• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αίμα κατά τη σεξουαλική επαφή

eleni_81

Νεοφερμένος

Η eleni_81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εγω πιστευω το καλύτερο αυτό είναι...απλά δεν ξλερω για πόσες μέρες..Ήδη αφήναμε ένα διάστημα 3- 4 ημερων αλλά από ότι φαινεται θέλει περισσότερο.Καμμια βδομάδα ίσως.Του είπα μηπως να μου έδινε κάποια επουλωτικη για να ησυχάσω μια ωρα αρχυτερα, όχι μου έιπε..Στο τέλος μου φαίνεται δεν το γλιτώνω το ράμμα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ε κι εσύ κάνε μια βδομάδα υπομονή :P
Άλλωστε, το σεξ δεν είναι αποκλειστικά η διείσδυση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_81

Νεοφερμένος

Η eleni_81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ε θα κανω....μπορω να κανω κι αλλιως??Όχι δεν είναι φυσικά μόνο η διεισδυση..:redface:
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σημείωση:
Κάποια μηνύματα της συζήτησης μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα, που θα βρείτε εδώ. :)
Οι δικοί μου ελέγχουν τη σεξουαλική μου ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni_k

Νεοφερμένος

Η eleni_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πολυ πιθανόν να εχετε καποια φλεγμονή (κολπιτιδα, τραχηλιτιδα) και γι αυτο να τρεχει αιμα με την τριβή... Αυτο για την κοπελα που το επαθε πανω απο μια φορα... Οσον αφορα τωρα την πρωτη περιπτωση ισως ηταν τυχαίο... Παντως δεν ακούγεται τιποτα ανησυχητικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
γεια σας...πριν κατα μηνα ολοκληροσα με το αγορι μου για πρωτη φορα οπου ποναγα πολυ και εβγαζα και αιμα..πριν λιγες μερες ξανα ηρθαμε σε επαφη και παλι ποναγα αρκετα και αυτη την φορα εβγαζα ακομα ποιο πολυ αιμα....τι μου συμβενει??το χει παθει καμια σας?? οταν ισχωρει ποναω προς τα εξω λες και δεν χωραει,εκει νιωθω τον πονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γίνεται ο πόνος να μην είναι επίπονος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
πιθανοτατα, αν ηταν αποτομος να δημιουργηθηκε καποια εκδορα. το οτι ματωσες ξανα παντως δειχνει οτι κατι τρεχει οποτε για τουλαχιστον 1-1,5 εβδομαδα μην το ξαναπροσπαθησεις. Αν μετα συμβαινει το ιδιο να απευθυνθεις σε γυναικολογο.
επισης, αν μετα απο αρκετες φορες δε ματωνεις αλλα πονας να απευθυνθεις παλι σε γυναικολογο μηπως κ εγινε καποια φλεγμονη. το εχω δει να συμβαινει σε φιλες κ να το θεωρουν φυσιολογικό για πολυ καιρό.
μπορει να μην τρεχει κ τιποτα. οτι και να ειναι παντως μην αγχωθεις, χιλαδες γυναικες παθαινουν τετοια πραγματα καθημερινα.
ελπιζω να μη σε αγχωσα.

(μηνυμα προς τις νεες μαμαδες: μην αναγκασετε τις κορες σας να κανουν αυτες τις ερωτησεις σε φορουμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xfotinix

Νεοφερμένος

Η xfotinix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας,θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι πρόβλημα αν σε καποια σεξουαλική πραξη η γυναίκα βγάλει αιμα...

εχω ανησυχισει πολυ αν κ βλέπω ότι ειναι αρκετά συχνό κ σε άλλες κοπελες...τεσσερις μέρες πριν την περίοδο μ πάνω στο προφυλακτικό υπήρχε ελαχιστο αιμα την επόμενη μέρα δεν ειχα τπτ ουτε κάποιο πόνο όλα ήταν φυσιολογικά μετα απο αυτήν την επαφή αφού πέρασαν 4 μέρες μου ηρθε περίοδο κ το θεωρισα φυσιολογικό κ δεν εδωσα σημασία στο ελαχιστο αιμα που είχε εμφανιστεί κατά την διάρκεια της πράξης...

αφου μ τελείωσε η περίοδο μετα από 4-5μερες αν κ ειχα μετα καποια υγρά λιγο καφέ όπως στα τελειωματα της περιοδου την 8μερα μετα την περίοδο εκανα κατι με το αγόρι μ κ ειχα αιμα κατά την πράξει το οποίο ήταν κόκκινο κ τρόμαξα...αλλα μετα κατά την διάρκεια της μέρας δεν ειχα τπτ να σημειώσω ότι κάναμε κατι μετα από πολυ καιρο χωρίς προφύλαξη...

πρεπει να ανησυχώ γι'αυτο που μου συνέβει φαντάζομαι ίσως να ειναι κάποιος τραυματισμός γτ κ τα δάχτυλα του είχαν αιμα πριν ολοκληρωσουμε λογικα...τη να κανω έχω φρικάρει τα έχουμε δυο χρόνια κ ποτε δεν έγινε κατι τετοιο...ως τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina58

Νεοφερμένος

Η katerina58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειαα σας !! Εχω ενα θεμα που με απασχολει και θελω να ακουσω τις αποψεις σας..με το αγορι μου εχουμε προχωρησει την σχεση μας. Αυτος ολοκληρωσε μαζι μου αλλα εγω εχω ολοκληρωσει εδω και καιρο και το εχω κανει αρκετες φορες..το θεμα ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε η μου βαζει δαχτυλο τρεχει αρκετο αιμα και αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω γιατι τρεχει αιμα ? Ενω το εχω κανει αρκετες φορες θα επρεπε να εχει ανοιξει πλεον πολυ καλα και οχι να τρεχει αρκετο αιμα.. ακομα και με τα δαχτυλα..Μηπως αυτο γινεται επειδη η διεισδυση γινεται πολυ βαθια και στις προηγουμενες σεξουαλικες επαφες δεν εμπαινε τοσο ενω τωρα μπαινει ,να το θεσω αγρια η βαθια η απροσεκτα καλυτερα? Μηπως πληγωνετε καθε φορα καποιο σημειο στον κολπο με αποτελεσμα να τρεχει αιμα..? Πραγματικα δεν ξερω ,γιαυτο θελω τις γνωμες σας !!!ευχαριστω για τον χρονο σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,046 μηνύματα.
Γειαα σας !! Εχω ενα θεμα που με απασχολει και θελω να ακουσω τις αποψεις σας..με το αγορι μου εχουμε προχωρησει την σχεση μας. Αυτος ολοκληρωσε μαζι μου αλλα εγω εχω ολοκληρωσει εδω και καιρο και το εχω κανει αρκετες φορες..το θεμα ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε η μου βαζει δαχτυλο τρεχει αρκετο αιμα και αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω γιατι τρεχει αιμα ? Ενω το εχω κανει αρκετες φορες θα επρεπε να εχει ανοιξει πλεον πολυ καλα και οχι να τρεχει αρκετο αιμα.. ακομα και με τα δαχτυλα..Μηπως αυτο γινεται επειδη η διεισδυση γινεται πολυ βαθια και στις προηγουμενες σεξουαλικες επαφες δεν εμπαινε τοσο ενω τωρα μπαινει ,να το θεσω αγρια η βαθια η απροσεκτα καλυτερα? Μηπως πληγωνετε καθε φορα καποιο σημειο στον κολπο με αποτελεσμα να τρεχει αιμα..? Πραγματικα δεν ξερω ,γιαυτο θελω τις γνωμες σας !!!ευχαριστω για τον χρονο σας!!
Για ένα τέτοιο θέμα, ότι και να σου απαντήσουμε εμείς εδώ, μην το λάβεις υπόψη σου. Θα πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφτείς γυναικολόγο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina58

Νεοφερμένος

Η katerina58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εεε για την αποτελεσματικοτερη απαντηση εκει πρεπει να παω απλα δεν το θεωρω και πολυ σημαντικο απλα ειναι λιγο παραξενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι κανεις δεν μπορει να αντικαταστησει το γιατρο εδω μεσα, ακομα και το ιδιο με εσενα να παθαινει. Ξερουμε οτι ζητας απλα αποψεις απλως θελουμε να σου επιστησουμε την προσοχη στο οτι παραμενουν απλα αποψεις τριτων και δεν αντικαθιστουν γιατρο.

Λοιπον, στο δια ταυτα. Αυτο συνέβαινε και παλαιοτερα σε καποιο βαθμο ή ειναι προσφατο;
Μπορει να ακουστει βλακια αλλα εισαι σιγουρη οτι δεδομενου οτι του παρτενερ ειναι οι πρωτες φορες δεν ειναι δικο του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι κανεις δεν μπορει να αντικαταστησει το γιατρο εδω μεσα, ακομα και το ιδιο με εσενα να παθαινει. Ξερουμε οτι ζητας απλα αποψεις απλως θελουμε να σου επιστησουμε την προσοχη στο οτι παραμενουν απλα αποψεις τριτων και δεν αντικαθιστουν γιατρο.

Λοιπον, στο δια ταυτα. Αυτο συνέβαινε και παλαιοτερα σε καποιο βαθμο ή ειναι προσφατο;
Μπορει να ακουστει βλακια αλλα εισαι σιγουρη οτι δεδομενου οτι του παρτενερ ειναι οι πρωτες φορες δεν ειναι δικο του ;
Θελεις να μου πεις οτι σε εσενα τις πρωτες φορες ετρεχε αιμα? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Το αν ετρεχε ή οχι σε μενα δεν αποκλειει το γεγονος να εχει αυτος το θεμα και οχι αυτη. Ξαναδιαβαζοντας το μηνυμα ειδα οτι συμβαινει και σε προκαταρτικα οποτε δε παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina58

Νεοφερμένος

Η katerina58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αρχικαα! γιωργο προσφατο ειναι αυτο ..με αυτον που ειμαι τωρα ενω στους πρωην μου να πω ετσι δεν ετρεχε αιμα και αν ετρεχε στα προκαταρτικα αλλα 2 σταγονες που λεει ο λογος..τωρα εκεινο το δεδομενου δεν το επιασα βασικα απο οτι καταλαβα να τρεξει αιμα απο εκεινον επειδη ειναι πρωτες φορες αν ειναι αυτο δεν ξερω! αλλα με εμενα ολοκληρωσε και λιγες φορε το εχουμε κανει..χαχα δεν ξερω παιδια απλα λεω μηπως επειδη η δυεισδιση ηταν πιο εντονη και στα προκαταρτικα

δεν σας εχει τυχει εσας σε καμια κοπελα σας στα προκαταρτικα η οταν το εχετε κανει τελος παντων να τρεξει αιμα ενω εχει ολοκληρωσει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
δεν σας εχει τυχει εσας σε καμια κοπελα σας στα προκαταρτικα η οταν το εχετε κανει τελος παντων να τρεξει αιμα ενω εχει ολοκληρωσει ?

μονο σε ξεπαρθενιασμα εχω δει αιμα.Πηγαινε σε γιατροοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά πάσα πιθανότητα έχεις κάποιο εσωτερικό τραύμα το οποίο ανοίγει κάθε φορά που πας να κάνεις κάτι εξού και το αίμα. Πήγαινε στο γιατρό τώρα που είναι νωρίς, γιατί μπορεί να μολυνθεί και μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα έχεις κάποιο εσωτερικό τραύμα το οποίο ανοίγει κάθε φορά που πας να κάνεις κάτι εξού και το αίμα. Πήγαινε στο γιατρό τώρα που είναι νωρίς, γιατί μπορεί να μολυνθεί και μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.
Και εγώ αυτό θ' έλεγα. Αποχή θέλει μέχρι να κλείσει καλά, να πας όμως και σε γιατρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαιρη32

Νεοφερμένος

Η μαιρη32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα!!Εχω διαβασει και αλλα παρομοια θεματα στο ιντερνετ και ετσιο κατεληξα να διαβαζω και αυτο γιατι με ενδιαγερει το θεμα ,καθως ειχα τη πρωτη μου σεξουαλικη επαφη πριν περιπου μια εβδομαδα και τη πρωτη φορα που εγινε δεν μπηκε πολυ οποτε το αιμα ηταν λιγο..Μετα απο 4 μερες περιπου το ξανακαναμε 2η φορα και εκει ηταν που εβγαλα πολυ αιμα μαλλον επειδη εγινε κανονικα και μπηκε τελειως μεσα..Δεν αγχωθηκα γιατι σκεφτηκα οτι ειναι φυσιολογικο.. Το θεμα ειναι οτι εχουν περασει 2μιση μερες και οταν πηγαινω τουαλετα το πρωι η και το απογευμα θα βγαλω αρκετο κοκκινωπο αιμα ενω κατα τη διαρκεια της μερας θα εχω αλλα ελαχιστο!!Εχω διαβασει οτι μπορει να εχω αιμα μεχρι και τη τριτη μου φορα και αυτο το βρισκω φυσιολογικο.. Το θεμα ειναι γιατι να εχω και τις επομενες 2 μερες ενω δεν υπαρχει σεξουαλικη επαφη?Κανονικα δνε θα επρεπε να εχω αιμα κατα τη σεξουαλικη επαφη καθως ειναι οι πρωτες μου φορες ,και λιγο την επομενη?Πριν κανω τη κινηση να επισκεφτω γυναικολογο ,οποιος μπορει ας μου πει μια αποψη να με φωτισει λιγο για να γνωριζω αν ειναι η οχι τοσο ανησυχητικο!!Ευχαριαστω πολυ !!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top