Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: δράστης ο σύζυγος της Καρολάιν για τη δολοφονία

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,221 μηνύματα.
Ναι και; αυτό για κάποιο λόγο το κάνει φυσιολογικό ή κάτι που θα έπρεπε να δεχτούμε σαν κοινωνία; εγώ το βρίσκω άρρωστο κάποιος 30 χρονών υποτίθεται πετυχημένος μη χέσω να πηγαίνει και να την πέφτει σε παιδάκια 14 χρονών. Μην ακούσω καμία αηδία ότι "είναι ξεπεταγμενα" και τέτοια, ούτε τι τους γίνεται δεν ξέρουν σε αυτήν την ηλικία. Την ευθύνη έχει ξεκάθαρα ο μεγαλύτερος, που θέλει να χειραγωγησει ένα ΠΑΙΔΆΚΙ και να το χρησιμοποιήσει, γιατί παιδάκι είναι. Κι ας μην πηγαίνουμε μακριά: στο ίδιο το φόρουμ έχουν σημειωθεί τέτοια περιστατικά από επιφανή μέλη, κοινό μυστικό είναι ότι έχουν προσεγγίσει νεαρά μέλη κατά το παρελθόν (είτε 14 είτε 16 ετών), με ένα από τα οποία μάλιστα υπήρξε και συνάντηση. Μεγάλη προσοχή θα πω στο τι λέμε και τι κάνουμε.

Δεν διαφωνώ Guest 278211,πιστεύω ακριβώς το ίδιο με εσένα. Ποτέ δεν μου φάνηκε φυσιολογικό. Για αυτό είπα οτι ανέκαθεν με προβλημάτιζε όλο αυτό. Ούτε οι φίλες αυτών των κοριτσιών,ούτε οι καθηγητές στο σχολείο που σίγουρα έβλεπαν και ήξεραν τι παίζει(αφού ερχόντουσαν να τις παίρνουν και απο το σχολείο), ούτε οι γονείς των κοριτσιών , ούτε κανείς δεν έλεγε τίποτα. Καταλαβαίνεις οτι όταν και ίδιος είσαι μικρός και το βλέπεις αυτό τόσο συχνά, θεωρείς οτι "εε ρε παιδί μου μάλλον είναι φυσιολογικό για να μην αντιδράει κανένας,και είμαι εγώ ο τρελός". Αλλά ναι,εγώ προσωπικά το βλέπω σαν παιδεραστία αυτό το πράγμα.

Και δεν έχεις κανένα άδικο εννοείται οτι όποιος γυρίσει και μιλήσει για ξεπεταγμένη, δεν στέκει στα καλά του. Εννοείται οτι την πλήρη ευθύνη την έχει ο μαντράχαλος που τολμάει να πλησιάσει έτσι ένα μικρό παιδί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
Έπεσες μέσα τελικά...
Δυστυχώς δεν έπεσα ακριβώς μέσα. Όταν μιλούσα για αντιφάσεις εννοούσα στη μία κατάθεση να πει "οι ληστές μπήκαν στις 4", στην άλλη "μπήκαν στις 4μιση", όπως έχει συμβεί σε άλλα σκηνοθετημένα σκηνικά.
Και θέλω να πιστεύω, πως αν γινόταν κάπως έτσι, η ομολογία θα ερχόταν πιο γρήγορα, αφενός γι' αυτό το "δυστυχώς".
Τα media και η αστυνομία, απ' ότι έχω καταλάβει, λένε ότι είχαν έναν φαινομενικά συνεργάσιμο άνθρωπο μαζί τους, ο οποίος δεν είχε και καμιά απόκλιση από κατάθεση σε κατάθεση (αυτή την εντύπωση έχω, αν έχει γραφτεί κάτι διαφορετικό ενημερώστε με). Αν δε βρίσκονταν τα στοιχεία για να του τα αντιπαραθέσουν, το ίδιο σενάριο θα συνέχιζε να παρουσιάζει και πιθανώς σε κάποια φάση θα μετανάστευε επικαλούμενος την ψυχική του ηρεμία και σιγά-σιγά θα ξέκοβαν και οι επαφές με τα media.

Αφετέρου, το "δυστυχώς", γιατί για όσο διάστημα υπήρχαν ενδείξεις και περιμέναμε να γίνουν αποδείξεις, είχαμε τα κλασικά "αλβανοί", "γεωργιανοί", "κοντοί", "ψηλοί" από τα media. Είτε υποκινούμενη από την αστυνομία για να παραμείνει στον κόσμο του ο δράστης και να μη διαφύγει, είτε γιατί απλά δεν θέλουν πολύ και κάποιοι να τα ρίξουν σε συγκεκριμένες εθνικότητες.
Θα προτιμούσα να μην έχει γίνει όλο αυτό. Ειδικά αν από τις πολύ αρχές αυτό πίστευε η αστυνομία (ο κατάπτυστος Μπαλάσκας λέει πχ ότι στο 10ημερο το 'χαν κλείσει στην αστυνομία), και να κρατούσε μια στάση με λιγότερες διαρροές. Δεν γνωρίζω αν θα είχε αποτέλεσμα αυτό βέβαια, ιδανικά μιλάω τώρα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν τίθεμαι με το μέρος κανενός ωστόσο:Θα διαφωνήσω με το γεγονός οτι ειναι ασυναρτησία πως ενας 30χρονος μπορεί αρκετά εύκολα να χειραγωγήσει συναισθηματικά και να εντυπωσιάσει ένα παιδι(όσο ωριμο διανοητικά κ αν ειναι) στα 14 του χρόνια, να χτίσε όπως είπαν παραπανω, πάνω του με αποτέλεσμα να "τυφλωθεί" και να μη δύνατα και πολύ να δει λογικά την συνθήκη αυτή.

Η διανοητικη και συναισθηματική ωριμότητα των εφήβων ολοκληρώνεται μετά τα 20 όπου και διαμορφώνεται και φανερώνεται η ψυχοσύνθεση και ο χαρακτήρας του ανθρώπου. Κάθε άνθρωπος μέχρι αυτή την ηλικιά ωριμάζει. Γιαυτο και το να αποδώσουμε την επιλογή της σχέσης απο πλευράς της κοπέλας σε "αφέλεια" είναι ριζικά λάθος, καθώς και μια 25 χρονη 30χρονη 50χρονη μπορεί μια χαρά να θεωρήσει δέλεαρ το ενδιαφέρον ενός πιο ώριμου άνδρα.
Άσχετα εννοειται από οικονομικά κλπ συμφέροντα.

Το μυαλό ενός 14χρονου παιδιου είναι άγουρο ακόμα, συναισθηματικά ανώριμο και δύσκολα κατανοείς τον πρώτο καιρό σε μια τετοια σχέση, το υπόβαθρο των επιλογών ενός συντρόφου, το λόγο δηλαδη για τον οποίο επέλεξε εσένα ως "σύντροφο"/"θύμα" κλπ.
Εδώ βλέπουμε μετανιωμένες άνω των 50 που συνειδητοποιούν την τοξικότητα των συντρόφων τους.
Μην μας παρουσιάζεις το 14χρονο παιδί λες και είναι μωρό. Έχει κρίση απλά παρασέρνεται εύκολα. Δεν βλέπω ποιο είναι το νόημα αυτου του σχολιου (και του Σαμαελ προφανως που ειπα οτι λεει ασυναρτησιες) γιατί όπως κι αν εχει, όλο το φταίξιμο το παιρνει το μπασταρδο ο πιλοτος. Δεν του καθόταν καμια της ηλικιας του και ειπε να εκμεταλλευτεί ενα παιδι. Και θέλω εδώ να τονίσω πως το age of consent στην Ελλαδα ειναι 15 (απαραδεκτο), οποτε ακομα και για αυτο θα έπρεπε να κατηγορηθει ο ακατονομαστος!

Και για αναφερθω παραπάνω στο σχόλιο του @Samael ... βρε καλέ μου άνθρωπε, σε ποιο πλανήτη ζεις για να λες ότι ΠΟΛΛΕΣ 13χρονες πανε με 30χρονους; Που τις βλέπεις αυτές τις ΠΟΛΛΕΣ?? Γιατι όταν λες ΠΟΛΛΕΣ, μιλας για την πλειοψηφια των εφηβων κοριτσιων. Γιατι δεν τα βλέουμε αυτα στις ειδησεις; Γιατι υπαρχουν ακομα 30-50χρονοι παιδοφιλοι ακομα εξω στο δρομο και δεν εχουν φυλακιστει αν ισχυει αυτο που λες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντάξει Eclipse είσαι η πιο έξυπνη της παρέας το καταλάβαμε, σταμάτα όμως να μας πουλάς attitude και να το φλεξάρεις σε κάθε post σου για να πειστείς και η ίδια, και βοήθα και εμάς...εξήγησε στους άμοιρους και χαζούς συμφορουμίτες που έχουμε το λάθος και λέμε όλο ασυναρτησίες. Μην μας γειώνεις τόσο απότομα και μετά μας παρατάς. Δεν αξίζουμε και εμείς να βελτιωθούμε σε αυτή την ζωή ;
Γνωρίζω ότι είμαι έξυπνη και χαίρομαι βαθύτατα που έχεις λιγη αυτογνωσια.
Παρεθεσα μηνυμα (της ανν) πριν κατι δευτερα, πηγαινε να το τσεκαρεις!!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,221 μηνύματα.
Μην μας παρουσιάζεις το 14χρονο παιδί λες και είναι μωρό. Έχει κρίση απλά παρασέρνεται εύκολα. Δεν βλέπω ποιο είναι το νόημα αυτου του σχολιου (και του Σαμαελ προφανως που ειπα οτι λεει ασυναρτησιες) γιατί όπως κι αν εχει, όλο το φταίξιμο το παιρνει το μπασταρδο ο πιλοτος. Δεν του καθόταν καμια της ηλικιας του και ειπε να εκμεταλλευτεί ενα παιδι. Και θέλω εδώ να τονίσω πως το age of consent στην Ελλαδα ειναι 15 (απαραδεκτο), οποτε ακομα και για αυτο θα έπρεπε να κατηγορηθει ο ακατονομαστος!

Και για αναφερθω παραπάνω στο σχόλιο του @Samael ... βρε καλέ μου άνθρωπε, σε ποιο πλανήτη ζεις για να λες ότι ΠΟΛΛΕΣ 13χρονες πανε με 30χρονους; Που τις βλέπεις αυτές τις ΠΟΛΛΕΣ?? Γιατι όταν λες ΠΟΛΛΕΣ, μιλας για την πλειοψηφια των εφηβων κοριτσιων. Γιατι δεν τα βλέουμε αυτα στις ειδησεις; Γιατι υπαρχουν ακομα 30-50χρονοι παιδοφιλοι ακομα εξω στο δρομο και δεν εχουν φυλακιστει αν ισχυει αυτο που λες;

Ένα λεπτό Eclipse μάλλον παρεξήγησες. Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ οτι η πλειοψηφία των εφήβων κοριτσιών έχει τέτοιες σχέσεις. Είπα οτι δεν είναι και τόσο σπάνιο βάσει δικών μου εμπειριών απο συμμαθητές,χωρίς να λέω οτι έτσι έχουν τα πράγματα γενικά και αόριστα σε όλη την Ελλάδα ή οτι είναι σωστό και αποδεκτό ή οτι φταίει το κορίτσι ή οτι εκείνο προκαλεί ή οτιδήποτε.

Πάντως τέτοιες σχέσεις υπάρχουν γενικά, και δεν πάνε μέσα οι τύποι να ξέρεις. Το γιατί δεν το ξέρω για να στο απαντήσω.

Γνωρίζω ότι είμαι έξυπνη και χαίρομαι βαθύτατα που έχεις λιγη αυτογνωσια.
Παρεθεσα μηνυμα (της ανν) πριν κατι δευτερα, πηγαινε να το τσεκαρεις!!
Πέρα απο την αυτογνωσία και την εξυπνάδα, καλή είναι η μετριοφροσύνη και η ευγένεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Μην μας παρουσιάζεις το 14χρονο παιδί λες και είναι μωρό. Έχει κρίση απλά παρασέρνεται εύκολα. Δεν βλέπω ποιο είναι το νόημα αυτου του σχολιου (και του Σαμαελ προφανως που ειπα οτι λεει ασυναρτησιες) γιατί όπως κι αν εχει, όλο το φταίξιμο το παιρνει το μπασταρδο ο πιλοτος. Δεν του καθόταν καμια της ηλικιας του και ειπε να εκμεταλλευτεί ενα παιδι. Και θέλω εδώ να τονίσω πως το age of consent στην Ελλαδα ειναι 15 (απαραδεκτο), οποτε ακομα και για αυτο θα έπρεπε να κατηγορηθει ο ακατονομαστος!

Και για αναφερθω παραπάνω στο σχόλιο του @Samael ... βρε καλέ μου άνθρωπε, σε ποιο πλανήτη ζεις για να λες ότι ΠΟΛΛΕΣ 13χρονες πανε με 30χρονους; Που τις βλέπεις αυτές τις ΠΟΛΛΕΣ?? Γιατι όταν λες ΠΟΛΛΕΣ, μιλας για την πλειοψηφια των εφηβων κοριτσιων. Γιατι δεν τα βλέουμε αυτα στις ειδησεις; Γιατι υπαρχουν ακομα 30-50χρονοι παιδοφιλοι ακομα εξω στο δρομο και δεν εχουν φυλακιστει αν ισχυει αυτο που λες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γνωρίζω ότι είμαι έξυπνη και χαίρομαι βαθύτατα που έχεις λιγη αυτογνωσια.
Παρεθεσα μηνυμα (της ανν) πριν κατι δευτερα, πηγαινε να το τσεκαρεις!!
Εκλιψ ΣΕκαμια περιπτωση δεν επαναθυματοποίησα την νεκρη γυναίκα. Προφανώς και έχει αποκλειστική ευθύνη ο θύτης ο οποίος βρίσκοντας σαν βάση μια τέτοια συνθήκη ναι την εκμεταλλεύεται.

Και προσωπικα γνωρίζω κοπέλες που περαν μιας απλής σεξουαλικής επαφής είχαν κανονικές σχέσεις με αρκετά μεγαλύτερους.
Ναι είναι άρρωστο,απαγορευτικό, παράνομο, τραγικό.

Η κοπέλα ειναι νεκρή, τι προτείνουμε πέραν της καταγγελίας τέτοιων περιπτώσεων;
Το θεμα πλεον εγκειται στο να μην συνεχίζονται τέτοιες καταστάσεις, γιατί σαφώς υπάρχουν αντίστοιχες καταστάσεις εκει έξω,απλώς όπως προανέφερα δεν τις γνωρίζουμε ο καθενας προσωπικά.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γιατί όπως κι αν εχει, όλο το φταίξιμο το παιρνει το μπασταρδο ο πιλοτος.
To νόημα αυτού του σχολίου είναι πως μπάσταρδοι σαν αυτόν υπάρχουν και θα συνεχίζουν να υπάρχουν.
Απο κει και πέρα θα πρέπει να δούμε πως μπορούμε να αναγνωρίσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα red flags αν υπάρχουν.
Εγώ είμαι 27 και δεν μπορώ να διανοηθώ καν να κοιταξω κάποιον 14 χρονο.
Αν το έκανα θα ήταν red flag No 1.
Δεν ξερω αν αυτα σου φαίνονται ασυναρτησίες.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
To νόημα αυτού του σχολίου είναι πως μπάσταρδοι σαν αυτόν υπάρχουν και θα συνεχίζουν να υπάρχουν.
Απο κει και πέρα θα πρέπει να δούμε πως μπορούμε να αναγνωρίσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα red flags αν υπάρχουν.
Εγώ είμαι 27 και δεν μπορώ να διανοηθώ καν να κοιταξω κάποιον 14 χρονο.
Αν το έκανα θα ήταν red flag No 1.
Δεν ξερω αν αυτα σου φαίνονται ασυναρτησίες.
Όπως και αφελείς 14 χρονες .




Πάω να φέρω ποπ κορν
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όπως ακριβώς αν είμαι σε μια σχέση στην οποία τη μία με χαστουκίζει, την δεύτερη με τραυματίζει, την τρίτη με αφήνει στον τόπο απο το ξύλο και την τέταρτη με σκοτώνει όλα τα προηγούμενα ήταν red flags.
Πάντα μα πάντα την ευθύνη θα την έχει αυτός ο μαλάκας και παντα μα πάντα εγω θα είμαι το θύμα.
Όμως κάνοντας spread awareness με αυτόν τον τρόπο μπορεί να σώσουμε μια κατάσταση που μπορεί να μην είναι παρόμοια αλλά να έχει τάση να γίνει.
Είναι σαν να λες ενα μικρο παιδί να μην μιλάει με ξένους και να μην τους ακολουθεί, όχι επειδή θα φταίει αν το κάνει αλλά για να προλάβεις ένα όποιο κακό.
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Όπως ακριβώς αν είμαι σε μια σχέση στην οποία τη μία με χαστουκίζει, την δεύτερη με τραυματίζει, την τρίτη με αφήνει στον τόπο απο το ξύλο και την τέταρτη με σκοτώνει όλα τα προηγούμενα ήταν red flags.
Πάντα μα πάντα την ευθύνη θα την έχει αυτός ο μαλάκας και παντα μα πάντα εγω θα είμαι το θύμα.
Όμως κάνοντας spread awareness με αυτόν τον τρόπο μπορεί να σώσουμε μια κατάσταησ που μπορεί να μην είναι παρόμοια αλλά να έχει τάση να γίνει.
Που ειναι ενας ντεβιλ τωρα να πει" πωπω φεμινισμος, μη θυματοποιειστε"
Δεν ειναι αστεία η πραγματικότητα εντωμεταξυ.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Όπως ακριβώς αν είμαι σε μια σχέση στην οποία τη μία με χαστουκίζει, την δεύτερη με τραυματίζει, την τρίτη με αφήνει στον τόπο απο το ξύλο και την τέταρτη με σκοτώνει όλα τα προηγούμενα ήταν red flags.
Πάντα μα πάντα την ευθύνη θα την έχει αυτός ο μαλάκας και παντα μα πάντα εγω θα είμαι το θύμα.
Όμως κάνοντας spread awareness με αυτόν τον τρόπο μπορεί να σώσουμε μια κατάσταησ που μπορεί να μην είναι παρόμοια αλλά να έχει τάση να γίνει.
Ναι αλλά κάθεσαι ακόμη στην σχέση.
Γιατί άραγε ; :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Σε πληρώνει σε κάτι άλλο ;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
To νόημα αυτού του σχολίου είναι πως μπάσταρδοι σαν αυτόν υπάρχουν και θα συνεχίζουν να υπάρχουν.
Απο κει και πέρα θα πρέπει να δούμε πως μπορούμε να αναγνωρίσουμε όσο το δυνατόν περισσότερα red flags αν υπάρχουν.
Εγώ είμαι 27 και δεν μπορώ να διανοηθώ καν να κοιταξω κάποιον 14 χρονο.
Αν το έκανα θα ήταν red flag No 1.
Δεν ξερω αν αυτα σου φαίνονται ασυναρτησίες.
Εγραψα μηνυμα για αυτο Κριστιν, ας μην τα ξαναλεμε.
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αιχμαλωτίζεις εναν ανθρωπο σε ένα σπίτι/γάμο , δεν του επιτρέπεις να εργάζεται προκειμένου να είναι ανεξάρτητος και να βιοπορίζεται, τον κακοποιείς κλπ.
Δεν αναφέρομαι στην καρολάιν. Αναφέρομαι σε αντίστοιχες περιπτώσεις γυναικών που ζουν υπο πατριαρχικά δεδομένα.

Υ.Σ ναι αμε μια 18χρονη εννοειται πως κανει 2ο παιδι μετα την αποβολη για να περιορισει κ αλλο την ζωή της.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αιχμαλωτίζεις εναν ανθρωπο σε ένα σπίτι/γάμο , δεν του επιτρέπεις να εργάζεται προκειμένου να είναι ανεξάρτητος και να βιοπορίζεται,
Πώς γίνεται να μην επιτρέψεις κάποιον να εργαστεί ; και πώς αυτός το δέχεται ;
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Άρα κάθεσαι σε μια σχέση επειδή εσύ είσαι άνεργη και ο άλλος σπόνσορας ;

Τον πάτο του βαρελιού τον βρήκατε ή τον ψάχνετε ακόμη ;
Πάτος είναι ανθρωποι που δρουν ως θύτες και εκμεταλλεύονται την ανωριμότητα 14χρονων ανθρώπων. Είναι θύτες και θύματα. Όσο κ αν δε θέλουμε να θυματοποιούμαστε. Ειναι παιδεραστία, αρρώστια.

Ένας άνθρωπος που ζει για 4 χρόνια υπό αυτη την συνθήκη θαρρείτε πως ειναι γιαυτον βεβαιη η ανεξαρτησία; απ ολες τις απόψεις;

Καταλαβαίνετε καθόλου πόσο άμεση συνάρτηση έχουν ολα;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,934 μηνύματα.
Είναι πραγματικά λυπηρό το όλο συμβάν. Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή, όπως οι ψυχικά ασθενείς ζητάνε βοήθεια από τον γιατρό, ο γιατρός να προλαμβάνει τέτοιες τραγωδίες από ψυχοπαθείς. Η ζωή είναι γεμάτη βία και συγκρούσεις λόγω κάποιων χημικών ανισορροπιών στον εγκέφαλο. Έχουμε δρόμο ακόμα να τιθασεύσουμε την φύση μας, να γίνουμε άνθρωποι.
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Υπό την απειλή , τη λεκτικής και σωματική κακοποίηση αρχίζεις να ευχαριστείς και για την βασική σου επιβίωση. Ποια ενσυναισθηση μωρέ θελει η Ελλάδα. Τι λέμε τωρα.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πάτος είναι ανθρωποι που δρουν ως θύτες και εκμεταλλεύονται την ανωριμότητα 14χρονων ανθρώπων. Είναι θύτες και θύματα. Όσο κ αν δε θέλουμε να θυματοποιούμαστε. Ειναι παιδεραστία, αρρώστια.

Ένας άνθρωπος που ζει για 4 χρόνια υπό αυτη την συνθήκη θαρρείτε πως ειναι γιαυτον βεβαιη η ανεξαρτησία; απ ολες τις απόψεις;

Καταλαβαίνετε καθόλου πόσο άμεση συνάρτηση έχουν ολα;
Πάτος είναι η δαιμονοποίηση του χρήματος και η τοποθέτηση του ως κριτήριο επιλογής συντρόφου.
Δυστυχώς και σπονσορές υπάρχουν και θα υπάρχουν και αυτές που επιθυμούν σπόνσορες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top