Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
:rofl: Πώς και έτσι; :P

επειδή μου άρεσαν οι φρυγανιές,και έτρωγα συχνά και νόμιζα πως για αυτό ήμουν κοντούλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ τότε θα έπρεπε να έχω φάει ολόκληρα πακέτα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ τότε θα έπρεπε να έχω φάει ολόκληρα πακέτα:|
Πακέτα; Μόνο;
Εγώ όλη τη προμήθεια του Μαρινόπουλου.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ο θειος μου εχει σγουρα μαλλια ε λοιπον οταν ημουν κανα 3-4 χρονων μολις τον εβλεπα ετρεχα στην αγκαλια του και του τραβουσα με μανια τα μαλλια. :P ακομα και τωρα εχω μανια με τα μαλλια του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με έχουν πει ότι όταν ήμουν πολύ μικρή για κάποιο λόγο με εκνεύριζε ένα πετσετάκι στο σπίτι της γιαγιάς μου και όταν πήγαινα το έκρυβα για να μη το βρουν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Με έχουν πει ότι όταν ήμουν πολύ μικρή για κάποιο λόγο με εκνεύριζε ένα πετσετάκι στο σπίτι της γιαγιάς μου και όταν πήγαινα το έκρυβα για να μη το βρουν. :redface:

Θεσσαλονικιά;;:worry::worry::worry:


Ας πω κάτι που θυμήθηκα επιπλέον:P:P:P...Κάθε φορά που πήγαινα στην γιαγιά μου στο νησί της άλλαζα θέση στις πετσέτες του μπάνιου με αποτέλεσμα να βγαίνουν κάποιοι χωρίς πετσέτα από το μπάνιο γιατί βαριόντουσαν να ψάξουν:P(π.χ. η θεία μου :P)..
Εμμ όταν πήγα 8 χρονών με κατάλαβαν:pfff: και το σταμάτησα:mad::mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
είχα χαράξει όλα τα ντουλάπια στο σπίτι της γιαγιάς μου με -Χ- . (Μερικά υπάρχουν ακόμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
η θεία μου είχε μαγαζί με ρούχα,και έτσι εγώ,όταν ήμουν μικρή,πήγαινα και "την βοηθούσα".βλακειούλες,απλά ψιλομάζευα κανα ρούχο και έλεγα σε όλες τις πελάτισσες,πόσο τους πήγαινε αυτό που είχαν δοκιμάσει :P

μια όμως πελάτισσα είχε δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ και δεν πήρε τίποτα
και έτσι η τρελή φιλόσοφος (που απο μικρή φαινόταν....) της είπε αγανακτισμένα καθώς εκείνη έφευγε:
αλλά κι εσύ,δοκίμασες,δοκίμασες και τίποτα δεν αγόρασες!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
....και τις περισσότερες σκανταλιές τις έχει κάνει η nefeli graf :P :lol:

Mικρός στο χωριό, με άλλα παιζάκια, ξαδέρφια, χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα, μας άρεσε όταν παίζαμε μπάλα στην μεγάλη αυλή-αλάνα του σπιτιού των παππούδων μου, να σουτάρουμε "κατά λάθος" (και καλά :crazy: ) τα λουλούδια στις γλάστρες. Άλλες φορές όταν παίζαμε με τα χώματα φτιάχνοντας οχυρά, σπίτια κλπ χρησιμοποιώντας τις αθάνατες πλαστικές μπετονιέρες, κουβαδάκια, μπωλ και δεν συμμαζεύεται, ενώ λερωνόμασταν με λάσπες, χώματα.. σκίζοντας γόνατα από το γονάτισμα στο κακοτράχαλο έδαφος του χωριού, μου άρεσε να δίνω "διαταγές" στην υπόλοιπη πιτσιρικαρία που αποτελούνταν από ξαδέρφια και φίλους της ιδίας πάνω κάτω ηλικίας για να χτίζουν...χαχαχα. Ξέρω ότι τους έχω πιει το "αίμα" αλλά τους υπεραγαπώ..:inlove: Τα θυμόμαστε τώρα και γελάμε..:redface: Επίσης μικλός, νόμιζα ότι στο φαξ όταν στέλνουμε ένα χαρτί περνάει μέσα από το καλώδιο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Η μικρή μου, αντιπαθητική, ξαδέρφη είχε κάτι παλιοτσόκαρα και επειδή μέναμε σε ένα διώροφο σπίτι που αυτή έμενε κάτω με την οικογένεια της και εμείς πάνω όταν περπάταγε κάνανε πολύ θόρυβο. Κάθε πρωί ξύπναγε από τις εφτά (αν είναι δυνατόν καλοκαιριάτικα) και έκανε βόλτες, ανεβοκατέβαινε σκάλες κλπ. Έτσι μία μέρα όταν έλειπε τα πήρα μαζί με την μεγαλύτερη ξαδέρφη μου και τα πετάξαμε στην κουφάλα ενός μεγάλου δέντρου. Το αστείο είναι ότι είχε και δεύτερο ζευγάρι το οποίο επίσης πετάξαμε στο υπόγειο ανάμεσα στον χαμό... Δεν το έχω μετανιώσει καθόλου:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
....και τις περισσότερες σκανταλιές τις έχει κάνει η nefeli graf :P :lol:

Mικρός στο χωριό, με άλλα παιζάκια, ξ............

περιττό να πω ότι διάβασα "πρεζάκια",και κάπου στα μέσα του κειμένου αναρωτήθηκα:τα πρεζάκια παίζουν με τα χώματα ; :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
περιττό να πω ότι διάβασα "πρεζάκια",και κάπου στα μέσα του κειμένου αναρωτήθηκα:τα πρεζάκια παίζουν με τα χώματα ; :confused::confused::confused:

καλό το χιούμορ σου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
....και τις περισσότερες σκανταλιές τις έχει κάνει η nefeli graf :P :lol:

Και τι φταίω εγώ;;;:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη κατεστρεφα τα καλλυντικα της μαμας μου.ωραιες εποχες..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
έσπαγα όλες τις τζαμαριες του σπιτιού με την μπάλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όταν πηγαίναμε στο χωριό της μαμάς μου από τη βαρεμάρα πήγαινα στο κήπο και μαδούσα ότι λουλούδι έβρισκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Όταν πηγαίναμε στο χωριό της μαμάς μου από τη βαρεμάρα πήγαινα στο κήπο και μαδούσα ότι λουλούδι έβρισκα..

ααα φιλε τι με θυμισες
και εγω το εκανα αυτο στο χωριο σε μια γειτονισσα
και με φωναζε και ακομη και τωρα οταν με βλεπει με κανει "Νεφεεελη μην κοβεις τα λουλουδιαα"

επισης μετα εβαζα την θεια μου να τα τρωει και αν δεν το εκανε τα εριχνα στον καφε της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ααα φιλε τι με θυμισες
και εγω το εκανα αυτο στο χωριο σε μια γειτονισσα
και με φωναζε και ακομη και τωρα οταν με βλεπει με κανει "Νεφεεελη μην κοβεις τα λουλουδιαα"

επισης μετα εβαζα την θεια μου να τα τρωει και αν δεν το εκανε τα εριχνα στον καφε της:P
Τρελή, να την πεθάνεις ήθελες την γυναίκα :P

Επίσης άλλη βλακεία που έκανα.. Όταν πηγαίναμε σε μια θεία μου τα καλοκαίρια έπαιρνα τους καφέδες τους όταν τέλειωναν και σε εκείνο που μένει στον πάτο στον ελληνικό καφέ βουτούσα κλαδάκια και φύλα και τα έριχναν μετά να τα φάνε οι κότες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top