Αγαπημένες χώρες

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,387 μηνύματα.
Ανοιγω αυτο το θεμα ωστε για να περάσει ευχάριστα η ώρα!! Ποια ειναη η αγαπημένη σας χώρα του εξωτερικού στην οποία θα θέλατε να πάτε ταξίδι η ακόμη και να ζήσετε μόνιμα εκεί?

Ξεκινάω εγώ πρώτα λέγοντας το Ηνωμένο Βασίλειο, Καναδά και Ιαπωνία. Είναι τρεις αγαπημένες χώρες που θελω να επισκεπτώ και μάλιστα το UK με ενδιαφέρει και για το master μου στα οικονομικά!

Πείτε και εσείς!!😁😁
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,387 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πωα μπορείς τόσο κρύο φίλε?? Ειδικα για εμας που έχουμε συνηθίσει σε μεσογειακό κλίμα θα είναι πολύ δύσκολη έως αδύνατη η προσαρμογή έστω και για διακοπές.
Σίγουρα δεν θα' ταν καθόλου εύκολη η προσαρμογή σε πολικό κλίμα για κάποιον που έχει συνηθίσει σε μεσογειακό, αλλά θα μια ζωή στην πιο αραιοκατοικημένη χώρα του πλανήτη θα άξιζε κάθε ρίσκο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,387 μηνύματα.
Θα ήθελα να ακούσω την αποψη του @giannhs2001 , @Aleksa αλλα και της @Himela που θυμάμαι οτι δεν της αρεσου τα ταξιδια, θα ηθελα να μου πει ομως αν πήγαινε ενα ταξιδι που θα ηταν αυτο.😁😁
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,113 μηνύματα.
Ισλανδία ή Ιαπωνία. Θεωρώ οτι έχουν μια τρομερά διαφορετική ζωή από τη δική μας και θα μου άρεσε να μείνω ένα δυο μήνες σε αυτές τις δύο χώρες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,907 μηνύματα.
Ιταλία κυρίως και ιδίως η Νότια Ιταλία. Ισπανία επίσης. Αυτές οι δύο είναι αγαπημένες χώρες από Ευρώπη. Σε παγκόσμιο επίπεδο εκτός από αυτές τις δύο θα πρόσθετα Ιαπωνία. Απίστευτος πολιτισμός και η ζωή εκεί. Μ'αρεσει απίστευτα που έχουν μεριμνήσει για όλους τους ψυχαναγκαστικούς σαν εμένα. Μουσική στις δημόσιες τουαλέτες για τους ντροπαλούς :redface:, Ένα είδος καλύμματος του στόματος όταν τρως εξωτερικά :redface: και εννοείται το ότι είναι όλοι/ες τόσο πειθαρχημένοι/ες με τον νόμο και στην οργάνωση.

Αλλά εννοείται πάνω από όλα η Νότια Ευρώπη μας ( 🇬🇷🇮🇹🇪🇸🇵🇹 ).
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,387 μηνύματα.
Ισλανδία ή Ιαπωνία. Θεωρώ οτι έχουν μια τρομερά διαφορετική ζωή από τη δική μας και θα μου άρεσε να μείνω ένα δυο μήνες σε αυτές τις δύο χώρες.
Ιαπωνια θελω και εγω να παω. Ευκαιρια να παμε ομαδικα ολα τα μελη του esteki.😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ιταλία κυρίως και ιδίως η Νότια Ιταλία. Ισπανία επίσης. Αυτές οι δύο είναι αγαπημένες χώρες από Ευρώπη. Σε παγκόσμιο επίπεδο εκτός από αυτές τις δύο θα πρόσθετα Ιαπωνία. Απίστευτος πολιτισμός και η ζωή εκεί. Μ'αρεσει απίστευτα που έχουν μεριμνήσει για όλους τους ψυχαναγκαστικούς σαν εμένα. Μουσική στις δημόσιες τουαλέτες για τους ντροπαλούς :redface:, Ένα είδος καλύμματος του στόματος όταν τρως εξωτερικά :redface: και εννοείται το ότι είναι όλοι/ες τόσο πειθαρχημένοι/ες με τον νόμο και στην οργάνωση.

Αλλά εννοείται πάνω από όλα η Νότια Ευρώπη μας ( 🇬🇷🇮🇹🇪🇸🇵🇹 ).
Ιαπωνια την αγαπαμε ολοι βλέπω 😱😱
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top