"Έφυγε" ο Νίκος Κακαουνάκης

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια ξεκολιστε λιγο ....
οι περισσοτεροι δημοσιογραφοι ειναι ''κομματοσκυλα'' αυτο δεν παυει να σημαινει πτι δεν κανουν καλα τη δουλεια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Επιχειρήματα πως την έκανε καλά : (ακούω) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τι επιχειρημα θες αγορι μου ?
να σου ποσο καλα εκανε τη δουλεια του?!
γαι τα δεδομενα τα δικα μου ηταν πολυ καλη η δουλεια του
δεν μπορω μα κρινω εγω τη δουλεια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ε .... θα μου απαγορεψεις να λεω και την γνωμη μου τωρα..να δω τι αλλο θα θα δω και θα ακουσω!

Όπως είπε και ο Daskalenko, η γνώμη σου πρέπει να βασίζεται σε επιχειρήματα.

Ε όμως είχε δίκιο , δεν έδωσες και επιχείρημα .

Επιχείρημα: "Οι γονείς μου που τυχαία είναι και αυτοί της ίδιας πολιτικής παράταξης τον δοξάζουν, γι αυτό κι εγώ κάνω το ίδιο.

παιδια ξεκολιστε λιγο ....
οι περισσοτεροι δημοσιογραφοι ειναι ''κομματοσκυλα'' αυτο δεν παυει να σημαινει πτι δεν κανουν καλα τη δουλεια τους

Ε.. Οι περισσότεροι (γνωστοί) δημοσιογράφοι είναι άθλιοι στην δουλειά τους. Επίσης ο συγκεκριμένος φερόταν ως άξεστος καραγκιόζης χωρίς ίχνος σεβασμού σε κανένα, συν του ότι έγλειφε ασύστολα τους "πράσινους" και έβριζε ασύστολα τους "μπλε". Τραγικός στην δουλειά του. ΤΡΑΓΙΚΟΣ.

τι επιχειρημα θες αγορι μου ?
να σου ποσο καλα εκανε τη δουλεια του?!
γαι τα δεδομενα τα δικα μου ηταν πολυ καλη η δουλεια του
δεν μπορω μα κρινω εγω τη δουλεια του.

Να σε βοηθήσω:

Έκανε καλά την δουλειά του γιατί ... (συνέχισε την πρόταση) {μπας και δώσεις κάποιο επιχείρημα}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
παιδια ξεκολιστε λιγο ....
οι περισσοτεροι δημοσιογραφοι ειναι ''κομματοσκυλα'' αυτο δεν παυει να σημαινει πτι δεν κανουν καλα τη δουλεια τους

τι επιχειρημα θες αγορι μου ?
να σου ποσο καλα εκανε τη δουλεια του?!
γαι τα δεδομενα τα δικα μου ηταν πολυ καλη η δουλεια του
δεν μπορω μα κρινω εγω τη δουλεια του.

Ένας σωστός δημοσιογράφος πρέπει να είναι ανεξάρτητος, αμερόληπτος, αξιόπιστος.
Ο Κακαουνάκης μπορεί να αγαπούσε το λαό και να ήθελε να προσφέρει σε αυτόν αλλά δεν προσέφερε κάτι σημαντικό στη δημοσιογραφία που να τον κάνει υπόδειγμα για μελλοντικές γενιές δημοσιογράφων.
Μπορεί να σπουδάζεται η δημοσιογραφία αλλά είναι τρόπος ζωής. Οι ιδέες δε μαθαίνονται, αποκτώνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια ενας ενας ..τι πεσιμο ειναι αυτο..
πρωτον οι γονεις μου μπορουν να ειναι σε οτι πολιτικη παραταξη θελουν εγω εχω την δικη μου γνωμη και αποψη να πω οτι θελω και χωρις να ακουσω κανενα γκεγκε?!
κανεις το ιδιο οπως ολοι οι σχεδον οι φοιτητες μας το παιζεται δηθεν πολιτικοποιημενοι και ανεξαρτητοι.
μπορει οντως να εισαι αλλα κουλαρε λιγο γτ θα σηκωθει απο τον ταφο του και θα σου τα πει αυτος τα καλα που εχει κανει και τι εχει προσφερει
που μπορει για μερικους να μην εχει προσφερει τιποτα αλλα οκ γνωμη σου
επισης η οικογενεια σου δεν σου εχει μαθει να σεβεσαι μαλλον .να σεβεσαι
ιτην αποψη την δικια μου σαρεσει δε σαρεσει .
τελος,ας δωσω εγω ενα τελος γτ θα ειμαστε ολη μερα εδω και θα τσακωνομαστε αδικα για ενεν ανθρωπο που δεν υπαρχει πια!
αν ακουστικα σκληρη δεν μπορω να κανω τιποτα :) και ασε τις εξυπναδες για καποιους αλλους !(συμβουλη απο μικροτερη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
παιδια ενας ενας ..τι πεσιμο ειναι αυτο..
πρωτον οι γονεις μου μπορουν να ειναι σε οτι πολιτικη παραταξη θελουν εγω εχω την δικη μου γνωμη και αποψη να πω οτι θελω και χωρις να ακουσω κανενα γκεγκε?!
κανεις το ιδιο οπως ολοι οι σχεδον οι φοιτητες μας το παιζεται δηθεν πολιτικοποιημενοι και ανεξαρτητοι.
μπορει οντως να εισαι αλλα κουλαρε λιγο γτ θα σηκωθει απο τον ταφο του και θα σου τα πει αυτος τα καλα που εχει κανει και τι εχει προσφερει
που μπορει για μερικους να μην εχει προσφερει τιποτα αλλα οκ γνωμη σου
επισης η οικογενεια σου δεν σου εχει μαθει να σεβεσαι μαλλον .να σεβεσαι
ιτην αποψη την δικια μου σαρεσει δε σαρεσει .
τελος,ας δωσω εγω ενα τελος γτ θα ειμαστε ολη μερα εδω και θα τσακωνομαστε αδικα για ενεν ανθρωπο που δεν υπαρχει πια!
αν ακουστικα σκληρη δεν μπορω να κανω τιποτα :) και ασε τις εξυπναδες για καποιους αλλους !(συμβουλη απο μικροτερη)

Μην πιπιλάτε την καραμέλα της Δημοκρατίας συνέχεια.
Έχει και τα όριά της η Δημοκρατία.
Δημοκρατία δεν είναι λέω ότι πιστεύω και πρέπει να το δεχτείς γιατί έχουμε Δημοκρατία.
Τέλος γράφε λίγο πιο ορθογραφημένα και πιο σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια ελεος πια δεν μπορω αλλο..
οκ :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι το εμαθα μολισ το ακουσα ξαφνιαστηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
παιδια ενας ενας ..τι πεσιμο ειναι αυτο..
πρωτον οι γονεις μου μπορουν να ειναι σε οτι πολιτικη παραταξη θελουν εγω εχω την δικη μου γνωμη και αποψη να πω οτι θελω και χωρις να ακουσω κανενα γκεγκε?!
κανεις το ιδιο οπως ολοι οι σχεδον οι φοιτητες μας το παιζεται δηθεν πολιτικοποιημενοι και ανεξαρτητοι.
μπορει οντως να εισαι αλλα κουλαρε λιγο γτ θα σηκωθει απο τον ταφο του και θα σου τα πει αυτος τα καλα που εχει κανει και τι εχει προσφερει
που μπορει για μερικους να μην εχει προσφερει τιποτα αλλα οκ γνωμη σου
επισης η οικογενεια σου δεν σου εχει μαθει να σεβεσαι μαλλον .να σεβεσαι
ιτην αποψη την δικια μου σαρεσει δε σαρεσει .
τελος,ας δωσω εγω ενα τελος γτ θα ειμαστε ολη μερα εδω και θα τσακωνομαστε αδικα για ενεν ανθρωπο που δεν υπαρχει πια!
αν ακουστικα σκληρη δεν μπορω να κανω τιποτα :) και ασε τις εξυπναδες για καποιους αλλους !(συμβουλη απο μικροτερη)


Το καταλαβαίνεις κι εσύ ότι δεν είπες τίποτα ουσιώδες έτσι δεν είναι? Αρχίζεις και συνεχίζεις flame χωρίς να προσφέρεις τίποτα στην συζήτηση και στον διάλογο.

Μάθε να κάνεις κάτι πολύ έξυπνο, όταν έχεις κάποια εμπεριστατωμένη γνώμη/άποψη την οποίο μπορείς να στηρίξεις με λογικά επιχειρήματα, τότε μόνον να μιλάς. Όταν δεν έχεις την παραμικρή ιδέα από ένα θέμα, αλλά απλά αναμασάς αυτά που σου λένε/σου έχουν μάθει, τότε άστο. Μην μπαίνεις στον κόπο.

Δεν θα μπω στον κόπο να απαντήσω στο "μπλα μπλα δεν σέβεσαι.." "η οικογένειά σου δεν στο έχει μάθει", "γκέγκε?", "λες εξυπνάδες" "είσαι φοιτητής και το παίζεις δήθεν πολιτικοποιημένος". Απλά θα σου καναπώ να διαβάσεις την κόκκινη παράγραφο.

Επίσης , αν δεν έχεις ιδέα για το πώς πρέπει να είναι ένας σωστός δημοσιογράφος (τα οποία έχουν ανεφερθεί π.χ. ανξάρτητος, αμερόληπτος, ρεαλιστής κτλ) τότε δεν είσαι σε θέση να κρίνεις.

Και όχι ο Κακαουνάκης ποτέ δεν ήταν τίποτα από όλα αυτά, άρα (ως δημοσιογράφος) ήταν επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Τέλος αυτό που τόσο τόνισες (το θέμα του σεβασμού), να σε ενημρώσω ότι ο Κακαουνάκης ποτέ δεν σεβάστηκε κανέναν συνομιλιτή του.

ΥΓ:
Επειδή παρατήρησα κάτι σε όλα τα ποστ σου, άρα κάνε έναν κόπο και δες και παρακάτω
link1
link2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια πολύ φωνακλάς ήταν και όχι και από τους αγαπημένους μου.. Όμως, αυτό δεν έχει σημασία...Κρίμα. :( RIP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πρεπει να εισαι πολυ θυμωμενος
και δεν παιρνεις απο λογια...
επισης κοιτα την ηλικια μου και κοιτα και την δικια σου
εγω τον κοπο θα τον κανω αλλα μη νομιζεις οτι θα παρεξηγηθω κιολας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια πολύ φωνακλάς ήταν και όχι και από τους αγαπημένους μου.. Όμως, αυτό δεν έχει σημασία...Κρίμα. :( RIP

+φωνω...ενταξει ο ανθρωπος κριμα που πεθανε αλλα για να λεμε και του στραβου το δικιο ηταν λιγο ασυγκρατιτος

Μην πιπιλάτε την καραμέλα της Δημοκρατίας συνέχεια.
Έχει και τα όριά της η Δημοκρατία.
Δημοκρατία δεν είναι λέω ότι πιστεύω και πρέπει να το δεχτείς γιατί έχουμε Δημοκρατία.
Τέλος γράφε λίγο πιο ορθογραφημένα και πιο σωστά.

+100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Συμπαθητική φατσούλα φαινόταν αλλά σαν δημοσιογράφος δεν έλεγε και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγω ειμαι εξαλλος γιατι με το που πεθανε κινητοποιηθηκε ολοκληρη η χωρα......καταγγελιες των συγγενων και φιλων στους γιατρους για λαθη κατα την εγχειρηση....παρεμβαση εισαγγελεα,παραπομπη και απολυση των γιατρων που τον εγχειρησαν και ενημερωση του υπουργειου υγειας για το ολο περιστατικο..........καθε μερα πεθαινουν με τον τροπο αυτο δεκαδες αθρωποι στα ελληνικα χειρουργια.....................ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΑΡΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΨΗ ΧΩΡΑΣ...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
εγω ειμαι εξαλλος γιατι με το που πεθανε κινητοποιηθηκε ολοκληρη η χωρα......καταγγελιες των συγγενων και φιλων στους γιατρους για λαθη κατα την εγχειρηση....παρεμβαση εισαγγελεα,παραπομπη και απολυση των γιατρων που τον εγχειρησαν και ενημερωση του υπουργειου υγειας για το ολο περιστατικο..........καθε μερα πεθαινουν με τον τροπο αυτο δεκαδες αθρωποι στα ελληνικα χειρουργια.....................ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΑΡΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΨΗ ΧΩΡΑΣ...............

Μπαα...
Ούτε και τότε...
Τι περίθαλψη θα κάνουν του Αλογοσκούφη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ναι , έχετε απόλυτο δίκιο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
κριμα ομωσ που εφυγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
εγω ειμαι εξαλλος γιατι με το που πεθανε κινητοποιηθηκε ολοκληρη η χωρα......καταγγελιες των συγγενων και φιλων στους γιατρους για λαθη κατα την εγχειρηση....παρεμβαση εισαγγελεα,παραπομπη και απολυση των γιατρων που τον εγχειρησαν και ενημερωση του υπουργειου υγειας για το ολο περιστατικο..........καθε μερα πεθαινουν με τον τροπο αυτο δεκαδες αθρωποι στα ελληνικα χειρουργια.....................ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΑΡΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΨΗ ΧΩΡΑΣ...............

+1
Εδώ υπάρχει point. Κοτζάμ εφημερίδα είχε ο άνθρωπος, κίνησαν τα νήματα οι συγγενείς και πράγματι κινητοποιήθηκε όλη η χώρα, επειδή δεν έγιναν σωστά τα πράγματα από την πλευρά των γιατρών. Αχ, και να 'χαμε όλοι τη δυνατότητα να το κάνουμε αυτό.

Και για φακελλάκι... Σιγά μην του ζητούσαν, έτσι και το έκαναν, θα τους έκραζε ο τύπος, ενώ έχουν ξεζουμίσει τον κοσμάκη.
Πραγματικά δηλαδή προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, αλλά ο ρεαλισμός στην όλη κατάσταση κυριαρχεί.

Λυπήθηκα που πέθανε, αλλά οι απόψεις του ήταν για τα μπάζα. Η πολιτικοποίηση εν μέσω δημοσιογραφίας, Η κατάργηση της δημοκρατίας, και φωνές, φωνές, φωνές στα παράθυρα, τόσο στρατευμένο σε κόμμα δημοσιογράφο, δεν ξαναεχω δει.

Ευνοούνται άτομα σε αυτήν τη χώρα, και όχι μόνο εδώ αλλά οπουδήποτε, τελικά το να είσαι διάσημος, και να έχεις μέσο να κάνεις φοβέρες και καταγγελίες, λειτουργεί, τη βγάζεις (ας πούμε, αυτός δεν την έβγαλε)καθαρή και όλοι οι άλλοι να πάνε να πνιγούν.

Έτσι γίνεται δυστυχώς.
Ε ρε ένας Τσιλιμίδης που τους χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top