Όταν μετά το σεξ δεν σου προτείνει να μείνεις σπίτι του

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Είδες ;τα γραπτά ξεγελούν και ωχριούν ως τρόπος έκφρασης. Απουσιάζει η χροια και ο επιτονισμός.
Οχι απλα δεν ξερεις να ειρωνευεσαι με στυλ. <3

Εντωμεταξυ -δε θελω να το κανω για μενα τωρα, ειναι το θρεντ της κοπέλας- αλλά ρε παιδια πόσο ζηλευω, αυτό ειναι το βουτυράκι στο ψωμί μου.

Ο πρώτος ύπνος όταν ειστε ερωτευμένοι, το πρώτο πρωινό που θα απολαύσετε μαζί, η πρώτη μαγειρική μες την κουζίνα σου....

Πω, με επιασε τώρα...


Ακόμα και η αγωνία οταν πηγαινει στο μπάνιο στη μεση της νυχτας να σκέφτεσαι "ελπίζω να μη βαλει τα ρουχα και φυγει, να ξαναγυρισει στο κρεβάτι και να συνεχίσουμε τον ύπνο".

Πφφφφ.... αντεεεεε
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Οχι απλα δεν ξερεις να ειρωνευεσαι με στυλ. <3

Εντωμεταξυ -δε θελω να το κανω για μενα τωρα, ειναι το θρεντ της κοπέλας- αλλά ρε παιδια πόσο ζηλευω, αυτό ειναι το βουτυράκι στο ψωμί μου.

Ο πρώτος ύπνος όταν ειστε ερωτευμένοι, το πρώτο πρωινό που θα απολαύσετε μαζί, η πρώτη μαγειρική μες την κουζίνα σου....

Πω, με επιασε τώρα...


Ακόμα και η αγωνία οταν πηγαινει στο μπάνιο στη μεση της νυχτας να σκέφτεσαι "ελπίζω να μη βαλει τα ρουχα και φυγει, να ξαναγυρισει στο κρεβάτι και να συνεχίσουμε τον ύπνο".

Πφφφφ.... αντεεεεε
Αντε και μια πικάντικη πινελιά ... Το κορμί που μέσα στο σκοτάδι θα γείρει επάνω σου για πολλαπλούς γύρους εν τω μέσω της νυκτός
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Αντε και μια πικάντικη πινελιά ... Το κορμί που μέσα στο σκοτάδι θα γείρει επάνω σου για πολλαπλούς γύρους εν τω μέσω της νυκτός
Χέσε τους πολλούς γύρους. Λες και βγάζουμε τον ένα ασούμε και θεμε πολλούς.

Η ζέστα έχει σημασία, η θερμή της αγκαλιά, η παρουσία της. Και ξαναφορτίζουμε για το πρωί.
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οχι απλα δεν ξερεις να ειρωνευεσαι με στυλ. <3

Εντωμεταξυ -δε θελω να το κανω για μενα τωρα, ειναι το θρεντ της κοπέλας- αλλά ρε παιδια πόσο ζηλευω, αυτό ειναι το βουτυράκι στο ψωμί μου.

Ο πρώτος ύπνος όταν ειστε ερωτευμένοι, το πρώτο πρωινό που θα απολαύσετε μαζί, η πρώτη μαγειρική μες την κουζίνα σου....

Πω, με επιασε τώρα...


Ακόμα και η αγωνία οταν πηγαινει στο μπάνιο στη μεση της νυχτας να σκέφτεσαι "ελπίζω να μη βαλει τα ρουχα και φυγει, να ξαναγυρισει στο κρεβάτι και να συνεχίσουμε τον ύπνο".

Πφφφφ.... αντεεεεε
Θα συμφωνήσω πολύ! Είναι υπέροχο συναίσθημα και στις μακροχρόνιες σχέσεις το ξεχνάς κάπως. Βέβαια εκεί προκύπτουν αλλου τύπου συναισθήματα, ισχυρότερα και βαθύτερα. Αλλά αν το δούμε μεμονωμένα ναι είναι πραγματικά υπέροχο και ομολογώ μου έχει λείψει.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Χέσε τους πολλούς γύρους. Λες και βγάζουμε τον ένα ασούμε και θεμε πολλούς.

Η ζέστα έχει σημασία, η θερμή της αγκαλιά, η παρουσία της. Και ξαναφορτίζουμε για το πρωί.
Α εγώ έχω αυπνιες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω πολύ! Είναι υπέροχο συναίσθημα και στις μακροχρόνιες σχέσεις το ξεχνάς κάπως. Βέβαια εκεί προκύπτουν αλλου τύπου συναισθήματα, ισχυρότερα και βαθύτερα. Αλλά αν το δούμε μεμονωμένα ναι είναι πραγματικά υπέροχο και ομολογώ μου έχει λείψει.
Εμενα να δεις. Είναι εθιστικό, ειδικα αν το χεις ζησει στα ακρα, τον απόλυτο έρωτα να θες να καταναλώσεις κυριολεκτικα καθε άτομο της ύπαρξης του άλλου. Αυτό το "μη φυγεις ούτε λεπτό, εδω σε θέλω κι ας σε χαζευω μόνο" και να τρωνε τα ματια και να μη χορταινει η ψυχή με τίποτα.

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.-
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α εγώ έχω αυπνιες
Ταβόρ. Θαύματα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω πολύ! Είναι υπέροχο συναίσθημα και στις μακροχρόνιες σχέσεις το ξεχνάς κάπως. Βέβαια εκεί προκύπτουν αλλου τύπου συναισθήματα, ισχυρότερα και βαθύτερα. Αλλά αν το δούμε μεμονωμένα ναι είναι πραγματικά υπέροχο και ομολογώ μου έχει λείψει.
Και στις μακροχρόνιες σχέσεις εξελίσσεται η αγκαλιά πίστεψε με, είναι πιο ουσιαστική και είναι και θεραπευτικη. Δεν σε πιάνει ο ύπνος αν δεν αγκαλιάσεις. Μιλάμε για τις υγιείς σχέσεις πάντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Τι μου θυμίσατε. Ειχα μια φιλενάδα που εκει που ειχαμε πει τις καληνύχτες μας, έβαζα την ωτασπίδα και γινομουνα σουβλάκι πίτα να κοιμηθω, άρχιζε τα "Σου έχω πει για τον Μπάμπη και τη Μαιρούλα που παίζουν μες το δάσος;" κάφρικα παραμύθια.

Κι εγω να ειμαι σε φάση "θα το κόψεις να κοιμηθουμε;"

Ησυχια για πέντε λεπτά. Εκανε πως κοιμόταν.

Ξαφνικά "...και ο Μπάμπης και η Μαιρούλα..."

ΜΠΑΜ εγω επάνω. Ρε το κωλοδάσος τι μας κάνει 3 τη νυχτα...

Και να συνεχίζει τις ερωτησεις "εσυ θα πηγαινες στο δάσος;" καφρίλα εκει να μη με αφηνει να κοιμηθω.

Μαύρο γέλιο.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα συμφωνήσω πολύ! Είναι υπέροχο συναίσθημα και στις μακροχρόνιες σχέσεις το ξεχνάς κάπως. Βέβαια εκεί προκύπτουν αλλου τύπου συναισθήματα, ισχυρότερα και βαθύτερα. Αλλά αν το δούμε μεμονωμένα ναι είναι πραγματικά υπέροχο και ομολογώ μου έχει λείψει.
Διαβάζοντας και το πρώτο σου μήνυμα στο φόρουμ παλιότερα σκέψου αν ασυναίσθητα μπαίνεις και σε συγκριτικό βαθμό με την προηγούμενη σου ερωτική εμπειρία;

Καμία φορά έχουμε ένα "μέτρο σύγκρισης " το τότε με το τώρα...
Καμία φορά ασυναίσθητα σκεφτόμαστε ότι τότε που η σχέση ήταν όμορφη είχε πράξει με εκείνο τον τρόπο...τώρα γιατί δεν πρατει παρόμοια;
Μήπως δεν ...;

Έπειτα σκέψου αν οι παρακάτω πεποιθήσεις σου είναι ταυτόσημες με εκείνου ώστε να αντιλαμβανεσαι αν είστε στο ίδιο ερωτικό φάσμα!
Συζήτησε τα αυτά μαζί του και φτιάξτε ένα καινουργιο μοτιβο επικοινωνίας ώστε να μην αναρωτιέσαι
Για να έρθει οικειότητα θέλει πολύ χρόνο, δεδομένων και των ρυθμών ζωής. Απλά εντάξει, επειδή μεγαλώσαμε και το σεξ παίζει ρόλο πολύ, καλό είναι να ξέρουμε σχετικά νωρίς αν ταιριάζουμε εκεί. Η πλάκα είναι ότι και για μένα ο ύπνος ειναι υπέρτατο πράγμα, περισσότερο και απ το σεξ. Ίσως γιατί ο ύπνος κρύβει μοίρασμα συναισθημάτων ενώ το σεξ μπορεί να γίνει πιο εύκολα μόνο για εκτονωση
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Τι μου θυμίσατε. Ειχα μια φιλενάδα που εκει που ειχαμε πει τις καληνύχτες μας, έβαζα την ωτασπίδα και γινομουνα σουβλάκι πίτα να κοιμηθω, άρχιζε τα "Σου έχω πει για τον Μπάμπη και τη Μαιρούλα που παίζουν μες το δάσος;" κάφρικα παραμύθια.

Κι εγω να ειμαι σε φάση "θα το κόψεις να κοιμηθουμε;"

Ησυχια για πέντε λεπτά. Εκανε πως κοιμόταν.

Ξαφνικά "...και ο Μπάμπης και η Μαιρούλα..."

ΜΠΑΜ εγω επάνω. Ρε το κωλοδάσος τι μας κάνει 3 τη νυχτα...

Και να συνεχίζει τις ερωτησεις "εσυ θα πηγαινες στο δάσος;" καφρίλα εκει να μη με αφηνει να κοιμηθω.

Μαύρο γέλιο.
Έχεις κοπέλα αγκαλιά και κοιμάσαι με ωτοασπιδες ?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Έχεις κοπέλα αγκαλιά και κοιμάσαι με ωτοασπιδες ?
Ε μετα τη βαζω την ωτασπίδα οταν λήγουν οι αγκαλιές. Σιγα μην κατσω να κοιμηθω εγω με πλακωμενο το χέρι ολη νυχτα αγκαλιά να παθω γάγγραινα ως το πρωι να θελει αμπουτασιόν μετα το άκρο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Ε μετα τη βαζω την ωτασπίδα οταν λήγουν οι αγκαλιές. Σιγα μην κατσω να κοιμηθω εγω με πλακωμενο το χέρι ολη νυχτα αγκαλιά να παθω γάγγραινα ως το πρωι να θελει αμπουτασιόν μετα το άκρο.
Ααα μα τότε θα χάσεις το νανουριστικα ηδονικό ήχο του ροχαλητου του τρυφερού λουλουδιού που κείται πλάι σου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Ααα μα τότε θα χάσεις το νανουριστικα ηδονικό ήχο του ροχαλητου του τρυφερού λουλουδιού που κείται πλάι σου
Μου έχει τύχει. Έκανε σα Στάγιερ που ανέβαινε την Κατεχάκη.

Μωράκι μου της κάνω, πιο σιγά, δεν αδειάζεις μυδραλιοβόλο στην Ιβοτζίμα.

Χρρρρρ αυτή. Τρακτερ.

Δε φτάνει που μας παίρνετε τη μιση παπλωματάρα, και το μισό χωρο στο διπλό, πρέπει να ακουμε κι όλη τη Σερενάτα του Σεληνόφωτος ασούμε ως τις 6.

Ευα, άστα αυτα τα κόλπα σου μανάρι. :bleh:
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς αν το έλεγε, βγάζει οίκτο και μίρλα :skull:
Ενταξει, εσυ μην την πιάσεις φιλενάδα. Εμενα δε θα χρειαζοταν καν να μου το πει αυτό, θα της έλεγα πρώτος "που να βγαινεις, κάτσε εδω στα ζεστά, ματάκια μου"
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Καλα ρε Χριστίνα, εσυ το τραβηξες απο τα μαλλια και ήταν τόσο άπλυτα που έβγαλε λάδι για χωριάτικη κι έφαγε το μισό χωριό.

4 ραντεβου (πάρα πολλά) για να ρίξει ο 40άρης τυπος μια 32άρα και μετα έχει την προσδοκία η κοπέλα να μεινει σπιτι του με το καλημέρα;

Ούτε στο δικό μου θα μενε με το καλημέρα, και ειμαι εργένης.

Κι οχι επειδη δε θα θελα, αλλα πρωτον ειναι πολύ συντομα για τη δική μου άνεση και δευτερον δεν θα ηξερα πως να της το προτείνω χωρίς να φανω ανασφαλής και οτι βιάζομαι εγω.

Μπορει κι ο τυπος να το πηγαινει λοιπόν ανάλογα λάου λάου.

Σιγα μην κρυβει και πρέζα σπιτι του και δε θελει να την μυρισει το λαγωνικο. Αμέσως δεν εκανε χάρη σε γεινεκα και είναι αιγκλυματήας.

Η κοπέλα δηλαδή 32 χρονων δε θα μπορούσε να ειναι παντρεμένη δυνητικά;
Εγώ διαφωνώ πιστεύω πως πρέπει να είμαστε ο εαυτός μας , εγώ πχ θέλω πάντα αγκαλιά μετά, ακόμη κ αν είναι να έχουμε γκομενικη σχέση, ακόμη και το αν θα θελήσω να ξανακάνουμε σεξ σε περίπτωση που δεν έχουμε σχέση αλλά πχ ελεύθερη σχέση έχει να κάνει με την τρυφερότητα που θα μου δείξει στο μετά ο σύντροφος μου.

Αλλά είναι ωραία τα ξεκάθαρα πράγματα, δεν χρειάζεται να κουβαλάει κάνεις έξτρα βάρος.. :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι ειναι ενα ακραιο σεναριο που συνεβη σε συνάδελφό σου.

Το πιστευω. Τα κανουν τετοια οι ανθρωποι γενικώς, κι εμεις κι εσεις.

Ομως δεν υπαρχει λογος να γενικευουμε ενα σεναριο στην περιπτωση της κοπέλας. Εγω δε θα το έλεγα στη θεση σου για να μην την τρομαξω. Θα το φερνα με τροπο να το ψαξει και ως εκει.

Δε θα σκοτωσουμε κι εναν ανθρωπο επειδη δεν εβαλε την οδοντοβουρτσα του πλαι στης κοπέλας με το πρώτο σεξ δηλαδή. Να ειχαμε κι άλλα σημάδια, να πω ναι, ριχτο κι αυτο στη συζητηση.

Προς το παρόν μου φαινεται απλα ενας αντρας με όρια που θελει να νιωθει ανετα.

Τίποτα μεμπτό. Αφήστε τους να το χαρούν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μπορεις να το ζήσεις κοπέλα μου χωρίς να το πολυσκέφτεσαι;

Ναι, γινεται ακομα κι αν μας αρέσετε να κοιμηθουμε χώρια μετα το πρώτο σεξ.

Βεβαια εμενα αν μου αρεσε πολύ μια κοπέλα, καταρχας δε θα πηγαινα σε 4 ραντεβου.

Το 1ο θα ηταν καφές και το 2ο βουρ σπιτι για σεξ και θα την κράταγα και το βράδυ αμα ήθελε. Αλλά αμα υπήρχε φοβερή χημεία.

Αμα ήταν οκ μου αρεσει καλή ειναι, θα ημουν σαν τον τυπο, θα την εστελνα σπιτι και θα το βλέπαμε σιγα σιγα.
Μπερδεύτηκα..
Αν σου αρεσε πάρα πολύ θα ήταν 1καφε ,1 πιο ερωτικό η ερωτικό ραντεβού..

Ενώ αν δεν σου άρεσε κ τόσο θα ήταν...λάου λάου?

Το αντίθετο δεν θα ήταν πιο λογικό? Μασ αρέσει καποιοςπαρα πολύ οπότε δεν βιαζόμαστε να κοιμηθούμε μαζί, ώστε να τον μάθουμε λίγο περισσότερο κ να έρθει ξ έρωτας πολύ πιο καυτός κ συνδετικός.. όχι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά έκανες, εφόσον έτσι ένιωθες.

Τώρα δεν μπορεις να απαιτησεις διανυκτερευση με το καλημερα και να μυρισει τα νυχια του ομως.

Πρώτον ειναι συγκρουόμενα σήματα αυτα που θα δωσεις και δευτερον αν το θελεις, ισότητα έχουμε, ζήτα το εσυ στα ίσα πες του "θα με αφησεις να βγω παλι εκει εξω στο κρυο; Δεν προτιμας να με κρατησεις αγκαλιά και να ξυπνησουμε μαζι;"
Εγώ θα,έλεγα τρυφερά..θέλεις να μείνουμε το βράδυ μαζί?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για να έρθει οικειότητα θέλει πολύ χρόνο, δεδομένων και των ρυθμών ζωής. Απλά εντάξει, επειδή μεγαλώσαμε και το σεξ παίζει ρόλο πολύ, καλό είναι να ξέρουμε σχετικά νωρίς αν ταιριάζουμε εκεί. Η πλάκα είναι ότι και για μένα ο ύπνος ειναι υπέρτατο πράγμα, περισσότερο και απ το σεξ. Ίσως γιατί ο ύπνος κρύβει μοίρασμα συναισθημάτων ενώ το σεξ μπορεί να γίνει πιο εύκολα μόνο για εκτονωση
Δεν μας είπες, εσύ ευχαριστηθηκες ? Γιατί η δική σου περιγραφή ήταν χλιαρή..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορεί να το σκέφτηκε αλλά να μη στο πρότεινε για να μη νιώσεις ότι σε πιέζει. Είναι νωρίς να πούμε κάτι.
Ασ το έλεγε... δεν θέλω να σε πιέσω σε καμία περίπτωση αλλά θα μου άρεσε να μέναμε μαζί το βράδυ... τι πιο όμορφο:)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι απλα δεν ξερεις να ειρωνευεσαι με στυλ. <3

Εντωμεταξυ -δε θελω να το κανω για μενα τωρα, ειναι το θρεντ της κοπέλας- αλλά ρε παιδια πόσο ζηλευω, αυτό ειναι το βουτυράκι στο ψωμί μου.

Ο πρώτος ύπνος όταν ειστε ερωτευμένοι, το πρώτο πρωινό που θα απολαύσετε μαζί, η πρώτη μαγειρική μες την κουζίνα σου....

Πω, με επιασε τώρα...


Ακόμα και η αγωνία οταν πηγαινει στο μπάνιο στη μεση της νυχτας να σκέφτεσαι "ελπίζω να μη βαλει τα ρουχα και φυγει, να ξαναγυρισει στο κρεβάτι και να συνεχίσουμε τον ύπνο".

Πφφφφ.... αντεεεεε
❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε μετα τη βαζω την ωτασπίδα οταν λήγουν οι αγκαλιές. Σιγα μην κατσω να κοιμηθω εγω με πλακωμενο το χέρι ολη νυχτα αγκαλιά να παθω γάγγραινα ως το πρωι να θελει αμπουτασιόν μετα το άκρο.
Α εγώ αγκαλιά όλη νύχτα big spoon η small spoon η έστω να αγγίζουν τα ποδαράκια μας ή οι παλάμες μας..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Μπερδεύτηκα..
Αν σου αρεσε πάρα πολύ θα ήταν 1καφε ,1 πιο ερωτικό η ερωτικό ραντεβού..

Ενώ αν δεν σου άρεσε κ τόσο θα ήταν...λάου λάου?

Το αντίθετο δεν θα ήταν πιο λογικό? Μασ αρέσει καποιοςπαρα πολύ οπότε δεν βιαζόμαστε να κοιμηθούμε μαζί, ώστε να τον μάθουμε λίγο περισσότερο κ να έρθει ξ έρωτας πολύ πιο καυτός κ συνδετικός.. όχι?
Δεν παω με την κοινή λογική.

Έχω την εξής αλληγορία στο κεφάλι μου:

Σκέψου το Ηλιακό μας σύστημα.

Αν είσαι ο έρωτας της ζωής μου, είσαι Ήλιος, έχεις τη μεγαλύτερη έλξη και μπαίνει φωτιά στα πάντα, άμεσα, πιθανότατα και πριν απο καφέ κι απ ολα. (μου χει τυχει μια φορά μόνο)

Αν είσαι απλή σχέση εισαι πλανήτης. Δεν έχεις το ιδιο pull με τον Ήλιο και πιθανότατα δε θα γινεις ποτέ το κεντρικο άστρο του συστήματος γιατι ποτε δε θα ξεπεράσεις τον Ήλιο. Όμως θα υπάρχεις κατ αποκλειστικότητα τη δεδομενη περιοδο διπλα μου, εκτός κι αν μου κάνεις μαλακία.

Αν μου κάνεις μαλακία, θα σου ριξω μετεωρίτη (ξεπέτα, πρόσκαιρη γκόμενα) για να μαθεις ποιος ειναι ο daddy σου και να εξαφανισω όλη τη ζωη πανω απο την επιφάνεια του πλανήτη σου και να παω σε άλλον πλανήτη μετά.

Τέλος υπάρχουν οι δορυφόροι (ή δορυφοράκια), female orbiters standby όποτε μου έρθει κι αν μου έρθει η όρεξη, όταν ειμαι ελεύθερος.


Αν βιάζομαι πολύ, πας για Ήλιος. Το καταλαβαινεις από το πολύ ορμητικό φλερτ. Δε σου αφήνω ανάσα, παίρνω πρωτοβουλίες 100% και σε παρασύρω να ακολουθήσεις το ρυθμό μου.

Αν το πάω με ψιλοσυστηματάκι (τηλεφωνακι τότε, ραντεβουδάκι τότε κλπ), πας για πλανήτης, ναι μεν καλή αλλά βλέπουμε. Πάλι παίρνω πρωτοβουλίες και σε παρασύρω, αλλά πιο ήπια.

Αν το παω χωρίς συναίσθημα και σε εχω για booty call είσαι μετεωρίτης για εξόντωση άλλης που έκανε μαλακία.

Αν το παω με χλιαρό συναίσθημα αλλά μια στις τρεις μερες εχω κάψες, είσαι δορυφοράκι και δε θα γινεις πιθανότατα ποτε πλανήτης. Έχω βάλει στο νου μου απλά να σε ρίξω και θα σε ρίξω με τον ενα ή τον άλλο τρόπο στο χρονο που κανω κέφι.


Σε κάλυψα;
 

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Τίποτα δεν έκανες λάθος... Απλά ο άνθρωπος αποφεύγει την εγγύτητα. Πήρε αυτό που ήθελε και δε θέλει συναισθηματική εμπλοκή ούτε πρωινά και αγκαλιές στο κρεββάτι το επόμενο πρωϊ, δηλαδή σχεσιακα πράγματα. Δεν είναι μόνος, είναι πολλοί. Take it or leave it.
Επιπλέον μπορεί να ισχύουν και άλλοι πολύ ανθρώπινοι και φυσιολογικοί λόγοι.
Μπορεί ο άνθρωπος να ροχαλίζει βαριά και να αερίζεται στην ώρα του ύπνου.
Να ροχαλίζει και από πάνω και από κάτω. Να μην μπορεί να τα ελέγξει αυτό με τίποτα.

Αυτό μπορεί και να οδηγήσει σε απότομη και μη αναστρέψιμη διακοπή σχέσης
ακόμη και από το πρώτο πεντάλεπτο του ύπνου σε μια πολλά υποσχόμενη συντροφικότητα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top