Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
Van Nelle
3
4,05%
Camel
1
1,35%
Drum
3
4,05%
Marlboro
3
4,05%
Craven
13
17,57%
George Karelias and Sons
14
18,92%
Pall Mall
1
1,35%
Old Holborn
21
28,38%
Golden Virginia
12
16,22%
Άλλο
2
2,70%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,35%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:29, 16-05-11:

Μόνο εγώ καπνίζω σε γλυκόριζα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 01:38, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny Cash
Και εγω μαζι!

Λατρευω γλυκοριζα...!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,251 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 01:40, 16-05-11:

Όπα..για πες..τι γεύση έχει;Το θέμα είναι..έχει πίσσα;Θα μου πεις...κάνεις τον καπνό,η πίσσα σε πείραξε;..αλλά ότι γλυτώνουμε,καλό είναι..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 01:46, 16-05-11:

Το κάπνισμα, ίσως να μην διαφέρει ιδιαίτερα από την απόλαυση ενός κρασιού, όποτε το κατατάσσω σε προσωπικό και υποκειμενικό επίπεδο. Θέλω να πω ότι μην διστάζεις να δοκιμάσεις μόνη σου ότι σου κάνει κλικ.
ναι, αλλωστε απο αυτα που διαβαζω βλεπω ποσο διαφορετικη εντυπωση εχει ο καθενας για τον καθε καπνο.. και αυτο ειναι αλλωστε το ωραιο, να ψαξεις και να βρεις τι ταιριαζει σε σενα προσωπικα... απλα επειδη εγω δεν αγοραζω συχνα, δεν εχω την ευκαιρια να δοκιμασω πολλους καπνους... οποτε ειπα μηπως σχηματισω μια πρωτη εντυπωση, τουλαχιστον οσον αφορα την ποιοτητα (κοψιμο, χημικα) και το "βαρος" (δεν μπορω να σκεφτω αλλο ουσιαστικο ) για να μην ξοδεψω τζαμπα τα λεφτακια μου!!...

Αααα και εγω θελω να δοκιμασω καποια στιγμη!!!... δεν ειναι ομως λιγο βαρυ για συνεχεια? (απο ο,τι ακουω τουλαχιστον )
αν και καπνιζω περιστασιακα μονο, δεν θα ειναι προβλημα για μενα..
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:47, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Όπα..για πες..τι γεύση έχει;
Ενδιαφέρουσα, δοκίμασε κοστίζουν το αστρονομικό πόσο των 50λεπτών
Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Το θέμα είναι..έχει πίσσα;Θα μου πεις...κάνεις τον καπνό,η πίσσα σε πείραξε;..αλλά ότι γλυτώνουμε,καλό είναι..
Σε συνδυασμό με βαρύ καπνό μπορεί να σου "κάψουν το λαιμό"
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 01:53, 16-05-11:

Εαν σε καποιον αρεσει στο τσιγαρο το "αρωμα", θα του αρεσει και η γλυκοριζα...
Αρκει να μην ειναι αλλεργικος...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:58, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Εαν σε καποιον αρεσει στο τσιγαρο το "αρωμα", θα του αρεσει και η γλυκοριζα...
Αρκει να μην ειναι αλλεργικος...

Εξαρτατε και απο τον καπνο αυτο... Κατα την γνωμη μου, απο τις λιγες εμπειριες που εχω με γλικοριζα, με craven δεν γινετε να το καπνισεις, ενω με πιο ουδετερους στην γευση καπνους (πχ camel, κιτρινο old holborn) "παει" πιο πολυ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:03, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εξαρτατε και απο τον καπνο αυτο... Κατα την γνωμη μου, απο τις λιγες εμπειριες που εχω με γλικοριζα, με craven δεν γινετε να το καπνισεις, ενω με πιο ουδετερους στην γευση καπνους (πχ camel, κιτρινο old holborn) "παει" πιο πολυ.
Kοιτα να δεις, το χαρτακι γλυκοριζα απλα δινει ενα αρωμα το "τσι".
Εγω το κανω με old holborn aromatic και μου αρεσει. Αλλα οκ με μενα, γιατι το τσιγαρο μου ειναι το More Μenthol και ξερω οτι μου αρεσει το τσι με αρωμα, οποτε θεωρω πως με οποιονδηποτε καπνο και να το εκανα, οτι θα μου αρεσε το ιδιο..

Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,251 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 02:08, 16-05-11:

Έλα να εκδηλώνονται όλα τα χαρμάνια..
χμ..πάντως ο αρωματικός του old holborn..δεν μου αρέσει..γενικά οι πολύ αρωματικοί καπνοί..οπότε όντως θεωρώ ότι με έναν πιο ουδέτερο καπνό,θα μου αρέσει καλύτερα.Πάντως..θα τα δοκιμάσω αυτά τα χαρτάκια.. ..μου αρέσουν οι καινούργιες εμπειρίες..
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:14, 16-05-11:

Δοκιμασε το, απλα θα χασεις 50 λεπτα, σε περιπτωση που δεν...
Αλλα εαν γενικα δε σου αρεσει το "αρωμα", δε θα σου αρεσουν και αυτα τα χαρτακια, διοτι αφηνουν εντονη γευση στο στομα...
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 02:16, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Δοκιμασε το, απλα θα χασεις 50 λεπτα, σε περιπτωση που δεν...
Αλλα εαν γενικα δε σου αρεσει το "αρωμα", δε θα σου αρεσουν και αυτα τα χαρτακια, διοτι αφηνουν εντονη γευση στο στομα...
Σώπα καλέ...εδώ χάνουμε τόσα λεφτά απο την περικοπή των μισθών..τα 50 λεπτά δοκιμής για χαρτάκια θα με πειράξουν;;
Παράθεση

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε: στις 01:15, 01-06-11:

εγω, παρ'οτι εχω δοκιμασει πολλα, εχω σταθεροποιηθει σε καπνο craven, χαρτακια rizla ασημενια και φιλτρακια rizla (μ αρεσει να ειναι ασορτι !)
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 11:04, 21-06-11:

Old Holborn κίτρινο, rizla χαρτάκια πράσινα (τα ασημί δεν παλεύονται) και φιλτράκια swan slim κόκκινα 6mm
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:09, 21-06-11:

Old Holborn κίτρινο, rizzla πράσινα και Swan. Τί κερδίζω ;

τα στριφτά είναι τα μόνα τσιγάρα που δεν με κάνουν να ξερνάω από την βρώμα και που δεν κάνουν τα μάτια μου να τσούζουν.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:00, 21-06-11:

Εντόπισα στην αγορά ένα ωραίο σετάκι από χαρτάκια (μάλιστα σε διάφορα μεγέθη ) και φλιτράκια. Διαφημίζονται ως ελληνικά και οικολογικά προϊόντα, και ειδικότερα στα φιλτράκια το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αφού δεν είναι αυτή η πλαστικούρα του swan. Δυστυχώς στο διαδίκτυο δεν έχουν παρουσία, το μόνο που κατάφερα να βρω είναι αυτό.
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 17:11, 21-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Εντόπισα στην αγορά ένα ωραίο σετάκι από χαρτάκια (μάλιστα σε διάφορα μεγέθη ) και φλιτράκια. Διαφημίζονται ως ελληνικά και οικολογικά προϊόντα, και ειδικότερα στα φιλτράκια το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αφού δεν είναι αυτή η πλαστικούρα του swan. Δυστυχώς στο διαδίκτυο δεν έχουν παρουσία, το μόνο που κατάφερα να βρω είναι αυτό.
Δεν θα καπνίζουμε ΚΑΙ χαρτί δηλαδή?
Ξέρεις αν είναι εύκολο να τα βρούμε σε περίπτερο ή υπάρχουν μόνο σε επιλεγμένα σημεία?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:18, 21-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από vaios13
Ξέρεις αν είναι εύκολο να τα βρούμε σε περίπτερο ή υπάρχουν μόνο σε επιλεγμένα σημεία?
Εγω εχω πετυχει τα χαρτακια σε περιπτερο οποτε φανταζομαι πως κυκλοφορουν γενικοτερα
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:22, 21-06-11:

Όντως, στην περιοχή μου τα βρίσκω πολύ εύκολα και τα χαρτάκια και τα φλιτράκια.
Παράθεση

Catalyst

Επιφανές Μέλος

O Catalyst έγραψε: στις 17:29, 21-06-11:

Οκ, θα τα δοκιμάσω τότε, να δω τι καπνό φουμάρουν!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:51, 21-06-11:

Να σημειώσω επίσης ότι τώρα τελευταία έχω κολλήσει με τον Van Nelle, ναι μεν έχει λίγα "σκουπιδάκια" μέσα αλλά ωραία γεύση και ψιλό αρωματικός.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια