Έρευνα: Θα εγκαταλείπατε το σεξ αν σας έλεγαν ότι θα αδυνατίζατε;

Έρευνα: Θα εγκαταλείπατε το σεξ για έναν χρόνο αν σας έλεγαν ότι θα αδυνατίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Ναι, η εικόνα του σώματός μου είναι πολύ σημαντική για την ερωτική μου ζωή

    Ψήφοι: 13 22.8%
  • Όχι. Κόβεται το σεξ;

    Ψήφοι: 44 77.2%

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
45 κατασκευαστες πλυντηριων και ο Αντωωωνης συνιστουν:
«Πειτε της ποσο σας ερεθιζει το σωμα της, σε καθε πλυση»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λογω του οτι τα φυλλα δεν ειναι ιδια, στο μυαλο ...σχεδον ολων μας, υποσυνειδητα, η εμφανιση της γυναικας για τον ανδρα παιζει σημαντικοτερο ρολο απο το αντιστροφο. Μαλλον δλδ οι αντρες δεν εχουν την αντιστοιχη ανασφαλεια με το σωμα τους. Σιγουρα εχουν, και σιγουρα καποιοι το σκεφτονται και "επι το εργον", αλλά μαλλον λιγοτερο, και ισως πιο επικεντρωμενο , οπως ειπωθηκε, σε επιμαχα σημεια.

Εχει καποια βαση αυτο, αφου άλλα πραγματα ειναι πιο σημαντικα για την γυναικα, και αλλα για τον ανδρα. Ο ανδρας πχ ειναι πιο οπτικό ον απο τη γυναικα. Οχι οτι η γυναικα δεν ειναι καθολου, απλά δεν ειναι το ιδιο ψηλα στη λιστα της.

Το ερωτημα ηταν αν θα το κοβαμε για ενα χρονο ωστε να αδυνατισουμε και να παραμεινουμε αδυνατοι φορεβα ; Γιατι ετσι, ειναι πολυ δελεαστικο :P Αλλα αν ειναι απλα για να αδυνατισουμε και μετα να τα ξαναπαρουμε σε χρονο dt, αστο. Καλυτερα να τα χασουμε μονοι μας.

Παντως επειδη δυσκολα καποιος να μην εχει απολυτως καμια ανασφαλεια με το σωμα του (ή με κατι αλλο σχετικο με το σεξ), γενικα ειναι καλο να τροφοδοτουμε (με λογια) το/την συντροφο μας. Ειναι αφροδισιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Νομίζω πως, γενικώς,(ε ναι...:redface: γενικεύω... :redface: ) έχουν μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση από εμάς ....:hmm:
Πολλές φορές και λίγο ασύμβατη με την ¨αντικειμενική¨ τους εικόνα....
Ούτως ή άλλως, μου αρέσουν οι ανασφάλειες σε έναν άνθρωπο, (σε ελεγχόμενα πλαίσια) και τις αναζητάω...
ο ανασφαλής άνθρωπος μου φαίνεται πιο γοητευτικός, πιο ενδιαφέρων, και κάπως έχω συνδυάσει τις ανασφάλειες ως παράμετρο και δείκτη ευαισθησίας...
Η πολύ αυτοπεποίθηση σε κάποιον με χαλάει λίγο...:hmm:

Μάλλον η αντρική ανασφάλεια εντοπίζεται σε πιο .... ¨συγκεκριμένα¨ σημεία του σώματός τους, και δεν είναι τόσο γενικευμένη σαν τη γυναικεία... Κάτι τέτοιο έχω προσέξει...
Bρε Μαρινακι πως το αντεχεις αυτο με τους ανασφαλεις ανδρες και ειδικα οταν επικεντρωνεται σε συγκεκριμενα σημεια χαρα στο κουραγιο σου δεν εχω χειροτερο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μου είπατε: Σκέπτεται ένας άνδρας την εικόνα του κορμιού του κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής;

Πολλές φορές την πράξη, ποτέ την εικόνα μου. Για την εικόνα μου σε μια παραλία έχω σκέψεις, για έναν ιδιωτικό χώρο όμως καμμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αλλα θελω να πιστευω πως οπως και να ηταν

μαρη σορρυ που θα το πω(μη με δειρεις) αλλα ειναι θεικο εσενα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Bρε Μαρινακι πως το αντεχεις αυτο με τους ανασφαλεις ανδρες και ειδικα οταν επικεντρωνεται σε συγκεκριμενα σημεια χαρα στο κουραγιο σου δεν εχω χειροτερο :(
Καλά, σε ¨συγκεκριμένα¨ σημεία νομίζω οι περισσότεροι επικεντρώνονται και το έχουν κρυφοέννοια, σε κάποιες φάσεις της ζωής τους ,σε κάποιες ηλικίες , διάρκεια , ¨απόδοση¨ κτλ.. Νομίζω τους τρώει και αυτούς...:hmm:Αλλά παίζει και ο εγωισμός και δεν το πολυεκφράζουν...
:hmm: Δεν μου αρέσουν και οι ανασφαλείς-ανασφαλείς.... Θέλω συνδυασμό αυτοπεποίθησης-ανασφάλειας... Ή μάλλον, αυτοπεποίθηση με πινελιές ανασφάλειας... ;) (Άντε να μας πιάσουν μετά οι άντρες τί θέλουμε...)
Αν βλέπω κάποιον πιο νάρκισσο και από γυναίκα, τρέχω μακριά...
Η τρελλή αυτοπεποίθηση σε έναν άνθρωπο μου τη δίνει, μου πάει λίγο προς αλαζονεία... ;)
Μην φανταστείς τόσο ανασφαλή, ώστε να θέλει συνεχώς τόνωση και ενέσεις ψυχολογικής υποστήριξης...
Αλλά και ο ¨@αμάω και δέρνω¨ τύπος μου τη δίνει...
Θέλω να έχει και τα ερωτηματικούλια του και τους ενδοιασμούς του... Μια υγιή ανασφάλεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
καλα κοβεται τελικα το σεξ????????????? :P

απο οτι βλεπω στις ψηφους δε κοβεται μηπως γιατι ομως ειναι μια απλη ψηφοφορια και οχι μια πραμγατικοτηα λεω εγω τωρα?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σιγα μην εκοβα το σεξ για να αδυνατησω
εκτος αυτου εχω σωματαρα στα διαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μα με το σεξ καις πολλες θερμιδες και σφιγγεις, εκτος αν εισαι τεμπελα
Εγω θα προτεινα αντι να το κοψει καποια, να παρει πρωτοβουλιες στο κρεβατι και ποιο χρονο, σε μηνα κιολας χανει οσο λιπος θελει:P

*γω παντως εψηφισα το βου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάλι ψήφισα το Α για συμπαράσταση στην μειοψηφία. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα με το σεξ καις πολλες θερμιδες και σφιγγεις, εκτος αν εισαι τεμπελα
Εγω θα προτεινα αντι να το κοψει καποια, να παρει πρωτοβουλιες στο κρεβατι και ποιο χρονο, σε μηνα κιολας χανει οσο λιπος θελει:P
Kαλά μην τρελαθούμε κιόλας ότι καις και πολλές θερμίδες, εκτός αν κάθεσαι και κοπανιέσαι για μία ώρα μόνη σου..
Η μόνη στάση που μπορεί η γυναίκα κάπως να καίει, είναι με το να είναι αυτή από πάνω.
Ανάσες, ξεφυσήματα και ο άντρας να λέει:
-Έλα αγάπη μου τώρα στα τέσσερα
-Σε παρακαλώ λατρεία μου 2-3 επαναλήψεις ακόμα και μετά ό,τι θες!


Δε γίνονται αυτά τα πράγματα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
6 άτομα είπαν ναι; ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ! :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μου φαινεται πολυ λογικο που απαντησαν τοσες γυναικες θετικα στο να χασουν κιλα με το να ΜΗΝ κανουν κατι.
Οι περισσοτερες φιλες μου παραπονιουνται για το σωμα τους ενω βουτανε το μπεργκερ τους μεσα στο μπολακι με τη σως. Ειμαι πραγματικα κατα των υπερβολων, ανορεξιας κλπ αλλα θεωρω πως δυο εναλλακτικες υπαρχουν: ειτε δεχεσαι τον εαυτο σου οπως ειναι, ειτε προσεχεις τη διατροφη σου ΚΑΙ γυμναζεσαι. Μαλιστα και τα δυο τελευταια εντελως συμπτωματικα (!) κανουν καλο και στην υγεια σου. Σιγουρα δεν εχουμε ολες τα γονιδια ωστε να αποκτησουμε το τεεελειο σωμα, αλλα μπορεις να βελτιωσεις αυτο που εχεις με το να προσεχεις απλα την υγεια σου. Η ελλειψη χρονου που προφασιζονται ολες ειναι ακριβως αυτο, μια προφαση. Και ψαχνουν μαγικες διαιτες και συμφωνιες με το διαολο και απαρνιωνται το ΣΕΞ δηλαδη για ονομα του Θεου, και μετα λενε μα γιατι εχω κοιλιαααα; Δεν ξερω, μου φαινεται πραγματικα τραγικο να μην εχεις εστω κα λιγη φυσικη δραστηριοτητα στην καθημερινοτητα σου, και να τρως Ο,ΤΙ μα Ο,ΤΙ να ναι και να μην συνειδητοποιεις οτι περα απο την εμφανιση σου κανεις πρωτα απ'ολα κακο στην υγεια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αφού μπορώ να αδυνατίσω κάνοντας, γιατί να το κόψω;;;;!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καπου ειχα δει εναν καταλογο που εγραφε ποσες θερμιδες καις κατα την διαρκεια του σεξ....Εαν το βρω θα το αναρτησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι.
Για ένα χρόνο μπορείς να κόψεις τα γλυκά, το ψωμί, τα αναψυκτικά, το φαστ φουντ και όλες αυτές τις μαλακίες που τρως και παχαίνεις και θα σου πω εγώ πόσο θα αδυνατίσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καπου ειχα δει εναν καταλογο που εγραφε ποσες θερμιδες καις κατα την διαρκεια του σεξ....Εαν το βρω θα το αναρτησω...
Εννοείς το ανέκδοτο?
REMOVING HER CLOTHES:
With her consent....................... 12 Calories
Without her consent...................187 Calories

OPENING HER BRA:
With both hands........................ 8 Calories
With one hand.......................... 12 Calories
With your teeth........................ 85 Calories

PUTTING ON A CONDOM:
With an erection....................... 6 Calories
Without an erection.................... 315 Calories

PRELIMINARIES:
Trying to find the clitoris............ 8 Calories
Trying to find the G-Spot.............. 92 Calories

POSITIONS:
Missionary............................. 12 Calories
69 lying down.......................... 78 Calories
69 standing up......................... 112 Calories
Wheelbarrow............................ 216 Calories
Doggy Style............................ 326 Calories
Italian chandelier..................... 912 Calories

ORGASMING:
Real................................... 112 Calories
Fake.................................. 315 Calories

POST ORGASM:
Lying in bed hugging................... 18 Calories
Getting up immediately................. 36 Calories
explaining why you got out of bed Immediately................ 816 Calories

GETTING A SECOND ERECTION:
If you are: 20-29 years old..........36 Calories
30-39 years............................ 80 Calories
40-49 years............................ 124 Calories
50-59 years............................ 972 Calories
60-69 years............................ 2916 Calories
70 and over............................ Results are still pending

DRESSING UP AFTERWARDS:
Calmly................................. 32 Calories
In a hurry............................. 98 Calories
With her father knocking at the door... 1218 Calories
With your wife knocking at the door.... 3521 Calories
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
:clapup:ειμαι μια χαρα αδυνατος, οποτε δεν χρειαζεται να θυσιασω τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εννοείς το ανέκδοτο?
REMOVING HER CLOTHES:
With her consent....................... 12 Calories
Without her consent...................187 Calories

OPENING HER BRA:
With both hands........................ 8 Calories
With one hand.......................... 12 Calories
With your teeth........................ 85 Calories

PUTTING ON A CONDOM:
With an erection....................... 6 Calories
Without an erection.................... 315 Calories

PRELIMINARIES:
Trying to find the clitoris............ 8 Calories
Trying to find the G-Spot.............. 92 Calories

POSITIONS:
Missionary............................. 12 Calories
69 lying down.......................... 78 Calories
69 standing up......................... 112 Calories
Wheelbarrow............................ 216 Calories
Doggy Style............................ 326 Calories
Italian chandelier..................... 912 Calories

ORGASMING:
Real................................... 112 Calories
Fake.................................. 315 Calories

POST ORGASM:
Lying in bed hugging................... 18 Calories
Getting up immediately................. 36 Calories
explaining why you got out of bed Immediately................ 816 Calories

GETTING A SECOND ERECTION:
If you are: 20-29 years old..........36 Calories
30-39 years............................ 80 Calories
40-49 years............................ 124 Calories
50-59 years............................ 972 Calories
60-69 years............................ 2916 Calories
70 and over............................ Results are still pending

DRESSING UP AFTERWARDS:
Calmly................................. 32 Calories
In a hurry............................. 98 Calories
With her father knocking at the door... 1218 Calories
With your wife knocking at the door.... 3521 Calories

Ναι αυτο!!!

Ον τοπικ...Το σεξ αδυνατιζει..True fact!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lamidon

Νεοφερμένος

Ο Lamidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Άσχετα μεταξύ τους αυτά τα δύο οσο δέν πάει άλλο.
Έστω συμφωνήσω ποιός μπορεί να με ελέγξει αφού όσο σέξ κιαν κάνω τα κιλά δέν επηρεάζονται καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top