Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,461 μηνύματα σε 75,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 366 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο ήταν το πρώτο σας κινητό τηλέφωνο;

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 22:11, 28-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από AstRoPeLeKi
Πετάει ο γάιδαρος;
Πετάει
Ο γιατρός είπε να μου λέτε ναι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:40, 28-08-07:

Ταραααμ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:55, 28-08-07:

Το Nokia 5100

Στεναχωρήθηκα πολύ όταν έσπασε κι ακόμα έχω κρατήσει τα συντρίμια του

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:43, 28-08-07:

Νομίζω το πρώτο κινητό με προσόψεις
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:23, 29-08-07:

το 3330 όταν είχε βγει μου άρεσε τρελλά αλλα ο πατέρας μου απαγόρευε γενικά τα κιητά, έτσι όταν τελείωσα το σχολείο σαν πονηρή γυ΄ναίκα του έβαλα καρφιά για ένα άλλο κινητό και επιδή η μάνα μου φώναζε που άλλαζε ο πατέρας μου κινητά σαν τα πουκάμησα του είπα να το δώσει σε μένα και να πεί ότι το έχω ανάγκη έτσι όστε να πάρει εκείνος το κενούριο

Τώτε είχα τρομερή πονηριά σε όλα, αλλα απο ότι φένετε εξάντλησα όση είχα τότε και τώρα δεν έχω τίποτα
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:06, 29-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak

αυτο δεν θυμαμε ποτε το πηρα δεν το εχω αλλοστε ποια
αυτο με γκρι σκουρο χρωμα.. νατ'ανε... το '99;;; νομιζω..
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:16, 29-08-07:

δεν θυμαμαιτο αλτσχαιμερ φταιει
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:22, 29-08-07:

αυτο

αν θυμαμαι καλα το ειχα παρει αρχες 98
Παράθεση

ENTY (Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε...)

Νεοφερμένος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O ENTY έγραψε: στις 09:31, 29-08-07:

NOKIA 3110, ασημι χρωμα. Αργησα σχετικα να παρω κινητο. Ετσι ηταν σχετικα κομψο, αν και αρκετα μεγαλο παλι. Ειδικα πανω απο την οθονη.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:44, 29-08-07:

Nokia 3210

το σεπτέμβρη του 1999

Πολύ στενοχωρήθηκα όταν σταμάτησε να δουλεύει... ως και το Μαιο του 2004 που δούλευε όμως ήταν αστέρι [και το μοναδικό Νοκια που πήρα και μου βγήκε καλό... Τα επόμενα 2 ήταν για κλάμματα... για αυτό το γύρισα σε SE πλέον ]
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 09:52, 29-08-07:

Αυτό κι εγώ... Αρχές του '99.

Το είχα για 3 χρόνια περίπου μέχρι που το πάτησε κατά λάθος ο τότε φίλος μου και έσπασε η οθόνη. Κάπου πρέπει να βρίσκεται παραπεταμένο.
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 12:06, 29-08-07:

Το πρώτο μου κινητό ήταν αυτό το Panasonic

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Panasonic_G600__87342.jpg
Εμφανίσεις:  81
Μέγεθος:  19,9 KB

που τώρα βλέπω πως λεγόταν G600!!!! Συγκινήθηκα
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 02:37, 30-08-07:

Panasonic GD87.
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 02:38, 30-08-07:

Panasonic GD86.
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 22:08, 30-08-07:

Να και το δεύτερο που είχα και τώρα το χει η μάνα μου:

ΝΟΚΙΑ 3510. Ψιλοπαντόφλα αλλά πιο ελαφρύ από το πρώτο μου (3310)
Το χρησιμοποιούσα από 2003 έως 2005. (πάνω κάτω)
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:42, 30-08-07:

Νομίζω αυτό, ή κάπως έτσι ήταν!! 1998...

Και το δεύτερο:

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:47, 30-08-07:

Ξεκινισα το 2001 με καπιο τελιος ακυρο, μαρκας που δεν την ξερει ουτε η μανα της... Το 2002 απεκτισα ενα 3310, μετα ενα motorola T720i η καπως ετσι, και μετα ακολουθισαν μερικα ακομα
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 09:56, 01-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dracula82
Έψαξα αλλά δεν βρήκα τέτοιο θέμα. Αν υπάρχει, σβήστε το.

Προσωπικά είχα το ΝΟΚΙΑ 3310. Το πήρα αρχές 2001 περίπου.

Λογικά θα δουλεύει ακόμα αν και θέλει μπαταρία. Αρκετά καλό. Θα ναι σε κανα συρτάρι χωμένο τώρα... Α ρε περνάν τα χρόνια τα ρημάδια...

Αχ, κι εμένα το 3310....! Πολύ καλό κινητό...αθάνατο!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:04, 01-09-07:

ΝΟΚΙΑ 3310...μελαγχόλησα...
Λέμε «αρχαίο κινητό» μια συσκευή που βγήκε πριν 6-7 χρόνια###8230;άσε δε που το 2003 βγήκαν τα κινητά με δυνατότητα εγγραφής βίντεο 10-15 δευτερόλεπτα.(το πρωτο της κόρης μου). Μετά από μόλις 4 χρόνια έχει "κάμερα" κινητό###8230;
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 10:10, 01-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
ΝΟΚΙΑ 3310...μελαγχόλησα...
Λέμε «αρχαίο κινητό» μια συσκευή που βγήκε πριν 6-7 χρόνια###8230;άσε δε που το 2003 βγήκαν τα κινητά με δυνατότητα εγγραφής βίντεο 10-15 δευτερόλεπτα.(το πρωτο της κόρης μου). Μετά από μόλις 4 χρόνια έχει "κάμερα" κινητό###8230;
Κι εγώ έπαθα ένα ψιλοσόκ πριν λίγες μέρες....βρήκα καταχωνιασμένο ένα παλιό cosmo και διαφήμιζε το top κινητό της εποχής, και στην περιγραφή του είχε ως προσόν το οτι είχε 5 μελωδίες καιιιιιιιι δόνηση!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια