Όταν μετά το σεξ δεν σου προτείνει να μείνεις σπίτι του

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ερώτηση κυρίως προς άντρες. Γνώρισα έναν τύπο, με προσέγγισε καλα, πήγαμε και τα ποτά μας και τα φαγητά μας, καθόμασταν 5ωρες κάθε φορά, μιλάγαμε φουλ και ειχαμε καθημερινή επικοινωνία. Προτείνει στο 4ο ραντεβου να πάω σπίτι του. Αφού μιλάμε, κάναμε σεξ και μετά δεν πρότεινε να μείνω εκεί. Παρολαυτα μου στειλε μνμ για το πόσο ωραία πέρασε και επέμενε να μάθει αν έφτασα καλα σπίτι γιατί δεν απάντησα εγκαιρα στο τηλ.
Πέρα απ το ότι έχω ξενερωσει τη ζωή μου, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάνει αυτό ένας άνθρωπος. Το σεξ ήταν καλό για μένα τουλάχιστον. Η ηλικια του 40 και ειναι καιρο μονος. Να υποθεσω δεν θέλει κάτι επιπλέον και ήθελε μόνο να το κάνουμε και τέλος? Είμαι χάλια, προσπαθώ να καταλάβω τι έκανα λάθος...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Τίποτα δεν έκανες λάθος... Απλά ο άνθρωπος αποφεύγει την εγγύτητα. Πήρε αυτό που ήθελε και δε θέλει συναισθηματική εμπλοκή ούτε πρωινά και αγκαλιές στο κρεββάτι το επόμενο πρωϊ, δηλαδή σχεσιακα πράγματα. Δεν είναι μόνος, είναι πολλοί. Take it or leave it.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Με το καλημέρα σας ο άλλος θα σου πεί να κάτσεις σπιτι του ; και ενω δείχνει ενδιαφέρον και το πάει νορμάλ απο οσο μας λές σκέφτεσαι τα αρνητικά και πέφτεις ψυχολογικά. Εν τω μεταξύ σε άλλο θρέντ που τα έλεγα εγω αυτά με έκραξαν οτι δήθεν βιάζομαι.... γενικά ενα τρελοκομείο εκει έξω για δέσιμο όλοι, αλλα το προσπερνώ και αυτό.

Πάντως καλή τυχη αμα το συνεχίσετε... γιατι εγω βλέπω έντονη συναισθηματική αστάθεια τα κλασσικά δηλαδή που ταλαιπωρούν πολλές εκει έξω και κάνει τη συνεννοηση και την συνεχιση μαζί τους ιδιαιτερα δύσκολη και περίπλοκη.

Αλλα όπως είχε πει και η @Himela σε εκεινο το θρέντ ειναι καλύτερο να συμβουλευτεις εναν ειδικό ψυχικής υγείας. Εμεις εδω δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε. Καλή τυχη.-
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Δεν το θεωρώ απαραίτητο να σου προτείνει να μείνεις σπίτι του ούτε το βλέπω οτι σημαίνει ή δε σημαίνει κάτι. Περάσατε τόσα ωραία ραντεβού και δείχνει να θέλει να δώσει συνέχεια. Εγώ λέω άστο αυτό το θέμα και συνέχισε τη σχέση να δεις πού το πάει. Έχετε συζητήσει για αποκλειστικότητα; Τί σχέδια έχει για το μέλλον; Θέλει κάτι σοβαρό, κάτι ευκαιριακό;
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα,

Αυτό που γράφεις ότι το "σεξ ήταν καλό" τι σημαίνει?
Συναίσθημα είχε? έβραζε το καζάνι ή απλά καλύφθηκε η ανάγκη?
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Κορίτσι όμορφο, μην βιάζεσαι, δες σήμερα αύριο πως θα φερθεί, αν δεν θέλει να σε δει σύντομα...

αν δεν έχετε επικοινωνία πχ καθημερινή, προχώρα, αν εσύ ψάχνεις για σχέση αυτος ισως δεν είναι έτοιμος.

Διαφορετικά για να μην πληγώθεις στο επόμενο ραντεβού ρώτησε τον γιατί θέλει σχέση? Για να περνάτε καλά η ψάχνει για σύντροφο..

Αν θελει μόνο να περνάει καλά μην επενδύσεις συναισθηματικά, αν σου αρέσει πολύ δέξου πως με αυτόν τον άνθρωπο θα είστε σεξουαλικα μαζί μόνο κ αμα θέλεις κράτα τον για το ερωτικό κομμάτι, όπως θα κάνει και αυτός.

Όταν ο Άντρας θέλει να σε ξαναδεί θα στο πει το πολύ την άλλη μέρα, .

Μην επενδύεις αν δεν τραβάει θα πληγώθεις το ωραίο στις αρχές είναι που δεν έχεις δεθει και μπορείς να αποφασίσεις αν θα το έχεις στο μυαλό σου υπό έλεγχο και λογική η θα αφήσεις το συναίσθημα..., το συναίσθημα το αφήνουμε ελεύθερο εκεί που υπάρχει συναίσθημα.

Εμπιστεύσου το ενστικτο σου :)

Στην τελική ρώτησε τον , θα ήθελες σχέση η οχι αυτόν τον καιρό?



πληγώνεις
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση κυρίως προς άντρες. Γνώρισα έναν τύπο, με προσέγγισε καλα, πήγαμε και τα ποτά μας και τα φαγητά μας, καθόμασταν 5ωρες κάθε φορά, μιλάγαμε φουλ και ειχαμε καθημερινή επικοινωνία. Προτείνει στο 4ο ραντεβου να πάω σπίτι του. Αφού μιλάμε, κάναμε σεξ και μετά δεν πρότεινε να μείνω εκεί. Παρολαυτα μου στειλε μνμ για το πόσο ωραία πέρασε και επέμενε να μάθει αν έφτασα καλα σπίτι γιατί δεν απάντησα εγκαιρα στο τηλ.
Πέρα απ το ότι έχω ξενερωσει τη ζωή μου, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάνει αυτό ένας άνθρωπος. Το σεξ ήταν καλό για μένα τουλάχιστον. Η ηλικια του 40 και ειναι καιρο μονος. Να υποθεσω δεν θέλει κάτι επιπλέον και ήθελε μόνο να το κάνουμε και τέλος?
Καλημερα!
Έχεις ολα τα δεδομένα τα οποία ειναι υπέρ οτι η σχεση σου ξεκινάει πολυ όμορφα !
Εσυ ομως ξαναμπαινεις στο δικο σου κυκλο σκεψης ,στις δικες σου υποθεσεις οι οποιες εχουν να κανουν με τη αυτο εκτιμηση σου ...

Εστιαζε στα γεγονοτα και οχι στις αβασιμες και καταστροφολογικες υποθετικες σκεψεις σου !
Απολαυσε το τωρα και μην το ¨δηλητηριαζεις ¨με αυθερετα και καταστροφολογικα σεναρια !

Κανε μια αποκαταστροφοποιηση των σκεψεων σου με γεγονοτα και οχι υποθεσεις ,τα εχεις !

Εισαι με εναν ανθρωπο με τον οποιο εχετε χημεία εφόσον μας λες οτι
5ωρες κάθε φορά, μιλάγαμε φουλ και ειχαμε καθημερινή επικοινωνία

Περάσατε όμορφα
Το σεξ ήταν καλό για μένα τουλάχιστον
Νοιαζετε για εσενα
στειλε μνμ για το πόσο ωραία πέρασε και επέμενε να μάθει αν έφτασα καλα σπίτι γιατί δεν απάντησα εγκαιρα

Θελει κατι παραπανω απο αυτα τα βασικα μια σχεση για να χτιστει η συνεχεια της ωστε να γινει ακομα καλυτερη ?
Την επομενη φορα πρότεινε του εσυ να μεινεις ..

"Πως θα σου φαινοταν να μεινω εδω αποψε ?
θα σε ενοχλησει ?
Θεωρεις οτι βιαζομαι ?
Οτι παραβιαζω τα δικα σου ορια ?"

Γνωριζεστε ακομα μην το ξεχνας !

Ποτε δεν ξερουμε τι σκεφτεται ο αλλος ,εμεις βλεπουμε απλα το αποτελεσμα ..
Μπορουμε κάλλιστα να φτιαξουμε 100 καταστροφολογικα σεναρια και να μην ισυει κανενα καθως μπορει ο ιδιος να δισταζε να στο προτεινει ,μπορει την επομένη να ειχε καποια σημαντικη δουλεια και να επρεπε να φυγει πολυ πρωι και χιλια αλλα δυο μπορει που θα σε κανουν εσενα να καταληγεις στην αυτοματη πλεον αρνητικη σου γενικευμενη σκεψη για τον ιδιο σου τον εαυτο επειδη απλα ΔΕΝ τον ρωτησες

Είμαι χάλια, προσπαθώ να καταλάβω τι έκανα λάθος...

Μια απλη ερωτηση την επομενη φορα και το να εστιαζεις στα θετικα σου, θα σε βοηθουν πλεον να αποκτησεις περισσοτερο αυτοεκτιμηση !

Απολαυσε την σχεση σου ,ειναι δυσκολο πλεον να βρεις αντρες με αυτα τα στοιχεια και διαθέσιμοι να δουν πως αισθανεσαι !

Καλη συνεχεια και φιλτρο εδω μεσα με αυτα που σου γραφουν ορισμενοι κοριτσι μου,δεν ειναι και ο καταλληλοτερος χωρος για επικοδομητικες συζητησεις σε τετοια θεματα ..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν το θεωρώ απαραίτητο να σου προτείνει να μείνεις σπίτι του ούτε το βλέπω οτι σημαίνει ή δε σημαίνει κάτι. Περάσατε τόσα ωραία ραντεβού και δείχνει να θέλει να δώσει συνέχεια. Εγώ λέω άστο αυτό το θέμα και συνέχισε τη σχέση να δεις πού το πάει. Έχετε συζητήσει για αποκλειστικότητα; Τί σχέδια έχει για το μέλλον; Θέλει κάτι σοβαρό, κάτι ευκαιριακό;

Δεν έχουμε αναφέρει τίποτα για το μέλλον, αν και στα ραντεβού το πήγαινε διερευνητικα για το τι άνθρωπος είμαι και τα συναφη. Φαινοταν να ήθελε να με μάθει. Γι αυτό έχω μείνει τώρα με αυτό που συνεβη, μου είναι πρωτόγνωρο εντελως
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Γνωρίζει όλη την αλήθεια από την αρχή, καταθλιψη δεν έχω, το παλεύω, έκανα απλά μια δοκιμή μισο χρόνο σχεδόν μετά για κάτι καινούργιο, να δω τα πατήματα μου. Δεν καταλαβαίνω που είναι το παράλογο. Μια απλή ερώτηση έθεσα που δεν σχετίζεται με το παρελθόν μου
Κάνε ερωτακι κοριτσαρα μου ... εστίασε εσύ τι θέλεις κι εσύ τι νιώθεις οταν εισαι κοντά του και όχι στο τι θελει εκεινος... θα στο πει και θα στο δείξει...

Η μπορείς να τον ρωτήσεις.. τι λες να ειδωθουμε σήμερα..? Πάμε για πρωινάκι μαζί? Χαλαρά.. είναι αρχή απόλαυσε το κ αν δεν κρατήσει και σου προκαλεί άγχος κακό άγχος όμως, δες τον σεξουαλικα , υπάρχουν και αυτες οι σχέσεις:)

5 ώρες ούτε πολύ ούτε λίγο μου φαίνονται.. του αρεσεις σίγουρα.
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα,

Αυτό που γράφεις ότι το "σεξ ήταν καλό" τι σημαίνει?
Συναίσθημα είχε? έβραζε το καζάνι ή απλά καλύφθηκε η ανάγκη?
Συναίσθημα ιδιαίτερο όχι, αλλά προσπάθησε αρκετά να με ικανοποιησει, φάνηκε να τον νοιαζει.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν έχουμε αναφέρει τίποτα για το μέλλον, αν και στα ραντεβού το πήγαινε διερευνητικα για το τι άνθρωπος είμαι και τα συναφη. Φαινοταν να ήθελε να με μάθει. Γι αυτό έχω μείνει τώρα με αυτό που συνεβη, μου είναι πρωτόγνωρο εντελως
Ο κάθε ένας θέλει το χρόνο του, μπορεί να μην ένιωθε άνετα για κάτι τέτοιο ακομα. Το ότι νοιαστηκε αν έφτασες σπίτι και ότι σου είπε ότι πέρασε καλά για εμένα δεν δείχνει τόσο ότι ήταν της μιας φορας.

Δες το αν θα κρατήσει επικοινωνία μαζί σου και να είσαι και εσύ ανοιχτή για αυτό
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ωραία και η ερώτηση-ανησυχία σου για μένα ειναι παράλογη. Καλή συνέχεια.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Συναίσθημα ιδιαίτερο όχι, αλλά προσπάθησε αρκετά να με ικανοποιησει, φάνηκε να τον νοιαζει.
Η να απολαμβάνει να σε φτιάχνει, είναι δοτικός ερωτικός σύντροφος, τελεια.

Μην μεγαλοποιεις ούτε μην κάνεις τα πράγματα μικρότερα από ότι είναι, είναι αυτό που είναι σε αυτή την φάση..

Εσύ ευχαριστηθηκες ερωτικά? Από το 1εως το 10 ποσο καλά ένιωσες..

Εσύ θέλεις να τον ξαναδείς?

Πολύ η εντάξει..

Τι θέλεις αυτόν τον καιρό σχέση η σχέσουλα? Αν ξέρεις τι ψάχνεις θα μπορείς και πιο εύκολα να βάλεις ορια στον εαυτό σου .και σε εκείνον.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραία και η ερώτηση-ανησυχία σου για μένα ειναι παράλογη. Καλή συνέχεια.
Δεν είναι παράλογη, έτσι είμαστε τα κορίτσια όταν εσείς τα αγόρια δεν είστε ξεκάθαρα.. αγχώνομαστε.

Γενικά ότι δεν είναι ξεκάθαρο προκαλεί σύγχυση.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ερώτηση κυρίως προς άντρες. Γνώρισα έναν τύπο, με προσέγγισε καλα, πήγαμε και τα ποτά μας και τα φαγητά μας, καθόμασταν 5ωρες κάθε φορά, μιλάγαμε φουλ και ειχαμε καθημερινή επικοινωνία. Προτείνει στο 4ο ραντεβου να πάω σπίτι του. Αφού μιλάμε, κάναμε σεξ και μετά δεν πρότεινε να μείνω εκεί. Παρολαυτα μου στειλε μνμ για το πόσο ωραία πέρασε και επέμενε να μάθει αν έφτασα καλα σπίτι γιατί δεν απάντησα εγκαιρα στο τηλ.
Πέρα απ το ότι έχω ξενερωσει τη ζωή μου, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάνει αυτό ένας άνθρωπος. Το σεξ ήταν καλό για μένα τουλάχιστον. Η ηλικια του 40 και ειναι καιρο μονος. Να υποθεσω δεν θέλει κάτι επιπλέον και ήθελε μόνο να το κάνουμε και τέλος? Είμαι χάλια, προσπαθώ να καταλάβω τι έκανα λάθος...
Σαν να βιάζεσαι λίγο, δεν νομίζεις;
Το οτι βρεθήκατε στο κρεβάτι και περάσατε όμορφα, δεν σημαίνει απαραίτητα οτι την επομένη στο μπάνιο του θα υπάρχουν 2 οδοντόβουρτσες.
Δώσε του λίγο χρόνο ακόμα, αποφεύγοντας να του σχολιάσεις το γεγονός (ούτε με υπονοούμενα) και σίγουρα θα πάρεις την απάντηση που ζητάς (για το πού πάει το θέμα).
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Εγώ λέω, πάρτο χαλαρά, πέρνα καλά, ευχαριστήσου αυτή τη φάση της σχέσης γιατί, και σε γάμο να καταλήξετε και να είστε μαζί για πάντα, αυτή η φάση της σχέσης δε θα ξανάρθει.

Μπορείς να τον φωνάξεις την άλλη φορά στο δικό σου σπίτι και να του προτείνεις εσύ να μείνει, ώστε να του δώσεις το μήνυμα.

Θέλω να πω, μην καταντήσεις οι φοβίες σου να καταλήξουν σε αυτοεκπληρούμενη προφητεία: οτι φοβάσαι οτι σε θέλει μόνο για σεξ και τελικά τον σπρώξεις με τον τρόπο σου να φερθεί πράγματι έτσι ενώ δεν είχε τέτοιο σκοπό.

Και το κυριότερο, να είστε ειλικρινείς στις προθέσεις σας και στα ερωτήματά σας. Έχεις δικαίωμα να ξέρεις τί ζητάει από μία γυναίκα.
Η αυτοεκπληρούμενη προφητεία είναι, αρχικά, ένας εσφαλμένος ορισμός μιας κατάστασης που προκαλεί μια νέα συμπεριφορά, η οποία οδηγεί στο να γίνει πραγματικότητα η αρχικά εσφαλμένη σύλληψη της κατάστασης. Αυτή η απατηλή ισχύς της αυτοεκπληρούμενης προφητείας διαιωνίζει την κυριαρχία του λάθους.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Συμφωνώ με το ποστ 9 και το 15.
Για μένα πχ οι προτασεις του, δε θα σήμαιναν και πολλά. Και κείνος άλλωστε σκέφτεται: να το πω, μην έρθει σε δύσκολη θεση, δεν έχω 2η οδοντόβουρτσα κλπ. Δηλ, μπορεί και αν το ήθελε, να μη ρώτησε. Ίσως περίμενε και από σένα κάποια κίνηση. Δεν ξέρω στο σεξ, τι ρόλο έπαιξε ο καθένας, ποιος έπαιρνε πρωτοβουλίες κλπ κλπ.;)

Στη ζωή μου είχα και έχω μια αρχή: αυτό που θέλω, το ζητώ και δεν περιμένω ο άλλος να το μαντέψει.
Επομένως αν θέλεις ύπνο αγκαλίτσα, πες το εσύ
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Πολλά μπορεί να συμβαίνουν στο μυαλό ενός ανθρώπου, πόσο μάλλον αν δεν τον ξέρουμε καλά.

Από το να μη θέλει δέσμευση και άρα να μη θέλει να δώσει δικαιώματα παρανόησης προτείνοντας από το 4ο κιόλας ραντεβού διανυκτερεύσεις,να έχει όρια τα οποία να μη θέλει να ξεπεράσει με παρορμητικες κινήσεις, να μην είναι σε φάση συναισθηματικής εμπλοκής, μέχρι να θέλει το χρόνο του για να διερευνήσει αν νιώθει καλά μαζί μας και θέλει να προχωρήσει.

Σε κάθε περίπτωση και δεδομένου πως " Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους" πρέπει να συζητήσεις τι αναζητά αυτόν τον καιρό στη ζωή του.

Επίσης, ( άργησα, αλλά το εμπέδωσα) όταν θέλουμε κάτι πρέπει να το επικοινωνούμε πόσο μάλλον στον ερωτικό τομέα και γενικά στον τομέα των σχέσεων. Εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση είχα μοιραστεί την ανάγκη μου να κοιμηθώ εκεί και έγινε σεβαστή. Μην περιμένουμε από τον άλλο να μαντέψει τις ανάγκες μας.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,278 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το είπε κάποιος άλλος, δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα, αλλά θα το αναφέρω όσο τραβηγμένο κι αν ακούγεται.

Το ενδεχόμενο να μην είναι μόνος και να ναι κανένας παντρεμένος που δανείζεται σπίτι φίλου για εξωσυζυγικό σεξ το έχουμε απορρίψει;
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Εγώ παντως δεν θα του πρότεινα να μείνω σπίτι του, θα τον έφερνα σε πολύ δύσκολη θέση αν δεν το ήθελε και εκείνος. Γενικά νομίζω ότι εφόσον δεν υπάρχει μεταξύ σας κάποιο έντονο συναίσθημα , καλό είναι να περιμένεις.. Είναι νωρίς ακόμα να ζητήσεις οτιδήποτε και πολύ νωρίς για να βγάλεις οποιοδήποτε συμπέρασμα.

Αφησε τη σχέση να εξελιχθεί και θα δεις πως θα πορευτείς ανάλογα με την συμπεριφορά του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το είπε κάποιος άλλος, δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα, αλλά θα το αναφέρω όσο τραβηγμένο κι αν ακούγεται.

Το ενδεχόμενο να μην είναι μόνος και να ναι κανένας παντρεμένος που δανείζεται σπίτι φίλου για εξωσυζυγικό σεξ το έχουμε απορρίψει;
Καλα ρε Χριστίνα, εσυ το τραβηξες απο τα μαλλια και ήταν τόσο άπλυτα που έβγαλε λάδι για χωριάτικη κι έφαγε το μισό χωριό.

4 ραντεβου (πάρα πολλά) για να ρίξει ο 40άρης τυπος μια 32άρα και μετα έχει την προσδοκία η κοπέλα να μεινει σπιτι του με το καλημέρα;

Ούτε στο δικό μου θα μενε με το καλημέρα, και ειμαι εργένης.

Κι οχι επειδη δε θα θελα, αλλα πρωτον ειναι πολύ συντομα για τη δική μου άνεση και δευτερον δεν θα ηξερα πως να της το προτείνω χωρίς να φανω ανασφαλής και οτι βιάζομαι εγω.

Μπορει κι ο τυπος να το πηγαινει λοιπόν ανάλογα λάου λάου.

Σιγα μην κρυβει και πρέζα σπιτι του και δε θελει να την μυρισει το λαγωνικο. Αμέσως δεν εκανε χάρη σε γεινεκα και είναι αιγκλυματήας.

Η κοπέλα δηλαδή 32 χρονων δε θα μπορούσε να ειναι παντρεμένη δυνητικά;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top