Άρση απορρήτου

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
οκ πρόλαβες και απάντησες. Διάβασε τώρα και την διόρθωση και να το θυμάσαι αν ξαναμιλήσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα στην κοινότητα, λοιπών πριν λίγες ώρες πήρα τηλέφωνο μια γνωστή μου με απόκρυψη απο τον καινούριο μου αριθμό (άλλαξα εταιρία) για να της πω κάτι ανώνυμα,

Πέρα από τις τεχνικές λεπτομέρειες, μήπως είναι λίγο ανόητο αυτό; Γιατί να πείς κάτι σώνει και καλά ανώνυμα σε άτομο που είναι γνωστό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πέρα από τις τεχνικές λεπτομέρειες, μήπως είναι λίγο ανόητο αυτό; Γιατί να πείς κάτι σώνει και καλά ανώνυμα σε άτομο που είναι γνωστό σου;

>.< θα είχα τους λόγους μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
>.< θα είχα τους λόγους μου...

Στην περίπτωση αυτή, βάζεις κάποιον άλλον (εννοείται όχι κάποιον κοινό γνωστό) να πάρει από καρτοτηλέφωνο.

Ξέρω ότι θεωρείται ντεμοντέ, αλλά μια τηλεκάρτα στο πορτοφόλι μπορεί να σώσει πολλές απροσδόκητες καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βασικα σορυ, γραφεις ελευθερα να σχολιασω κι εγω θα σχολιασω πως εισαι κουτσομπολης για αντρας.
Αλλα τι λεω, τις μεγαλυτερες κατινιες απο ανδρες θα τις δεις -και θα τις ακουσεις- τελικα.
Και στο τελευταιο ειμαι καθολα σιγουρη και καθετη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top