Όταν ο άλλος δεν ξεβολεύεται

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γειά σας και πάλι! Εδώ και πάλι λοιπόν.
Βγαίνω κάποιον καιρό με έναν τύπο, όλα βαίνουν όμορφα, πολλοί προβληματισμοι που ήταν στο κεφάλι μου καταρριφθηκαν. Κάνει πολλές κινήσεις, με αναζητά κάθε μέρα (ή και εγώ αντιστοιχα), βρισκόμαστε 2 3 φορές τη βδομάδα. Δουλεύουμε κ οι 2. Έχουν ξεκινήσει οι κοινοί ύπνοι μαζί, όπου εγώ έχω πάει σπίτι του καθώς δεν έτυχε να του προτείνω να κοιμηθούμε στο δικό μου. Ε, ήρθε η ώρα λοιπόν να του προτείνω και εγώ χθες να κοιμηθούμε σε μένα. Παιδιά...δεν ήθελε, γιατί θα έπρεπε να ξυπνήσει 1 ώρα νωρίτερα και να φάει όλη την κίνηση στη μάπα για να επιστρέψει σπίτι του να δουλεψει! (την επόμενη έτυχε να έχει τηλεργασια). Οπότε μου πρότεινε ή να έρθω εγώ σπίτι του και να κοιμηθούμε μαζί (να τον βολέψω δηλαδή) και να φύγω την άλλη μέρα για το γραφείο, (να φάω εγώ όλη τη κίνηση) ή να κοιμηθούμε προς σκ μαζί σπίτι μου που θα μαστε χαλαρά.
Εμένα όμως ρε παιδιά δεν με ένοιαζε να ξεβολευτω τις προάλλες που κοιμηθηκα σπιτι του και την αλλη μερα δουλευα γιατί ήθελα πολύ να κοιμηθούμε μαζί. Και ας έτρωγα κίνηση την άλλη μέρα.
Κατά τ άλλα στην προκειμένη τωρα, απλά κάναμε σεξ, κατσαμε πολλή ώρα στο κρεβάτι αγκαλιά συζητωντας κλπ. και κάποια στιγμή έφυγε αργά τη νύχτα.
Γενικά κάνει πραγματάκια κάθε μέρα που δείχνει ότι με θέλει στη ζωή του και το πράγμα γενικα δένει αρκετά ανάμεσα μας, αλλά με ξενερωσε τόσο πολύ αυτο το βόλεμα. Ηλικία του 40. Λέτε έχει να κάνει ότι δεν γουστάρει πολύ? Σεξουαλικα δένουμε πολύ και στο κάθε μέρα επίσης, βγαίνουμε αρκετά, πάμε ταινίες, μιλάμε στα τηλ 2ωρα...με μπέρδεψε και δεν ξέρω τι να κάνω, με τρώει...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Δε βλέπω γιατί να παρεξηγήσεις άνθρωπο που δεν επιθυμεί εντός της εβδομάδας της εργασιακής να διανυκτερεύσει σπίτι σου, αν σε όλα τα αλλά δεν έχει δείξει δείγματα αδιάφορης συμπεριφορά ς. Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες αντοχές. Δοκίμασε ένα ΣΚ και δες την ανταπόκριση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ή φτιάξτα με μη εργαζόμενο, αν τον θες full time αγκαλίτσα να ξεβολεύεται.

Αυτό το πράγμα και τον κόπο και δίωρα στο τηλ και διανυκτέρευση να τρωει όλη την κίνηση. Γι αυτό ειναι τα ΣΚ.

Φίλους έχει, ζωή έχει, πέρα από σένα και τη δουλειά; Ή απλά οι προβληματισμοί καταρρίφθηκαν επειδή ειναι δεμένος πάνω σου καθημερινά και τωρα θες να "διορθώσεις" και τα πιο μικρά; (βλ. να τον φέρεις στα νερά σου -- spoiler: ΔΕΝ θα πάει καλά αυτό)
 
Τελευταία επεξεργασία:

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ή φτιάξτα με μη εργαζόμενο, αν τον θες full time αγκαλίτσα να ξεβολεύεται.

Αυτό το πράγμα και τον κόπο και δίωρα στο τηλ και διανυκτέρευση να τρωει όλη την κίνηση. Γι αυτό ειναι τα ΣΚ.

Φίλους έχει, ζωή έχει, πέρα από σένα και τη δουλειά; Ή απλά οι προβληματισμοί καταρρίφθηκαν επειδή ειναι δεμένος πάνω σου καθημερινά και τωρα θες να διορθώσεις και τα πιο μικρά;
Τα 2ωρα τηλ γίνονται μια δυο φορές τη βδομάδα τα βράδια, τραβάει πολύ η κουβέντα και μας αρέσει. Δεν είναι κάθε μέρα εννοείται. Και δεν είναι πάντα 2ωρα, μπορεί και λιγότερο αλλά είμαστε σε φάση γνωριμίας ακόμα οπότε οκ, μου αρέσει που έχει όρεξη. Φίλους, ζωή ναι έχει κανονικά, όπως και εγώ.
Αλλά, τώρα που είναι αρχή, τώρα που υποτίθεται είμαστε στα φόρτε, δεν θα πρεπε να ξεβολευεται? Να σκέφτεται παραπάνω δηλ την τρομερή κούραση της μιας ώρας νωρίτερα και της κίνησης που θα ετρωγε σε αντίβαρο με το να κοιμηθούμε όλο το βράδυ μαζί? Τι να πω, εγώ ξέρω ότι όποιος γουστάρει πολύ δεν κάνει συμβάσεις και καίγεται. Εγώ που είμαι στα κόκκινα πχ έμεινα σπίτι του καθημερινή καθημερινή έφαγα όλη την κίνηση, ε σιγά τι έπαθα? Κέρδισα ένα βράδυ υπνου με τον άντρα που γουστάρω πάρα πολύ.
Μήπως οπότε το ότι δεν ξεβολευεται απ τη βολεψη του ένας άντρας σημαίνει ότι δεν γουστάρει αρκετά? Εκεί έχω κολλήσει και δε θέλω να το δω εγωιστικα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε βλέπω γιατί να παρεξηγήσεις άνθρωπο που δεν επιθυμεί εντός της εβδομάδας της εργασιακής να διανυκτερεύσει σπίτι σου, αν σε όλα τα αλλά δεν έχει δείξει δείγματα αδιάφορης συμπεριφορά ς. Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες αντοχές. Δοκίμασε ένα ΣΚ και δες την ανταπόκριση.
Σκ δε θα πει όχι γιατί δεν θα ξεβολευτει. Το θέμα είναι ότι όταν γουστάρεις κάποιον πολύ, δεν χαραμιζεις λίγο παραπάνω απ την ενέργεια σου προκειμένου να δεις αυτόν που γουστάρεις? Δεν "ξεβολευεσαι"? Αλλιώς δεν γουστάρεις, είσαι χαλαρά και χλιαρά κάνοντας μια "σχεση"... είμαι υπερβολική?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Τα 2ωρα τηλ γίνονται μια δυο φορές τη βδομάδα τα βράδια, τραβάει πολύ η κουβέντα και μας αρέσει. Δεν είναι κάθε μέρα εννοείται. Και δεν είναι πάντα 2ωρα, μπορεί και λιγότερο αλλά είμαστε σε φάση γνωριμίας ακόμα οπότε οκ, μου αρέσει που έχει όρεξη. Φίλους, ζωή ναι έχει κανονικά, όπως και εγώ.
Αλλά, τώρα που είναι αρχή, τώρα που υποτίθεται είμαστε στα φόρτε, δεν θα πρεπε να ξεβολευεται? Να σκέφτεται παραπάνω δηλ την τρομερή κούραση της μιας ώρας νωρίτερα και της κίνησης που θα ετρωγε σε αντίβαρο με το να κοιμηθούμε όλο το βράδυ μαζί? Τι να πω, εγώ ξέρω ότι όποιος γουστάρει πολύ δεν κάνει συμβάσεις και καίγεται. Εγώ που είμαι στα κόκκινα πχ έμεινα σπίτι του καθημερινή καθημερινή έφαγα όλη την κίνηση, ε σιγά τι έπαθα? Κέρδισα ένα βράδυ υπνου με τον άντρα που γουστάρω πάρα πολύ.
Μήπως οπότε το ότι δεν ξεβολευεται απ τη βολεψη του ένας άντρας σημαίνει ότι δεν γουστάρει αρκετά? Εκεί έχω κολλήσει και δε θέλω να το δω εγωιστικα...


Από τη μια, άμα ο άλλος άνθρωπος πουλάκι μου είναι τρελαμένος με τον/την συντροφό του, φυσικά και καίγεται, φυσικά και δεν κάνει συμβάσεις.

Από την άλλη, πρέπει να αποδεχτείς -ξέρω πως νιώθεις, κι εμενα θα με ενοχλούσε να το δεχτω- ότι απο τους δυο σας εσυ είσαι πιο πολύ στα κόκκινα από αυτόν. Και κάτι άλλο, ότι όλοι οι άνθρωποι δεν αντιδρούν το ίδιο, ούτε έχουν τα ίδια πράγματα ως οχλήσεις στο μυαλό τους.

Θέλω να σου πω με λίγα λόγια ότι κάθε σχέση ειναι λιγο ετεροβαρής. Πότε θα σαι πιο χοτ εσυ, πότε πιο χοτ αυτος σε σχέση με σένα. Και παντα θα υπάρχει κατι που θα σας γαργαλάει παραπανω απο τη σχέση.

Φερ ειπείν εγω δε θα άφηνα το γατο μου ολομοναχο όλη νυχτα για να κοιμηθω σε μια γυναίκα. Θα προτιμουσα να έρθει αυτη σπιτι μου, θα στενοχωρηθω οτι θα ναι μονος του. Μια μάνα αντίστοιχα που μπλέκει με κάποιον, δε θέλει να αφησει τα παιδια της μόνα τους, της προκαλεί έννοια. Ενας άνθρωπος που εργάζεται και έχει κίνηση, δε θέλει να οδηγησει πολύ, τον εκνευρίζει. Και ούτω καθ εξής.

Υπάρχουν τα πράγματα που:

α) Μας ενοχλούν και ειναι σημαντικά
β) Μας ενοχλούν αλλά δεν ειναι σημαντικά
γ) Δεν μας ενοχλούν κι ας ειναι σημαντικά
δ) Δεν μας ενοχλούν και δεν ειναι σημαντικά.

Κάνε την κατάταξή σου, που το τοποθετείς και πράξε ανάλογα.

Εγω δε θα μίλαγα, αλλά θα ζήταγα ενα ΣΚ ως αντισταθμισμα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Πάλι ψάχνεις λόγους να σου επιβεβαιώσουμε οτι πατ πατ μην ανησυχείς, σε θέλει;
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Γειά σας και πάλι! Εδώ και πάλι λοιπόν.
Βγαίνω κάποιον καιρό με έναν τύπο, όλα βαίνουν όμορφα, πολλοί προβληματισμοι που ήταν στο κεφάλι μου καταρριφθηκαν. Κάνει πολλές κινήσεις, με αναζητά κάθε μέρα (ή και εγώ αντιστοιχα), βρισκόμαστε 2 3 φορές τη βδομάδα. Δουλεύουμε κ οι 2. Έχουν ξεκινήσει οι κοινοί ύπνοι μαζί, όπου εγώ έχω πάει σπίτι του καθώς δεν έτυχε να του προτείνω να κοιμηθούμε στο δικό μου. Ε, ήρθε η ώρα λοιπόν να του προτείνω και εγώ χθες να κοιμηθούμε σε μένα. Παιδιά...δεν ήθελε, γιατί θα έπρεπε να ξυπνήσει 1 ώρα νωρίτερα και να φάει όλη την κίνηση στη μάπα για να επιστρέψει σπίτι του να δουλεψει! (την επόμενη έτυχε να έχει τηλεργασια). Οπότε μου πρότεινε ή να έρθω εγώ σπίτι του και να κοιμηθούμε μαζί (να τον βολέψω δηλαδή) και να φύγω την άλλη μέρα για το γραφείο, (να φάω εγώ όλη τη κίνηση) ή να κοιμηθούμε προς σκ μαζί σπίτι μου που θα μαστε χαλαρά.
Εμένα όμως ρε παιδιά δεν με ένοιαζε να ξεβολευτω τις προάλλες που κοιμηθηκα σπιτι του και την αλλη μερα δουλευα γιατί ήθελα πολύ να κοιμηθούμε μαζί. Και ας έτρωγα κίνηση την άλλη μέρα.
Κατά τ άλλα στην προκειμένη τωρα, απλά κάναμε σεξ, κατσαμε πολλή ώρα στο κρεβάτι αγκαλιά συζητωντας κλπ. και κάποια στιγμή έφυγε αργά τη νύχτα.
Γενικά κάνει πραγματάκια κάθε μέρα που δείχνει ότι με θέλει στη ζωή του και το πράγμα γενικα δένει αρκετά ανάμεσα μας, αλλά με ξενερωσε τόσο πολύ αυτο το βόλεμα. Ηλικία του 40. Λέτε έχει να κάνει ότι δεν γουστάρει πολύ? Σεξουαλικα δένουμε πολύ και στο κάθε μέρα επίσης, βγαίνουμε αρκετά, πάμε ταινίες, μιλάμε στα τηλ 2ωρα...με μπέρδεψε και δεν ξέρω τι να κάνω, με τρώει...
Επειδή είναι αρχές είναι λίγο περίεργο όντως γιατί υποτίθεται οτι έχεις ενθουσιασμό και όρεξη να κουραστείς λίγο παραπάνω. Απο οτι φαίνεται εσύ έχεις λίγο περισσότερο ενθουσιασμό, το οποίο δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Τα 2ωρα τηλ γίνονται μια δυο φορές τη βδομάδα τα βράδια, τραβάει πολύ η κουβέντα και μας αρέσει. Δεν είναι κάθε μέρα εννοείται. Και δεν είναι πάντα 2ωρα, μπορεί και λιγότερο αλλά είμαστε σε φάση γνωριμίας ακόμα οπότε οκ, μου αρέσει που έχει όρεξη. Φίλους, ζωή ναι έχει κανονικά, όπως και εγώ.
Αλλά, τώρα που είναι αρχή, τώρα που υποτίθεται είμαστε στα φόρτε, δεν θα πρεπε να ξεβολευεται? Να σκέφτεται παραπάνω δηλ την τρομερή κούραση της μιας ώρας νωρίτερα και της κίνησης που θα ετρωγε σε αντίβαρο με το να κοιμηθούμε όλο το βράδυ μαζί? Τι να πω, εγώ ξέρω ότι όποιος γουστάρει πολύ δεν κάνει συμβάσεις και καίγεται. Εγώ που είμαι στα κόκκινα πχ έμεινα σπίτι του καθημερινή καθημερινή έφαγα όλη την κίνηση, ε σιγά τι έπαθα? Κέρδισα ένα βράδυ υπνου με τον άντρα που γουστάρω πάρα πολύ.
Μήπως οπότε το ότι δεν ξεβολευεται απ τη βολεψη του ένας άντρας σημαίνει ότι δεν γουστάρει αρκετά? Εκεί έχω κολλήσει και δε θέλω να το δω εγωιστικα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σκ δε θα πει όχι γιατί δεν θα ξεβολευτει. Το θέμα είναι ότι όταν γουστάρεις κάποιον πολύ, δεν χαραμιζεις λίγο παραπάνω απ την ενέργεια σου προκειμένου να δεις αυτόν που γουστάρεις? Δεν "ξεβολευεσαι"? Αλλιώς δεν γουστάρεις, είσαι χαλαρά και χλιαρά κάνοντας μια "σχεση"... είμαι υπερβολική?
Το ξαναλέω..δεν έχουμε όλοι τις ίδιες αντοχές και ούτε υπάρχει μεζουρομετρο που να δείχνει αντικειμενικά τα επίπεδα επιθυμίας κάποιου για το άτομο μας.

Μη ρωτάς εμένα... Έχω master στο ξεβολεμα, αν σκεφτώ τα χλμ που έχω διανύσει. Αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο.
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Το ξαναλέω..δεν έχουμε όλοι τις ίδιες αντοχές και ούτε υπάρχει μεζουρομετρο που να δείχνει αντικειμενικά τα επίπεδα επιθυμίας κάποιου για το άτομο μας.

Μη ρωτάς εμένα... Έχω master στο ξεβολεμα, αν σκεφτώ τα χλμ που έχω διανύσει. Αλλά δεν είμαστε όλοι το ίδιο.
Άρα λες έχει να κάνει με τον άνθρωπο? Πίστευα ότι ο ενθουσιασμός φαίνεται σε όλους με τον ίδιο τροπο, ότι είναι μια κοινή συνιστώσα...σε κάνει να αμφιβάλεις αλλιώς λίγο...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Άρα λες έχει να κάνει με τον άνθρωπο? Πίστευα ότι ο ενθουσιασμός φαίνεται σε όλους με τον ίδιο τροπο, ότι είναι μια κοινή συνιστώσα...σε κάνει να αμφιβάλεις αλλιώς λίγο...
Θα σου έλεγα πως θα έπρεπε να αμφιβάλλεις αν δεν ήθελε ούτε το ΣΚ, αν έδειχνε και άλλες ενδείξεις. Ωστόσο, σκέφτομαι πως αν μεσοβδόμαδα κάποιος πρέπει να χρησιμοποιήσει μέσα μεταφοράς για τη μετάβαση του στη δουλειά του, ίσως το αντιλαμβάνεται όχι ως ξεβολεμα , αλλά ως δυσκολία στην οποία δε θέλει να υποβάλλει τον εαυτό του.

Συνήθως στις σχέσεις που εκ των πραγμάτων εμπλέκουν το θέμα της απόστασης κάποιος από τους δυο είναι διατεθειμένος να κάνει πιο πολλές παραχωρήσεις. Ενδεχομένως να θέλει και περισσότερο , το πιθανότερο, ή να είναι εκ φύσεως πιο αεικίνητος πιο δυναμικός.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Που και να καταλάβει η κοπέλα, ότι ο 40άρης της, ειναι αγγελούδι μπροστα σε μένα αναφορικά με το ξεβόλεμα.

Έχω αφήσει τύπισσα (πολύ εντάξει τυπάκι κι όλας) σε ραντεβού στα 23 μου γιατί είχε το επόμενο επεισόδιο της αγαπημένης μου σειράς και ήθελα να το δω με το που θα έβγαινε. Κι εγω ήμουν σε φάση οκ καλά περάσαμε, παω να δω τη σειρά μου.

Να το ακουσει αυτό η Darkhappysong να φυγει ουρλιάζοντας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Που και να καταλάβει η κοπέλα, ότι ο 40άρης της, ειναι αγγελούδι μπροστα σε μένα αναφορικά με το ξεβόλεμα.

Έχω αφήσει τύπισσα σε ραντεβού στα 23 μου γιατί είχε το επόμενο επεισόδιο της αγαπημένης μου σειράς και ήθελα να το δω με το που θα έβγαινε. Κι εγω ήμουν σε φάση οκ καλά περάσαμε, παω να δω τη σειρά μου.

Να το ακουσει αυτό η Darkhappysong να φυγει ουρλιάζοντας.
Μα φυσικά όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων και επιθυμίας. Η λογική λέει ότι αν δεν πολυψηνεσαι, ωμά μετά τη "δουλειά", αν είσαι και λίγο κυνικός τύπος συνεχίζεις απτόητος τις ασχολίες σου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μα φυσικά όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων και επιθυμίας. Η λογική λέει ότι αν δεν πολυψηνεσαι, ωμά μετά τη "δουλειά", αν είσαι και λίγο κυνικός τύπος συνεχίζεις απτόητος τις ασχολίες σου.
Λίγο dark empath φάση με 4.8 Μακιαβελλισμό ενα πράγμα. :bleh:

Οχι, μου άρεσε και σα γυναικα εμφανισιακά και σα χαρακτηρας, πολύ. Καφεδάκι πίναμε. Αλλά η σειρά ήταν σειρά.:jester:
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Που και να καταλάβει η κοπέλα, ότι ο 40άρης της, ειναι αγγελούδι μπροστα σε μένα αναφορικά με το ξεβόλεμα.

Έχω αφήσει τύπισσα (πολύ εντάξει τυπάκι κι όλας) σε ραντεβού στα 23 μου γιατί είχε το επόμενο επεισόδιο της αγαπημένης μου σειράς και ήθελα να το δω με το που θα έβγαινε. Κι εγω ήμουν σε φάση οκ καλά περάσαμε, παω να δω τη σειρά μου.

Να το ακουσει αυτό η Darkhappysong να φυγει ουρλιάζοντας.
Χαχαχαχα ναι ουρλιαξα λίγο. Ότι ήσουν 23 διαφέρει απ το 40 του δικού μου. Βέβαια λόγω του ότι ήσουν νεότερος πολύ, ίσως θα πρεπε να βράζεις παραπάνω ενεργειακά. Βασική ερωτηση όμως...την γουσταρες ΠΟΛΥ και παρολαυτα διαλεξες να δεις τη σειρά σου?? Παίζει ρόλο στο ερώτημα μου..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Λίγο dark empath φάση με 4.8 Μακιαβελλισμό ενα πράγμα. :bleh:

Οχι, μου άρεσε και σα γυναικα εμφανισιακά και σα χαρακτηρας, πολύ. Καφεδάκι πίναμε. Αλλά η σειρά ήταν σειρά.:jester:
Το τερμάτισες έχω να πω.

Η αλήθεια είναι πως δεν έλεγε να την προσκαλέσεις να τη δείτε μαζί.. Ξενερώνει κανείς αν βλέπει κάτι που ξέρει πως για τον άλλο είναι αδιάφορο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χαχαχαχα ναι ουρλιαξα λίγο. Ότι ήσουν 23 διαφέρει απ το 40 του δικού μου. Βέβαια λόγω του ότι ήσουν νεότερος πολύ, ίσως θα πρεπε να βράζεις παραπάνω ενεργειακά. Βασική ερωτηση όμως...την γουσταρες ΠΟΛΥ και παρολαυτα διαλεξες να δεις τη σειρά σου?? Παίζει ρόλο στο ερώτημα μου..
Πάνε πολλά χρόνια... Πρέπει να χα κι άλλη παράλληλα.:upside:

Ναι, είχα αγνή έλξη για το κοράσιο. (και για τις δυο)

Γιατι με κοιτάτε έτσι;
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πάνε πολλά χρόνια... Πρέπει να χα κι άλλη παράλληλα.:upside:

Ναι, είχα αγνή έλξη για το κοράσιο. (και για τις δυο)

Γιατι με κοιτάτε έτσι;
Ε για να είχες 2 μάλλον δεν την γουσταρες και τόσο...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Γειά σας και πάλι! Εδώ και πάλι λοιπόν.
Βγαίνω κάποιον καιρό με έναν τύπο, όλα βαίνουν όμορφα, πολλοί προβληματισμοι που ήταν στο κεφάλι μου καταρριφθηκαν. Κάνει πολλές κινήσεις, με αναζητά κάθε μέρα (ή και εγώ αντιστοιχα), βρισκόμαστε 2 3 φορές τη βδομάδα. Δουλεύουμε κ οι 2. Έχουν ξεκινήσει οι κοινοί ύπνοι μαζί, όπου εγώ έχω πάει σπίτι του καθώς δεν έτυχε να του προτείνω να κοιμηθούμε στο δικό μου. Ε, ήρθε η ώρα λοιπόν να του προτείνω και εγώ χθες να κοιμηθούμε σε μένα. Παιδιά...δεν ήθελε, γιατί θα έπρεπε να ξυπνήσει 1 ώρα νωρίτερα και να φάει όλη την κίνηση στη μάπα για να επιστρέψει σπίτι του να δουλεψει! (την επόμενη έτυχε να έχει τηλεργασια). Οπότε μου πρότεινε ή να έρθω εγώ σπίτι του και να κοιμηθούμε μαζί (να τον βολέψω δηλαδή) και να φύγω την άλλη μέρα για το γραφείο, (να φάω εγώ όλη τη κίνηση) ή να κοιμηθούμε προς σκ μαζί σπίτι μου που θα μαστε χαλαρά.
Εμένα όμως ρε παιδιά δεν με ένοιαζε να ξεβολευτω τις προάλλες που κοιμηθηκα σπιτι του και την αλλη μερα δουλευα γιατί ήθελα πολύ να κοιμηθούμε μαζί. Και ας έτρωγα κίνηση την άλλη μέρα.
Κατά τ άλλα στην προκειμένη τωρα, απλά κάναμε σεξ, κατσαμε πολλή ώρα στο κρεβάτι αγκαλιά συζητωντας κλπ. και κάποια στιγμή έφυγε αργά τη νύχτα.
Γενικά κάνει πραγματάκια κάθε μέρα που δείχνει ότι με θέλει στη ζωή του και το πράγμα γενικα δένει αρκετά ανάμεσα μας, αλλά με ξενερωσε τόσο πολύ αυτο το βόλεμα. Ηλικία του 40. Λέτε έχει να κάνει ότι δεν γουστάρει πολύ? Σεξουαλικα δένουμε πολύ και στο κάθε μέρα επίσης, βγαίνουμε αρκετά, πάμε ταινίες, μιλάμε στα τηλ 2ωρα...με μπέρδεψε και δεν ξέρω τι να κάνω, με τρώει...
Δεν μου αρεσε που έφυγε αργά την νύχτα....περιεργο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άρα λες έχει να κάνει με τον άνθρωπο? Πίστευα ότι ο ενθουσιασμός φαίνεται σε όλους με τον ίδιο τροπο, ότι είναι μια κοινή συνιστώσα...σε κάνει να αμφιβάλεις αλλιώς λίγο...
Συγκέντρωσου σε αυτά που έχετε κ όχι σε αυτά που δεν έχετε

Πάντα Δεν θα έχετε κάτι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top