Όταν οι γείτονες κάνουν σεξ

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Ζήτα τους να κάνουν σεξ βάσει συγκεκριμένου ωραρίου, ώστε να προσαρμόζεις ανάλογα τις εξόδους σου από το σπίτι με το αδειόχαρτο.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντί να τους πείτε και μπράβο που έκαναν καραντίνα παρέα ενώ όλοι οι άλλοι είμαστε χαζοί και κάνουμε με τους γονείς μας...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες παραδόξως ήταν καλύτερα. Ή αυτή πήγε κάπου αλλού και γύρισε σήμερα ή είχε περίοδο, δεν ξέρω. Επίσης το καλό είναι ότι εγώ συνεχίζω να δουλεύω εκτός σπιτιού γιατί είμαι σε τομέα τροφίμων οπότε λείπω κάποιες ώρες. Γενικά μου είχε φύγει τελευταία η ιδέα να κάνω κάποια παρατήρηση, μέχρι που γύρισε σήμερα αυτή και έδωσε ρεσιτάλ άνευ προηγουμένου. Θα τους δώσω μια βδομάδα περιθώριο πάλι κι άμα δεν ησυχάσει καθόλου, χαρτάκι, το αποφάσισα.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες παραδόξως ήταν καλύτερα. Ή αυτή πήγε κάπου αλλού και γύρισε σήμερα ή είχε περίοδο, δεν ξέρω. Επίσης το καλό είναι ότι εγώ συνεχίζω να δουλεύω εκτός σπιτιού γιατί είμαι σε τομέα τροφίμων οπότε λείπω κάποιες ώρες. Γενικά μου είχε φύγει τελευταία η ιδέα να κάνω κάποια παρατήρηση, μέχρι που γύρισε σήμερα αυτή και έδωσε ρεσιτάλ άνευ προηγουμένου. Θα τους δώσω μια βδομάδα περιθώριο πάλι κι άμα δεν ησυχάσει καθόλου, χαρτάκι, το αποφάσισα.
Στη θέση σου ίσως να μην υπέγραφα το χαρτάκι και ίσως να υπονοούσα ότι το άφησε κάποιος όχι τόσο γλυκός και καλοσυνάτος όσο εγώ. :angel: Πάντα φυσικά με χιούμορ! :redface:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αντί να τους πείτε και μπράβο που έκαναν καραντίνα παρέα ενώ όλοι οι άλλοι είμαστε χαζοί και κάνουμε με τους γονείς μας...

Το "περνάμε την καραντίνα με ερωτικό χουχουλιασμα" απέχει απ το "κάνουμε σεξ λες και πάμε στο Βιετνάμ να πολεμήσουμε" :Ρ

Αλλά και πάλι, ξαναλέω αν ήμουν μόνη μου ή με οποιονδήποτε άλλον δε θα είχα θέμα, αλλά με γονείς... Ιιιιχ.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
Αναβιώνω αυτό το θέμα γιατί δεν την παλεύω. Καταρχάς να σημειωθεί ότι δεν είμαι καμία γεροπαράξενη, όταν έμενα μόνη μου και συνέβαινε αυτό δεν είχα θέμα. Ίσα ίσα, καλά να' ναι τα παιδιά. ΑΛΛΑ. Υπάρχει ένα αλλά.

Πλέον έχω επιστρέψει στο πατρικό μου και 2 ορόφους κάτω μένει ένας φοιτητής με την κοπέλα του (ή τον επισκέπτεται καθημερινά τέλος πάντων). Ε όταν αποφασίζουν να το κάνουν (πράγμα που συμβαίνει συχνά και σε διάφορες ώρες, πρωί μεσημέρι βράδυ), του δίνουν να καταλάβει. Φωνές, τραπέζια καρέκλες να σέρνονται πέρα δώθε και μερικές φορές με τη συνοδεία Οικονομοπουλου ή Παντελίδη στη δια πασων (χωρίς να καλύπτονται τα βογκητα, ωστόσο). Το θέμα είναι ότι όταν μένεις με γονείς, δημιουργούνται awkward moments, συν το γεγονός ότι στον 2ο όροφο είναι το γραφείο της μάνας μου και πολλές φορές τους ακούμε εν ώρα εργασίας. Κάθε φορά η καημένη βρίσκει ένα άρθρο στο ίντερνετ και αρχίζει να μου το διαβάζει για να καλύψει το αμήχανο κενό. Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον. Να το υπομεινω μέχρι να χωρίσουν ή να μετακομίσει αυτός; Να αφήσω ένα χαρτάκι κάτω απ την πόρτα με χαριτωμένο και χιουμοριστικο ύφος που να τους λέει να κάνουν ησυχία; Χελπ.

Άστους ενα φίμωτρο σκύλου στην πόρτα με σημείωμα: "Εεε οοο, άσε τα σκυλάδικα και πιάσε το πορνό"
 

Kozi

Νεοφερμένος

Ο Kozi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
την ωρα που το κανουν χτυπα το κουδουνι και μπες και εσυ στην ερωτικη τους περιπτυξη
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Νομίζω ότι τη λύση στο πρόβλημά σου την έχει δώσει εδώ και χρόνια ο Randal:



Υπάρχει και η εναλλακτική με Lorna Shore ή κάποιο άλλο ήσυχο συγκρότημα deathcore...
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτές τις μέρες παραδόξως ήταν καλύτερα. Ή αυτή πήγε κάπου αλλού και γύρισε σήμερα ή είχε περίοδο, δεν ξέρω. Επίσης το καλό είναι ότι εγώ συνεχίζω να δουλεύω εκτός σπιτιού γιατί είμαι σε τομέα τροφίμων οπότε λείπω κάποιες ώρες. Γενικά μου είχε φύγει τελευταία η ιδέα να κάνω κάποια παρατήρηση, μέχρι που γύρισε σήμερα αυτή και έδωσε ρεσιτάλ άνευ προηγουμένου. Θα τους δώσω μια βδομάδα περιθώριο πάλι κι άμα δεν ησυχάσει καθόλου, χαρτάκι, το αποφάσισα.

Έλα ρε συ, έπρεπε να ρίξεις χαρτάκι κάτω απ' την πόρτα: δεν σε άκουσα αυτές τις ημέρες και ανησύχησα.

Problem solved.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παιδιά μου, μπορεί να μη με βοηθήσατε στο να αποφασίσω τι να κάνω αλλά ομολογώ ότι μου χαρισατε άφθονο γέλιο με τις απαντήσεις σας. Μπα σε καλό σας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
Παιδιά μου, μπορεί να μη με βοηθήσατε στο να αποφασίσω τι να κάνω αλλά ομολογώ ότι μου χαρισατε άφθονο γέλιο με τις απαντήσεις σας. Μπα σε καλό σας.

Οχι και δε σε βοηθήσαμε. Μια χαρά σε βοηθήσαμε. Εσυ δεν θες να την εφαρμόσεις τη βοήθεια καθώς ενδόμυχα ποθείς να ακούς απ' τα γειτόνια της ηδονής το φακακράκα και "-ΑΧ ΒΑΓΓΟ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ -ΨΥΧΙΚΟ ΜΙΡΑΝΤΑ ΜΟΥ ΨΥΧΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΝΩ"

Παραδέξου το, έχεις αυτί Αρεσίμπο.-
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Παιδιά μου, μπορεί να μη με βοηθήσατε στο να αποφασίσω τι να κάνω αλλά ομολογώ ότι μου χαρισατε άφθονο γέλιο με τις απαντήσεις σας. Μπα σε καλό σας.

Θα σου πω. Παλαιότερα είχα βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση και εκεί που είχα πάρει την απόφαση να αφήσω χαρτάκι την επόμενη μέρα γιατί είχε φτάσει ο κόσμος στο χτένι - μιλάμε, ακούγαμε και συζητήσεις που είχαν να κάνουν με άλλα ζητήματα του τύπου τι να σερβίρουν αύριο στο καφέ, πάνω στο σεξ, ανοιχτά και τα παράθυρα λόγω καλοκαιριού - ακούγεται, την ώρα της πράξης, μία γαϊδουροφωνή από το διπλανό διαμέρισμα: «Δώσε πόνο αδερφέ!».

Δεν ξανα-ακούστηκαν...

Επομένως, ζήτα από έναν φίλο σου με στεντόρεια φωνή να τους κάνει μία καφρίλα. Αν τώρα δεν τιμάς την καφρικήν διάλεκτο επικοινωνίας, πέτα ένα διακριτικό χαρτάκι του τύπου «Κι εμείς παίζαε [...] αλλά όχι ηλεκτρικό» ή «Μου αρέσει που δεν καταπιέζεται το συναίσθημά σας, αλλά μπορώ κι εγώ να μην καταπιέσω τον Αζόρ» ή ό,τι άλλο εύθυμο βρεις.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επομένως, ζήτα από έναν φίλο σου με στεντόρεια φωνή να τους κάνει μία καφρίλα. Αν τώρα δεν τιμάς την καφρικήν διάλεκτο επικοινωνίας, πέτα ένα διακριτικό χαρτάκι του τύπου «Κι εμείς παίζαε [...] αλλά όχι ηλεκτρικό» ή «Μου αρέσει που δεν καταπιέζεται το συναίσθημά σας, αλλά μπορώ κι εγώ να μην καταπιέσω τον Αζόρ» ή ό,τι άλλο εύθυμο βρεις.
Εγώ σκεφτόμουν κάτι του στυλ "Αγαπηθείτε ησύχως, μην σας αγαπήσουμε εμείς" <3 Τρυφερό και υπαινικτικό ταυτόχρονα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
Εγώ σκεφτόμουν κάτι του στυλ "Αγαπηθείτε ησύχως, μην σας αγαπήσουμε εμείς" <3 Τρυφερό και υπαινικτικό ταυτόχρονα.

Εμένα μια καρδούλα γαμώ το φελέκι μου δε μου χεις αφήσει ποτέ και θα πάω να τους γαμήσω εγω να μου φύγει το παράπονο στο τέλος.

Κανονιστείτε ματημπαναγίαδωμεσα. :(
 
Top