Κολώνιες και αρώματα

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Να ρωτήσω κ κατι άλλο? Ίσως είναι χαζή η ερωτηση μου αλλα απο απλή περιέργεια ρωτάω..πόσες φορές ψεκάζετε τον εαυτό σας ώστε να μυρίζει στον άλλον??Πόσες πιστεύετε οτι πρέπει να ρίχνουμε??Πολλες φορές συναντάω κοπέλες που μυρίζει έντονα το αρωμά τους κ λέω παναγία μου όλο το μπουκάλι έχει ρίξει??Γι'αυτό ρωτάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola9900

Νεοφερμένος

Η Ευλαμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν θες την γώμη μου νομίζω πως το κανονικό είναι 3 φορές παρόλο που εγώ βαζω 8
!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και παλι θα πω οτι δεν ειναι το πολυ που κανει τη δουλεια. εγω προσωπικα βαζω στον ενα καρπο και τον τριβω με τον αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
και παλι θα πω οτι δεν ειναι το πολυ που κανει τη δουλεια. εγω προσωπικα βαζω στον ενα καρπο και τον τριβω με τον αλλο.
αλήθεια moonlight?? κ μυρίζει στους άλλους??
lola9900 ρίχνεις 8 φορές?? φαντάζομαι το άρωμα θα σου τελειώνει πολυ γρήγορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μα ακομα και μπανακι να κανεις με σαπουνι που εχει ωραια μυρωδια και να βαλεις μια ωραια κρεμα εκει να δεις ποσο ωραια μυριζεις:)
το πολυ αρωμα πολλες φορες ειναι και ενοχλητικο, τουλαχιστον για μενα ειναι.
εξαλλου οτι αρωμα και να βαλεις οταν περασει καποια ωρα και δεν το ανανεωσεις τοτε δεν θα μυριζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συμφωνω 1000% με την moonlight.

Και μενα με εκνευριζει το πολυ αρωμα και αν βαλω καποιο πολυ βαρυ αισθανομαι ασχημα και βρωμικη.(και ας εχω κανει πριν μπανιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
moonlight σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις,είσαι πολυ καλή!!!!!!!!!!!
κ κάτι ακόμα εσύ ποιο άρωμα έχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τιποτα κουκλιτσα μου :)
εχω παρει παρα πολλα αρωματα στη ζωη μου και επειδη δεν μ'αρεσουν τα εντονα ειχα το ιδιο προβλημα μ'εσενα:) τωρα πια εχω μαθει να βαζω οτι μ'ευχαριστει σαν μυρωδια και οχι αν μυριζει σε μενα ή στους αλλους.

τελευταια χρησιμοποιω το j'adore του Dior αλλα οχι σε σπρευ αρωμα δηλ. αλλα σε κρεμα αρωμα. η συσκευασια ειναι η ιδια με το αρωμα αλλα ειναι σε κρεμωδη μορφη. ετσι μετα το μπανιο μπορεις να βαλεις ελαχιστη ποσοτητα σε οποιο μερος του κορμιου σου εσυ επιθυμεις απο τα ποδια σου μεχρι τον λαιμο και να μυριζεις πολυ ομορφα. φυσικα παντα με προσοχη την ποσοτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικα ειχα διαβασει, οτι για να διαρκει πιο πολυ το αρωμα πανω σου, θα πρεπει να βαζεις και την ιδια κρεμα σωματος μετα το μπανιο ωστε να μυριζει εξτρα. Και οντως ισχυει, και γω αυτο κανω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εμένα το αγαπημένο μου άρωμα λέγεται Lillac!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
j'adore
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τελικά μετά από αρκετό ψάξιμο και μερικές εκνευριστικές βόλτες στα μαγαζιά κατέληξα σε 2 τις armani code και την armani diamonds αλλά με κάποια επιφύλαξη και για τις 2,αλλά δεν μου έκαναν το...κάτι σε τέτοια "βαρύτητα" αν έχετε στα υπ'όψιν σας θα το εκτιμούσα πέραν του δέοντος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν ψεκάζουμε ποτέ μα ποτέ κολόνια στο δέρμα.
Λοιπόν. Πείτε στις φίλες σας να ψεκάσουν στον αέρα και να περάσουν από το σύννεφο μέσα. Δεν θα ξανά νιώθετε τη γεύση της κολόνιας.;)

Καλησπέρα, αν και είναι πολιά η απάντηση, είδα τυχαία το θέμα και έχω κάποιες απορίες επ' αυτού...
Αυτό το ψέκασμα στον αέρα κα να περνάμε μέσα από το σύννεφο, πόσες φόρες μπορούμε να το κάνουμε???
Ακόμα, αντι για το δέρμα μπορούμε να βάζουμε στα ρούχα κολόνια ή χαλάνε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όπα βρήκα το ταίρι του avatar μου!

Όχι στα ρούχα κολόνια, κιτρινίζουν, στην ουσία τα λεκιάζεις. Όσο για το "πέταγμα" ανάμεσα στο σύννεφο κολόνιας είναι ανάλογα με το πόσο δυνατή είναι. 1-2 το πολύ είναι αρκετά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ήμουν 2 ώρες στο μαγαζί και εκεί που όλα τα αρώματα μου φαινοντουσαν ένα μάτσο μπαρούφες,ΟΛΑ όμως, ξαφνικά μύρισα ένα και έπεσα ξερός..

Hypnose Lancome..

Απλά απερίγραπτη...

Ούτε τιμή δεν ρώτησα.. Λέω στην πωλήτρια το μεγάλο μπουκάλι και τέλος.. Δεν ήταν και τρελά ακριβή τελικά.. Και περισσότερα να είχε άνετα τα έδινα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Όπα βρήκα το ταίρι του avatar μου!

Όχι στα ρούχα κολόνια, κιτρινίζουν, στην ουσία τα λεκιάζεις. Όσο για το "πέταγμα" ανάμεσα στο σύννεφο κολόνιας είναι ανάλογα με το πόσο δυνατή είναι. 1-2 το πολύ είναι αρκετά. :)


χαχαχαχαχα Ναι όντως...Θα παρει πολύ χρόνο βεβαια μεχρι να τον βρει στην πραγματικότητα αν και απ ότι λενε οι φήμες στο τέλος θα με απατήσεις με τον Ναρούτο!!!:P:D

Όσον αφορά αυτό το πέταγμα μένει καθόλου μυρωδιά ή ίσα ίσα για να κοροιδευόμαστε???
Σε ευχαριστώ για την απάντηση!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μένει. Ανάλογα και με το αποτύπωμα που θες να αφήσεις ε; Προσωπικά έχω ευαίσθητη μύτη δε μπορώ να με πεθαίνει ο άλλος με την κολόνια από 2 μέτρα. Δοκίμασε το μια φορά και ρώτα κάποιον δικό σου αν τη νιώθει.

Θα σε απατήσω λες ε; Καλά θα κάνω, μου την έχεις σπάσει στα τελευταία chapters. Αλλά κι εγώ μου τη σπάω, πολύ κλαψομαρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οκ θα το δοκιμάσω τότε στην πράξη γιατί μου φάνηκε πολύ περίεργο να μένει μυρωδιά με αυτόν τον τρόπο...Δεν το χω ακούσει πουθένα και δεν ξέρω μη γελάσει κ κανάς πωλητής αν του το πω!!!:redface:

Έχεις δίκιο και οι 2 τους έχουν γίνει πολυ παρακμιακοί τύποι!!!Αλλά μην απογοητεύεσαι μαζί μου, κάνε λίγη υπομόνη ακόμα έχω πολλά στα υπόψη .....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top