Όταν τα 600 της επιμόρφωσης πάνε σε καλή μεριά (pics)

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι νδ και δε το ξέρω; Αλλά την υποκρισία δε την μπορώ
Ποια υποκρισία; Μόνο σου πειραχθηκες με το ποστ μου άρα υποστηρίζεις κουλη. Ότι έχεις σχεδόν όλα τα ΜΜΕ η ΝΔ τα ξερουν όλοι(ειδικά με τα 11 μυρια και την μη πληρωμή άδειας τώρα). Εγώ μίλησα για κουλισταν και τσιπρισταν ακριβώς για να μην πάρω θέση γιατί και οι μεν και οι δε είναι ντροπή για την δημοκρατία όσο αφορά τα ελεγχόμενα ΜΜΕ τους(απλα ο Τσιπρας ελέγχει μετρημένα στα δάχτυλα ΜΜΕ από ΟΛΗ την Ελλάδα)
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ποια υποκρισία; Μόνο άου πειραχθηκες με το ποστ μου άρα υποστηρίζεις κουλη. Ότι έχεις σχεδόν όλα τα ΜΜΕ η ΝΔ τα ξερουν όλοι(ειδικά με τα 11 μυρια και την μη πληρωμή άδειας τώρα). Εγώ μίλησα για κουλισταν και τσιπρισταν ακριβώς για να μην πάρω θέση γιατί και οι μεν και οι δε είναι ντροπή για την δημοκρατία όσο αφορά τα ελεγχόμενα ΜΜΕ τους
Άρα δεν υπάρχει ηλεκτρονικός τύπος, ωραία ήμαστε
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,086 μηνύματα.
93793696_10219469531987126_3423660607943999488_n.jpg
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ηλεκτρονικό τύπο μπορείς να έχεις και εσύ, φτιάξαμε και εμείς δικό μας και πάει μια χαρά
Δεν έχει νόημα να συνεχίσω, αν το πάμε έτσι και το προφίλ μου στο φβ ηλεκτρονικός τύπος είναι. Προφανώς μιλάμε για αξιοπρεπούς επισκεψιμότητας ΜΜΕ τουλάχιστον όσο αφορά αυτό που προσφέρουν είτε είναι πανελλαδικά νέα είτε τοπικά σε αναλογία με τον πληθυσμό της κάθε περιοχής . Τέλος πάντως, από ότι βλέπω ψάχνεις να δικαιολογήσεις το 99-1 % αλλά με αυτά που υποστηρίζεις δε μπορώ να σε πάρω στα σοβαρά να κάνουμε μια συζήτηση
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να συνεχίσω, αν το πάμε έτσι και το προφίλ μου στο φβ ηλεκτρονικός τύπος είναι. Προφανώς μιλάμε για αξιοπρεπούς επισκεψιμότητας ΜΜΕ τουλάχιστον όσο αφορά αυτό που προσφέρουν είτε είναι πανελλαδικά νέα είτε τοπικά σε αναλογία με τον πληθυσμό της κάθε περιοχής . Τέλος πάντως, από ότι βλέπω ψάχνεις να δικαιολογήσεις το 99-1 % αλλά με αυτά που υποστηρίζεις δε μπορώ να σε πάρω στα σοβαρά να κάνουμε μια συζήτηση
οχι δεν είναι 99 - 1 σε πληροφορώ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,509 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top