Όταν ο άλλος δεν ξεβολεύεται

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ελα πλάκα κάνω για να τσιρίξεις. Σε θέλει, σε θέλει. Δεν είμαστε όλοι έτσι καλικατζαράκια.
Χαχαχα καλά. Άρα να μην τον στήσω στον τοίχο που δεν ξεβολευτηκε.......δε δείχνει κάτι.....το σημειώνω, εντάξει, είσαι και άντρας κάτι ξερεις 😌
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Που και να καταλάβει η κοπέλα, ότι ο 40άρης της, ειναι αγγελούδι μπροστα σε μένα αναφορικά με το ξεβόλεμα.

Έχω αφήσει τύπισσα (πολύ εντάξει τυπάκι κι όλας) σε ραντεβού στα 23 μου γιατί είχε το επόμενο επεισόδιο της αγαπημένης μου σειράς και ήθελα να το δω με το που θα έβγαινε. Κι εγω ήμουν σε φάση οκ καλά περάσαμε, παω να δω τη σειρά μου.

Να το ακουσει αυτό η Darkhappysong να φυγει ουρλιάζοντας.
Έπρεπε να την καλέσεις να την δείτε μαζί βρε συυυυ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χαχαχα καλά. Άρα να μην τον στήσω στον τοίχο που δεν ξεβολευτηκε.......δε δείχνει κάτι.....το σημειώνω, εντάξει, είσαι και άντρας κάτι ξερεις 😌
Οχι, να μη τον στησεις -ακόμα- στον τοίχο. Σοβαρά τωρα.


Για 2 λόγους:


1ον δειχνεις ακομπλεξάριστη, μην αρχισεις τα μιρμιρμιρ.

2ον Τεστάρεις με την ερωτηση για το ΣΚ τι θελει πραγματικα όταν ΔΕΝ θα χει την πίεση της κινησης, για να δεις αν το προβλημα ειναι η κίνηση ή εσυ.
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οχι, να μη τον στησεις -ακόμα- στον τοίχο. Σοβαρά τωρα.


Για 2 λόγους:


1ον δειχνεις ακομπλεξάριστη, μην αρχισεις τα μιρμιρμιρ.

2ον Τεστάρεις με την ερωτηση για το ΣΚ τι θελει πραγματικα όταν ΔΕΝ θα χει την πίεση της κινησης, για να δεις αν το προβλημα ειναι η κίνηση ή εσυ.
Όχι εντάξει για τα σκ έχει ήδη τεσταριστει, έχουμε περάσει αρκετά μαζί και τώρα έχει προτείνει και κάτι να κάνουμε πάλι για αυτό το σκ..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Όχι εντάξει για τα σκ έχει ήδη τεσταριστει, έχουμε περάσει αρκετά μαζί και τώρα έχει προτείνει και κάτι να κάνουμε πάλι για αυτό το σκ..
Άρα μια χαρά. Έχεις βρει εντάξει άνθρωπο μάλλον. Μπράβο σου!
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Προβλέπω ήδη τα μελλοντικά θρεντ της @darkhappysong
- Θέλω να κάνουμε κοινά τατουάζ αλλά δε θέλει, μήπως δε με αγαπάει αρκετά;
- Του είπα να πάμε διακοπές σε νησί του Αιγαίου αλλά αυτός θέλει Ιόνιο. Μήπως δε με θέλει;
- Εγώ πάντα ψαρεύω με ψωμί κι αυτός πήρε σκουλήκια. Περνάει κρίση η σχέση μας;

.......
........
.........
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Προβλέπω ήδη τα μελλοντικά θρεντ της @darkhappysong
- Θέλω να κάνουμε κοινά τατουάζ αλλά δε θέλει, μήπως δε με αγαπάει αρκετά;
- Του είπα να πάμε διακοπές σε νησί του Αιγαίου αλλά αυτός θέλει Ιόνιο. Μήπως δε με θέλει;
- Εγώ πάντα ψαρεύω με ψωμί κι αυτός πήρε σκουλήκια. Περνάει κρίση η σχέση μας;

.......
........
.........
Αν δεν μιλάμε για πιο προσωπικά θα μιλάμε μόνο για τον καιρό συναιχως μωρε?:)
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Προβλέπω ήδη τα μελλοντικά θρεντ της @darkhappysong
- Θέλω να κάνουμε κοινά τατουάζ αλλά δε θέλει, μήπως δε με αγαπάει αρκετά;
- Του είπα να πάμε διακοπές σε νησί του Αιγαίου αλλά αυτός θέλει Ιόνιο. Μήπως δε με θέλει;
- Εγώ πάντα ψαρεύω με ψωμί κι αυτός πήρε σκουλήκια. Περνάει κρίση η σχέση μας;

.......
........
.........
Χαχαχαχα ναι πολύ πιθανο
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Γιατί δεν του το λες ; θέλω να πω γιατι δεν του το εκφράζεις ; αγόρι μου πες του εγώ ξεβολευτηκα και μια και δυο εσυ γιατι δεν το κάνεις ; να κάτσω κι εγώ τότε σπίτι να μην κουραστώ. Δεν ξέρω εγώ είμαι της άποψης ειδικά στην αρχή που δε γνωρίζεστε καλά να τα λέτε αυτά κ ας παρεξηγηθειτε, μέσα στο φυσιολογικο είναι.

Εγώ θυμάμαι όταν γνώρισα τον άντρα μου ήμουν σε φάση που δεν ήθελα σχέση (κατά βάθος ήθελα αλλά ειχα ξενερωσει τόσο με τους άντρες κ δεν το έδειχνα) και περνουσαμε καλά. Κάποια στιγμή επειδή φοβήθηκα εγώ μη κολλήσω κ αυτός με παρατησει στο τέλος του ειπα άκου να δεις δεν έχω θέμα να τα λέμε μόνο για... Αμα δε θες μου το λες. Ήταν εκεί που εγώ το παιζα χαλαρή και δεν τρέχει κάτι κι αυτός ευτυχώς ήθελε μια σχέση και δε με έβλεπε μόνο για...αυτο(γιουπι!!)

Θέλω να πω πω, να μιλάτε.! Για οτιδήποτε!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Προβλέπω ήδη τα μελλοντικά θρεντ της @darkhappysong
- Θέλω να κάνουμε κοινά τατουάζ αλλά δε θέλει, μήπως δε με αγαπάει αρκετά;
- Του είπα να πάμε διακοπές σε νησί του Αιγαίου αλλά αυτός θέλει Ιόνιο. Μήπως δε με θέλει;
- Εγώ πάντα ψαρεύω με ψωμί κι αυτός πήρε σκουλήκια. Περνάει κρίση η σχέση μας;

.......
........
.........
Τουλάχιστον είναι άκακη. Έχει έναν εκεί και τον έχει περάσει απο δέκα κύματα ανασφάλειας.

Κι αυτο είναι ενδεικτικό καλού ανθρώπου και το πιστευω αυτο που λεω για την κοπελίτσα. Έχει μια σχέση και την πιανουν καθε μερα δεκα ανησυχίες ναι.

Αλλά έχει μια σχέση.

Δεν παίζει με δυο τρεις δέκα, ούτε έχει έναν να τον ποδοπατάει για τα απωθημένα της, ούτε λέει ότι θέλει αγάπη και ψάχνει ξεπέτα, ούτε τον απαταει ούτε τον κοροιδευει, ούτε λέει "βράσε τον μωρέ, δεν βουρτσισε τα δοντια του απόψε, θα βρω άλλον αύριο"

Οι άντρες τα καταλαβαίνουμε αυτα τα λεπτά σήματα στο ποιο ειναι το ποιόν μιας γυναίκας.

Γι αυτο και δεν της έχω βγάλει σκατοψυχιά (παράδοξο για μένα), αλλά της απανταω με υπομονή. Γιατι και αυτη φαίνεται φιλότιμη, και το αγόρι της.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Προβλέπω ήδη τα μελλοντικά θρεντ της @darkhappysong
- Θέλω να κάνουμε κοινά τατουάζ αλλά δε θέλει, μήπως δε με αγαπάει αρκετά;
- Του είπα να πάμε διακοπές σε νησί του Αιγαίου αλλά αυτός θέλει Ιόνιο. Μήπως δε με θέλει;
- Εγώ πάντα ψαρεύω με ψωμί κι αυτός πήρε σκουλήκια. Περνάει κρίση η σχέση μας;

.......
........
.........
Απλα της αρέσει πολυ και έχει ανασφάλειες συμβαίνει συνήθως αυτό..
 

darkhappysong

Νεοφερμένος

Η darkhappysong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τουλάχιστον είναι άκακη. Έχει έναν εκεί και τον έχει περάσει απο δέκα κύματα ανασφάλειας.

Κι αυτο είναι ενδεικτικό καλού ανθρώπου και το πιστευω αυτο που λεω για την κοπελίτσα. Έχει μια σχέση και την πιανουν καθε μερα δεκα ανησυχίες ναι.

Αλλά έχει μια σχέση.

Δεν παίζει με δυο τρεις δέκα, ούτε έχει έναν να τον ποδοπατάει για τα απωθημένα της, ούτε λέει ότι θέλει αγάπη και ψάχνει ξεπέτα, ούτε τον απαταει ούτε τον κοροιδευει, ούτε λέει "βράσε τον μωρέ, δεν βουρτσισε τα δοντια του απόψε, θα βρω άλλον αύριο"

Οι άντρες τα καταλαβαίνουμε αυτα τα λεπτά σήματα στο ποιο ειναι το ποιόν μιας γυναίκας.

Γι αυτο και δεν της έχω βγάλει σκατοψυχιά (παράδοξο για μένα), αλλά της απανταω με υπομονή. Γιατι και αυτη φαίνεται φιλότιμη, και το αγόρι της.
Το μαγικό με αυτά τα ρημάδια τα ανώνυμα σαιτ είναι ότι μπορει κάποιος άγνωστος να σε κάνει να χαμογελασεις και να σου φτιάξει η μέρα. Και είναι πολύ διαφορετικό απ το να στο προκαλέσει κάποιος οικείος σου αυτό το αίσθημα. Είμαι λίγο υπερβολική και το αναλύω πολύ το θεμα μου με το αγορι, το ξέρω.. είναι γιατί θέλω να μου βγει καλό και εχω λιγο ανυπομονησία.🙂
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Το μαγικό με αυτά τα ρημάδια τα ανώνυμα σαιτ είναι ότι μπορει κάποιος άγνωστος να σε κάνει να χαμογελασεις και να σου φτιάξει η μέρα. Και είναι πολύ διαφορετικό απ το να στο προκαλέσει κάποιος οικείος σου αυτό το αίσθημα. Είμαι λίγο υπερβολική και το αναλύω πολύ το θεμα μου με το αγορι, το ξέρω.. είναι γιατί θέλω να μου βγει καλό και εχω λιγο ανυπομονησία.🙂
Γραφε ότι θέλεις
Εγώ σε καταλαβαίνω έτσι ήμουν κι εγώ είχα γνωρίσει και κάτι "καλόπαιδα" Γενικά...τι να σου πω.
Είχα κ εγώ αγχη... Γραφε δε σε παρεξηγει κανεις
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Γραφε ότι θέλεις
Εγώ σε καταλαβαίνω έτσι ήμουν κι εγώ είχα γνωρίσει και κάτι "καλόπαιδα" Γενικά...τι να σου πω.
Είχα κ εγώ αγχη... Γραφε δε σε παρεξηγει κανεις
Νταξει ρε συ, μπορει εσένα να ήταν καλόπαιδα εντος εισαγωγικών, αλλά το αγόρι της να ειναι αξιόλογο όντως κι απλά να ειναι έτσι η κοψιά της και να αγχώνεται.

Δεν ειναι ολοι οι άνθρωποι ίδιοι.

ΑΝ ΚΑΙ υπάρχουν πάντα μοτίβα θα ομολογήσω. Και ξέρεις τι μου αρέσει να λέω (κλεμμένο), "Αμφιβάλλω για τα λόγια, ακόμα και για τις πράξεις, αλλά ποτε για τα patterns"

Αλλά θα επιμείνω σε κάτι ακόμα και μετα απο αυτό το τσιτάτο: ΠΟΤΕ δεν βιαζόμαστε να κρίνουμε εναν άνθρωπο, ότιδηποτε κι αν έχουμε περάσει, οτιδήποτε κι αν πιστευουμε. Οφειλουμε να ειμαστε αντικειμενικοί σε νέες γνωριμιες και να δινουμε χρονο και χωρο. (σε έναν άνθρωπο, όχι σε πολλους μαζι)
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Νταξει ρε συ, μπορει εσένα να ήταν καλόπαιδα εντος εισαγωγικών, αλλά το αγόρι της να ειναι αξιόλογο όντως κι απλά να ειναι έτσι η κοψιά της και να αγχώνεται.

Δεν ειναι ολοι οι άνθρωποι ίδιοι.

ΑΝ ΚΑΙ υπάρχουν πάντα μοτίβα θα ομολογήσω. Και ξέρεις τι μου αρέσει να λέω (κλεμμένο), "Αμφιβάλλω για τα λόγια, ακόμα και για τις πράξεις, αλλά ποτε για τα patterns"

Αλλά θα επιμείνω σε κάτι ακόμα και μετα απο αυτό το τσιτάτο: ΠΟΤΕ δεν βιαζόμαστε να κρίνουμε εναν άνθρωπο, ότιδηποτε κι αν έχουμε περάσει, οτιδήποτε κι αν πιστευουμε. Οφειλουμε να ειμαστε αντικειμενικοί σε νέες γνωριμιες και να δινουμε χρονο και χωρο. (σε έναν άνθρωπο, όχι σε πολλους μαζι)
Εγώ εννοουσα ότι ειχα γνωρισει πολλους μ.. Και οπότε κ είχα ανασφάλειες γενικα με όποιον ακολουθουσε.. Όποτε είχα ένα άγχος μέχρι να βρω τον κατάλληλο. Εγώ αυτό εννοουσα καλοπαιδα. Που οκ καλοπαιδα μπορεί να ταν αλλά για μένα ήταν κωλοπαιδα. 🤣Αλητοβλαμενα
Κι εγώ ήμουν χαζοβιολο. Αβγαλτο.
Συμβαίνουν κι αυτα 😂😂
Νομίζω όλοι ωριμάζουμε στο τέλος -λέμε τώρα - και βρίσκουμε αυτό που ποθουμε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εγώ εννοουσα ότι ειχα γνωρισει πολλους μ.. Και οπότε κ είχα ανασφάλειες γενικα με όποιον ακολουθουσε.. Όποτε είχα ένα άγχος μέχρι να βρω τον κατάλληλο. Εγώ αυτό εννοουσα καλοπαιδα. Που οκ καλοπαιδα μπορεί να ταν αλλά για μένα ήταν κωλοπαιδα. 🤣Αλητοβλαμενα
Κι εγώ ήμουν χαζοβιολο. Αβγαλτο.
Συμβαίνουν κι αυτα 😂😂
Νομίζω όλοι ωριμάζουμε στο τέλος -λέμε τώρα - και βρίσκουμε αυτό που ποθουμε.
Ήσουν;


ΥΓ: Πως να πετάξετε κακία με μια λέξη μόνο. :bleh: Έλα, οκ σε πειράζω, σταματάω.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Νταξει ρε συ, μπορει εσένα να ήταν καλόπαιδα εντος εισαγωγικών, αλλά το αγόρι της να ειναι αξιόλογο όντως κι απλά να ειναι έτσι η κοψιά της και να αγχώνεται.

Δεν ειναι ολοι οι άνθρωποι ίδιοι.

ΑΝ ΚΑΙ υπάρχουν πάντα μοτίβα θα ομολογήσω. Και ξέρεις τι μου αρέσει να λέω (κλεμμένο), "Αμφιβάλλω για τα λόγια, ακόμα και για τις πράξεις, αλλά ποτε για τα patterns"

Αλλά θα επιμείνω σε κάτι ακόμα και μετα απο αυτό το τσιτάτο: ΠΟΤΕ δεν βιαζόμαστε να κρίνουμε εναν άνθρωπο, ότιδηποτε κι αν έχουμε περάσει, οτιδήποτε κι αν πιστευουμε. Οφειλουμε να ειμαστε αντικειμενικοί σε νέες γνωριμιες και να δινουμε χρονο και χωρο. (σε έναν άνθρωπο, όχι σε πολλους μαζι)
Πόσο μπορούμε να είμαστε αντικειμενικοί, εφόσον φιλτράρουμε με τρόπο υποκειμενικό ( βάσει και των προηγούμενων εμπειριών μας) καθετί που εκλαμβάνουμε απο τη νέα γνωριμία;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πόσο μπορούμε να είμαστε αντικειμενικοί, εφόσον φιλτράρουμε με τρόπο υποκειμενικό ( βάσει και των προηγούμενων εμπειριών μας) καθετί που εκλαμβάνουμε απο τη νέα γνωριμία;
Δεν ξέρετε να αποκόπτετε το παλιό συναίσθημα (άρα και το υποκειμενικό φίλτρο) από την παρατήρηση και το παρόν συναίσθημα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top