Όταν η τεχνολογία παντρεύεται το κόσμημα...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
58% άντρες
42% Γυναίκες

ΟΚ γράψε λάθος Boss. Πάντως δε νομίζω αυτό να αποδεικνύει ότι δε μας ενδιαφέρει η τεχνολογία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πόσο καμένη έιμαι που τα βρίσκω πανέμορφα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα δικά μου γενέθλια πάντως είναι 29/1 (κοντά είναι, μη το σκέφτεστε) και μια καρδούλα δεν μπορώ να πω πως δεν θα μου άρεσε! Και δεν έχω και usb stick (έχω mp3 player για usb stick βέβαια, αλλά δεν πειράζει) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι αυτα καμμενα ειναι οπότε κουλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πόσο καμένη έιμαι που τα βρίσκω πανέμορφα? :redface:
Και εγώ τα βρίσκω αρκετά χαριτωμένα

ΟΚ γράψε λάθος Boss. Πάντως δε νομίζω αυτό να αποδεικνύει ότι δε μας ενδιαφέρει η τεχνολογία; :worry:
ίσα ίσα που θεωρώ ότι επιβεβαιώνει τα όσα λες ... η αναλογία είναι πολύ καλή για τα ελληνικά δεδομένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδια ειναι τελεια!
καλα, εμενα δε μαρεσει που ειναι σβαροφσκι, πανακριβα θα ναι.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδια ειναι τελεια!
καλα, εμενα δε μαρεσει που ειναι σβαροφσκι, πανακριβα θα ναι.. :(

στην αρχή γράφω και τιμές...
κάνουν περί τα 150 ευρώ....
προσωπικά δεν τα βρίσκω και τόσο ακριβά, είναι ένα ποσό που μάλλον θα το έδινα
δεδομένου πάντα ότι τα swarovski είναι τσιμπημένα από μόνα τους...
ένα απλό usb πάντως του ενός GB (καλή μάρκα και καλά) κοστίζει περίπου 15 ευρώ

άρα αν λάβεις όλο το πακετάκι υπόψη σου... καλά είναι τα 150 (κατ εμέ πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν νομίζεται όμως ότι είναι λίιιιγο υπερβολικά όλα αυτά;;;
Τι να το κάνεις το flashακι με τα swarovski???
Κάτι τέτοια πράγματα μου θυμίζουν ένα σεϊχη που αγόρασε μια ολόχρυση Rolce-Royce...
Έλεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν νομίζεται όμως ότι είναι λίιιιγο υπερβολικά όλα αυτά;;;
Τι να το κάνεις το flashακι με τα swarovski???
Κάτι τέτοια πράγματα μου θυμίζουν ένα σεϊχη που αγόρασε μια ολόχρυση Rolce-Royce...
Έλεος πια

είναι μάλλον προφανές ότι το συγκεκριμένο προϊόν αναφέρεται και σε συγκεκριμένη μερίδα ανθρώπων...
και γιατί έλεος δλδ?
ΑΝ ήσουν κοπέλα που φοράει κοσμήματα swarovski ίσως σου ήταν χρήσιμο αν ασχολιόσουν με υπολογιστές.
Το τι είναι χρήσιμο στον καθένα είναι μάλλον υποκειμενικό...
κι ίσως κι όχι και τόσο υποκειμενικό, τη στιγμή που για να κυκλοφορήσει στην αγορά ένα τέτοιο προϊόν έχει μάλλον περάσει από πολλή σκέψη και marketing και έχουν δει ότι θα πουλήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλά, αν φτιάξουν και κόσμημα-κάμερα τα νοσοκομεία θα γεμίσουν ζαχόπουλους:P

αν ήταν να δώσω πάντως 150 ευρώ για κόσμημα, μόνο σαν κόσμημα θα το χρησιμοποιούσα..δε μου τυχαίνει στις επίσημες εξόδους μου να ασχολούμαι με υπολογιστές:P


ψ. απορώ πως δε το έχουν σκεφτεί για τις κοπέλες του τζέημς μποντ:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
καλά, αν φτιάξουν και κόσμημα-κάμερα τα νοσοκομεία θα γεμίσουν ζαχόπουλους:P

Xαχαχαχα
Dooo σε αποθεώνω ταπεινά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολυτέλεια για το τίποτε... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top