Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: δράστης ο σύζυγος της Καρολάιν για τη δολοφονία

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μην τον δικαιολογεις ειναι αισχρο.Ειναι απιστευτα υπουλος και επικινδυνος οπως φαινεται.Ψυχρος εκτελεστης.
Αν ηταν ατυχημα δεν θα δρουσε ετσι,μην λετε μαλάκιες.Ουτε καν στεναχωρημενος δεν ηταν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Να θυμίσω ότι η αστυνομία πήγε να φορτώσει το έγκλημα σε άσχετο επειδή πέρασε παράνομα τα σύνορα.

Αν είναι ένοχος θα ομολογήσει εύκολα πλέον. Αν όχι που να χτυπιέται όλο το twitter και το steki δεν θα ομολογήσει τπτ.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Well να ταν ένα πάει στο καλό, αλλά αφού πια κυκλοφορεί σε τόσα sites, απλά το περιμένουμε κι επίσημα.

Οκ, τι να πεις. Προσωπικά ήμουν απ' αυτούς που όταν πρωτοδιάβασα σε αυτό το thread και σχόλια στο fb αυτή την εκδοχή, δεν ήθελα να το πιστέψω και μου φαινόταν οριακά θεωρία συνωμοσίας.
Αλλά δεν είναι και κάτι το πρωτοφανές, μην κοροϊδευόμαστε. Γυναικοκτονίες συμβαίνουν χρόνια τώρα, Φραντζής και άλλα.

Για κοινωνία δεν ξέρω, προσωπικά θέλω να έχει μια δίκαιη δίκη όπως όλοι δικαιούνται.
Και είναι δουλεία της δικαιοσύνης να μην επηρεάζεται από την κοινή γνώμη. Αλλά το χουμε πει κι αλλού, το θυμικό κικάρει σε κάτι τέτοια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να θυμίσω ότι η αστυνομία πήγε να φορτώσει το έγκλημα σε άσχετο επειδή πέρασε παράνομα τα σύνορα.

Αν είναι ένοχος θα ομολογήσει εύκολα πλέον. Αν όχι που να χτυπιέται όλο το twitter και το steki δεν θα ομολογήσει τπτ.
ναι αλλα θα τεθει υπο κρατηση. ειναι υποπτος, και ειδικα αν φυγει ειναι υποπτος φυγης
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Να θυμίσω ότι η αστυνομία πήγε να φορτώσει το έγκλημα σε άσχετο επειδή πέρασε παράνομα τα σύνορα.

Αν είναι ένοχος θα ομολογήσει εύκολα πλέον. Αν όχι που να χτυπιέται όλο το twitter και το steki δεν θα ομολογήσει τπτ.
Καθολου σε ασχετο δεν πηγε να τα φορτωσει...ηταν σχετικο με αυτα που ειπε ο πιλοτος,ταιριαζε,παρολα αυτα σχεδον απο την αρχη ελεγαν οτι μαλλον δεν ειναι...και καν μην σου πω οτι παιζει και να το εκαναν για να θολωσουν τα νερα στον πιλοτο.
Οπως και να εχει ασπροπροσωπη βγηκε η αστυνομια,μην λεμε μαλακιες.Ταιριαζε με αυτα που ειπε ο πιλοτος,το εψαξαν και πολυ σωστα εκαναν..δεν βγηκε τιποτα ΚΑΙ τελειωσε.Δηλαδη τους κατηγορεις που συνελαβαν ενα φυγοποινο; Ελα συνελθε.Θα τους κατηγορουσαμε αν του το ειχαν φορτωσει οντως και μετα αποκαλυπτονταν οτι ηταν ο πιλοτος ο εγκληματιας.
Ακικε πεφτεις πολυ με αυτα που λες.ΚΡΙΣΗ ΚΑΜΙΑ.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ τα είχα πει πολύ καιρό... Δυστυχώς... όταν ολόκληρος μαντράχαλος 26 χρονών κάνεις σχέση με κοριτσάκι 14 ετών, κάτι δεν πάει καλά μαζί σου... Κάποια ψυχολογικά θέματα έχεις...
wtf? Απτα 14?
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Tους κατηγορώ που πήγαν να του φορτώσουν μια δολοφονία. Και ο χειρότερος εγκληματίας να ήταν αυτό είναι απαράδεκτο.
Ρε πας καλα; Τιποτα δεν του φορτωσαν τον εξετασαν.Δηλαδη πως θα αποκλεισει η αστυνομια κατι αν δεν το εξετασει;
Ακικε εισαι καρα ασχετος σορυ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα έλεγα να μη δίνετε τροφή στα τρολ αλλά δε μπορώ να μη σχολιάσω πως τα τρολ έχουν μια πολύ σημαντική ιδιότητα: παίρνουν πάντα το μέρος βιαστών, δολοφόνων και κάθε είδους σιχάματος. Μάλλον επειδή τους μοιάζουν.
Αυτο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελα σιγα την αξιοπιστη πηγη.Ρε παιδια ειπαμε.Δεν διαβαζουμε οιτι μαλακια δουμε που απλα θελει να κανει κλικ.
Νασοςμπλογκ..ελεος.Αν υπηρχε ομολογια θα ειχαν βουιξει τοσα καναλια με τοσυς ρεπορτερ και με τοσους δικους τους στην αστυνομια.Οχι που θα το μαθαινε πρωτος το νασοσμπλογκ.ΣΟΒΑΡΕΥΤΗΤΕ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Ετσι..ακριβως αυτο συν ολα τα αλλα.Μα ειχανε επισημανει κιολας απο την αρχη οι αστυνομικοι οτι δεν ειχε σημαδια καν απο την ταινια,που θα επρτεπε να ειχε πολυ εντονα αν ηταν δεμενος με αυτην τοσες ωρες.Αυτο σημαινει οτι ηταν για λιγη ωρα με την ταινια.

Eδώ βλέπεις σε άλλες απλές λιποθυμίες κάποιου ηλικιωμένου και το πρόσωπό του έχει σημάδια κόπωσης ή από το χτύπημα της λιποθυμίας (να έχει σκιστεί το φρύδι, να έχει σπάσει καμία μύτη, κτλ). Ο συγκεκριμένος ήταν πολύ χαλαρός για να περιγράφει απλά την δολοφονία της γυναίκας του. Όσο σοκ και να είχε και να ήταν σε ψυχολογία άρνησης, κάπου νομίζω ότι λυγίζεις στο τέλος. Ο θάνατος σαν συναίσθημα πόνου δεν είναι τόσο εύκολα διαχειρίσιμος ειδικά τις πρώτες στιγμές.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο ο Κούγιας λείπει από την υπόθεση. Εκτός αν θέλει να τον αναλάβει απευθείας ο @Devil.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Τα παρακάτω 23 μέλη και 24 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:

:jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Άμα είναι να βάζουμε και Νάσο να βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου.
Εδώ έχουμε Σύζυγος ft. Μασονία & "Ψυχολόγος" από το Στεφανάρα, αν έχω καταλάβει καλά.


Ε αφού δεν ομολογεί δεν θα το 'χει κάνει ρε, ποιος τα γαμάει τα στοιχεία. Απλά το βγάλανε βόλτα μη σκουριάσει το ελικόπτερο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Θα έλεγα να μη δίνετε τροφή στα τρολ αλλά δε μπορώ να μη σχολιάσω πως τα τρολ έχουν μια πολύ σημαντική ιδιότητα: παίρνουν πάντα το μέρος βιαστών, δολοφόνων και κάθε είδους σιχάματος. Μάλλον επειδή τους μοιάζουν.
Καμία σχέση. Απλώς δεν μου αρέσουν τα λαϊκά δικαστήρια όπως και δεν μου αρέσουν οι λαϊκοί ήρωες. Για παράδειγμα ο Ντάνος στο survivor που ήταν λαικός ήρωας τον έκραζα. Αν δεν ομολογήσει κρατήστε ένα μικρό καλάθι για την αθωότητα του.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
"It's always the husband"
Τα είχε πει η Annalise Keating! :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Καμία σχέση. Απλώς δεν μου αρέσουν τα λαϊκά δικαστήρια όπως και δεν μου αρέσουν οι λαϊκοί ήρωες. Για παράδειγμα ο Ντάνος στο survivor που ήταν λαικός ήρωας τον έκραζα. Αν δεν ομολογήσει κρατήστε ένα μικρό καλάθι για την αθωότητα του.
Ελα ρε ακικε.Σταματα τις κοτσανες γμτ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Μ'αρεσει που κάπως κόλλησε μέχρι και ο Ντάνος σε ένα θρεντ για έναν πιθανό δολοφόνο #estekionly
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Μ'αρεσει που κάπως κόλλησε μέχρι και ο Ντάνος σε ένα θρεντ για έναν πιθανό δολοφόνο #estekionly
Και τα UFO μπορει να κολλησει ο ακικος σε αυτο το θρεντ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά, είναι απλό. Ο πιλότος είχε κάνει το εμβόλιο εκείνες τις μέρες και τον έλεγχαν από μακριά μυστικές υπηρεσίες με το τσιπάκι ώστε να τον μετατρέψουν σε φονικό όπλο α λα jason bourne.
Ή μπορεί sociopath δολοφονικές τάσεις να είναι σπανιότατη παρενέργεια του εμβολίου :dizzy2:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top