεχα. :worry: ...Για τη show biz θεωρείται και σεμνό μη σας πω. :P

Για τα τραγούδια θα σχολιάσω μετά τον τελικό. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι κανένα του γούστου μου μέχρι στιγμής. 25 θα είναι συνολικά οι συμμετοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top