Έχετε κλάψει σε ταινία;

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν κλαίω στις ταινίες και όσοι κλαίνε με κάνουν να νιώθω άβολα, ορίστε, το'πα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν κλαίω στις ταινίες και όσοι κλαίνε με κάνουν να νιώθω άβολα, ορίστε, το'πα.

Α εμείς δεν κλαίμε μπροστά στους άλλους... Βουρκωνουμε, κοιτάμε το ταβάνι για να μην κυλήσει το δάκρυ, προσπαθούμε να μη ρουφηξουμε/φυξησουμε απότομα τη μύτη μας και ακουστουμε και κυρίως δεν κάνουμε καμία κίνηση να σκουπισουμε δάκρυ και να δώσουμε στόχο. Έχουμε και μια αξιοπρέπεια ντε!

ΥΓ: ένα πολύ καλό τιπ είναι να ρίχνεις κουρτίνα το μαλλί σου απ την πλευρά που κάθεται ο διπλανός σου για να μην μπορεί να δει τη μάπα σου
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν κλαίω στις ταινίες και όσοι κλαίνε με κάνουν να νιώθω άβολα, ορίστε, το'πα.
Spotlight στο σινεμά.
Εγώ να κλαίω στη σκηνή με τον μονόλογο του Ruffalo (όπως είπε πολύ εύστοχα η Αγάπη, μαλλί στο πλάι κτλ) και ο από πίσω να τρώει σουβλάκια από το γιοκ μπαλίκ. Τώρα έμαθα ότι ο από πίσω ήταν μάλλον η olivia :P
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Spotlight στο σινεμά.
Εγώ να κλαίω στη σκηνή με τον μονόλογο του Ruffalo (όπως είπε πολύ εύστοχα η Αγάπη, μαλλί στο πλάι κτλ) και ο από πίσω να τρώει σουβλάκια από το γιοκ μπαλίκ. Τώρα έμαθα ότι ο από πίσω ήταν μάλλον η olivia :P
Ότι είμαι γαϊδούρι και δεν κλαίω είπα, όχι ότι είμαι γαϊδούρι και τρώω σουβλάκια στο σινεμά. :ban:
Ραφαλο<33
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
ΥΓ: ένα πολύ καλό τιπ είναι να ρίχνεις κουρτίνα το μαλλί σου απ την πλευρά που κάθεται ο διπλανός σου για να μην μπορεί να δει τη μάπα σου

Αυτό με το μαλλί με έχει σώσει άπειρες φορές, μεγάλο τιπ. Άσε που, αν το ξέρεις ότι η ταινία θα σε ρίξει στα πατώματα, μπορείς να έχεις φορέσει κι ένα φουτεράκι με κουκούλα και, ξαφνικά, εκεί που έρχεται η συγκίνηση, να γίνεις λίγο πιο ΚΚΚ/Darth Vader από ό,τι συνήθως. :Ρ
 

Εβανζελί

Νεοφερμένος

Η Εβανζελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω ρίξει Το κλάμα με τον Τιτανικό και δυστυχώς δεν μπορούσα να το κρύψω γιατί ήμουν βαμμένη και έγινα σαν μπλακμεταλλού στο τέλος της ταινίας.
 

dev

Νεοφερμένος

Η dev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γεια!!
Σε σειρά σε σχεδόν όλα τα επεισόδια που είδα(νομιζω πρωτη και δευτερη season) στο this is us.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Γενικά λίγο δράμα να υπάρχει, λίγο μουσική μελαγχολική εε... δεν θέλει και πολύ το κακό να γίνει (:P).

Αυτές που μου έρχονται τώρα στο μυαλό είναι «Το αγόρι πίσω από το συρματόπλεγμα» (2008), «Το κυνήγι της ευτυχίας» (2006),«Τελευταία έξοδος: Ρίτα Χέιγουορθ» (1994), «Το Αγόρι που Δάμασε τον Άνεμο» (2019).

Πάντως, αν θέλω να αποφορτιστώ συναισθηματικά, βάζω το Hachiko προς το τέλος εκεί όπου επιστρέφει στο σημείο που περίμενε το αφεντικό του και το επισκέπεται η σύζυγός του, σε 2 λεπτάκια είμαι έτοιμος!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top