Πώς προχωράω το πρώτο ραντεβού;

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Δεν έχω απαιτηση κάποια να ειναι εκει να μου λυνει ολα τα προβληματα αλλα αυτη εδω του το ξεκοψε τελειως. Του ειπε εκει για τα μάτια του κοσμου πές μου τι θέλεις σε μηνυμα. Βεβαια ισως εχει μυριστει οτι θέλει να της την πέσει και να τον αποφευγει. :loltooth:



έχει 6 χρονια σχέση με εναν επιχειρηματια τις προάλες μας έλεγε οτι οι επιχειρησεις του αγοριου της πάνε τέλεια.

Κτύπησε καταλληλα και αυτη :loltooth:

ειναι του στυλ σε βλέπει σκεπτικο και έρχεται να σε ρωτησει τι έχεις και γιατι σκέφτεσαι :loltooth:
αποφευγω να ανοιγω θέματα προσωπικα με άγνωστους ποτε δεν ξέρεις που μπορει να διαδοθουν.
Πάω κανω την προπονησουλα μου λέω και κανα γεια με κανεναν και φευγω. Οσο λιγοτερο ανοιγεσαι τοσο το καλυτερο αυτο εχω καταλαβει. Ο Άντυ Γουόρχολ ειχε πει οτι εχεις περισσοτερη δυναμη οταν λές λιγα.

Χαχαχ δεν αναφερομουν σε εσενα συγκεκριμενα μιλαγα γενικα εκει,αυτο θα ελειπε επειδη ζητησες μια χαρη απο εναν φιλο να θεωρουσε οτι θες να σου λυσει ολα σου τα προβληματα :hehe: .
Προφανως εαν συμβαινει αυτο,γι'αυτο του ειπα να γραψει οτι του ειπα.Να την σκαλωσει εαν συνεχισει να τον αγνοει και μετα να την γραψει στα @@ του :P :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μας βγάζετε το όνομα οι ψεύτικοι Γιάννηδες.
Το βγάζετε και μόνοι σας, δεν χρειάζεστε βοήθεια! :wheel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Χαχαχ δεν αναφερομουν σε εσενα συγκεκριμενα μιλαγα γενικα εκει,αυτο θα ελειπε επειδη ζητησες μια χαρη απο εναν φιλο να θεωρουσε οτι θες να σου λυσει ολα σου τα προβληματα :hehe: .
Προφανως εαν συμβαινει αυτο,γι'αυτο του ειπα να γραψει οτι του ειπα.Να την σκαλωσει εαν συνεχισει να τον αγνοει και μετα να την γραψει στα @@ του :P :loltooth:

χαμενη υποθεση ειναι αυτη. Απλα μερικές φορές νομιζουμε οτι κάποιοι ειναι φιλοι μας αλλα έχω καταλαβει οτι αυτο δεν ισχύει πάντα. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι πρέπει να τους αγριέψεις χωρις λογο άστους απλά. Μην στηριζεσαι πάνω τους και ξαφνικά μεινεις ακάλυπτος. Αλλα να ξέρεις. Να έχεις την γνώση. Τωρα η συγκεκριμενη αν δεν το καταλαβε ο φιλος της έκανε ενα καλο πέσιμο ... την ζορισε και λιγο για ένα θεμα του και αυτη αμέσως ορισε τα ορια της του ειπε δηλαδη οτι εχει πολλές δουλειές - ελάχιστο χρονο και οτι θέλει απο μήνυμα. Δεν ξερω κατα ποσο αυτο δειχνει άτομο έτοιμο να μπει μπροστά σε μια δυσκολη στιγμή.

Πάμε παρακατω .... εννοειται οτι ουτε για φλέρτ κάνει. Το φλέρτ και η αποπλανηση θέλει δυο ανθρώπους να ειναι έτοιμοι να ρισκάρουν και να αφεθούν και οχι ο ένας μολις ακουσει το κάλεσμα να αρχισει να τρέχει πανικοβλητος :loltooth::loltooth:
οπως έκανε αυτη αν το καταλαβε αυτο.

Δεν ειμαι κατα μιας τέτοιας πρακτικης ειναι πανέξυπνη. Τεστάρεις έναν φιλο για να δεις τα ορια του. :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το βγάζετε και μόνοι σας, δεν χρειάζεστε βοήθεια! :wheel:

Μια χαρά είμαστε οι αληθινοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
χαμενη υποθεση ειναι αυτη. Απλα μερικές φορές νομιζουμε οτι κάποιοι ειναι φιλοι μας αλλα έχω καταλαβει οτι αυτο δεν ισχύει πάντα. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι πρέπει να τους αγριέψεις χωρις λογο άστους απλά. Μην στηριζεσαι πάνω τους και ξαφνικά μεινεις ακάλυπτος. Αλλα να ξέρεις. Να έχεις την γνώση. Τωρα η συγκεκριμενη αν δεν το καταλαβε ο φιλος της έκανε ενα καλο πέσιμο ... την ζορισε και λιγο για ένα θεμα του και αυτη αμέσως ορισε τα ορια της του ειπε δηλαδη οτι εχει πολλές δουλειές - ελάχιστο χρονο και οτι θέλει απο μήνυμα. Δεν ξερω κατα ποσο αυτο δειχνει άτομο έτοιμο να μπει μπροστά σε μια δυσκολη στιγμή.

Πάμε παρακατω .... εννοειται οτι ουτε για φλέρτ κάνει. Το φλέρτ και η αποπλανηση θέλει δυο ανθρώπους να ειναι έτοιμοι να ρισκάρουν και να αφεθούν και οχι ο ένας μολις ακουσει το κάλεσμα να αρχισει να τρέχει πανικοβλητος :loltooth::loltooth:
οπως έκανε αυτη αν το καταλαβε αυτο.

Δεν ειμαι κατα μιας τέτοιας πρακτικης ειναι πανέξυπνη. Τεστάρεις έναν φιλο για να δεις τα ορια του. :cool:

Δικιο εχεις,αλλα καπως ετσι τους ξεσκαρταρεις σιγα σιγα και ξερεις σε ποιον μπορεις τελικα να βασιστεις και σε ποιον οχι.Ουδεν κακο αμιγες καλου:thumbup:
Εμενα μου φαινοταν δυσκολο αλλα μπραβο του που το προσπαθησε.22 χρονια ειναι πολλα ωστε να βγεις απο friendzone.
Αρκει να την δοκιμασει για να δουμε εαν θα πετυχει,λιγο φτυσιμο παντα βοηθαει :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
@giannisvitara:

Πρώτον, κακώς επικοινωνησες με μήνυμα. Θα παίρνεις τηλέφωνο (σε επόμενη εννοώ) ή στη χειρότερη μέσεντζερ ενω είναι μέσα.

Χρειάζεται να ξέρεις κατα πόσο καψώνεται να σου απαντήσει. Αν δεν καψώνεται ένα κλικ παραπάνω απ οσο καψώνεσαι εσυ, δεν έχει νόημα να προσπαθείς να ζεστάνεις τη φάση.

Και μάλιστα το τηλέφωνο δειχνει και αποφασιστικότητα εκ μέρους σου και την πιάνεις και στον ύπνο οπότε δεν έχει χρόνο να σκεφτεί την δικαιολογία, οπότε θα καταλάβεις αν σε παίζει ή όχι από αυτό που θα ακούσεις.

Δεύτερον, κακώς έστειλες και δεύτερο και τρίτο μήνυμα. Παρακαλάς για μια προσοχή που ΗΔΗ δεν σου δίνει.

Μπορεί να έχει πάει για χαλάουα εκείνη την ώρα ή να διαβάζει στο γιο της Γεωγραφία, κι εσυ να βαράς μηνύματα ντριγκι ντριγκι ντριγκι. Και να θέλει, θα της σπάσεις τα μέζεα. Φαντάσου λοιπόν πόσο της την έσπασες τώρα που δεν θέλει.

Μην ξανασχοληθείς. Μην κουράζεις τους ανθρώπους με την παρουσία σου αν δεν την θέλουν και μην κουράζεσαι κι εσυ με καποιον που θέλει χίλια παρακάλια για να σε δει τι είσαι.

Πήγαινε παίξε καμια ντότα και μη το σκέφτεσαι σα να είναι το πιό σημαντικό πράγμα στη ζωή σου. Ξεαγχώσου, κούλαρε, αυτό είναι το κυριότερο πρόβλημά σου αυτή τη στιγμή να βρείς έναν τρόπο κίνησης, σωστό, αποδοτικό και μη ενοχλητικό. Ακόμα και στην αλητεία σου να είσαι τζέντλεμαν και να μη σέρνεσαι ούτε να γκρινιάξεις.

Η δασκάλα σου άστηνε, δε θέλει. Στάνταρ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην κουράζεις τους ανθρώπους με την παρουσία σου αν δεν την θέλουν και μην κουράζεσαι κι εσυ με καποιον που θέλει χίλια παρακάλια για να σε δει τι είσαι.

Σοφότατο αν και έκανε ήδη βλακεία! "Σε θέλω κάτι επείγον"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Barnabas Collins.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Barnabas Collins. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πώς προχωράω το πρώτο ραντεβού;
Σκύβοντας και στα τυφλά :confused:
Στο δεύτερο θα έχεις πλέον μάθει :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tourlou.

Νεοφερμένος

Ο Tourlou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Get her drunk με ρακομελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
@giannisvitara:

Πρώτον, κακώς επικοινωνησες με μήνυμα. Θα παίρνεις τηλέφωνο (σε επόμενη εννοώ) ή στη χειρότερη μέσεντζερ ενω είναι μέσα.

Χρειάζεται να ξέρεις κατα πόσο καψώνεται να σου απαντήσει. Αν δεν καψώνεται ένα κλικ παραπάνω απ οσο καψώνεσαι εσυ, δεν έχει νόημα να προσπαθείς να ζεστάνεις τη φάση.

Και μάλιστα το τηλέφωνο δειχνει και αποφασιστικότητα εκ μέρους σου και την πιάνεις και στον ύπνο οπότε δεν έχει χρόνο να σκεφτεί την δικαιολογία, οπότε θα καταλάβεις αν σε παίζει ή όχι από αυτό που θα ακούσεις.

Δεύτερον, κακώς έστειλες και δεύτερο και τρίτο μήνυμα. Παρακαλάς για μια προσοχή που ΗΔΗ δεν σου δίνει.

Μπορεί να έχει πάει για χαλάουα εκείνη την ώρα ή να διαβάζει στο γιο της Γεωγραφία, κι εσυ να βαράς μηνύματα ντριγκι ντριγκι ντριγκι. Και να θέλει, θα της σπάσεις τα μέζεα. Φαντάσου λοιπόν πόσο της την έσπασες τώρα που δεν θέλει.

Μην ξανασχοληθείς. Μην κουράζεις τους ανθρώπους με την παρουσία σου αν δεν την θέλουν και μην κουράζεσαι κι εσυ με καποιον που θέλει χίλια παρακάλια για να σε δει τι είσαι.

Πήγαινε παίξε καμια ντότα και μη το σκέφτεσαι σα να είναι το πιό σημαντικό πράγμα στη ζωή σου. Ξεαγχώσου, κούλαρε, αυτό είναι το κυριότερο πρόβλημά σου αυτή τη στιγμή να βρείς έναν τρόπο κίνησης, σωστό, αποδοτικό και μη ενοχλητικό. Ακόμα και στην αλητεία σου να είσαι τζέντλεμαν και να μη σέρνεσαι ούτε να γκρινιάξεις.

Η δασκάλα σου άστηνε, δε θέλει. Στάνταρ.-
Εντάξει γι αυτό τον λατρεύω αυτόν τον άνθρωπο, ας έγραφε και λίγο πιο συχνά, καλά θα ήταν!


Γιαννη με λενε, αληθεια.... vitara ειχα αληθεια....

ηλικια δεν μπορω να σ πω ,////...

εσυ απο που εισαι???:bye::thumbup:
Kάνε copy paste στον εγκέφαλο/ notebook/ PC, όσα είπε ο Valder, αν θές να πάς ποτέ μπροστά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ειναι πολύ απλο. Αν η κοπελα δεν βιαστει να φυγει και κάθεται μαζι σου σημαινει οτι περνάει ωραια. Μια αγκαλια να την πάρεις και θα ξεκινησουν ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ειναι πολύ απλο. Αν η κοπελα δεν βιαστει να φυγει και κάθεται μαζι σου σημαινει οτι περνάει ωραια. Μια αγκαλια να την πάρεις και θα ξεκινησουν ολα.
Στάκα με τις αγκαλιές, αυτό είναι too much, να το κάνεις αμέσως.

Εκτός αν έχεις βγεί 1-2 ραντεβού με την κοπέλα πριν ξερω'γω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Στάκα με τις αγκαλιές, αυτό είναι too much, να το κάνεις αμέσως.

Εκτός αν έχεις βγεί 1-2 ραντεβού με την κοπέλα πριν ξερω'γω. :hmm:

Ναι σιγα μην βγώ και 22 πρώτα για να κάνω μια απλή κινηση επαφής. Η κινηση το πολύ στο 2ο έχει γινει.

Αν το θεωρεις τοσο too much μαλλον δεν γουστάρεις οποτε να το ξέρουμε και εμεις να μη χάνουμε το χρονο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ναι σιγα μην βγώ και 22 πρώτα για να κάνω μια απλή κινηση επαφής. Η κινηση το πολύ στο 2ο έχει γινει.

Αν το θεωρεις τοσο too much μαλλον δεν γουστάρεις οποτε να το ξέρουμε και εμεις να μη χάνουμε το χρονο μας.
TΙ λές ρε μάγκα μου;

Αν η άλλη θέλει περισσότερο χρόνο εσύ θα την στείλεις;

Θα σε στείλει εκείνη πρώτα, άντε γιατί πολύ γαμαουά την είδες εσύ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

TΙ λές ρε μάγκα μου;

Αν η άλλη θέλει περισσότερο χρόνο εσύ θα την στείλεις;

Θα σε στείλει εκείνη πρώτα, άντε γιατί πολύ γαμαουά την είδες εσύ. ;)

Πρεπει να της αγγιξεις πρωτα την καρδια,καλα δεν τα λεω; :shifty: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Δε θα βρεις ποτέ μα ποτέ μια σοβαρή σχέση αν δεν είσαι διατεθειμένος να γίνετε σε κάποιο σημείο και φίλοι. Ο τρόπος σου δείχνει ότι δε σε ενδιαφέρει να γνωρίσεις κάποια αρχικά ως άνθρωπο οπότε καμία δε θα μείνει υπό αυτές τις συνθήκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

TΙ λές ρε μάγκα μου;

Αν η άλλη θέλει περισσότερο χρόνο εσύ θα την στείλεις;

Θα σε στείλει εκείνη πρώτα, άντε γιατί πολύ γαμαουά την είδες εσύ. ;)

Περισσοτερο χρονο για τι πράγμα ακριβως; δεν σε βλέπει αν της αρέσεις θέλει μηπως κανα συμβολαιο :loltooth:

απλα εσυ ανηκεις στην κατηγορια των αναποφάσιστων. Αν το αφησουμε πάνω σου θα βγαινουμε επι 1 χρονο ραντεβου και στο τέλος δεν θα γινει τιποτα.

Γενικα αν αφησει ο άντρας στη γυναικα την πορεια καταστράφηκε! Ειστε αναποφάσιστες και δεν ξέρετε τι θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Δε θα βρεις ποτέ μα ποτέ μια σοβαρή σχέση αν δεν είσαι διατεθειμένος να γίνετε σε κάποιο σημείο και φίλοι. Ο τρόπος σου δείχνει ότι δε σε ενδιαφέρει να γνωρίσεις κάποια αρχικά ως άνθρωπο οπότε καμία δε θα μείνει υπό αυτές τις συνθήκες.

κρυφτειτε πισω απο τα κλισε κρυφτειτε :loltooth:

Χμμ...κιομως επεσες εξω,λαθος body part :/: :hehe:

Καχυποπτες. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Από τις ελάχιστες φορές που σού μίλησα σοβαρά και μου το κάνεις dismiss. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Πρεπει να της αγγιξεις πρωτα την καρδια,καλα δεν τα λεω; :shifty: :hehe:

Αμα κάποια ενδιαφέρεται δεν θα κοιτάει να βρισκει ελατωματα στην προσεγγιση σου αλλα θα κοιτάξει να σε γνωρισει καλυτερα. Μας δουλευουνε. Ακομα και εναν φιλο σου θα αγκαλιαζες.

Από τις ελάχιστες φορές που σού μίλησα σοβαρά και μου το κάνεις dismiss. :(

Εμενα αυτος ειναι ο χαρακτηρας μου. Αν κάποια θέλει ας με δεχτει οπως ειμαι.

Μην ψάχνεστε με βλακειες να ριξετε φταιξιματα στον άλλον οι μισες ειναι μονες τους
επειδη έχουν υφάκι και τουπέ. Τσαλακωθειτε και λιγο βρε πριγκιπισσες του φβ :loltooth:

Το θεμα τωρα γινεται για μια αγκαλια και μου γράφεις οτι μου μιλάς σοβαρα. Καθολου σοβαρα δεν μιλάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top