Με ποιον τρόπο περιηγείστε στο e-steki;

Με ποιον τρόπο περιηγείστε στο e-steki;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Από τα [url="https://www.e-steki.com/forum/subscription.php"]θέματα που παρακολουθώ[/url]

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • Από τις Τελευταίες Συζητήσεις

    Ψήφοι: 18 33.3%
  • Από τα Νέα Μηνύματα

    Ψήφοι: 39 72.2%
  • Ψάχνω γενικώς στο forum

    Ψήφοι: 14 25.9%
  • Έχω συγκεκριμένες κατηγορίες που κοιτάζω και δεν ασχολούμαι με τις υπολοιπες

    Ψήφοι: 5 9.3%
  • Άλλος τρόπος (αναφέρετε ποιος)

    Ψήφοι: 1 1.9%

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Με ποιό τρόπο σερφάρετε στο steki?

Ψηφίστε στη δημοσκόπηση και επιπλέον απαντήστε με ποστ στις παρακάτω ερωτήσεις:

  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Με ποιό τρόπο σερφάρετε στο steki?

Ψηφίστε στη δημοσκόπηση και επιπλέον απαντήστε με ποστ στις παρακάτω ερωτήσεις:

  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

Από τα Νέα Μηνύματα συνήθως... με διευκολύνει!

  • Μπαίνω σε όλες τις κατηγορίες. Δεν είναι απαραίτητο ότι θα συμμετέχω σε όλες, αλλά συνήθως διαβάζω αρκετά θέματα από όλες τις κατηγορίες
  • Η αγαπημένη μου κατηγορία δεν είναι μία μόνο... μου αρέσουν τα φόρουμς:
    1. Ανθρώπινες Σχέσεις (όλα)
    2. Γενική Κουβεντούλα (Επιστημονικά Θέματα, The Chat & Fun Section)
    3. Τεχνολογία ( Υπολογιστές, Λοιπές τεχνολογικές συζητήσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

1.Δεν μπαίνω συχνά στην Τεχνολογία
2.Το Πολτικά και Κοινωνικά Θέματα ή το Chat and Fun Section
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με ποιό τρόπο σερφάρετε στο steki?

Ψηφίστε στη δημοσκόπηση και επιπλέον απαντήστε με ποστ στις παρακάτω ερωτήσεις:

  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

Κυρίως κοιτάζω τα "νέα μηνύματα".

Γενικά δεν κοιτάζω τις τεχνολογικές συζητήσεις γιατί δεν το κατέχω και πολύ το άθλημα.

Η αγαπημένες μου κατηγορίες είναι δύο:
Το chat and fun section και
Οι ερωτικές σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με ποιό τρόπο σερφάρετε στο steki?

Ψηφίστε στη δημοσκόπηση και επιπλέον απαντήστε με ποστ στις παρακάτω ερωτήσεις:

  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;
1)Δε κοιτάω ποτέ το θέμα με τις γάτες, μία φορά θυμάμαι το είχα δεί και με έβγαλε σε ένα άλλο φόρουμ, έκτοτε δεν ασχολήθηκα ξανά.
2)Το chat n fun και το κομμάτι με τα κινητά.

Γενικά πάντως ψάχνομαι γενικώς στο e-steki.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Κοιταω πρωτα συγκεκριμενες κατηγοριες για νεα μηνυματα, μετα τις τελευταιες συζητησεις για νεα θεματα που με απασχολουν, υστερα τα δικα μου τελευταια μηνυματα (γιατι αν κατι με ενδιεφερε στο παρελθον πολυ πιθανο να με ξαναενδιαφερει) και τελος, πιθανως, τα τελευταια posts καποιων ατομων που με ενδιαφερουν για νεα θεματα που τους ενδιαφερουν - απαντησαν , αρα μπορει να ενδιαφερουν και εμενα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μετο που μπαινω κοιταω τα 5 τελευεα μνμ, αν εχει κατι ενδιαφερω το ανοιγω σε ενα tab, και μετα παταω πανω στα νεα μνμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
προσπερνώ θέματα που αφορούν κινητά και κάτι ψιλά από το chat and fun...κατά τα άλλα, δουλειά να μην έχουμε να τα διαβάζουμε όλα, να περνάει η ώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
προσπερναω κ εγω θεματα οπως φυσικη,εξετασεις,τεχνολογιες,lost(ιατι ακομα δεν εχω δει κανενα επεισοδειο)

χρεισιμοποιω πολυ τα νεα μνμτα.... τα θεματα που παρακολουθω...
αλλα αν δεν εχω ωρα μπαινω σχεδον σε ολα κ παρακολουθω της συζητησεις.... κ ας μην απανταω σε ολα.... κ πολλες φορες με πιανει κ κοιταω μνμ που εχουν στηλει 2-3 χρονια πριν ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

Έχω αγαπημένη σελίδα αυτή που σε βγάζει στα Νέα μηνύματα, δεν βλέπω καν την πρώτη..:D

  • Βασικά όλα τα βλέπω αν έχω χρόνο, αλλά γενικά πχ τα Επιστημονικά Θέματα δεν με συναρπάζουν (και ειδικά κάτι Φυσικές Επιστήμες)
  • The Chat & Fun Section, Ανθρώπινες Σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν και εμένα δε με θες, ψήφισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Έχω αγαπημένη σελίδα αυτή που σε βγάζει στα Νέα μηνύματα, δεν βλέπω καν την πρώτη..:D
  • Βασικά όλα τα βλέπω αν έχω χρόνο, αλλά γενικά πχ τα Επιστημονικά Θέματα δεν με συναρπάζουν (και ειδικά κάτι Φυσικές Επιστήμες)
  • The Chat & Fun Section, Ανθρώπινες Σχέσεις.


Μι του. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με ποιό τρόπο σερφάρετε στο steki?

Ψηφίστε στη δημοσκόπηση και επιπλέον απαντήστε με ποστ στις παρακάτω ερωτήσεις:


  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

η καηγορία με τα τεχνολόγικά είναι πολλύ σπάνιο να μπώ, μόνο άν υπάρχει κάτι που θα μπορούσε να μου κινήσει το ένδιαφέρων άν και δύσκολο.

Ολες οι κατηγορίες εκτώς απο τα τεχνολογικά, μου αρέσουν όλα, το καθένα έχει την γλύκα του, το ένδιαφέρων του και άν μου πείς να διαλέξω θα με βάλετε σε τεράστιο δύλημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω αγαπημένη σελίδα αυτή που σε βγάζει στα Νέα μηνύματα, δεν βλέπω καν την πρώτη..:D
  • Βασικά όλα τα βλέπω αν έχω χρόνο, αλλά γενικά πχ τα Επιστημονικά Θέματα δεν με συναρπάζουν (και ειδικά κάτι Φυσικές Επιστήμες)
  • The Chat & Fun Section, Ανθρώπινες Σχέσεις.

Ακριβώς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Κοιτάζω κυρίως "Τα νέα μηνύματα". Δεν με απασχολούν πολλά εκτός από τα ψιλοχαζά θέματα. Γενικά μπαίνω εδώ για να περάσω καλά και να συζητήσω σαν να μιλάω με τις φίλες μου και όχι για να λύσω το Κυπριακό:P. Θα ήθελα βέβαια να υπάρχει και δυνατότητα άλλου χρώματος (πχ να αλλάζει το background όλης της σελίδας, πχ σε ροζάκι :D ). α! Μου αρέσουν πιο μεγάλες οι υπογραφές!!Αν όχι σε πλάτος, σε μήκος! Ο προσωπικός τόνος του καθένα από εμάς είναι σούπερ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω ψαχνω γενικα το φορουμ:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

  • Υπάρχει κατηγορία που δεν μπαίνετε ποτέ και ποιά είναι αυτή?
  • Ποιά είναι η αγαπημένη σας κατηγορία στο φόρουμ;

  • Τα τεχνολογικά, θα μπω ΠΟΛΥ σπάνια. Και θετικές επιστήμες.
  • Πολιτική-κοινωνικά θέματα, chat and fun, ερωτικές και κοινωνικές σχέσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κοιτάζω κυρίως "Τα νέα μηνύματα". Δεν με απασχολούν πολλά εκτός από τα ψιλοχαζά θέματα. Γενικά μπαίνω εδώ για να περάσω καλά και να συζητήσω σαν να μιλάω με τις φίλες μου και όχι για να λύσω το Κυπριακό:P. Θα ήθελα βέβαια να υπάρχει και δυνατότητα άλλου χρώματος (πχ να αλλάζει το background όλης της σελίδας, πχ σε ροζάκι :D ). α! Μου αρέσουν πιο μεγάλες οι υπογραφές!!Αν όχι σε πλάτος, σε μήκος! Ο προσωπικός τόνος του καθένα από εμάς είναι σούπερ!!


+1 απο εμένα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Πάντα από τα νέα μηνύματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top