Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Οτι: ακου σημερα (Πεμπτη) την εφαγες που την εφαγες την πορτα αν δεν θες να στην χωσω και αυριο (Παρασκευη) και μεθαυριο να κανεις ρεζερβε.
Σημερα στην εχωσα γιατι γουσταρα.

ετσι ακριβώς!


Για να καταλάβεις, με τον τύπο είχα παίξει μπουνιές γιατί δεν άφηνε τον κολλητό μου με την κοπέλα του να περάσουν στο μαγαζί μια μέρα που δούλευα. Όταν του λεει ο κολλητός Νίκος ότι είναι φίλος μου η απάντησή του ήταν «Ποιος είναι αυτός ?» εεε με παίρνει τηλ, μου το λεει και κατέβηκα κάτω και έγινε της πουτνας... κλοτσοπατινάδα!!! Μετά του χρέωνα και το νερό ακόμα που έπινε μέχρι που τον έδιωξαν απο το μαγαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Respect Founes!!
Καλα του εκανες γιατι τετοιοι κοπανοι χαλανε οχι μονο το ονομα του μαγαζιου, αλλα πολεες φορες παιρνει η μπαλα και ολους οσους δουλευουν μεσα σε αυτο...:mad: :/: :beating:
Και παλι καλα του εκανες!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Οτι: ακου σημερα (Πεμπτη) την εφαγες που την εφαγες την πορτα αν δεν θες να στην χωσω και αυριο (Παρασκευη) και μεθαυριο να κανεις ρεζερβε.
Σημερα στην εχωσα γιατι γουσταρα.

btw, ωραια η επεξηγηση για μας τις ξανθιες που δε τα πιανουμε ολα με τη μια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι να περιμένεις την τούρτα σου στο καφέ και να σου λένε κάθε μισή ώρα ότι σε 15 λεπτά θα στη φέρουν. Μετά από 2,30 ώρες αναμονής μάς είπαν πως η τούρτα είχε λιώσει γιατί δεν την είχαν στο ψυγείο...........

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zanin:
ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΘΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΟΤΙ ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΣΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2,30 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ Η ΤΟΥΡΤΑ ΕΙΧΕ ΛΙΩΣΕΙ ΓΤ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ...........​


αμαν πακετοοο!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Είμαι σίγουρη ότι μπόρουμε να βρούμε εναλλακτικούς τρόπους διασκέδασης σαφώς καλύτερους από τους "κλασικούς μοδάτους"....εκτός και αν είναι ορισμένοι ψιλομαζόχες....

Καλή παρέα πάνω από όλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, τελικά μόνο παρέα και κάπου άνετα να κάθεσαι θες... Τη χαρά του γρασιδιού στο πάρκο, με μπίρα, δεν την αλλάζω με τίποτε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
είδες faithplus; :shifty: δεν είμαι ο μόνος που γουστάρει να κυλιέται στα γρασίδια πίνοντας μπύρες :happy: :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ντάξει, μεταξύ κλαμπ (με στριμωξίδι, είσοδο, μπόμπες, ορθοστασία για ώρες, τη μουσική στα 200 db και καπνό που να μπορείς να τον κόψεις με το μαχαίρι) και γρασισιού, δεν το συζητάμε.Κυλιόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάμε, πάμε για κουτρουβάλες στο πράσινο! Gason maudit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όσοι δεν γουστάρουμε γρασίδια και γουστάρουμε άμμο ή βότσαλα παίζουμε;:)
Εμπρός λοιπον όλοι στο μπουκοτάζ της διασκέδασης-κονσέρβας, πάρτε τους κολλητους σας, τα ποτά σας, πίτσες-γαριδάκια, cd player κι αραχτε σε πάρκα,παραλίες ή έξω απο τα νυχτερινά κέντρα:clapup: :clapup: :clapup:
Προβλέπω την γεροντοκόρη της ΠΑΣΚΕΔΙ να συγκεντρώνει υπογραφές και για μας:P :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Όσοι δεν γουστάρουμε γρασίδια και γουστάρουμε άμμο ή βότσαλα παίζουμε;:)
Εμπρός λοιπον όλοι στο μπουκοτάζ της διασκέδασης-κονσέρβας, πάρτε τους κολλητους σας, τα ποτά σας, πίτσες-γαριδάκια, cd player κι αραχτε σε πάρκα,παραλίες ή έξω απο τα νυχτερινά κέντρα:clapup: :clapup: :clapup:
Προβλέπω την γεροντοκόρη της ΠΑΣΚΕΔΙ να συγκεντρώνει υπογραφές και για μας:P :P :D :D


:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρε παιδες τωρα που είναι και καλοκαιράκι δεν αλλάζουμε το γκαζον με αμμουδιά ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πσοιθήται~!`1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ρε παιδες τωρα που είναι και καλοκαιράκι δεν αλλάζουμε το γκαζον με αμμουδιά ???
Βοτσαλάκια καλύτερα...
Η άμμος μπαίνει παντού :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
thats the point, my friend!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Όσοι δεν γουστάρουμε γρασίδια και γουστάρουμε άμμο ή βότσαλα παίζουμε;:)
Εμπρός λοιπον όλοι στο μπουκοτάζ της διασκέδασης-κονσέρβας, πάρτε τους κολλητους σας, τα ποτά σας, πίτσες-γαριδάκια, cd player κι αραχτε σε πάρκα,παραλίες ή έξω απο τα νυχτερινά κέντρα:clapup: :clapup: :clapup:
Προβλέπω την γεροντοκόρη της ΠΑΣΚΕΔΙ να συγκεντρώνει υπογραφές και για μας:P :P :D :D

Γιαυτό και το πιο ωραίο μέρος της Αθήνας αυτή την εποχή είναι γύρω γύρω από την Ακρόπολη. 3.5 χμ βόλτα αλλά αξίζει
Ούτε αμάξια, χώροι να αράξεις εκτός μαγαζιών με μπυρίτσα από γειτονικό μαγαζί!
ΤΟυρίστες και Έλληνες μαζί και πραγματικά γαμάτι η Ακρόπολι φωτισμένη το βράδυ.
Και μην ξεχνάμε και την πνύκα!

Αν ψήνεται κανένας τα κανονίζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Βοτσαλάκια καλύτερα...
Η άμμος μπαίνει παντού :P :D

άιλαβγιου:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης αυτο που με ενοχλει απιστευτα ειναι οτι πας να φας ενα βρωμικο, μια κρεπα, ενα κατι τελος παντων στα γρηγορα και ο αλλος πιανει τα υλικα με τα βρωμοχερα του. Ρε ανθρωπε, δεν σου εχουν μαθει οτι πρεπει να φορας γαντια? Εδω εγω που ειμαι ασχετη με τις δουλειες του σπιτιου, ΟΤΑΝ αποφασισω να κανω το οτιδηποτε βαζω γαντια κι εσυ που ταιζεις τον κοσμακι γιατι δεν φορας?! :mad:
ΜΙΑ και μοναδικη φορα εχω δει ανθρωπο να φοραει γαντια σε τετοιου ειδους "καταστημα" και μου κανει μεγαλη εντυπωση πως το δεχομαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Επισης αυτο που με ενοχλει απιστευτα ειναι οτι πας να φας ενα βρωμικο, μια κρεπα, ενα κατι τελος παντων στα γρηγορα και ο αλλος πιανει τα υλικα με τα βρωμοχερα του. Ρε ανθρωπε, δεν σου εχουν μαθει οτι πρεπει να φορας γαντια? Εδω εγω που ειμαι ασχετη με τις δουλειες του σπιτιου, ΟΤΑΝ αποφασισω να κανω το οτιδηποτε βαζω γαντια κι εσυ που ταιζεις τον κοσμακι γιατι δεν φορας?! :mad:
ΜΙΑ και μοναδικη φορα εχω δει ανθρωπο να φοραει γαντια σε τετοιου ειδους "καταστημα" και μου κανει μεγαλη εντυπωση πως το δεχομαστε..
Μήπως είναι αυτός ο λόγος που το λένε "βρώμικο"? :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top